Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 200.617
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Fanu kaže...

level sam 23., u actu 2 rijesavam neke od prvih questova - umirem uglavnom kod vecih boss fightova ili kad ne pazim pa me swarma vise creepova

a kad kazem item compare mislim na compare itema kojeg imam u inventoryu i onog kojeg imam equipanog - da se pokazu jedan do drugoga..

 

i da li se to meni cini ili mogu equipati "samo" 5 spellova? tj bindati ih na qwert i to je to ili? 

super je ova dinamika sa socketima, stvarno tjera covjeka na razmisljanje i odbacivanje itema koje bi u svakom drugom RPGu odmah equipao

 

btw kako se dijeli loot u partyu? moze li se to kontrolirati kako - tipa da svako vidi loot samo za svoju klasu, ili da pada random ljudima ili da pada redom za svakog lika u partyu? samo da nije kao u diablu2 gdje svi zure i samo klikaju sve ne bi li prvi pokupili..

Za compare items ti je kolega rekao, default je tipka ALT.
Možeš bind-ati sveukupno 8 skillova u realnom vremenu. Ali npr. auru možeš castati i onda je maknuti i castati drugu itd..

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2013 22:45 (GuitarMaster).
12 godina
offline
Path of Exile

Krenio sam nekidan ponovo igrat HC igram sa templarom 1H shield fokus na block hp i rezist. Iako san vec 1 put krenio igrat na standardu ovaj build bio mi je konstantno los drop a i to mi je bio 1 lik i nisam jos skonta sve sheme pa nisan puno duzio i krenio sam s drugim klasama.Posto mi je paladin najdraza klasa opcenito jos iz diabla dao sam joj jos jedan pokušaj.Ovaj put drop je insane ovo je vec 2 dan da mi pada 3+ uniquea i evo zasto mi se ova igra iz dana u dan sve vise i vise sviđa i oduševljava.Trenutno san HC Crule taman smaka Bruta.

Kolega Obi Wan build je slican dosta tome sta si i ti posta  facetanka sam dominusa na normalu tako da je build  HC viable P.S i ja sam sve solo igra i ne koristim trade...

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 21:02 (Cakija_ST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

Jel se može ikako isključit chat window?Krenuo sam odigrao nekakvih sat i pol ok mi je igra ali konstantni spam me ubija.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
evang kaže...

Jel se može ikako isključit chat window?Krenuo sam odigrao nekakvih sat i pol ok mi je igra ali konstantni spam me ubija.

Otvori chat i makni kvacice sa Global i Trade chata. (kvacice se nalaze ispod gornjeg ruba chat prozora)

Nemam vremena, jer mi se ništa neda, a da mi se i da, nebi imo vremena.
11 godina
offline
Path of Exile

A koju bi klasu preporučili za njuba?Krenuo sam sa marauderom tek toliko da vidim kakva je igra,jel duelista teško za igrat?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

zavisi šta ti preferiraš, maroder je jako dobar za početnika ako ti nesmeta šta je malo sporiji od dueliste ili shadowa, witch je chill sa minjonima i totemima, templar je dosta raznovrstan iako je meni osobno najdraži za discharge, ranger je klasika strijelac a scion je tocno u sredini skill stabla pa ono....moze bit doslovno šta oče

ja sam prije uvjek fura marodera ali sad mi je spor, sad imam shadowa level 26 koji ima attack time 0,16 i 6,5 attacka po sekundi tako da mi je maroder ko usporeni film u odnosu na njeg {#}....nema velik hp ni armor ali kad si tako brz Life gain on hit rula {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
evang kaže...

A koju bi klasu preporučili za njuba?Krenuo sam sa marauderom tek toliko da vidim kakva je igra,jel duelista teško za igrat?

Sa svakom klasom možeš igrati bilo koji build.. Tako da pitanje nema smisla.
Ako voliš melee, igraj za početak ground slam maraudera.

15 godina
offline
Path of Exile

Gamespot GOTY nagrada. Svaka čast.

 

http://www.gamespot.com/articles/pc-game-of-the-year-2013-winner/1100-6416467/

 

Prva rečenica je priceless.

 
7 2 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Evo jučer počeo igrati, igram sa templarom. Zanima me kako nadogradivati oruđa npr.oklope i te stvari. moram one sakupljati plave, crvene i zute i onda ih stavim na odredene predmete ili? To nisam bas skuzio

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

od itema mozes levelati samo te gemove/skillove koje insertas u sockete

 

automatski se levelaju dokle god su equipani (nema veze koristis li ih ili ne)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

Sa gemovima dobivaš skilove koje koristiš,plavi su ti INT,crveni STR,zeleni DEX,i još imaš pasivne gemove istih boja.

Sa Templarom ,ako se ne varam, bi trebao koristi crvene i plave

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 12:51 (evang).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

igra godine lol... samo za diablo 2 fanatike

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 12:55 (acca).
 
0 8 hvala 0
11 godina
offline
Re: Path of Exile
acca kaže...

igra godine lol... samo za diablo 2 fanatike

Svaka igra koja dobije titulu igra godine moze se nazvati **samo za fanatike TOG SERIJALA/TE VRSTE* tako da...

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ne slažem se, bilo tko odigra npr. Last of us vidi da je igra fantastična... ja osobno sam došao do acta 3 nemesis na path of exile i više nisam imao pogona da igram dalje, kad je ista fora recikliranja starog contetna bez priće kao u diablu... samo dodaju dodatne efekte i jače statse na čudovištima

 
0 6 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

Super ajmo sad navoditi igre koje su fenomenalne a nisu GOTY

 

Ko god odigra Alan Wake odusevice se

Ko god odigra novu Laru odusevice se

Ili nece?



Razumijes sta je pisac htio reci?

GOTY ne ocjenjuje jedna osoba nego vise. Mene ako pitas Metro Last Light je trebao uzeti nagradu jer je mozda najbolji fps ikad (realno bolja prica i od Half Life) ali sto vise pricamo o tome idemo u {#}

 

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Path of Exile
evo gledo malo po yt i igra izgleda skroz zanimljivo i reko odo skinut nemam sta izgubit,ali ne izgleda mi new user friendly mislim igro sam ja torchlight i to al ovo mi nekak skroz hardcore izgleda pa ako imate neke preporuke za nove igrace
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
racunarac kaže...
evo gledo malo po yt i igra izgleda skroz zanimljivo i reko odo skinut nemam sta izgubit,ali ne izgleda mi new user friendly mislim igro sam ja torchlight i to al ovo mi nekak skroz hardcore izgleda pa ako imate neke preporuke za nove igrace

A gle, prvi lik će ti biti sranje. Ako to možeš prihvatiti, spreman si za PoE. :D

Jednostavno počni igrati (evo npr. sa marauder-om) i sam ćeš polako učiti. Tako je najbolje.

Uz to gledaj malo forume, ima guide-ova za početnike i tako to, ali naravno neće te igra voditi za ruku.

 

Inače, 05.03. dolazi novi veliki patch i nove lige. Malo se upoznaj s igrom ovih sljedećih tjedan dana,

pa počni tu novu ligu kada dođe, to je najbolje za početnike, jer svi počinju od početka, bez ikakvih prednosti.

 

Ako si igrao Diablo 2 brzo ćeš pohvatati sve, istina ima puno novih mehanika, ali svi se slažu da je PoE nekako duhovni nasljednik Diabla 2.
Iliti "Diablo 3 kakav je trebao biti.."

11 godina
offline
Path of Exile

Pozz,imam jedan problem.Poceo sam igrati na hardcore i skupio sam dosta onih itema za upgrejdat i stavio ih u stash.Nakon sto su me ubili vratio sam se u grad i odem do tog store.a,kad ono nemam niti jedan item u njemu.Pitam ljude,kazu mi da su mi itemi na drugom liku u standard tezini.Odem tamo i prazno sve.Koji vrag je sada?Kako da vratim stvari na ovog lika,tocnije gdje su mi stvari uopce?BTW ,igra je super xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Endymon kaže...

Pozz,imam jedan problem.Poceo sam igrati na hardcore i skupio sam dosta onih itema za upgrejdat i stavio ih u stash.Nakon sto su me ubili vratio sam se u grad i odem do tog store.a,kad ono nemam niti jedan item u njemu.Pitam ljude,kazu mi da su mi itemi na drugom liku u standard tezini.Odem tamo i prazno sve.Koji vrag je sada?Kako da vratim stvari na ovog lika,tocnije gdje su mi stvari uopce?BTW ,igra je super xD

Kada umreš na hardcore-u, lik ti se prebaci u standard ligu. Ako si stvari stavio u stash, onda su ti stvari ostale u tom stashu, tj. u hardcore ligi.

Dakle tom stashu možeš pristupiti s bilo kojim likom u hardcore ligi. Stvari ti se prebacuju u standard samo ako su bile na liku koji je umro (tj. skupa s njim).

11 godina
offline
Path of Exile

Aha,znaci sada ja moram napraviti novog lika na hard core,da bi mogao te iteme koristiti?Znaci posto mi je ovaj lik umro na hard core,nemogu vise njega staviti na hard core,pa da koristim te iteme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Endymon kaže...

Aha,znaci sada ja moram napraviti novog lika na hard core,da bi mogao te iteme koristiti?Znaci posto mi je ovaj lik umro na hard core,nemogu vise njega staviti na hard core,pa da koristim te iteme?

Naravno, to je i bit hardcore-a.. Inače u Diablu kada bi umro na hardcore-u izgubio bi potpuno lika. Ovako kada se prebaci u standard ipak ti daju opciju da ga možeš igrati ako želiš.

Iako nitko to ne radi, svi naravno naprave novog lika jer žele igrati na hardcore-u. Ako si nov ne bih ti preporučio hardcore odmah na početku..

11 godina
offline
Path of Exile

Ali vidis,meni je lik vratio se na Standard ligu i u stashu nemam te iteme.Sad ne kuzim tek nista

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Path of Exile
Endymon kaže...

Ali vidis,meni je lik vratio se na Standard ligu i u stashu nemam te iteme.Sad ne kuzim tek nista

Stash od HC i standardne lige je odvojen!!!!!!! Znači ako si u standardnoj ligi ne vidiš ono što je u HC ligi i suprotno. Sve lige imaju vlastiti stash koji karakter koji je u toj ligi može koristiti!!!

Ako još ne razumiješ, zamisli HC je jedan grad , standard je drugi grad.  Ako si u prvom ne vidiš ono što je u drugom :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 13:17 (anarky1988).
11 godina
offline
Path of Exile

Pozz ljudi,igram vec neko vrijeme POE,ali nikako da dobivam one achivemente ili one stvari koje mozes stavit na STEAM market.Kako se dobivaju uopce te stvari?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Što pupmati kod rangerice?

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 18:26 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
MegaMass 2000 kaže...

Što pupmati kod rangerice?

Kao da si pitao "što pumpati kod lika kojeg igram?"... Nitko ti to ne može reći. Sve ovisi o tome kakav build igraš.

U PoE-u je razlika između classa samo startna pozicija na passive tree-u. (i nešto malo početni attributi, ali ništa posebno..)

S ovoliko informacija ti mogu reći samo da najviše pažnje obratiš na life. (općenito, svi buildovi trebaju life)

Ako si tek počeo s igrom, samo igraj po svome, ionako ćeš zeznuti prvog lika.

Nakon toga malo gledaj po forumu. Ali najbolje ćeš naučiti samo igrajući.

14 godina
offline
Path of Exile
Sto sam Boze tako proklet, jucer lag, danas opet.. // R.I.P. EP LoL/WoT/PoE nick: Strongtoni
Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Don Strongtoni kaže...

Opet ce bi grinda {#}

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
16 godina
offline
Path of Exile

Ja sam tek poceo,radim maraudera sa infernal blow specom. Pratim upute od ziggyd sa njegovog kanala. Zavrsio act 3, level 34 i uzivam u igri. Vecinu opreme sam sam napravio. Nakon world of tanks ovo mi dode kao yoga lol.

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice