Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 200.605
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...

Dobio sam i ja kljuc ali necu igrat betu. Razocaran sam  promjenama EB,MOM i AA. Prolif nije nerfan nego zgazen. Isto su napravili i blocku prije par par zakrpi. Ali isto ima mnogo odlicnih promjena ali opet naguzili su castere previse.

Treba se samo prilagoditi, pa to je bit PoE-a. Stalno mijenjaju sve, apsolutno ništa me ne ljuti ili razočara.

Ako netko misli stalno igrati s par likova u "permanent" ligi, onda PoE nije baš za njega.

16 godina
offline
Path of Exile

Prilagodit cu se,vidjet cemo sto ce jos bit. Nista jos nije finalno. Sto se tice standarda igram ga kad nema novih liga. Poslje zadnje lige i beyond ludila :) standard mi je sad dosada.

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Se tko priprema za službeni izlazak u petak u 9? Ja jedva čekam, dobio sam beta key prije tjedan dana, al radi obaveza na faksu nisam skoro ništa igrao ( nisam došao do A4 uopće ). Malo sam gledamo streamove i kraj A4 se čini brutalan, pogotovo Malachai. Još uvijek nemam pojma što da igram, ima dosta novih skillova i novih stvari koje se čine zanimljive.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

jođ malo pa kreče, steam klijen se updejto, baš me zanima, ono kaj sam videl, mrak izgleda

mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Path of Exile

Jel ima koji nas klan da se joinam krenuo sam standard igrat, i iskreno pogubio sam se u igri vec ;) toliko ima stvari raznih da neznam sta da prvo radim,  btw uzeo sam witcha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Je li uobičajeno da me svako malo disconnecta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

48 sam level, je li ima neko da je slican level, da igramo zajedno, smorila igra igrajuci sam. Igram rangera ili kako se vec zove u ovoj igri, nosim strijelu.

Darko
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
g3arv8 kaže...

Igra je u jako dobrom stanju. Ekspanzija puno toga donosi, a s njom dolazi i prve dio "trade infrastrukture". Bit će puno lakše prodavati iteme (iako nije teško niti s Acquisition-om).

11 godina
offline
Path of Exile

Dali se expanzija placa ? 

 

I dali vrijedi igrati uopce game, ovako kao f2p model ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
razermario kaže...

Dali se expanzija placa ? 

 

I dali vrijedi igrati uopce game, ovako kao f2p model ? 

Ja kolko znam igra je cijela f2p.

Odi probati pa odluči sam.

14 godina
offline
Path of Exile

Igra je f2p u punom smislu te rijeci iako na high levelu pozeljno je kupit mozda jos koji stash tab jer stvarno se brzo napuni. Ova nova liga je fenomenalna i sam sebe sam iznnadio koliko mi se ustvari dopala igra jer kao netko ko je igrao d3 od dana 1 ubiti ovo je masu kompleksnije, duze traje . Jedina zamjerka koju imam na igru je optimizacija i brutalni fps dropovi kod odredenih skillova.

Btw ima netko sa foruma da igra novu ligu pa da mozda i zajedno bacimo kasnije (trenutno sam tek 36lvl) ili ako ima neka guilda 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
razermario kaže...

Dali se expanzija placa ? 

 

I dali vrijedi igrati uopce game, ovako kao f2p model ? 

Ovo je jedan od rijetkih pravih f2p naslova. I to vrhunski. Velika većina se slaže da je PoE pravi (duhovni) nasljednik Diabla 2.
Ništa ne možeš kupiti da ti da prednost (p2w). Jedino će neki ljudi reći da je kupnja stash tabova kao neki p2w, ali nije baš.
Dovoljno ti je tih 4 stash taba. Jedino je ugodnije naravno ako ih imaš više. Ali imaš 24 character slota, tako da i njih možeš koristiti za stash.

 

EDIT: I da, ekspanzija je free naravno. Kao i sve prije nje. Bilo ih je tipa 3-4.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 20:30 (GuitarMaster).
11 godina
offline
Path of Exile

odlicno, onda cu zaigrati svakako , vec imam ga na pcu. Samo na kojem serveru igrate ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Nema tu servera, (ima, ali laički rečeno), izabereš gate(a)way koji ti ima najmanji ping, i peri deri.

 

Ja sam igrao igru prošle godine oko 10. mjeseca, imam lika na 80 lvlu i tu sam stao. Možda opet skinem da zaigram, vidim da su puno patcheva stavili...

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 21:13 (MacTheBig).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ja trenutno gustam na EU amsterdam... trapper build na shadowu... 

ovoj igri diablo nije ni do koljena!

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

Koju klasu preporucujete, newbie igracu... I kako sa onim talentima ili sto su vec, dali ima za svakog lika neki build da ga pratis ili nesta tako . 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
razermario kaže...

Koju klasu preporucujete, newbie igracu... I kako sa onim talentima ili sto su vec, dali ima za svakog lika neki build da ga pratis ili nesta tako . 

Ja sam igrao klasu Maraduer - Cyclone build... evo ti guide https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1361374.

Meni osobno je zakon, melje sve pred sobom, možeš igrati i kao Duelist taj build...

 

Moja preporuka ti je naći u igri klasu koja ti se najviše sviđa i onda na netu naći neki gotovi build ako hoćeš.. ako ne, vozi po svom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
razermario kaže...

Koju klasu preporucujete, newbie igracu... I kako sa onim talentima ili sto su vec, dali ima za svakog lika neki build da ga pratis ili nesta tako . 

 ako volis mage klase i tak to, mozes probati i witch sa essence drain contagion buildom... dosta je dobar i jednostavan za pocetnike. ja recimo ovu sezonu i ligu igram shadow trappera.. kak je nova liga.. isto pocinjem od nule :) i fakat sam odusevljen.. malo ovih prviih dana DCovi zezaju, ali evo od petka sam doguzio do 58. lvla sa saboteur-shadow.

 

 

 

inace... Path of Exile je ovu sezonu imao all time peek http://steamcharts.com/app/238960#All na steamu makar, od 10. mjeseca 2013 ovako puno ljudi nije igralo prve dane lige... mislim da to dovoljno govori koliko su dobro ispeglali igru u zadnje vrijeme, rijetko koja igra tako nesto uspijeva ... i ofkors F2P je .

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
11 godina
offline
Re: Path of Exile
blankyboy kaže...
razermario kaže...

Koju klasu preporucujete, newbie igracu... I kako sa onim talentima ili sto su vec, dali ima za svakog lika neki build da ga pratis ili nesta tako . 

 ako volis mage klase i tak to, mozes probati i witch sa essence drain contagion buildom... dosta je dobar i jednostavan za pocetnike. ja recimo ovu sezonu i ligu igram shadow trappera.. kak je nova liga.. isto pocinjem od nule :) i fakat sam odusevljen.. malo ovih prviih dana DCovi zezaju, ali evo od petka sam doguzio do 58. lvla sa saboteur-shadow.

 

 

 

inace... Path of Exile je ovu sezonu imao all time peek http://steamcharts.com/app/238960#All na steamu makar, od 10. mjeseca 2013 ovako puno ljudi nije igralo prve dane lige... mislim da to dovoljno govori koliko su dobro ispeglali igru u zadnje vrijeme, rijetko koja igra tako nesto uspijeva ... i ofkors F2P je .

 Napravio sam  Witch-a ... kako mogu znati i kako ici u tom smijeru " Essence drain contagion " ?

 

I ja moram nositi shield i wand ? 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 23:04 (razermario).
14 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ne moras, pocinjes samo sa wandom i i i mislim da je fireball prvi skill.. 

rijesavanjem questova ces dobiti mogucnost da si izaberes sljedec skillove, tako da isprobavaj, skill tree ti je relativno bitan ak ces igrati +lvl 70 mape tak da je moja preporuka, skicni  http://www.pathofexile.com/forum/view-forum/22 sve witch buildove.. imas od totema.. preko necromancer to klasicnih mage buildova

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Path of Exile

Evo mislim ovako ici. -> Link 

 

 

A skills mogu da biram kako meni pase, sto mislim da je najbolje ? To ne mogu tolko pogrijesiti ? 

 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

 ukoliko nisi prije igrao PoE preporucam da se skros drzis guidea... dok ne pohvatas razum iza buildova i kombinacije skillova, kasnije mozes i sam eksperimentirati... ukoliko ti end game nije previse bitan ( a to ti je ciscenje high lvl mapa) onda isprobavaj do mile volje. Stvar je , ukoliko imas los build osjetit ces tam recimo oko lvl 50 na vise ili ce ti nedostajati dmga da budes relativno brz u ciscenju mapa ili ce ti faliti defense pa ce te i manji mobovi u sekundi zatuci. 

Nemres fulati kak god ukoliko uzivas.

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

A recimo ako napravim po svome, " DPS / mana  i shield onaj " sto mi se cini ok. na 2 strane da idem po malo vise na DPS . I tamo recimo lvl 50 . Dali mogu vratiti sve skills na 0. Pa onda graditi preko nekoga sto je vec napravio , pa da samo copy... Inace kontam na lighter dmg ako se ne varam tako se zove. " lighter / ice / fire " ... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Rjesavajuci questove dobijes par respec pointova, i postoji currency u igri orb of regret , sluzi za ponistavanje jednog (skilla,pozicije) u skill tree, cijeli tree ne mozes resetirat( mislim mozes ako ces kupovati regretove , ili kod ekspanzije znaju ponudit reset tree zbog promjene samog tree-a )

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Path of Exile
g3arv8 kaže...

Rjesavajuci questove dobijes par respec pointova, i postoji currency u igri orb of regret , sluzi za ponistavanje jednog (skilla,pozicije) u skill tree, cijeli tree ne mozes resetirat( mislim mozes ako ces kupovati regretove , ili kod ekspanzije znaju ponudit reset tree zbog promjene samog tree-a )

 A fck. Znaci trebo bi odma dok sam mal lvl , spasiti sto se da spasit... Lvl sam 15 tek, tako da cu odma naci neki skill tree build

Finger Up :)
15 godina
offline
Re: Path of Exile

Joj krivo mu govorite. Nemoj igrati po nekom buildu na netu, nego kako god želiš.

Naravno da ćeš zeznuti prvog lika, ali PoE i nije igra koju samo jednom igraš. Pogotovo ne na početku.
Otkrivaj sam stvari (naravno i preko neta, ali ne cijeli build). Tako ćeš najbolje naučiti.

12 godina
offline
Path of Exile

Da , ali i od početka igrati sam moze izazvati kontra efekt i odbaciti ga od igre ,tako da mislim da je mozda i bolje da prvog chara radi po buildu pa igrajuci pokopča neke stvari ..

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Path of Exile

Definitivno je bolje pratit neki build,ali nemoj ga samo sljepo pratit i punit skill pointse nego citaj malo sta koji daje procitaj guide do kraja probaj povezat skillove sa gemovima i gearom da skuzis bit builda i zasto je tako odabrano. 

Ja sam u pocetku muku mucio dok na normalu nisam u novoj ligi nisam dobio tabula rasu i od tad razvaljujem jer taj 6 link je super u pocetku.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Path of Exile

Hvala ljudi na pomoci , cijenim to samo je prolem sto ja jos moram skontati koje iteme smijem koje ne prodavati , za sta sluze i slicno. ne znam koji je max wepon lvl ako ima tako sta armor i slicno.

 

Koje iteme kupiti koje ne radi prodaje. Dali postoji crafting system ? 

 

Dali ima kasnije veci bag za kupiti posto se ovaj  jako brzo napuni... 

 

Dali ima koji drugi grad osim onog pocetnoga " ne znam kako se zove " ja sam na act II kolko ih ima zapravo i sad kad se rijesi svi q. ? Dali onda ides sa ostalim ljudi, u dungeone ili nesta tako ?  I dali sa pve armorom kojeg dobijas mozes kasnije i pvp ili moras posebno kupit ili nesta?.

 

 

Hvala unaprijed.

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice