Peace-of-cake igre? Molim savjet!

poruka: 14
|
čitano: 3.375
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Peace-of-cake igre? Molim savjet!

Pozdrav ljudi, imam jednu molbu. Da pojasnim; kao prvo ne razumijem zašto svi misle da su novije igre lakše{#}?!?!?!?! Ja sa svojim iskustvom mogu potvrditi da su postale PREKOMPLICIRANE I PRETEŠKE!!! {#}{#}{#} Igrao sam danas Just Cause i toliko se iznervirao da sam morao skinuti Trainer i uključiti infinite health i mass kill (svi neprijatelji u vidokrugu padaju mrtvi) i jedva, JEDVA uz pomoč trainera prešao igru!!! Zašto su toliko nezahvalne igre danas?!?!?! Tako da je moja molba sljedeča, od sljedečih igara koje su mi želja izbacite preteške:

 

Just Cause 2
Fallout 3 GOTY -postoji prohod i prešao sam je bez ičega prije 2 godine pa smatram da nije teška
Fallout: New Vegas -također
Fable 3
Assassins Creed (Sve) -također
Dead Space 2 -također, pošto je više pucačka avantura
Starcraft 2: Wings Of Liberty
Crysis (Collection)
Battlefield: Bad Company 2 -pošto ima različitih težina u igri mislim da je lagana
LOTR: War In The North
Settlers 7 -pošto je spora igra mislim da je lagana
Brink

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To je sve što se tiće želja, a sada vas molim sljedeče:

Nabrojite mi par igara koje su zaista piece-of-cake!!! Dakle da nisu brze, da nisu teške, da ne traže prohod ili trainere ili šifre i da nisu duge (iako to nemora biti uvjet). Govorim o tipu igara kao: Fable: The Lost Chapters, Call Of Duty 1, Rayman Ravin Rabbids. Ili da vam pojednostavnim: IGRE KOJE NE PRUŽAJU SKORO NIKAKAV DO BLAGI IZAZOV I KOJE MOŽE IGRATI OSOBA BILO KOJIH GODINA I SVI OSIM ODUZETIH FIZIČKI ILI MENTALNO USPORENIH!!! (ja imam jednu dijagnozu i pijem ljekove koji mi usporavaju cijele reflekse i uspavljuju me tako da se i to mora uzeti u obzir; nisam retardiran ali zbog ljekova na neki način jesam; i nije bitno što mi je, samo odgovorite na pitanje!) Znam da vama gejmerima može biti smješno što mi je Just Cause i Mass Effect težak, iako imam 21 godinu. Ali kada sam sa bratom igrao u igraonici u lan partyu COD: Modern Warfare, klali su nas ko idiote. Ja sam u sat vremena ubio 4-5 ljudi a umro jedno 200-250 puta. Molim vas budite razumni i predložite u kojem svijetu bi ja mogao uživati bez nekih nervno-živčanih slomova tjekom igranja? I da, mora biti kompjuter, a volio bih isto da su noviji naslovi jer si planiram kupiti pravu MACHINU!!! Tako da želim uživati u punoj moći procesora i grafe. Hvala vam na razumjevanju i korisnim odgovorima. Želim vam svima sve najbolje i hvala unaprijed,

Andrija. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Peace-of-cake igre? Molim savjet!

Counter Strike Source - dosta jednostavna (na botove mislim) stavis bot skill na easy kupis oruzje i pucaj..

GTA4/san andreas - nije komplicirano

Left 4 Dead - malo krvoločno ali podosta zabavno i jednostavno

 

Neznam kakav žanr igre hoces tako da sam napisao prvo sto mi je palo na pamet

Brega
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Peace-of-cake igre? Molim savjet!
Brega55 kaže...

Counter Strike Source - dosta jednostavna (na botove mislim) stavis bot skill na easy kupis oruzje i pucaj..

GTA4/san andreas - nije komplicirano

Left 4 Dead - malo krvoločno ali podosta zabavno i jednostavno

 

Neznam kakav žanr igre hoces tako da sam napisao prvo sto mi je palo na pamet

 

san andreas je dosta laka igra ali isto ima par teških misija koje su i mene iživcirale

15 godina
neaktivan
offline
RE: Peace-of-cake igre? Molim savjet!
Prekomplicirane i teske???

WTF... igre su izrazito linearne danas, i izrazito... jednostavne...

Evo ja igram captain claw sada... i mogu reći da igra nije baš lagana iako je iz 1997...
14 godina
protjeran
offline
Peace-of-cake igre? Molim savjet!

Just Cause 2
Fallout 3 GOTY -postoji prohod i prešao sam je bez ičega prije 2 godine pa smatram da nije teška
Fallout: New Vegas -također
Fable 3
Assassins Creed (Sve) -također
Dead Space 2 -također, pošto je više pucačka avantura
Starcraft 2: Wings Of Liberty
Crysis (Collection)
Battlefield: Bad Company 2 -pošto ima različitih težina u igri mislim da je lagana
LOTR: War In The North
Settlers 7 -pošto je spora igra mislim da je lagana
Brink

 

Molim da izbacite uljeza iz navedenih igara... Koje su ipak "preveć" za mene? Dakle u pitanju su:

1. Just Cause 2

2. Fable 3

3. Starcraft 2

4. Crysis (sve)

5. LOTR: War In The North

6. Brink

ili ako mislite da sam nešto propustio recite mi. + molio bih vas da mi izdvojite naslove "lakše kategorije" koje će izaći u ovoj godini. Zahvaljujem!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Peace-of-cake igre? Molim savjet!

Minecraft

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peace-of-cake igre? Molim savjet!

 

Molim da izbacite uljeza iz navedenih igara... Koje su ipak "preveć" za mene? Dakle u pitanju su:

1. Just Cause 2

2. Fable 3

3. Starcraft 2

4. Crysis (sve)

5. LOTR: War In The North

6. Brink

ili ako mislite da sam nešto propustio recite mi. + molio bih vas da mi izdvojite naslove "lakše kategorije" koje će izaći u ovoj godini. Zahvaljujem!

Igre koje bi ti mogle biti teške ( po onome što si maloprije naveo ):

Sve osim Brinka ( još nije izašla ).

NHF ali kad ti treba trainer za JC teško da će ti ove biti lake, naročito RTSovi.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
neaktivan
offline
Peace-of-cake igre? Molim savjet!

Wtf? Ako su ti sada igre preteske, trebao si vidjeti kakve su bile prije. Bilo je cak i igara koje su dobivale epitete nepostenih igara :D

 

Vecinu novih igara koje sam igrao sam jednostavno preletio, imam osjecaj kao da me netko vodi za ruku dok igram :S

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 21:47 (rustweaver).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Peace-of-cake igre? Molim savjet!

Need for speed carbon. Igrica je prelagana. Pređeš ju u dva tri dana samo tako.

visit http://www.youtube.com/user/zoja26pro?feature=mhum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Peace-of-cake igre? Molim savjet!

WoW??

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Peace-of-cake igre? Molim savjet!
zOjA26 kaže...

Need for speed carbon. Igrica je prelagana. Pređeš ju u dva tri dana samo tako.

Hah, pa vecina nfs-ova je lagana, no mene je underground 2 namucio i kosto joysticka.. jednostavno igra je bila "lagano-teska" i zabavna te si igro dok ne predjes!

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 21:49 (Luxy2501).
14 godina
neaktivan
offline
Peace-of-cake igre? Molim savjet!

Igraj QWOP xD

 

Igraj NFS : U2... istina da se radnja sporo odvija ali tuning je fora i ima puno prostora za voznju :).

 

NFS Carbon je glup... preso ga u 2 dana.

MW2 : N'Dorphin // GRNDWR // HCTDM // HCSD // HCMSHPT
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Peace-of-cake igre? Molim savjet!

Igraj NFS Underground 2 , nemaš policije, nemožeš slupati auto, utrke su dosta jednostavne.

 

COD-ovi u singleplayeru nisu teški.

 

San Andreas, netrebaš obavljati glavna misije(ima samo par težih), malo se vozikaj po gradu, sređuj aute, obavljaj one sidemisije.

 

TES 4 Oblivion je vrlo jednostavan, jer su protivnici uvijek isti level kao i ti.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Peace-of-cake igre? Molim savjet!
zOjA26 kaže...

Need for speed carbon. Igrica je prelagana. Pređeš ju u dva tri dana samo tako.

ja sam se namučio sa onim zadnjim {#}

 

@autor probaj UG2. igra je jako lagana pogotovo na easy/normal

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice