Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 200.977
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Pozdrav,

 

igram ovu igru već neko vrijeme, stigao sam do levela 50, act 3 u cruelu, hardcore, ranger.

 

Do sada sam skupljao većinom žute iteme i prodavao ih trgovcu.

Ali sad kad sam malo dalje dogurao trebao bi savjet koje iteme da skupljam i što da radim sa njima.

Na šta moram paziti kad skupljam iteme, tj. koje početničke greške možda radim? Recimo skupljao sam iteme koji imaju sve 3 boje spojene socketa pa da ih prodam za chromatic. Našao sam i jedan koji ima 6 socketa (bijeli) i ostavio sam ga u škrinji da ga ne bi slučajno prodao trgovcu a on možda vrijedi više (neznam, bubam gluposti). Na što još mogu obratiti pozornost da mi ne bi nešto vrijedno promaknulo?

 

Zasad sve orbove čuvam, pa kad malo pohvatam trgovanje i kraftanje pokušat ću napraviti i sam nešto :). Ali ima još vremena do toga. Kraftanje mi se čini jako složeno i možda mi je bolje "kupiti" od nekoga, ali to još nisam probao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Kuschnyer kaže...

Pozdrav,

 

igram ovu igru već neko vrijeme, stigao sam do levela 50, act 3 u cruelu, hardcore, ranger.

 

Do sada sam skupljao većinom žute iteme i prodavao ih trgovcu.

Ali sad kad sam malo dalje dogurao trebao bi savjet koje iteme da skupljam i što da radim sa njima.

Na šta moram paziti kad skupljam iteme, tj. koje početničke greške možda radim? Recimo skupljao sam iteme koji imaju sve 3 boje spojene socketa pa da ih prodam za chromatic. Našao sam i jedan koji ima 6 socketa (bijeli) i ostavio sam ga u škrinji da ga ne bi slučajno prodao trgovcu a on možda vrijedi više (neznam, bubam gluposti). Na što još mogu obratiti pozornost da mi ne bi nešto vrijedno promaknulo?

 

Zasad sve orbove čuvam, pa kad malo pohvatam trgovanje i kraftanje pokušat ću napraviti i sam nešto :). Ali ima još vremena do toga. Kraftanje mi se čini jako složeno i možda mi je bolje "kupiti" od nekoga, ali to još nisam probao.

6 socket iteme se prodaje za 7 jeweler orba.. ako slučajno dobijes 5 link ili 6 link, to čuvaj i provjeri koliko vrijedi.

ako igraš u novim ligama (pogotovo beyond) provjeravaj rare iteme koji imaju nešto tipa: life i dva ressista (pogotovo tri), bez life-a tesko da item vrijedi, osim ako ima vec dva ili tri ressista, pa mu mozes dodati life s mastersima.

kod oružja ignoriraj elemental damage, gledaj samo physical, onaj tipa 11-30 phys i 127% physical. (izmišljene brojke)

cijene provjeravaš na stranici poe.xyz, provjeri i svaki unique koji dobiješ ako nisi siguran vrijedi li ili ne.

lako mozes vidjeti ima li ti oružje dovoljan dps da nešto vrijedi.

12 godina
offline
Path of Exile

Pozz decki novi sam u igri, krenuo sam igrati sa warriorom, ali ga budzim kao rogua, nosim dva sworda, daggera, sta vec i ubijam lagano sve ispred sebe, nanosim ogroman demage. Je li moze par savjet za pocetnika, stvari koje bi mi neko trebao reci prije nego sto krenem igrati ?

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

igra li tko ovo jos uvijek? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

igra li tko ovo jos uvijek? :)

Puno ljudi, ali svi čekaju Act 4.. Ja ne igram već dosta mjeseci, ali pratim svaki update.

Act 4 bi trebao doći negdje u 4. mjesecu. Donest će stvarno puno toga.

13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ma pitam jer ja cu opet napokon moci nastaviti igrati. Naime imao sam problem sa presjabim pc-em koji je zadovoljavao min postavke. Pa kada mi se zadnji boss u prvom actu tranformirao crashalo mi se uvijek xD
I evo sada cu napokon malo nadograditi pa cu biti u mogucnosti. Ima li nekakvih novih znacajnijih promjena u zadnjih 3-4 mjeseca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

ma pitam jer ja cu opet napokon moci nastaviti igrati. Naime imao sam problem sa presjabim pc-em koji je zadovoljavao min postavke. Pa kada mi se zadnji boss u prvom actu tranformirao crashalo mi se uvijek xD
I evo sada cu napokon malo nadograditi pa cu biti u mogucnosti. Ima li nekakvih novih znacajnijih promjena u zadnjih 3-4 mjeseca?

A ono, uvijek ima.. Na jesen je došla ona nova ekspanzija, poslije blizu božića onaj PVP patch 1.3.

Ali je sve malo usporilo baš zbog toga što su svi zaposlenici fokusirani na Act 4.

Najbolje bi ti bilo da počneš baš kad Act 4 izađe, tako će ti biti najbolji doživljaj.

I naravno nove lige će doći usporedno s ekspanzijom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 19:43 (GuitarMaster).
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

kaj velite na novu ekspanziju kaj ce izaci? 

 

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1242809

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Velim da mi je turbo žao koliko je ova igra da nekažem na neki način slabo "cijenjena, igrana i neznam ni ja što još.  Neznam za bolje developere iskreno, da onaj diablo imalo tako nešto radi ah, ali zato se diablo igra a ovi jadnici se ubiše od posla.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

kaj velite na novu ekspanziju kaj ce izaci? 

 

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1242809

Nevjerojatno puno novoga, ogroman hype kod svih koliko vidim. :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
g3arv8 kaže...

Velim da mi je turbo žao koliko je ova igra da nekažem na neki način slabo "cijenjena, igrana i neznam ni ja što još.  Neznam za bolje developere iskreno, da onaj diablo imalo tako nešto radi ah, ali zato se diablo igra a ovi jadnici se ubiše od posla.

 Ima PoE dosta publike, al nikad neće imati ni blizu Diablovoj publici jer je ipak Diablo jako poznata franšiza od još poznatije firme.

 

Što se tiče nove ekspanzije, ovo će bit prehebeno već vidim, samo se nadam da će nešto učiniti po pitanju optimiziranosti enginea.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
12 godina
offline
Path of Exile

Ja se ohladio od razočarenja koje mi je priuštio D3 i zaželio se hack&slasha i čak razmišljao uzet Reaper of Souls 2 godine nakon što sam deinstalirao D3. Jer bez ekspanzije ga ni ne vrijedi palit. I onda pogledam PoE (isto ga već dugo nisam igrao), šta su sve napravili nakon izlaska igre, i mislim si - pa nisam budala da pljunem još 20 eura nakon što me Blizz već jednom opljačkao, ako za nula eura mogu igrat ovo

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile

Sam ovo nema veze s Hack n slashom

 

EDIT:paRdon mislio sam da je tema Pillars of Eternity. Vidjeh P o E i zakljucih krivo.
Al što se D3 tiče,ako nisi 2 godine igrao,igra je daleko bolja nego kad je release bio...Puno su radili na tome...

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 11:49 (Rocinante2112).
12 godina
offline
Path of Exile

Istina dodali su u diablu dosta toga riftovi i svakakve stvari da ucine igru zanimljivijom ali zamisli da su napravili 50% onoga što su napravili ovi sa PoE..

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Pa vjerujem da je igra sad puno bolja, u tome i je stvar. Platiš 350 kuna za igru i onda moraš platit još da bi dobio igru kakva je i trebala bit Ali ne bih htio dalje o tome, kriva je tema. Poanta je da se vraćam PoE. A nadam se i kakvom sniženju za Pillars of Eternity uskoro

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

The Awakening bi mogao biti blast ali vidjet ćemo. Navodno je (će biti) popravljeno puno stvari iz QoL domene (brži napredak, meni uvijek mrzak desync itd).

Više o onome što je stvarno implementirano i sa kojom kvalitetom ću napisati u utorak kada testiram CB.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

12min gameplay 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Pa sta je ovo, ovolika ekspanzija a svi sute?(nemam access)
15 godina
offline
Re: Path of Exile
g3arv8 kaže...
Pa sta je ovo, ovolika ekspanzija a svi sute?(nemam access)

A vidim da na ovom forumu nema baš priče o PoE-u.
Ja npr. ne igram već više od pola godine, ali pratim apsolutno sve. Nemam neku potrebu pisati tu, ne znam.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

I ja sam prestao igrati prije negdje pola godine. Ne zato što je igra loša. Naprotiv, jedna je od boljih i to još besplatna.

Prestao sam jer sam poginuo na hardcoreu na drugoj težini prije zadnjeg bossa. I to me izbacilo iz takta pa sam započeo sa nekom drugom igrom i nikako se više nisam vratio nazad.

 

Tu i tamo pratim vijesti o igri.

 

Vezano za ovaj patch. Ono malo što sam čitao/gledao uvode još jedan act i uvode ubacivanje gemova u skill tree ako sam dobro skužio.

Jel to sve ili ima još neka velika promjena?

12 godina
offline
Path of Exile

svi aktovi su "redizajnirani", manje-više boseva, layout malo izmjenjen , dodan act 5, gemovi, dragulji koji mogu napraviti nesto sa skill tree(neke nove mogucnosti) , novi itemi. Dosta novih stvari jos nije izaslo u javnost ali glavna stize za dva tjedna POPRAVLJEN dsync , nece ga biti vise.

ziggyd pise svoj changelog pa tu vam sve pise

https://docs.google.com/spreadsheets/d/tRTjfLPvG1fVkw0rXVOQeaA/htmlview

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 11:42 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Svi šute jer su u isčekivanju invite-a :D Jedva čekam zaigrat ponovo. 

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Steam:Cakija_ST POE: cakija123
12 godina
offline
Path of Exile
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

pozz, kak se može dobit beta kod, za igranje prek steama?

nepratim previše di se može nabavit-dobit, tak da nisam u toku, pa ak mi ko može pojasnit kak da dođem do njega ili ak ko ima viška nek mi na pm pošalje.

 

hvala!

mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Jedini nacin ti je kupiti supporter pack https://www.pathofexile.com/purchase

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Path of Exile

Jer igra jos tko ovo ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Dobio key napokon 

Steam:http://steamcommunity.com/search/users/#filter=users&text=Cakija POE: cakija123
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

Dobio sam i ja kljuc ali necu igrat betu. Razocaran sam  promjenama EB,MOM i AA. Prolif nije nerfan nego zgazen. Isto su napravili i blocku prije par par zakrpi. Ali isto ima mnogo odlicnih promjena ali opet naguzili su castere previse.

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice