Pathfinder: Kingmaker

poruka: 8
|
čitano: 923
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
19 mjeseci

Sto je Pathfinder:

"The Pathfinder is a top selling pen-and-paper fantasy roleplaying game. It builds on more than 10 years of system development and the largest open playtest in the history of tabletop gaming to create an unparalleled fantasy roleplaying experience.

The Pathfinder Roleplaying Game puts you in the role of a brave adventurer fighting to survive in a world beset by magic and evil!

Take on the role of a canny fighter hacking through enemies with an enchanted sword, a powerful sorceress blessed with magic by the hint of demon blood in her veins, a wise cleric of gods benevolent or malign, a witty rogue ready to defuse even the deadliest of traps, or any of countless other heroes. The only limit is your imagination!

The Pathfinder Roleplaying Game is an evolution of the 3.5 rules set of the world's oldest fantasy roleplaying game, designed using the feedback of tens of thousands of gamers just like you."

Igra je pokrenula kickstarter i dosta je ljudi podrzalo projekt. Igra je isometric RPG ala Baldurs Gate ili Pillars of Eternitiy.

https://www.kickstarter.com/projects/owlcatgames/pathfinder-kingmaker

Chris Avellone je covjek koji ima prste i u ovom projektu i to obecava jer je covijek radio na tonu dobrih stvari kada je rijec o rpgovima. Osim njega tu je ekipa rusa, mislim da je sjediste studia u Moskvi, koji su redom veterani i imaju podosta iskustva.

https://owlcatgames.com/

Naisao sam na par gameplay videica i meni ovo izlgeda odlicno. Mislim da bi igra trebala izaci do kraja godine.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Sve je to OK, i djeluje jako zabavno, ali igra treba izać za 2-3 mjeseca, nemaju 900k još skupljeno, nisam siguran kakvu igru će napravit za tih 800-900k koje trenutno imaju.

Super je ko ideja, izvedba me živo zanima. Sad, riskirat 35$ dal bu to dobro ili ne... To je pitanje.

Zbog nekih drugih projekata sam ekstremno skeptičan prema EA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
19 mjeseci

Iako si svako malo kazem da necu raditi preorder ni za sto vise neki dan sam uzeo Pillarse2 iako ih sigurno necu igrati prvih mjesec-dva dok ne srede bugove, eventualno instaliram i odigram 2-3 sata samo da osjetim igru, imam dosta toga sto ne stigenm odigrati pa sam u zaostatku :-(. Ova igra mi izgleda odlicno, svidja mi se artstyle, ne pokusavaju da izmisle toplu vodu i idu s onim sto je provjereno. Probili su 900k na kickstarteru, a plus sigurno ima i preordera, ma sve je na njima ako igra bude pristojna prodati ce se, ako ne... Jedna stvar koju mrzim kod D:OS2 je to sto itemi skaliraju kako se levelas, tako da stalno moras da radis upgrade, blesavo i razbija mi imerziju u igri, ubijes nekog tamo zajebanog lika dropa ti lud wep i onda dingas lvl odes kod trgovca i on ti prodaje bolji wep, ubija ti volju za igranjem. Nisam bas ni ljubitelj D&D, ali opet bar imas "opipljiv" svijet sto mi je opet bolje nego kao u D:OS2.

Uglavnom igra mi je na radaru, bumo vidili sto ce napraviti.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
19 mjeseci

Odlican video o razvoju igre. Ovo mi postaje jedan od najiscekivanijih naslova ove godine.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Djeluje super, da budem iskren. "barony" mi djeluje jako slično onoj ideju iz newerwinter nights gdje si našao utvrdu, pa ju gradio, jačai i slično... kasnije je to još igara adaptiralo, a mislim da će ovdje to bit dovedeno do vrhunca.... nije čudo, budući da lik koji je radio na NWN 2 surađuje i na ovoj igri.

Brine me da još u beti nije to izdano, pogotovo u igri koja mora izać za koji mjesec, ali sve skupa djeluje jako pozivitno, mislim da bih ju mogao kupit kad izađe, ako dođe u obliku u kojem je najavljena... s time da ju ekipa već sad dosta hvali.

Ipak, EA - bjež od mene, opeko sam se, ne želim se igrat više sa tim :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

I jesi li štogod popratio, kad to čudo izlazi itd?

Vidim došla nova klasa samo... ne znam dark knight, death knight ili šta ovo već treba doć, ima li šanse?

Moj PC  
0 0 hvala 0
19 mjeseci

Izgleda odlicno. 25.9.2018.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Nda.... mjesec dana kasnije nego je trebalo, al to je najmanji problem.

Već su krenuli najavljivat DLCove, dodatne epizode, season passove, od kojih će prvi, koji je uključen u CCA 100+$ pledge uključuje DLCove prve godine, a bit će i novih season passova. Kao da se za 15$ season passa dobije oko 40$ vrijednosti DLCova...

Krenuli su serkit i "zarađivat na staroj slavi" i prije izlaska igre.

Samo da ne ispadne fijasko, jer su me uvjerili da pledgam, iako sam sam sebi obečao nikav više, taman prije odlaska na godišnji... i po povratku čitam sve ove novosti i ne vjerujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice