Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 201.067
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Path of Exile
crozoki kaže...

Koliko summoner može imati zombija i spektrala?

Ja sam level 70 sada i imam 8 zombija i 2 spektrala i još imam 12 kostura koji traju 20 sekundi al dobro dođu kad je gužva + mogu ih stvoriti iz ničeg (ne trebam truplo)

Trebalo bi istražiti jer koliko znam neki itemi daju minione.. Inače samo pogledaj sve minion passive,

nije teško skužiti koliko ih najviše možeš imati (barem passive tree što daje).

15 godina
offline
Re: Path of Exile
Korny1603987 kaže...

U tom slučaju sam vjerovatno fulao sport i trebao se odmah prebaciti na Vješticu za elemental efekte.

Ipak summoner dobro dođe jer ne gleda svaki monster u mojem smjeru tada. Ne volim bježati po mapi i skupljati sve veće "svatove" dok skupljam life i manu :-D

Ponavljam, izbor klase nema baš neki veliki utjecaj na igru. Samo početni položaj na passive tree-u.

Igraj summonera pa vidi jel to za tebe.. Zna dosaditi jer ono ipak ti ne radiš damage, nego puštaš minione.

Ali dobro, probaj. Lako poslije počneš s novim likom.

16 godina
offline
Path of Exile

Igra li jos tko poe. Tema mrtva a treba mi kolega za igranje,dosadilo stalno sam.

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...

Igra li jos tko poe. Tema mrtva a treba mi kolega za igranje,dosadilo stalno sam.

Ja čekam ljeto i nove lige (i veliki update koji dolazi s njima). Tamo negdje u 8. mjesecu.

13 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...

Igra li jos tko poe. Tema mrtva a treba mi kolega za igranje,dosadilo stalno sam.

Mogo bi ja malo. Tona ljudi igra igru koliko vidim. Stalno nešto novo stavljaju.

16 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...

Igra li jos tko poe. Tema mrtva a treba mi kolega za igranje,dosadilo stalno sam.

koji ti je nick u igri i koji si level?

 

16 godina
offline
Re: Path of Exile
crozoki kaže...
Zaja kaže...

Igra li jos tko poe. Tema mrtva a treba mi kolega za igranje,dosadilo stalno sam.

koji ti je nick u igri i koji si level?

 

Dva lika na 75,jedan na 70 i sad poceo novog, na 36 sam levelu. _Normabel_

Vulgar Display Of Power
16 godina
offline
Path of Exile

Super izgleda nova liga ali neznam ocu je igrat,tko ce opet pocinjat iz pocetka bez  opreme. Kupio neki dan Lightning Coil za 8c,super cjena. Inace se prodaju za 1-2 ex. Pratim ovaj build,odlican i dere sve za sad.

 

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/952276/page/1

Vulgar Display Of Power
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 10:57 (Zaja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...

Super izgleda nova liga ali neznam ocu je igrat,tko ce opet pocinjat iz pocetka bez  opreme. Kupio neki dan Lightning Coil za 8c,super cjena. Inace se prodaju za 1-2 ex. Pratim ovaj build,odlican i dere sve za sad.

 

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/952276/page/1

Pa bit PoE-a je to stalno "kruženje" liga. Svakih 4 mjeseca (u ovom slucaju 1 mjesec). Većina ljudi igra nove lige, a ne standard i harcore.

16 godina
offline
Path of Exile

Koje buildove kontate koristit u novoj ligi?

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...

Koje buildove kontate koristit u novoj ligi?

Vjerojatno ovaj build:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/883344

 

Testirat ću ga malo u 1 month eventu, ako se pokaže dobar, igram ga u novoj softcore ligi.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
16 godina
offline
Re: Path of Exile
Blizek kaže...
Zaja kaže...

Koje buildove kontate koristit u novoj ligi?

Vjerojatno ovaj build:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/883344

 

Testirat ću ga malo u 1 month eventu, ako se pokaže dobar, igram ga u novoj softcore ligi.

Vidio  sam taj build ali sam ga preskcio,kontam ovaj lik ima bolesnu opremu ali sad nakon detaljnog citanja vidim da ne treba. Mogo  bi i ja probat.

Vulgar Display Of Power
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Oj, igra ko na HC?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

Jucer mi pao Rise of Phoenix stit{#} Sad skupljam 12 ex za 6l Kaoms primacy.

Vulgar Display Of Power
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 11:59 (Zaja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...

Jucer mi pao Rise of Phoenix stit{#} Sad skupljam 12 ex za 6l Kaoms primacy.

Zašto? Totalno nepotrebno je imati 6L na tom weaponu, a i nije uopće nešto. Tj. ima puno boljih rare-ova.

16 godina
offline
Re: Path of Exile
GuitarMaster kaže...
Zaja kaže...

Jucer mi pao Rise of Phoenix stit{#} Sad skupljam 12 ex za 6l Kaoms primacy.

Zašto? Totalno nepotrebno je imati 6L na tom weaponu, a i nije uopće nešto. Tj. ima puno boljih rare-ova.

Ima samo su puno skuplji. 6l kaoms mi je dosta. Mogu farmat sve mape,dmg nece falit.

Vulgar Display Of Power
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...
GuitarMaster kaže...
Zaja kaže...

Jucer mi pao Rise of Phoenix stit{#} Sad skupljam 12 ex za 6l Kaoms primacy.

Zašto? Totalno nepotrebno je imati 6L na tom weaponu, a i nije uopće nešto. Tj. ima puno boljih rare-ova.

Ima samo su puno skuplji. 6l kaoms mi je dosta. Mogu farmat sve mape,dmg nece falit.

Ali govorim o tome da 6L nije uopće potreban na weaponu, bolje na armoru imati 6L. Jer za tih 12 ex dobiješ puno bolji weapon, što je puno bitnije.

16 godina
offline
Re: Path of Exile
GuitarMaster kaže...
Zaja kaže...
GuitarMaster kaže...
Zaja kaže...

Jucer mi pao Rise of Phoenix stit{#} Sad skupljam 12 ex za 6l Kaoms primacy.

Zašto? Totalno nepotrebno je imati 6L na tom weaponu, a i nije uopće nešto. Tj. ima puno boljih rare-ova.

Ima samo su puno skuplji. 6l kaoms mi je dosta. Mogu farmat sve mape,dmg nece falit.

Ali govorim o tome da 6L nije uopće potreban na weaponu, bolje na armoru imati 6L. Jer za tih 12 ex dobiješ puno bolji weapon, što je puno bitnije.

Nakon tvog posta odlucio sam ic na jeftnije. Uzet cu obicni karui choper 6l za 3 ili 4ex. Sve ostalo mi je dobro samo oruzje mi treba.

Vulgar Display Of Power
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...
GuitarMaster kaže...
Zaja kaže...
GuitarMaster kaže...
Zaja kaže...

Jucer mi pao Rise of Phoenix stit{#} Sad skupljam 12 ex za 6l Kaoms primacy.

Zašto? Totalno nepotrebno je imati 6L na tom weaponu, a i nije uopće nešto. Tj. ima puno boljih rare-ova.

Ima samo su puno skuplji. 6l kaoms mi je dosta. Mogu farmat sve mape,dmg nece falit.

Ali govorim o tome da 6L nije uopće potreban na weaponu, bolje na armoru imati 6L. Jer za tih 12 ex dobiješ puno bolji weapon, što je puno bitnije.

Nakon tvog posta odlucio sam ic na jeftnije. Uzet cu obicni karui choper 6l za 3 ili 4ex. Sve ostalo mi je dobro samo oruzje mi treba.

Daj reci koji build igraš i zašto želiš 6L na weaponu, a ne na armoru. :)

15 godina
offline
Path of Exile

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/985043

 

Iznenađujuće puno novih stvari.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Hideout i crafting, editan postojeci content NICE , stvarno neznam koja se firma toliko trudi kao oni

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
g3arv8 kaže...

Hideout i crafting, editan postojeci content NICE , stvarno neznam koja se firma toliko trudi kao oni

Još da srede BSOD nakon 10-15 minuta igre. 

Prijavio sam već nekoliko puta, još kad je igra tek izašla, ali i dalje ništa {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
offline
Re: Path of Exile
mind_challenge kaže...
g3arv8 kaže...

Hideout i crafting, editan postojeci content NICE , stvarno neznam koja se firma toliko trudi kao oni

Još da srede BSOD nakon 10-15 minuta igre. 

Prijavio sam već nekoliko puta, još kad je igra tek izašla, ali i dalje ništa {#}

A to je nešto kod tebe nažalost (ne znači da si ti kriv, nego igri valjda nešto kod tebe ne paše).

12 godina
offline
Re: Path of Exile
mind_challenge kaže...
g3arv8 kaže...

Hideout i crafting, editan postojeci content NICE , stvarno neznam koja se firma toliko trudi kao oni

Još da srede BSOD nakon 10-15 minuta igre. 

Prijavio sam već nekoliko puta, još kad je igra tek izašla, ali i dalje ništa {#}

blagi offtopic :) kada se dogodi BSOD kreira se dmp datoteka koja se nalazi C:\Windows\Minidump . uplodaj ju ovdje http://www.osronline.com/page.cfm?name=analyze pa postaj link , mislim da nije do igre

 

UPDATE : pojašnjenja nove expanzije https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/985838

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 11:26 (g3arv8).
16 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Trailer za Forsaken Masters.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

is this awesome or what :) nadam se da ce jos preuredit UI , nije bas svima turbo cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

pozdrav, dal ko od vas ima problema sa loadenjem igre, stane mi na onom crnom skrinu di piše grind gear games i sad je cca 5 min. se loadalo, imam ssd, al igre su mi instalirane na posebnu particiju od 250gb koja je napravljena na terabajtnom WD Black, tak da bi to trebalo ič relatino brzo i idu ostale igre, poe šteka, kak to riješit?

 

D3 sam igrao od kad je izašo, al sam ga prodao i umeđuvremenu sam malo pikal poe, al eto prije neki dan sam se primio i mogu reč da sam se zarazio isto ko i sa diablom, po cijele dane se igra :)

sam da malo dotjeraju grafiku ili da bar ljepši gear stave free, al sveusvemu svaka im čast kaj je free, jedva čekam ovaj peč 20.8 :)

mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile
mrakky kaže...

pozdrav, dal ko od vas ima problema sa loadenjem igre, stane mi na onom crnom skrinu di piše grind gear games i sad je cca 5 min. se loadalo, imam ssd, al igre su mi instalirane na posebnu particiju od 250gb koja je napravljena na terabajtnom WD Black, tak da bi to trebalo ič relatino brzo i idu ostale igre, poe šteka, kak to riješit?

 

D3 sam igrao od kad je izašo, al sam ga prodao i umeđuvremenu sam malo pikal poe, al eto prije neki dan sam se primio i mogu reč da sam se zarazio isto ko i sa diablom, po cijele dane se igra :)

sam da malo dotjeraju grafiku ili da bar ljepši gear stave free, al sveusvemu svaka im čast kaj je free, jedva čekam ovaj peč 20.8 :)

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/388733/page/1

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
15 godina
offline
Re: Path of Exile
mrakky kaže...

pozdrav, dal ko od vas ima problema sa loadenjem igre, stane mi na onom crnom skrinu di piše grind gear games i sad je cca 5 min. se loadalo, imam ssd, al igre su mi instalirane na posebnu particiju od 250gb koja je napravljena na terabajtnom WD Black, tak da bi to trebalo ič relatino brzo i idu ostale igre, poe šteka, kak to riješit?

 

D3 sam igrao od kad je izašo, al sam ga prodao i umeđuvremenu sam malo pikal poe, al eto prije neki dan sam se primio i mogu reč da sam se zarazio isto ko i sa diablom, po cijele dane se igra :)

sam da malo dotjeraju grafiku ili da bar ljepši gear stave free, al sveusvemu svaka im čast kaj je free, jedva čekam ovaj peč 20.8 :)

A gle ovo je jedina prava Free to Play igra na tržištu i još k tome najbolji arpg od Diabla 2.

Jedini izvor prihoda im je taj "ljepši gear". Tako da nemoj tražiti da se odreknu toga jer inače nema igre. :)

A grafika, ako je staviš na max, je bolja od Diabla 3 (i bilo kojeg drugog arpg-a). Ne znam što bi više.

16 godina
offline
Re: Path of Exile
GuitarMaster kaže...
mrakky kaže...

pozdrav, dal ko od vas ima problema sa loadenjem igre, stane mi na onom crnom skrinu di piše grind gear games i sad je cca 5 min. se loadalo, imam ssd, al igre su mi instalirane na posebnu particiju od 250gb koja je napravljena na terabajtnom WD Black, tak da bi to trebalo ič relatino brzo i idu ostale igre, poe šteka, kak to riješit?

 

D3 sam igrao od kad je izašo, al sam ga prodao i umeđuvremenu sam malo pikal poe, al eto prije neki dan sam se primio i mogu reč da sam se zarazio isto ko i sa diablom, po cijele dane se igra :)

sam da malo dotjeraju grafiku ili da bar ljepši gear stave free, al sveusvemu svaka im čast kaj je free, jedva čekam ovaj peč 20.8 :)

A gle ovo je jedina prava Free to Play igra na tržištu i još k tome najbolji arpg od Diabla 2.

Jedini izvor prihoda im je taj "ljepši gear". Tako da nemoj tražiti da se odreknu toga jer inače nema igre. :)

A grafika, ako je staviš na max, je bolja od Diabla 3 (i bilo kojeg drugog arpg-a). Ne znam što bi više.

ma sve 5, nisam se ni bunio tipa da sam pljuvao po igri, znam da im je to jedini prihod, tak i tak sam planirao ubost neke sitnice, al to kasnije da se prvo ufuram malo, kaj je je igra je super :)

niš mi nije poglo PackCheck iskenira i veli da je sve uredu, defragmentiro sam disk i dalje jednako, nema veze, bum malo pričekal isplati se ;)

dal postoji kakav guild od Vas koji igrate sa bug-a?

mrakky
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice