PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.291.969
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
14 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nadam se da pričamo o 9x39mm odnosno novoj municiji a ne o 9x19mm koje koriste pištolji u igri.

live and let live
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 8:28 (smiglcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
smiglcro kaže...

Nadam se da pričamo o 9x32mm odnosno novoj municiji a ne o 9x19mm koje koriste pištolji u igri.

Mislis 9x39mm :)

 

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Twitch hajlitsi

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 15:53 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Twitch hajlitsi

 Najbolja igra svih vremena.

...
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Monthly patch je pomaknut na idući tjedan:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/867639180540624897

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Monthly patch je pomaknut na idući tjedan:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/867639180540624897

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Veselio sam se baš današnjem patchu jasno kao i svi vi, ali eto. Bolje da riješe stvari nego da nam svako malo apdejtaju.
Izdržat ćemo tih dan-dva još dok ne dođe na Main servere.

Skidam sad test server pa se igram tamo 

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Monthly patch je pomaknut na idući tjedan:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/867639180540624897

 

 

Da baš čitam, dosta su neozbiljni oko toga - 1 dan da se testira prije puštanja u live je krajnje bahato i neozbiljno to još ni u jednoj igri nisam doživio pogotovo ne u igri koja je u ovoj fazi razvoja,, prvo su kasnili sa tjednim update-ovima i to tipa par tjedana, sad su i ovaj mjesecni žešće shebali - jučer sam valjda 9 od 10 puta ispao zaredom i šalješ im report i to ne prođe jer se ne može povezati na njihov crash report server !?!?!?!?

 

Sve u svemu, jeso ok i jesu iskreni i sve je to lijepo ali ovo je kao da se ovog posla primio neko ko je prije ovoga bio ne znam čistać bazena a ne game developer, 1 dana test servera je bullshi ali ono na najjace - nek si malo pogledaju kak to npr wargaming radi pa nek probaju nekaj slično, nije da ih to puno košta samo malo ideje i planiranja posla kak treba..

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...



Skidam sad test server pa se igram tamo 

 

Nebuš se baš ni tamo naigrao jer taman kad se zgiraš bu pukla igra ili 5x čim iskočiš i sjedneš u prvi auto da se prvi u bunker zaletiš, desync ti je 5x gori nego kaj je trenutno na EU serveru ( nije loše tam odigrat tek toliko da vidiš da je EU i desync na njemu mila majka kak može biti :(  )  itd..itd.., uglavnom pripremi si živce

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

4 "jaka" NA igrača, upravo imaju 9 win streak na Asia serveru (JoshOG, IamChappie, GoldGlove, ako vam se traži na twitchu)...

 

Ja sam solo probao jučer/prekjučer tamo i odmah pobijedio (doduše njima praktički ništa ne lagira, ali meni je dosta lagiralo). Igrači tamo uglavnom ne koriste cover, a i pucaju bez obzira je'l imaju/nemaju pristojan cover.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 10:50 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

4 "jaka" NA igrača, upravo imaju 9 win streak na Asia serveru...

 

Ja sam solo probao jučer/prekjučer tamo i odmah pobijedio (doduše njima praktički ništa ne lagira, ali meni je dosta lagiralo). Igrači tamo uglavnom ne koriste cover, a i pucaju bez obzira je'l imaju/nemaju pristojan cover.

Azija gdje su 98 od 100 igrača botovi pa mozda zato

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

4 "jaka" NA igrača, upravo imaju 9 win streak na Asia serveru (JoshOG, IamChappie, GoldGlove, ako vam se traži na twitchu)...

 

Ja sam solo probao jučer/prekjučer tamo i odmah pobijedio (doduše njima praktički ništa ne lagira, ali meni je dosta lagiralo). Igrači tamo uglavnom ne koriste cover, a i pucaju bez obzira je'l imaju/nemaju pristojan cover.

 12 pobjeda za redom...

7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dario_911 kaže...

 34 sekunda....NIKAD NE PUCAJ PO NOKANOM IGRAČU!!!! Savjet jednog poznatog strimera

 

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
VooDooZg kaže...
TomoR kaže...

Monthly patch je pomaknut na idući tjedan:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/867639180540624897

 

 

Da baš čitam, dosta su neozbiljni oko toga - 1 dan da se testira prije puštanja u live je krajnje bahato i neozbiljno to još ni u jednoj igri nisam doživio pogotovo ne u igri koja je u ovoj fazi razvoja,, prvo su kasnili sa tjednim update-ovima i to tipa par tjedana, sad su i ovaj mjesecni žešće shebali - jučer sam valjda 9 od 10 puta ispao zaredom i šalješ im report i to ne prođe jer se ne može povezati na njihov crash report server !?!?!?!?

 

Sve u svemu, jeso ok i jesu iskreni i sve je to lijepo ali ovo je kao da se ovog posla primio neko ko je prije ovoga bio ne znam čistać bazena a ne game developer, 1 dana test servera je bullshi ali ono na najjace - nek si malo pogledaju kak to npr wargaming radi pa nek probaju nekaj slično, nije da ih to puno košta samo malo ideje i planiranja posla kak treba..

 Bahato? Jesi li se slozio da si kupio nezarsenu igru? Bio si svjestan toga kao i svi mi.

I meni smeta sto odgadaju, ali eto, bolje da su odgodili nego da puse sranje od patcha, pa da svi imaju problema.

 

TomoR kaže...
TomoR kaže...

4 "jaka" NA igrača, upravo imaju 9 win streak na Asia serveru (JoshOG, IamChappie, GoldGlove, ako vam se traži na twitchu)...

 

Ja sam solo probao jučer/prekjučer tamo i odmah pobijedio (doduše njima praktički ništa ne lagira, ali meni je dosta lagiralo). Igrači tamo uglavnom ne koriste cover, a i pucaju bez obzira je'l imaju/nemaju pristojan cover.

 12 pobjeda za redom...

 da, bas gledam. svaka im cast. Samo sto me ovaj JoshOG zivcira zesce.

jbt 14 za redom

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...
Dario_911 kaže...

 34 sekunda....NIKAD NE PUCAJ PO NOKANOM IGRAČU!!!! Savjet jednog poznatog strimera

 

 Zato san ga knocka, reloada pogleda po monitoru onda ga jos malo, pa onda jos malo, konju jedan, oš jean na jean

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Good news everyone! We will be pushing the monthly update to the Stable Servers at 1PM UTC / 3PM CEST / 6AM PDT / 10PM KST

Batllelog: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 13:23 (sudy_freak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
goodye kaže...
VooDooZg kaže...
TomoR kaže...

Monthly patch je pomaknut na idući tjedan:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/867639180540624897

 

 

Da baš čitam, dosta su neozbiljni oko toga - 1 dan da se testira prije puštanja u live je krajnje bahato i neozbiljno to još ni u jednoj igri nisam doživio pogotovo ne u igri koja je u ovoj fazi razvoja,, prvo su kasnili sa tjednim update-ovima i to tipa par tjedana, sad su i ovaj mjesecni žešće shebali - jučer sam valjda 9 od 10 puta ispao zaredom i šalješ im report i to ne prođe jer se ne može povezati na njihov crash report server !?!?!?!?

 

Sve u svemu, jeso ok i jesu iskreni i sve je to lijepo ali ovo je kao da se ovog posla primio neko ko je prije ovoga bio ne znam čistać bazena a ne game developer, 1 dana test servera je bullshi ali ono na najjace - nek si malo pogledaju kak to npr wargaming radi pa nek probaju nekaj slično, nije da ih to puno košta samo malo ideje i planiranja posla kak treba..

 Bahato? Jesi li se slozio da si kupio nezarsenu igru? Bio si svjestan toga kao i svi mi.

I meni smeta sto odgadaju, ali eto, bolje da su odgodili nego da puse sranje od patcha, pa da svi imaju problema.

 

 

 

Zato ih i treba stisnuti sad jer kaj naprave u prvih 6mj će biti 95% kaj će napraviti uopće ;)

 

btw .. ovo mi je već ne znam koja igra koju sam kupio da sam prihvatio da je nezavršena tak da znam kaj je to, a bahato sam rekao da je to kaj puste test server samo jedan dan i to dan prije pa cak i wargaming ( kojeg mrzim ali bar znaju kak se radi ) na vec završenoj igri, najavi test server, pusti ga tj dana i onda nakon tj dana pusti na stable ..

 

Treba ih stisnuti a ne samo ih hvaliti - i samo dobro može izać iz toga ;)

 

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Good news everyone! We will be pushing the monthly update to the Stable Servers at 1PM UTC / 3PM CEST / 6AM PDT / 10PM KST

 https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/867701441716142081

 

Ali nije mi jasno da su kao u par sati popravili sve greške...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 13:52 (TomoR).
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Njima test server ne sluzi za podesavanje balansa i optimizaciju on the fly kao u drugim igrama.

Iskljucivo ga koriste za testiranje stabilnosti novog patcha, cim ga stave i ekipa uleti znaju odma jel sve ok ili nije.

Eventualni problemi se ili pokrpaju u roku 24h ili se odgodi za sljedeci tjedan ako je veci zajeb, kao sta se mislilo da je sada.

 

Eo od PU-a odgovor s discorda u vezi one day test servera.

 

 

Potpis:
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dario_911 kaže...
MRSKI kaže...
Dario_911 kaže...

 34 sekunda....NIKAD NE PUCAJ PO NOKANOM IGRAČU!!!! Savjet jednog poznatog strimera

 

 Zato san ga knocka, reloada pogleda po monitoru onda ga jos malo, pa onda jos malo, konju jedan, oš jean na jean

 Njaha. Uvjerio se da nema nikoga. Samo što ga ne ubiše u tom trenutku

Panju

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...
Dario_911 kaže...
MRSKI kaže...
Dario_911 kaže...

 34 sekunda....NIKAD NE PUCAJ PO NOKANOM IGRAČU!!!! Savjet jednog poznatog strimera

 

 Zato san ga knocka, reloada pogleda po monitoru onda ga jos malo, pa onda jos malo, konju jedan, oš jean na jean

 Njaha. Uvjerio se da nema nikoga. Samo što ga ne ubiše u tom trenutku

Panju

 Hahahahahahahah poslat cu ti poruku na viberu sad pa mozemo nastavit...

14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

evo jedan mali video 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

 

TomoR kaže...
TomoR kaže...

4 "jaka" NA igrača, upravo imaju 9 win streak na Asia serveru (JoshOG, IamChappie, GoldGlove, ako vam se traži na twitchu)...

 

Ja sam solo probao jučer/prekjučer tamo i odmah pobijedio (doduše njima praktički ništa ne lagira, ali meni je dosta lagiralo). Igrači tamo uglavnom ne koriste cover, a i pucaju bez obzira je'l imaju/nemaju pristojan cover.

 12 pobjeda za redom...

 da, bas gledam. svaka im cast. Samo sto me ovaj JoshOG zivcira zesce.

jbt 14 za redom

 

 16... ali sad valjda idu spavati

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dreadmoore kaže...

evo jedan mali video 

 i like you

 

EDIT: a ovaj novi vss nije ni s od snipera, ovo je ump sa scopon i supresoron... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 15:21 (Dario_911).
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

 

TomoR kaže...
TomoR kaže...

4 "jaka" NA igrača, upravo imaju 9 win streak na Asia serveru (JoshOG, IamChappie, GoldGlove, ako vam se traži na twitchu)...

 

Ja sam solo probao jučer/prekjučer tamo i odmah pobijedio (doduše njima praktički ništa ne lagira, ali meni je dosta lagiralo). Igrači tamo uglavnom ne koriste cover, a i pucaju bez obzira je'l imaju/nemaju pristojan cover.

 12 pobjeda za redom...

 da, bas gledam. svaka im cast. Samo sto me ovaj JoshOG zivcira zesce.

jbt 14 za redom

 

 16... ali sad valjda idu spavati

 ne kužim ,koja je spika sa ovim?

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Čim ide na 9x19 ni ne čudi me da je froncla odnosno da su ga tak uništili, a i ova igra ima veze sa pravim oružjem nikakve, nije ni 5% u odnosu na Armu npr po tom pitanju..

 

ovo malo kaj sam gledao lici na UMP sa Acog + SMG silencer - s tim da UMP može uredno imati 40 metaka

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ako tko ima problema sa brzinom update za novi patch posto su serveri malo zauzeti promjenite na arapske emirate meni vuce 10 mb/s

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

cini se da su rijesili problem i da ce patch bit pusten do sutra

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
robyvk24 kaže...

cini se da su rijesili problem i da ce patch bit pusten do sutra

 patch je vec izasao 

Battleog - 191silvinjo
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice