PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.289.167
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tek sad radi patch skužio da sam ovo zadnji puta igrao prije točno mjesec dana.

 

Valjda se navolio nakon 900 sati hah

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 14:12 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ja vec mislio da sam unistall igru kad vidim 12 gb za skidat,a to patch znaci...

ufff... uz brzinu mog neta tek sutra bacim partiju pubga

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Od svibnja 2017 kad god sam imao vremena i nije bilo zanimljivog filma ili sporta, vrijeme je bilo lose i nije mi se islo van na trening, slobodno vrijeme sam trosio na PUBG. Skupio sam 1500 h kvalitetnog napucavanja i zabave. Danas, ni sam ne mogu vjerovat, a i da mi je to netko u trenutku izlaska najbolje mape Vikendi rekao da cu od 04. ovog mjeseca igrat iskljucivo nesto drugo, rekao bi mu da je pobrkao loncice. Apex me promjenio, preuzeo, unaprijedio cijeli BR zanr i neki dan sam zbog potrebe za prostorom izbrisao PUBG. Vracam se valjda s PUBG-om 2.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 21:39 (Super64).
 
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni pubg radi odlicno nakon ovog update-a. Oko 100 fps sa ovom konfom u bootcampu, vise nego zadovoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG - New Feature - Flare Gun

 

Vidio sam da dosta ljudi ne kuži kad će šta dobiti ako ispucaju Flare Gun; video dosta dobro objašnjava kada, što i kako.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Od svibnja 2017 kad god sam imao vremena i nije bilo zanimljivog filma ili sporta, vrijeme je bilo lose i nije mi se islo van na trening, slobodno vrijeme sam trosio na PUBG. Skupio sam 1500 h kvalitetnog napucavanja i zabave. Danas, ni sam ne mogu vjerovat, a i da mi je to netko u trenutku izlaska najbolje mape Vikendi rekao da cu od 04. ovog mjeseca igrat iskljucivo nesto drugo, rekao bi mu da je pobrkao loncice. Apex me promjenio, preuzeo, unaprijedio cijeli BR zanr i neki dan sam zbog potrebe za prostorom izbrisao PUBG. Vracam se valjda s PUBG-om 2.

 Ajde drago mi je da si oduševljen herojima, svemircima, healovima, svemirskim puškicama i protonima i sličnim pizdarijama ali molim te to svoje oduševljenje dijeli na temi o Apexu, ovdje je tema PUBG. Tnx.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:56 (gnomisa).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ni na temi o Apexu se neki nisu suzdržavali sprdat i nazivat druge dječicom zato što igraju Apex, pa ne vidim razlog zašto čovjek ne bi smio podijeliti svoje mišljenje (a ne omalovažavanje) o obje igre ovdje. 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pa zato sto to i je za dječicu, to kaj neki odrasli vole žvakati dudicu i igrati se plasticnim puškicama u pozamasnim godinama je drugi par gaca, nek igra tko kaj hoce no cinjenice ostaju. Sretno mu bilo.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

..

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 11:27 (Marko9220).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zna netko kako ovaj flare gun funkcionira? Vidim drugima dolaze dropovi, ja opalim direkt u zrak ono ništa. Koja su pravila? što treba napraviti da doleti drop?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Zna netko kako ovaj flare gun funkcionira? Vidim drugima dolaze dropovi, ja opalim direkt u zrak ono ništa. Koja su pravila? što treba napraviti da doleti drop?

 https://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/playerunknowns-battlegrounds/5863944.aspx

 

Ukratko, ne isplati se pucati prije nego se prva faza zatvori. Kada imaš flare gun, ovisno gdje si na mapi (unutar bijelog ili plavog kruga), možeš dobiti iteme ili armirani UAZ; s time da piše koliko se još kojih drop-ova može dobiti.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nekako mi se ne sviđaju ti flare gunovi... :/ + avioni lete non stop..previše mi je to
e da ..imam i apex s pištoljima na vodu...igra lijepo radi ali svaka čast ko to može igrat
...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 15:49 (DaNiTo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...
Nekako mi se ne sviđaju ti flare gunovi... :/ + avioni lete non stop..previše mi je to
e da ..imam i apex s pištoljima na vodu...igra lijepo radi ali svaka čast ko to može igrat

 Nisam previše jučer igrao, a kad i igram uglavnom je Quick Join pa bude relativno malo SanHok-a - kaže ekipa da na SanHoku kada se zatvori prvi krug skoro non-stop lete avioni.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
DaNiTo kaže...
Nekako mi se ne sviđaju ti flare gunovi... :/ + avioni lete non stop..previše mi je to
e da ..imam i apex s pištoljima na vodu...igra lijepo radi ali svaka čast ko to može igrat

 Nisam previše jučer igrao, a kad i igram uglavnom je Quick Join pa bude relativno malo SanHok-a - kaže ekipa da na SanHoku kada se zatvori prvi krug skoro non-stop lete avioni.

 To je glupo onda. Moraju s nečim usrat. Sad još samo da uvedu pištolje na vodu i one instant zidiće i mogu i ovo uninstall.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 16:24 (gnomisa).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Da na sanhoku pogotovo odma od starta samo zvuk aviona...sad mi tri aviona letila..i na mapi pokazuje di je...mozda se naviknem ali trenutno mi to dosta smeta
...potpis nije potreban...
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja iskreno nemam pojma što se toliko ljudi zapalilo za taj Apex. Igra je totalno govno. Imam prijatelja koji su se zakačili na tu igru kao na kokain. Samo u discordu vidim "playing Apex Legends". A igra totalni proljev. A nije da nisam probao. Odigrao nekoliko sati

Moj PC  
3 3 hvala 0
7 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Flare gun ima smisla na svim mapama osim na Sanhoku. Na većim mapama daje ogromnu prednost, pogotovo u squadu, te bude zanimljivo jer se oko njega uvijek skupi minimalno 3 squada.

Na Sanhoku ili ga treba potpuno maknuti jer svejedno ima dovoljno loota, ili mu smanjiti spawn rate.

 

Inače, bilo bi lijepo da se u ovoj temi držite PUBGa, bez hvalospjeva/pljuvanja o/po drugim igrama.

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Malo smetaju ti konstantni zvukovi aviona no bez obzira na mapu flare gun tj zbivanja nakon njega cine igru jos zanimljivijom.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Just a Ghillie - PUBG Logic (random luck finding a ghillie) | Viva La Dirt 
League (VLDL)

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Match na Vikendima skoro nemoguce za pronaci?, pa koji k misle vise s tim cekanjem na igru? umjesto da to ubrzaju ono svakim danom sve gore dakle morao sam odustati od igranja pubga po prvi puta jer se to oduzilo i preko 5min...lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 1:15 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pa odigraj jednu rundu Apex-a dok te spoji u Vikendi.

Ako se igra agresivno runda traje oko 10 minuta.....toliko otprilike treba čekat za PUB-g.

Sreća je put, a ne odredište.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 8:44 (goodie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Haha, ne hvala, vrte mi se crtici po cijele dane na telki zbog djece jos da ih igram😂lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
4 5 hvala 0
6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jebote pa od kuda ste vi ljudi? Jedino sto mi pada na pamet da ste sa juga Dalmacije pa je vrijeme takvo da se svaki dan mozete okupati par sati jer drugog objasnjenja za vas poviseni salinitet nema. Igraj sto ti se svida, pusti druge da igraju sto im se svida.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
Haha, ne hvala, vrte mi se crtici po cijele dane na telki zbog djece jos da ih igram😂lp

 Šareno je, ali nije mi baš kao pravi crtić, kao npr. Fortnite.

Više je sf high tech shooter.....ali mehanika je dobra i brza, a i komunikacija je odlično riješena za random ekipu.

Oružja su ok, ali treba malo uglađivanja. Sve u svemu meni je ok, razbilo je malo monotoniju klasičnog BR-a.

Vrte se i meni crtići od djece na telki, pa kad ih gledam sa njima pitam se kamo ovo sve vodi. Isto tako oni mene gledaju kada ja igram Apex........ludo vrijeme, ludi svijet i još luđi mi.

Sreća je put, a ne odredište.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...

Jebote pa od kuda ste vi ljudi? Jedino sto mi pada na pamet da ste sa juga Dalmacije pa je vrijeme takvo da se svaki dan mozete okupati par sati jer drugog objasnjenja za vas poviseni salinitet nema. Igraj sto ti se svida, pusti druge da igraju sto im se svida.

 Sjeverni Jadran....par metara od mora....neka hvala još je hladno.

Sreća je put, a ne odredište.
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
Haha, ne hvala, vrte mi se crtici po cijele dane na telki zbog djece jos da ih igram😂lp

 

Kako se ekipa usrala od muke kad je Apex, u startu ispolirana i kvalitetna igra, popapao solidan dio PUBG zajednice. Nekak je puno dječice igralo taj PUBG onda. Zar nebi trebao zapravo zahvaljivati što te Apex riješio tih nekvalitetnih beta mužjaka koji "vole crtiće"?

 

Ne, nema pad broja igrača PUBG-a uopće veze sa time što PUBG i dalje, 2 god. nakon releasea, nebre posložit osnovne stvari i riješit najvažnije bugove kao što su, a neznam, kaj bi mi moglo pasti na pamet u takvoj muževnoj igri, hmm, možda zvukovi koraka igrača. PUBG je od veljače prošle godine do studenog, kada je došao Survivor pass sa kvalitetnim i kreativnim misijama (iks de) kontinuirano gubio igrače, ali tko je za to kriv? Možda dječji Apex, koji nakon gotovo mjesec dana igre ima sitnu brojku od 50 milijuna beta mužjaka i ženki koji ga igraju?

 

Ne, Apex ima "dječju" grafiku. Jer je grafika mjerilo kvalitete igre. Kad netko kaže "neću igrati Apex jer ima šarenu grafiku, preferiram realističniju grafiku" to je sasvim solidan razlog. Prezentirao si svoj stav bez omalovažavanja drugih. Ali dok netko neargumentirano sere po Apexu, naziva igrače Apexa dječicom i uzdiže sebe kao nekog master alpha greybeard gamera jer on misli da igra "muževne" igre, onda mi je pomalo i drago što sam privremeno, nakon 600+ sati PUBG-a, ostavio tu mužjačinu da sam trune na poljanama Erangela sakrivajući se u nekom random bushu, dok mu avioni sa dropovima lete iznad glave svakih 2 minute u startu, 80% servera umre u prvih par minuta pa ni ne vidi drugog igrača jedno 20+ minuta, a zadnjih 10 igrača u krugu ima fully deckan level 3 armor i AWM-ove, pa ako nisi kompetitivan igrač, nejdeš na krejtove ili nisi imao sreće s dropovima možeš se slikat sa svojim plebovskim fully deckanim Kar98k jer za razliku od AWM-a Kar ne one shotta. To su sve solidne odluke PUBG Corpa koje promoviraju dobar healthy gameplay.

 

E, al Apex je za decu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 15:20 (Putn1k).
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
A jesi ga nasro😎lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
3 1 hvala 1
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ajde krvi vam drage i žarko crvene hoćete prestat sa sranjima.

Kao da mi nije dosta što PUBG umire, meč pronalazi cijeli vijek. Sad vi još.
Ajd stvarno batalite te apexe forknajtove i pizdarije.

Ovo je tema o PUBG-u, ma kakav nam bio. Naš je. Ne damo ga.

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Apsolutno se slažem i igram obje igre, PUBG je trenutno na hold jer malo odmaram u Apexu, a ne dopadaju mi se baš ove izmjene sa flare gunovima zbog gore navedenih razloga. Nažalost mi je pol ekipe quittalo i prešlo u Apex, ne zato što su beta mužjaci i imaju manje od 15 godina, nego iz raznih razloga koje su krivica isključivo PUBG Corpa.

 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Velis nakon pubg trilera malo odmorit s animiranim apexom, zdravo je to.👍😎lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice