PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.065
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nakon dugo vremena zaigrao PUBG i ostao sam napokon ugodno iznenađen optimizacijom. Doduše odigrao sam samo par rundi na novoj mapi, ali klizi lijepo, visok FPS, responsivno nišanjenje, grafika odlična (sve na Ultra postavke). Mislim da ću češće od sad zaigrati ovu igru.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... svim fajterima pubg-a zelim sretan Bozic, uzivali u pilecoj veceri i sretni bili.... ma gdje bili....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pubg trenutno ne radi? serveri zauzeti, pa se nemre spojiti..nekakav maintenance?lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Izgleda da da , jer meni pise "servers are busy, try again later".

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Cold Camo - PUBG Logic (tactics to survive snow map Vikendi) | Viva La Dirt 
League (VLDL)

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 19:53 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... kako koristiti novi ingame replay editor....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Minusi na novoj mapi su mi preduga vremena izmađu krugova, premalo snipera (a brdo attachmenta za njih) i to što 80% ljudi kampira u kućama od kojih sada skoro svaka ima barem jedan kat pa se lik može zavć di god hoće.

Ne mogu nabrojat kolko puta sam ušao u neko "naselje" da bi me na vrhu stepenica sačekao lik koji je tamo proveo XX minuta čekajući da netko uđe u zgradu.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Uronio i ja u svijet pubg-a...od jučer nakupio valjda 10ak sati igre, najbolji plasman #3, najgori #96 (ne pitajte kako)...uglavnom, danas otišao malo pročistiti mozak, prošetati, a zvuk petardi u daljini me je na sekundu zabrinuo i natjerao na osvrtanje oko sebe. True story.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jel se odvija možda kakav pistol only event ili koji vrag...15 rundi zadredom gdje god da skočim ili prazna kuća ili samo hebeni pištolji...primjera radi, zadnja runda, 5 kuća u Pochinkiju obiđem, samo hebeni pištolji..pa nek idu u 3 rodna kraja više sa tim dropom

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 23:29 (Lord_of_destruction).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Lord_of_destruction kaže...

jel se odvija možda kakav pistol only event ili koji vrag...15 rundi zadredom gdje god da skočim ili prazna kuća ili samo hebeni pištolji...primjera radi, zadnja runda, 5 kuća u Pochinkiju obiđem, samo hebeni pištolji..pa nek idu u 3 rodna kraja više sa tim dropom

 samo Sanhok brate :D

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
intelpro kaže...
Lord_of_destruction kaže...

jel se odvija možda kakav pistol only event ili koji vrag...15 rundi zadredom gdje god da skočim ili prazna kuća ili samo hebeni pištolji...primjera radi, zadnja runda, 5 kuća u Pochinkiju obiđem, samo hebeni pištolji..pa nek idu u 3 rodna kraja više sa tim dropom

 samo Sanhok brate :D

  a izgleda da ću se morat prebacit na tu mapu...hebeš sve ostalo, tamo bar ima loota ako ništa drugo

10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....ima loota samo treba nac ili srece imat.... prva kuca u koju sam usao.... Sanhok ne igram vise da mi plate....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

....ima loota samo treba nac ili srece imat.... prva kuca u koju sam usao.... Sanhok ne igram vise da mi plate....

 ovo samo pokazuje koliko je los, 3x 4x scopa na jednom mjestu, vjerojatno oko tebe u krugu od 2km nema niti jedan, ljudi su u pravu.lp

Intel Core™ i7 Forever
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

....ima loota samo treba nac ili srece imat.... prva kuca u koju sam usao.... Sanhok ne igram vise da mi plate....

 A ne znam baš.. Danas sam 3 puta skočio na Severny oko dinera (jer ne mogu nikako prvi sletit po novom sistemu u diner..). Sva tri gejma u kućama iza dinera sve što nađem je govno pištolj i onda bježim ko kreten od lika iz dinera po kućama panično tražeći weapon i svaki put naiđem na nekog trećeg playera. Baš me nekad frustrira loot situacija. Odbijam skakat na neke random compounde, želim da se loot tako raspodjeli da od prve četri kuće na koje sletim nađem barem pošten SMG ili AR..

 

Ovako sam nakon trećeg gejma rage quitao i otišao gledat film..

Live and let live.
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
Tallahassee kaže...

....ima loota samo treba nac ili srece imat.... prva kuca u koju sam usao.... Sanhok ne igram vise da mi plate....

 ovo samo pokazuje koliko je los, 3x 4x scopa na jednom mjestu, vjerojatno oko tebe u krugu od 2km nema niti jedan, ljudi su u pravu.lp

 .... ne kuzim?... pa devovi su izricito naglasili kakav je i kakav ce bit loot na Vikendiju.... razumijem da to nekome ne pase, meni ne pase Sanhok, ali da ga nema, e to nije bas istina.... evo prvi gejm popodne a prije pol sata stavio sliku gore, opet prva kuca (ok, hangar) lvl 3 pancirka, lvl 2 kaciga, 4x, 8x i Beryl....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 17:35 (Tallahassee).
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dojmovi mene kao početnika su da mi je Miramar najbolja mapa, gotovo uvijek tamo ugrabim dobar loot, jedina mana je manjak vozila, pa sam osuđen na pretrčavanje velikih udaljenosti...Sanhok je također odličan s loot-om, ali za jednog početnika je pomalo stresno iskustvo...uvjerljivo najgori mi je Erangel, da ne dužim, tamo ništa ne valja.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
cecenac kaže...
Tallahassee kaže...

....ima loota samo treba nac ili srece imat.... prva kuca u koju sam usao.... Sanhok ne igram vise da mi plate....

 A ne znam baš.. Danas sam 3 puta skočio na Severny oko dinera (jer ne mogu nikako prvi sletit po novom sistemu u diner..). Sva tri gejma u kućama iza dinera sve što nađem je govno pištolj i onda bježim ko kreten od lika iz dinera po kućama panično tražeći weapon i svaki put naiđem na nekog trećeg playera. Baš me nekad frustrira loot situacija. Odbijam skakat na neke random compounde, želim da se loot tako raspodjeli da od prve četri kuće na koje sletim nađem barem pošten SMG ili AR..

 

Ovako sam nakon trećeg gejma rage quitao i otišao gledat film..

  potpuno te razumijem...nekad stvarno gdje god da skočim, ne mogu apsolutno niišta pronaći i onda trčim ko muha bez glave između hrpe hitaca upućenih prema meni do druge, treće, četvrte kuće moleći Boga da ne nastradam putem...zareda mi se par dobrih partija sa dobrim lootom, a onda upadnem u kolotečinu gluposti gdje doslovno 15-20 rundi ginem u prvih par minuta jer ne mogu ništa pronaći...čak se i spustim prvi padobranom na željenu lokaciju, ali naravno, kuću koju ja odaberem je ili prazna ili puna pištolja

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

mozda nebi bilo lose da u pocetku svi imaju pistolje...

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
cecenac kaže...

 A ne znam baš.. Danas sam 3 puta skočio na Severny 

 skaces u severny i rejđas jer nema loota, jesi ti od jucer poceo igrat?! 

10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....da, da svi imaju pistolje to bi bilo lose, onda bi jos samnjili loot... u ostalom sta ce mi pistolj kad svaka kuca ima barem uzi ili tomson, daleko upotrebljivije od pistolja...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Najbolja je cyka blat Ergenel(ako se tako piše) haha
Ali da, optimizacija je u k pa nakon 10ak min loota se igra crasha 😠😠 jebeš to
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...

 skaces u severny i rejđas jer nema loota, jesi ti od jucer poceo igrat?! 

 Ma znam da tamo nema loota, al avion je letio sa sjevera, pa mi je drago gore skočit jer najčešće pokupim gore par killeva i ostali playeri mi donesu svoj loot, al eto, nije bio moj dan.

 

Nema veze, zato mogu svima preporučit da ne gledaju The Tree of Life (2011) i njega sam rage quitao. Bože kakva glupost od filma.

Live and let live.
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

imas na netu skinuti/pogledati sve mape s oznacenim svim lootovima po kategorijama..lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... hm, ok, ajmo ovako - ako ima ko od ove "lose loot srece" ekipe da se lijepo skupimo nakon 01.01 u vecernjim satima, pa da vam pokazem kako se loota na Vikendiju - instrukcije su besplatne  a Discord je obavezan (dobit cete server)....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

pa kaj ces nam ti ima mapa gdje je sve ljepo nacrtano, ja osobno ne gledam u nju niti me zanima vec skupljam random, znam na pamet mozda par lokacija gdje su naj pljuce/high level no po obicaju ionako vecina ide na njih pa tko voli okusati srecu u toj guzvi slobodno.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Lord_of_destruction kaže...
cecenac kaže...
Tallahassee kaže...

....ima loota samo treba nac ili srece imat.... prva kuca u koju sam usao.... Sanhok ne igram vise da mi plate....

 A ne znam baš.. Danas sam 3 puta skočio na Severny oko dinera (jer ne mogu nikako prvi sletit po novom sistemu u diner..). Sva tri gejma u kućama iza dinera sve što nađem je govno pištolj i onda bježim ko kreten od lika iz dinera po kućama panično tražeći weapon i svaki put naiđem na nekog trećeg playera. Baš me nekad frustrira loot situacija. Odbijam skakat na neke random compounde, želim da se loot tako raspodjeli da od prve četri kuće na koje sletim nađem barem pošten SMG ili AR..

 

Ovako sam nakon trećeg gejma rage quitao i otišao gledat film..

  potpuno te razumijem...nekad stvarno gdje god da skočim, ne mogu apsolutno niišta pronaći i onda trčim ko muha bez glave između hrpe hitaca upućenih prema meni do druge, treće, četvrte kuće moleći Boga da ne nastradam putem...zareda mi se par dobrih partija sa dobrim lootom, a onda upadnem u kolotečinu gluposti gdje doslovno 15-20 rundi ginem u prvih par minuta jer ne mogu ništa pronaći...čak se i spustim prvi padobranom na željenu lokaciju, ali naravno, kuću koju ja odaberem je ili prazna ili puna pištolja

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
cecenac kaže...

, želim da se loot tako raspodjeli da od prve četri kuće na koje sletim nađem barem pošten SMG ili AR..

 

Ovako sam nakon trećeg gejma rage quitao i otišao gledat film..

 ...mozemo ovako kolko hocete....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

@Tallahassee Ti si lik na Vikendiju, ja pričam o Erangelu

Live and let live.
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
...da lice, mapa s uvjetno "najlosijim" lootom vs Erengal, na kojem se ne ide u Severni opremat..... a to jos tri puta za redom, ono, logika....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice