PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.289.894
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Settings koje koristi Shroud , meni je dalo 20 FPS-a vise , i lakse je uociti druge igrace .

 
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Igro PUBG mal prije, rezolucija skoro 1080p, sve na low, igra se vrti dost dobro naspram prošli put kad sam ju igrao.

Q9400 i R7 260x 8GB DDR3 i HDD 5400 °/min i 16MB keša.

I jedna i druga mapa se dobro vrte.

Mogao bi još ponešta izvuć al mi se više ne da igrat s postavkama. Nek sve radi kak treba.

Čak i na spawnu ne trza.

10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Probao sam jucer Res. scale na 120 i apsolutno nikakve razlike nema, ništa oštrije. Jel banaju za reshade?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne padaju za reshade rekli jos to na pocetku

12 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znao sam otprilike gdje je lik, u kojem smjeru trebam gledat.

I onda se dogodilo fino to da kad sam krenuo puzat prema krugu, lag.

Jebeni lag

I dok se odlagalo, krug me je prošao i pojeo.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Vidis da ne banaju ni za wallhack pa ni aimbot, di ce za reshade :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Uzeo sam novi mis danas, bas onako za FPS, prvi PUBG game i win(zadnje tri zone da sam zamisljao ne bi bile bolje, ali opet neka bude do misa ;D). Otisao da kupim Logitech G403 ili G Pro i na kraju kupim Razer Basilisk. Nisam mislio da cu opet kupiti bilo sto od Razer periferije(nemam bas najbolja iskustva), ali eto, zalomilo se, svidio mi se misonja. Malo sam citao na netu da se ljudi zale na software jer je beta, sve radi savrseno, podesavanje lako i bez ikakvih problema. Sniper button mu je odlican, biti ce headshotova i chickena. 

Eye In The Sky
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pas mater jel to samo meni na ovom novom update dropa fpsa ko lud..

Pa to su cimovi, koda mi je neki vsync posebno izdanje upaljen, pa ovu nisu istine, probat cu sa novim 17.12.2 pa cemo vidjet jel ce bit kaj bolje..makar nis u update notesima ni ne pise da je radeno u vezi pubga tak da mislim da bum kiflu dobio..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TrixMaster kaže...

Settings koje koristi Shroud , meni je dalo 20 FPS-a vise , i lakse je uociti druge igrace .

 

Još bih sugerirao Post-processing na "High", da se izbjegne titranje slike. Drugo sve je i kod mene tako, drago mi je da je momak slušao kad sam mu objašnjavao 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

 Ili nema tvog glasa ili sta? Boli glava kada ovako gledas :D.

Eye In The Sky
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jel mi netko može objasnit kako funkcionira ovo s prodajom skinova i itema? Koliko treba da isplatim igru(€30)?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
TomoR kaže...

 Ili nema tvog glasa ili sta? Boli glava kada ovako gledas :D.

 Nema mog glasa. U istoj sobi mi žena šiva i djeca se znaju derati.

 

EDIT:

PUBG MYTH BUSTERS #6: Can you shoot a grenade mid air? More players = more loot?

 

EDIT 2:

Ovdje imaš moj glas - imao sam 5 killova:

PUBG AWM Scar L Echo And Tom

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 21:03 (TomoR).
10 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D3lBoy kaže...

Probao sam jucer Res. scale na 120 i apsolutno nikakve razlike nema, ništa oštrije. Jel banaju za reshade?

 Ne treba ti reshade kad imas digital vibrance u geforce driverima.

مرګ ژوبله
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D3lBoy kaže...

Probao sam jucer Res. scale na 120 i apsolutno nikakve razlike nema, ništa oštrije. Jel banaju za reshade?

 kako nema jbte razlika ti je ogromna, to ti je dsr implementiran u igru, kao da si stavio jos za 2x levela AA!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 22:43 (Stjepanj).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Može jedno pitanje? Možda ja imam krivo mišljenje što se tiče ovog što ću sada napisati. Da li je po vama OK da kada se igra duo, a pogotovo squad da su suigrači i po 100-200 metara odvojeni jedni od drugih? Svi kao da igraju za sebe tj. kao da igraju solo, a ne squad. Šta ljudi ne shvaćaju da postoji VELIKA mogućnost da će neko njega ili mene knockati i da nema šanse da će me stići dignuti pošto je udaljen 100-200 metara od mene?

 

Da ODMAH napomenem. Nisam ni ja savršen suigrač, ali to me izričito smeta i skoro svima to kažem da se držimo što bliže jedni drugima, ali ne jebu to oni 2% većinom.

 

Možete mi dati neko vaše mišljenje što se tiče ovoga?

 

Hvala 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 3:38 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pa kaj ti je 50-100m u pubg? Jedno veliko nista...igra ima teski disbalans od pocetka do kraja jos kad dodas da je skoro 90% usranih Kineza...jbte granata me ubija na 10m s l3 armor, skacem s kuce s visine od 10m nista kao da sam Predator, mislio sam da je lotanje oruzja totalno random po mapi kad ono drek tocno imas mapu za pogledati u kojoj kuci su najbolja...svi lete tamo i kome najmanje steka i pogodi najbolje mjesto ubija ostale! 100 igraca na mapi i umjesto da se boris svojim skillom boris se s srecom...lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo, za ljubitelje streamova, da malo izreklamiram naše dečke :)

 

https://www.twitch.tv/53copceco

https://www.twitch.tv/ham7a

 

Trenutno igraju pa gledajte s dvije perspektive 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mislim da je ovo najbolja stranica sa pubg statsima. Najdetaljniji prikaz cak i pojedinih partija koje vas zanimaju https://pubg.op.gg/

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 5
15 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Mislim da je ovo najbolja stranica sa pubg statsima. Najdetaljniji prikaz cak i pojedinih partija koje vas zanimaju https://pubg.op.gg/

 Bilo je vec par puta objavito....dobro dode kad uvatim cheatera na djelu i onda jos ovdje pogledam njegovu statistiku kad ono 90% headshot killovi

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Malo nerealno, od čega je taj zastor?

14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Postoji još jedan razlog osim frame rate-a za igranje na very low postavkama - a to je da to što vjetar miće lišće na stablu ili što voda izgleda realnije, sjene i glossy... sva ta vizualna govanceta samo smetaju u igri. Iskusniji igrači su toga svjesni i rado stavljaju sve na low. Sjećate se COD-a 4, koji je za današnje pojmove meme igrica, i promoda za tu igru kojim su pretvorili tada novu igru u par godina stariji COD2?

 

...

Inače se polako uhodavam, jučer sam bio čak 3. i to mi je već drugi put da sam bio u top 10. Ono već osjećam da bi mogao do kraja. Iako me totalno briga za pobjedu. Ovo je užitak samo igrat. Igra mačke i miša. Imam 60 mečeva i 20 killeva. Moram još poradit na taktici, pogledat koji stream isl. Igram samo solo FPP za sada.

 

 

Ali nisam igra sa sačmaricom iskreno od dooma2, ono osjećam je u rukama )

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Lako igrat na low, easy way out. 

 
0 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
KIKI3ooo kaže...

Postoji još jedan razlog osim frame rate-a za igranje na very low postavkama - a to je da to što vjetar miće lišće na stablu ili što voda izgleda realnije, sjene i glossy... sva ta vizualna govanceta samo smetaju u igri. Iskusniji igrači su toga svjesni i rado stavljaju sve na low. Sjećate se COD-a 4, koji je za današnje pojmove meme igrica, i promoda za tu igru kojim su pretvorili tada novu igru u par godina stariji COD2?

 

...

Inače se polako uhodavam, jučer sam bio čak 3. i to mi je već drugi put da sam bio u top 10. Ono već osjećam da bi mogao do kraja. Iako me totalno briga za pobjedu. Ovo je užitak samo igrat. Igra mačke i miša. Imam 60 mečeva i 20 killeva. Moram još poradit na taktici, pogledat koji stream isl. Igram samo solo FPP za sada.

 

 

Ali nisam igra sa sačmaricom iskreno od dooma2, ono osjećam je u rukama )

 

 Sacmarica ti je za door to door combat, dobra je startu kada ljudi nemaju armor, ja je izbjegavam jer je ne pouzdana, tj. sync issues, tako da ak fulis metak gotov si, iako zadnja 2 dana igra radi odlicno, nesto su sredili na serverima, od pocetka do kraja partije igra radi savrseno.

 

Probaj igrati random squad, u zadnje samo tako igram, desi se da naletis na debile sto lutaju ko muhe po mapi, ali cesce bude ok ekipa, voice i sve. Igra je puno puno bolja i dinamicnija kada se igra squad.

Eye In The Sky
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dex.pwn kaže...

 

Malo nerealno, od čega je taj zastor?

 od neuništivija

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Korejski streamer je naletio na 3 grupe kineskih teamera, i išao undercover s njima:

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Malo nerealno, od čega je taj zastor?

 od neuništivija

U cijeloj priči je najbitnije od čega je zastor... o Bože

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

zašto se na marketu early bird keyevi prodaju po 6 eura kad se mogu kupit po 2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ni meni nije jasno to.

Nisam se nikad bavio steam marketom i razmjenom...

 

Kad nekome pošaljem item u trade-u, jel ga on može odmah stavit na market, ili ima rok od 7 dana??

BF3 [G] Pamark
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice