Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 200.861
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
razermario kaže...

Hvala ljudi na pomoci , cijenim to samo je prolem sto ja jos moram skontati koje iteme smijem koje ne prodavati , za sta sluze i slicno. ne znam koji je max wepon lvl ako ima tako sta armor i slicno.

 

Koje iteme kupiti koje ne radi prodaje. Dali postoji crafting system ? 

 

Dali ima kasnije veci bag za kupiti posto se ovaj  jako brzo napuni... 

 

Dali ima koji drugi grad osim onog pocetnoga " ne znam kako se zove " ja sam na act II kolko ih ima zapravo i sad kad se rijesi svi q. ? Dali onda ides sa ostalim ljudi, u dungeone ili nesta tako ?  I dali sa pve armorom kojeg dobijas mozes kasnije i pvp ili moras posebno kupit ili nesta?.

 

 

Hvala unaprijed.

 to sa itemima je i mene mucilo.. sad imas stranicu poe.trade pa ak ne znas.. tam upisi ime itema.. i vidjeti ces koliko je vrijedan.

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
15 godina
protjeran
offline
Re: Path of Exile
razermario kaže...

Hvala ljudi na pomoci , cijenim to samo je prolem sto ja jos moram skontati koje iteme smijem koje ne prodavati , za sta sluze i slicno. ne znam koji je max wepon lvl ako ima tako sta armor i slicno.

 

Koje iteme kupiti koje ne radi prodaje. Dali postoji crafting system ? 

 

Dali ima kasnije veci bag za kupiti posto se ovaj  jako brzo napuni... 

 

Dali ima koji drugi grad osim onog pocetnoga " ne znam kako se zove " ja sam na act II kolko ih ima zapravo i sad kad se rijesi svi q. ? Dali onda ides sa ostalim ljudi, u dungeone ili nesta tako ?  I dali sa pve armorom kojeg dobijas mozes kasnije i pvp ili moras posebno kupit ili nesta?.

 

 

Hvala unaprijed.

Efficent crafting, Developing a build su ti samo od nekih koje bi bilo potrebno da pogledaš od Krippa, ovo mu je cijela lista od POE:

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PL3kmT1mmaRnFSYHFO4GXBnk_SMxqnDzsI

 

Inače, meni osobno je genijalan za pratiti hearstone jer čemu čitati reddit kad možeš pogledati video od krippa :)

 

Lik je precool za ovaj svijet :D

12 godina
offline
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile

Da, ekspanzija donosi jako puno sadržaja, čak i dosta QoL stvari.

13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

izasli novi patch notes-i. Kaj ce te vi igrati ove sezone? Ima te vec nekaj u planu ili? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

3 nova chaneling skilla izasla, najavljena nova sezona, Breach. Dosla podrska za DX11 te sve izgleda puno ljepse i bolje. Novi engine te sve u svemu puno ljepse i glade izgleda. Mislim da PoE postaje novi kralj aRPG-a, ako vec i nije odavno postao. Definitivno najbolji sto trenutno svijet aRPG-a moze ponuditi!

S nestrpljenjem cekam 2.12. i novu sezonu :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

3 nova skila su kooooma :D :D 

smijurija.. kak god zeli :) , ali budi ih ispeglali.. za razliku od blizzarda.. peglaju igru da je kak se spada!

dx11 fakat cini PoE igrom kakvca je trebala biti od pocetka, nema vise framerate dropova!!! wiiiiii

aaa sto se tice kralja aRPG-a ... to potvrdjuje community koji je prije jedno 5,6 dana docekivao ekipu iz d3, koji je razocarao svoj community objavama na blizzconu.

... 

 

 

..

.

breach teaser djeluje skros zabavan! kombinacija perandus i warbands mobova... sad cu dva tjedna isprobavati buildove i kombinacije koje bi mogle posluziti. 

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
14 godina
offline
Path of Exile

Ja neznam sta je tebi koma, blade flurry je toliko op da je to nevjerojatno. ako gledas sa strane da bi to trebao bit melee skill a on to ocito nije onda si 110% u pravu.  Scorching Ray je kao main skill upitan, ali daje odlican debuf monsterima te u kombinaciji sa mozda flameblastom ili nekiom konverzijom u fire dmg je op. Blight ili kako god se zove ovaj zadnji gem je uzasan ali znaci bas uzasan. Takoder ovi novi itemi svi idu na ruku nekim fire buildovima tako da mislim da cu bas to i igrat a onda eventualno u blade flurry jer mislim da ce to bit meta ali treba cekat 2.5.0 patch note da vidimo sto je buffano a sto nerfano. Ma ja igram poe jedno god dana i mogu rec da je igra toliko napredovala da joj je d3 koji sam igrao od pocetka i to jedno 2.5k sati nije ni do gleznjeva a kamoli koljena.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

več dugo nisam zaigrao poe, al kao što vidim dodan dx11, se vidi  od samog početk igre kakva poboljšanja u grafici?

poe je super igra, al brate izgubi se u onom skill tree-u, al se da fino iskonbinirat, skroz pozitivno :)

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

da puno ljepse izgleda sve, animacije su poboljsane, dodan fog i ostale sitnice. Sve u svemu puno ljepse izgleda i sto je najbolje puno ljepse se vrti. Nema tolko cestih fps spikova i lagova

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

kaj se igra ove sezone? Krenuo sam sa Blade Flurry Raiderom i na dojadio mi na mapama i evo sad lvlujem Animate Weapon lika. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

yep igra se pretvara u glavesinu aRPG-a. Neka bilo je i vrijeme. STvarno sto su ucinili od ove igre, klanjam im se. Jedina igra koja i nakon 700+h i dalje fascinira sadrzajem i igrivoscu.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

yep igra se pretvara u glavesinu aRPG-a. Neka bilo je i vrijeme. STvarno sto su ucinili od ove igre, klanjam im se. Jedina igra koja i nakon 700+h i dalje fascinira sadrzajem i igrivoscu.

PoE je već odavno glavni na toj sceni. Ovom ekspanzijom se diže još jednu stepenicu iznad, što je nevjerojatno ako pogledamo što je već sve ponudio gejmerima.

13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ne znam ko ce docekati kraj ljeta za ovo :D

 

Uz to Legacy league isto prefora izgleda i taman kad sam mislio skipat jednu sezonu eto ubace nesto sto jednostavno moras probat 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Path of Exile

FoO beta je vani!!

 

Ima ko možda key viška?

 

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

na placi cu upiknut suporter pack pa podjelit nekome jer iskreno nemam bas vremena za betu kolko bi vilio imati. Ali izgleda stvarno fenomenalno FoO. JEdva cekam 7. mjesec!

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Path of Exile

evo ja jučer kupio 30$ support pack i dobio beta key

par dojmova,

grafika je drastično poboljšana, voda izgleda super, loading puno brži

nova mini mapa odlična

s obzirom da sam malo igrao tek do kraja act1 nemogu još ništa reć o samom gameplayu

krenuo sa duelistom pa javim kako bude

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Ima neki link na taj foo kaj pricate - ja ni ne znam kaj je to :)  

 

da vidim pa možda da i ja ubodem :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
VooDooZg kaže...

Ima neki link na taj foo kaj pricate - ja ni ne znam kaj je to :)  

 

da vidim pa možda da i ja ubodem :)

 FoO= Fall of Oriath nova expanzija za Path of Exile

ukratko: 6 (ŠEST) novih act-ova tako da ih je sada sve skupa 10

ukinute težine pa se više nemora act 1-4 3 puta za doć do end game-a

uglavnom:

 

US server keke013#2101
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 8:35 (keke13).
11 godina
offline
Path of Exile

nisam godinama igrao PoE jer me server desync izbacivao iz takta, no ovaj vas hype me je poprilicno zainteresirao za igru opet...

kakve to packove kupujete? jel se sa njima dobije vise stasha (uz ono sto vec nude) ili?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile

desync-a praktički više nema desi se al tipa jednom tjedno bude neki spike

imaš za kupit support pack-ove kojima dobijaš skinove nekakve i coine

za coine možeš proširivat stash

ako nisi dugo igrao probaj ja sam nakon par k sati na D3 prešao na poe i preporodio se

 

US server keke013#2101
12 godina
offline
Path of Exile

Koja je ovo droga ova igra :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile
keke13 kaže...

evo ja jučer kupio 30$ support pack i dobio beta key

par dojmova,

grafika je drastično poboljšana, voda izgleda super, loading puno brži

nova mini mapa odlična

s obzirom da sam malo igrao tek do kraja act1 nemogu još ništa reć o samom gameplayu

krenuo sa duelistom pa javim kako bude

 

Grafika je poboljšana u odnosu na ovaj normalni besplatni PoE dio ili, ideš ispočetka ili nastavljaš - ništ ne kužim :)

15 godina
offline
Re: Path of Exile
VooDooZg kaže...
keke13 kaže...

evo ja jučer kupio 30$ support pack i dobio beta key

par dojmova,

grafika je drastično poboljšana, voda izgleda super, loading puno brži

nova mini mapa odlična

s obzirom da sam malo igrao tek do kraja act1 nemogu još ništa reć o samom gameplayu

krenuo sa duelistom pa javim kako bude

 

Grafika je poboljšana u odnosu na ovaj normalni besplatni PoE dio ili, ideš ispočetka ili nastavljaš - ništ ne kužim :)

Čovjek misli na ne-betu da, ali sve je besplatno (naravno beta nije sad ovih nekoliko tjedana prije izlaska).
Ovaj update donosi novi (peti) act, ali i miče težine. Nećemo više morati tri puta prelaziti igru da ođemo do mapa (end-game).
Praktički donosi i 5 novih actova, tako da će sveukupno biti 10 actova.

Taj drugi set od 5 actova je zapravo izmjenjeni prvi set, svijet se promijenio, novi questovi sa starim likovima itd..

10 godina
offline
Re: Path of Exile
GuitarMaster kaže...
VooDooZg kaže...
keke13 kaže...

evo ja jučer kupio 30$ support pack i dobio beta key

par dojmova,

grafika je drastično poboljšana, voda izgleda super, loading puno brži

nova mini mapa odlična

s obzirom da sam malo igrao tek do kraja act1 nemogu još ništa reć o samom gameplayu

krenuo sa duelistom pa javim kako bude

 

Grafika je poboljšana u odnosu na ovaj normalni besplatni PoE dio ili, ideš ispočetka ili nastavljaš - ništ ne kužim :)

Čovjek misli na ne-betu da, ali sve je besplatno (naravno beta nije sad ovih nekoliko tjedana prije izlaska).
Ovaj update donosi novi (peti) act, ali i miče težine. Nećemo više morati tri puta prelaziti igru da ođemo do mapa (end-game).
Praktički donosi i 5 novih actova, tako da će sveukupno biti 10 actova.

Taj drugi set od 5 actova je zapravo izmjenjeni prvi set, svijet se promijenio, novi questovi sa starim likovima itd..

 Tako je bolja grafika je u za sad u beti.

mali ispravak donosi 6 novi actova i mislim da su 9 i 10 potpuno novi tj. nisu prepravke starih.

Malo sam kopao ali nisam našao šta će bit sa starim likovima. Nije mi jasno kako će rješit bandite na starim likovima

ili šta će bit sa actovima jer sad imamo samo 4 act-a završena.

US server keke013#2101
11 godina
offline
Path of Exile

kad mi ostali smrtnici mozemo racunati na izlazak expanzije?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
LeftY_CRO kaže...

kad mi ostali smrtnici mozemo racunati na izlazak expanzije?

 Mislim da se nešto pisalo kao polovica/kraj 7. mjeseca

US server keke013#2101
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
keke13 kaže...
GuitarMaster kaže...
VooDooZg kaže...
keke13 kaže...

evo ja jučer kupio 30$ support pack i dobio beta key

par dojmova,

grafika je drastično poboljšana, voda izgleda super, loading puno brži

nova mini mapa odlična

s obzirom da sam malo igrao tek do kraja act1 nemogu još ništa reć o samom gameplayu

krenuo sa duelistom pa javim kako bude

 

Grafika je poboljšana u odnosu na ovaj normalni besplatni PoE dio ili, ideš ispočetka ili nastavljaš - ništ ne kužim :)

Čovjek misli na ne-betu da, ali sve je besplatno (naravno beta nije sad ovih nekoliko tjedana prije izlaska).
Ovaj update donosi novi (peti) act, ali i miče težine. Nećemo više morati tri puta prelaziti igru da ođemo do mapa (end-game).
Praktički donosi i 5 novih actova, tako da će sveukupno biti 10 actova.

Taj drugi set od 5 actova je zapravo izmjenjeni prvi set, svijet se promijenio, novi questovi sa starim likovima itd..

 Tako je bolja grafika je u za sad u beti.

mali ispravak donosi 6 novi actova i mislim da su 9 i 10 potpuno novi tj. nisu prepravke starih.

Malo sam kopao ali nisam našao šta će bit sa starim likovima. Nije mi jasno kako će rješit bandite na starim likovima

ili šta će bit sa actovima jer sad imamo samo 4 act-a završena.

 

 

o svemu je vec pisano ali neda mi se tu pisati sastavke, na forumu i redditu za sve to ima info. 

Btw dosli u betu novi gem suportovi. Kaj mislite o njima?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
12 godina
offline
Path of Exile

Dobro, ako neko možda dobije višak key za betu - bio bi mu zahvalan ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice