PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.288.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Svaki meč solo danas, a da nisam poginuo odmah na startu ubije me lik koji već ima VAC ban na accountu - točno trče na moju poziciju svaki put sa prefire-om...

 

Čak i kad čekam iza ugla i pogodim ih 4-5 puta svejedno me ubiju.

 

Mislim da će biti samo gore, na žalost.

 

 

btw, nije mi želja pokvariti gušt onima koji igraju i koji uživaju u igri - neka igraju i nek preskoče ovo ali

 

 

 

Bojim se da imaš pravo, stvari koje fix-aju su na razini tratinčica na livadi više nema 5 latica nego 6 i ostala sranja a to da:

te vidi kroz zgradu i puca zato kaj ima low-end komp to je nebitno,

to da 90% ljudi hoopa servere sa  NA na EU itd i time ti hitreg nema veze s mozgom - to nema veze,

sve više igrača koji trce po livadi ti dobro odmjeriš i čekaš da ga pukneš iz covera i rokneš mu hs lik nastavi trcati puca po tebi dok trciš i primiš 2HS ko zadnja budala,

uletiš liku na pol metra jer ste ostali 2 na 1, i spucaš 2/3 sanžera u njega znaci tipa 30 metaka potrošiš, sve pršti od krvi i ti krepaš a lik preživi i još ti ubije legu koji je isto pucao u njega..

 

-- ne znam ja sam već i tak stigmatiziran u ekipi da stalno jambram, ali stvari i problemi su vrlo očiti i ti problemi su sve izvjesniji da to baš ne namjeravaju rješiti ili ne mogu, permaban za čitere je rješen nikako - niti se navodi niti imaju sistem pracenja niti bilo kaj pišu po tom pitanju, server hoopere nisu sprječili niti su ugasili opciju da ti iz EU igraš na bilo kojem drugom osim EU ( znam da tako nebi mogao igrati sa "prijeteljem iz NA" ali nemoj me batje, 99% koji tak igraju to koriste da bi imali ogromnu prednost -- odeš na OC server i odjednom nemaš 3-5 kill-ova nego 7-12, pucam po liku ovaj me ne vidi na 15m, uđem mu u sobi on čeka i ne pukne, nemoj me j )..

 

mislim da će morati to rješiti bar pola toga jer igra nebu dugo imala hype kad te tak prca u mozak..

 

 

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo, otišao na AS server i odmah skupio pobjedu...

 

EDIT:

Onda odem na EU i ubije me PandaLiling, ili tako nešto... Sve manje se osjećam loše kada idem na AS server

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 14:37 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

njubara, tek pocel.. Mahovina_Cro

 

ak kome treba wingmen

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Mislim da bih trebao napraviti kompilaciju sumnjivih smrti...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Solo win sa prigušenim KAR-om i 4x scopeom. Nisu znali odkud ih gađam  

 

Kako bi se reklo "ez win" haha 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2017 21:30 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako ima neko za duo/squad nek se javi ovdje ili na steam CRO MARA 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Žao mi k psu što jučer nisam snimao partiju.

Krepali Pero i Baka negdje u mid gameu, pa ostao sam do kraja i pobjedio na kraju sam u squadovima. Imao 3v1 clutch za kraj i pobio ih sve sa Tommy gunom, sva sreća što sam ga imao pa nisam trebao reloadati kad su me rushali.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 9:35 (Jack Sparrow).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Žao mi k psu što jučer nisam snimao partiju.

Krepali Pero i Baka negdje u mid gameu, pa ostao sam do kraja i pobjedio na kraju sam u squadovima. Imao 3v1 clutch za kraj i pobio ih sve sa Tommy gunom, sva sreća što sam ga imao pa nisam trebao reloadati kad su me rushali.

 Je?

A mene ih je rushalo 50, pa sam ih sve sredio s tavom. Isto nisam snimao.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

Žao mi k psu što jučer nisam snimao partiju.

Krepali Pero i Baka negdje u mid gameu, pa ostao sam do kraja i pobjedio na kraju sam u squadovima. Imao 3v1 clutch za kraj i pobio ih sve sa Tommy gunom, sva sreća što sam ga imao pa nisam trebao reloadati kad su me rushali.

 Je?

A mene ih je rushalo 50, pa sam ih sve sredio s tavom. Isto nisam snimao.

 Obojica možete koristiti Shadowplay, tako da...

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

Žao mi k psu što jučer nisam snimao partiju.

Krepali Pero i Baka negdje u mid gameu, pa ostao sam do kraja i pobjedio na kraju sam u squadovima. Imao 3v1 clutch za kraj i pobio ih sve sa Tommy gunom, sva sreća što sam ga imao pa nisam trebao reloadati kad su me rushali.

 Je?

A mene ih je rushalo 50, pa sam ih sve sredio s tavom. Isto nisam snimao.

 Obojica možete koristiti Shadowplay, tako da...

 Možemo.

A možemo koristiti i MSI Afterburner. Možemo snimati i ekran s mobitelom.

Al eto, slučajno bio ugašen.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 Je?

A mene ih je rushalo 50, pa sam ih sve sredio s tavom. Isto nisam snimao.

 je je, pitaj BDS aka baku kakva epična runda, on prvo na početku sniperom poskidao 5 ljudi.

TomoR kaže...

 Obojica možete koristiti Shadowplay, tako da...

 Ma imam shadowplay samo nisam imao upaljeni replay baš tu rundu, mislio sam da ću izginuti tako usamljen, kad ono win.

 

Uglavnom, Tommy gun rastura.

 

EDIT: speed hack

https://clips.twitch.tv/GenerousArborealPelicanWutFace

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 11:01 (Jack Sparrow).
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Je?

A mene ih je rushalo 50, pa sam ih sve sredio s tavom. Isto nisam snimao.

 je je, pitaj BDS aka baku kakva epična runda, on prvo na početku sniperom poskidao 5 ljudi.

 Ne mogu se sjetiti...iskreno..to je bilo jako davno.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
BDS kaže...

 Ne mogu se sjetiti...iskreno..to je bilo jako davno.

 Pazi si leđa sad. Roknuti ću te kad ćeš to najmanje očekivati.

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

OCD - PUBG Sound Part 1

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

nisam mislio da ce se ovo desit al ajd... mislim na to kak ce auto eksplodirat i klip postat popularan ahahahaha  clip

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 21:34 (hahhaajaads).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Koji je server najbolji za igru?

Počeo sam neki dan igrati ovu igru, ali dosta šteka, neznam u čemu je problem, serveru ili lošoj optimizaciji? Moja kartica nije ultra moćna ali mislim da be trebala ovu igru gurati bez problema.

Danas sam jednu partiju došao do zadnja 3 i ubio me samo zato jer je igra usporila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
walentkane kaže...

Koji je server najbolji za igru?

Počeo sam neki dan igrati ovu igru, ali dosta šteka, neznam u čemu je problem, serveru ili lošoj optimizaciji? Moja kartica nije ultra moćna ali mislim da be trebala ovu igru gurati bez problema.

Danas sam jednu partiju došao do zadnja 3 i ubio me samo zato jer je igra usporila.

 Igra je super ne optimizirana tak da ti nema spasa.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

takvu grafičku ti imam i ja i šteka dosta, sve sam smanjio na minimum za nekakvi igrivi fps.. 

 

sto se same igre tice meni je odlična ali ima toliko stvari za popeglat da to nije normalno. od servera do grafičkih bugova, čitere da ni ne spominjem. 

 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ma iskreno eto nakon 120 sati igre mi ide na Q to pucanje na blizu i laganje u borbi i nekad tako glupe smrti  ,ispucaš u frajera 5-6 metaka ništa ,a ti padneš onak iz laga iz valjda jednog dva hitca.

 

neka sad krenu sa stvarnim ispravljanjem fps-a i stabilnosti servera, ako se u tome sad u narednih mjesec dva nešto drastično ne popravi ova igra je osuđena da valja nebude nikad optimizirana kako bog zapovjeda.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ma iskreno eto nakon 120 sati igre mi ide na Q to pucanje na blizu i laganje u borbi i nekad tako glupe smrti  ,ispucaš u frajera 5-6 metaka ništa ,a ti padneš onak iz laga iz valjda jednog dva hitca.

 

neka sad krenu sa stvarnim ispravljanjem fps-a i stabilnosti servera, ako se u tome sad u narednih mjesec dva nešto drastično ne popravi ova igra je osuđena da valja nebude nikad optimizirana kako bog zapovjeda.

 

 

 Krajnje je vrijeme da stave ping limiter (tipa 200 max, iako bih ja čak i manje), tako da sve iznad toga ne može na server.

 

Jer nas Kinezi na EU ubijaju kao iz jednog šuta, tako valjda i njima izgleda kada mi njih na "njihovom" serveru...

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ping limit treba staviti a ako ode preko tipa 150-200 max  odmah disconnect pa nek swichaju i ostale pizdarije kaj rade - to bu riješilo 70% problema a mogu to riješiti u 5 min !?!?!

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 14:11 (VooDooZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma samo treba ukinuti sranja za "izjednacavanje" latencije i to je to. Sve, ali bas sve igre koje su to imale su teski fail, netko ima 30, neko 80, za ove preko 100 moliti krunicu i to je to, x puta bolje nego ova sranja.

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

 Taj stari i njegov sin inače skupa igraju i streamju.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel ima tu kakva ekipa na forumu da se igra timsko, onako ciato radi zabave?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
walentkane kaže...

Jel ima tu kakva ekipa na forumu da se igra timsko, onako ciato radi zabave?

 

Sad je već vrijeme da spomenem svog kolegu, koji je započeo svoj kanal i streamanje dok je PUBG bio u closed beti prije cca 3 mjeseca.
Danas je dogurao do 13.000 subova i to u prvom redu zahvaljujući PUBG-u i konzistentnosti u strimanju.
Svaki dan stream od barem 3 sata za ekipu, a jučer smo probili mindfuck granicu od preko 2000 ljudi u LIVE (čini mi se da je bilo 2120 jedinstvenih gledatelja).

 

Ukratko, jako se velik community stvorio za ekipu s Balkana i van njega.
Chola (Čola) je zakupio TS od 500 slotova stoga se slobodno možete pridružiti i naći ekipu za igranje jer uvijek netko igra.

Ako se i ne igra, možete slobodno doći na dnevnu dozu opuštanja i zajebancije u VOIP komunikaciji.

 

Ako vas je imalo zaintrigiralo, posjetite kanal CholaPC

A teamspek adresa je - vip1.ts3shield.com:36762


Da ne bude da se zajebavam, sinoćnji LIVE.

 

p.s. sorry ako ovo podliježe pravilima foruma, no eto, jednostavno me ponukao post kolege iznad da podijelim.

Batllelog: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 9:59 (sudy_freak).
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Sad je već vrijeme da spomenem svog kolegu, koji je započeo svoj kanal i streamanje dok je PUBG bio u closed beti prije cca 3 mjeseca.
Danas je dogurao do 13.000 subova i to u prvom redu zahvaljujući PUBG-u i konzistentnosti u strimanju.
Svaki dan stream od barem 3 sata za ekipu, a jučer smo probili mindfuck granicu od preko 2000 ljudi u LIVE (čini mi se da je bilo 2120 jedinstvenih gledatelja).

 

Ukratko, jako se velik community stvorio za ekipu s Balkana i van njega.
Chola (Čola) je zakupio TS od 500 slotova stoga se slobodno možete pridružiti i naći ekipu za igranje jer uvijek netko igra.

Ako se i ne igra, možete slobodno doći na dnevnu dozu opuštanja i zajebancije u VOIP komunikaciji.

 

Ako vas je imalo zaintrigiralo, posjetite kanal CholaPC.

A teamspek adresa je - vip1.ts3shield.com:36762


Da ne bude da se zajebavam, sinoćnji LIVE

p.s. sorry ako ovo podliježe pravilima foruma, no eto, jednostavno me ponukao post kolege iznad da podijelim.

 Modric mu se pretplatio na kanal

 

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 20:08 (pirat).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice