PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.289.288
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...

Ima li vijesti sa kojim će apdejtom  ubaciti ono preskaknje zidova. Bit će fora a i promijeniti taktiku igranja ako bude  mogućnost uskakanja i iskakanja kroz prozor kuća  Malo je glupasto kad stružeš o zid visok 30 cm i ne možeš ga preskočiti bez zaleta. I nadam se da će omogućiti "hold RMB to iam". Nikako se naviknuti na ovaj način da moram samo kliknuti.

@Džukac dok malo središ komp i budeš više igrao igra će ti biti sve bolja. Bar je meni tako. Polako povećavanje napetosti od početnog opuštenog lootanja do sve užeg kruga kad se pretvoriš u uho i oči ti ispadnu gledajući gdje će se šta pomaknuti. Fakat zna nekad biti stresno 

Ovo su dodali vec :) Imas u opcijama hold/click postavke za vecinu kontrola.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...

Ima li vijesti sa kojim će apdejtom  ubaciti ono preskaknje zidova. Bit će fora a i promijeniti taktiku igranja ako bude  mogućnost uskakanja i iskakanja kroz prozor kuća  Malo je glupasto kad stružeš o zid visok 30 cm i ne možeš ga preskočiti bez zaleta. I nadam se da će omogućiti "hold RMB to iam". Nikako se naviknuti na ovaj način da moram samo kliknuti.

@Džukac dok malo središ komp i budeš više igrao igra će ti biti sve bolja. Bar je meni tako. Polako povećavanje napetosti od početnog opuštenog lootanja do sve užeg kruga kad se pretvoriš u uho i oči ti ispadnu gledajući gdje će se šta pomaknuti. Fakat zna nekad biti stresno 

Ovo su dodali vec :) Imas u opcijama hold/click postavke za vecinu kontrola.

 Vidio sam da ima hold breath ali nisam probao odnosi li se to i na Aim

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...

Ima li vijesti sa kojim će apdejtom  ubaciti ono preskaknje zidova. Bit će fora a i promijeniti taktiku igranja ako bude  mogućnost uskakanja i iskakanja kroz prozor kuća  Malo je glupasto kad stružeš o zid visok 30 cm i ne možeš ga preskočiti bez zaleta. I nadam se da će omogućiti "hold RMB to iam". Nikako se naviknuti na ovaj način da moram samo kliknuti.

@Džukac dok malo središ komp i budeš više igrao igra će ti biti sve bolja. Bar je meni tako. Polako povećavanje napetosti od početnog opuštenog lootanja do sve užeg kruga kad se pretvoriš u uho i oči ti ispadnu gledajući gdje će se šta pomaknuti. Fakat zna nekad biti stresno 

 Vec sad mozes iskocit kroz prozor zatvoreni...bitno je samo skociti po sredini prozora i u isto vrijeme stisnut da cucnes i prodes kroz zatvoreni prozor...vidim da to jos do dan danas nisu fixali

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...

Vidio sam da ima hold breath ali nisam probao odnosi li se to i na Aim

Hmm, mislim da je neka posebna stranica u opcijama za postavke 10ak razlicitih kontrola na hold/click. Ne sjecam se vise sto je tocno tamo, ne mogu sada provjeriti jer sam na poslu. Ako nema tamo, onda jbg :) cemo pocekat jos malo.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
fila2208 kaže...

Drugi put se igra ruši radi manjka memorije? lol?

wtf sve sam složio posatvke smanjio sve? pa koliko traži ova plastelin grafika

Plastelin grafika? Kupi računalo kako spada a ne kalkulator pa ona pricaj o grafici :) .. Igra izgleda predivno na max detaljima, normalno da je tebi plastelin po ekranu kad imas mid range grafu iz 2011/2012.

 

EDIT: Jbg.. trebao sam linkati puni album u 4K rezi jer forum sjebe kvalitetu dosta. Nema veze, svejedno je ok.

 Vau linkao si mi 4k screenove. Svaka igra u 4k i na sve full izgleda nevjerojatno i za to trebam raditi 4 mjeseca bez da kune potrošim igdje osim na računalo. Grafika je ok, ne može se mjeriti s nekim jačim pucačinama koje su vani čak godinu dve.

Ma nije meni ni bitna toliko grafika, tko me zna, zna da sam igao i 1000 sati na 800x600 na laptopu bf3 i uživao s dečkima, nego mi nije jasno da uz složene postavke ne mogu pogoditi barem 60 stabilnih.
Uspio sam, sinoć sam slagao neke confige i tak, pa sad imam 50+ što je igrivo, no i dalje nemrem nikako se uživit u igru ko vi. Kužim poantu, lagano se primičem krugu, počeo sam čak kampati kao pička, ali opet ne drži me toliki hype kao neke od vas tu na forumu.
Budem joj još dao šansu, kad mi je koelga dao share, ali zasad, nisam nešto impresioniran.
Btw. neki u životu imaju različite prioritete pa komponente za računala kupuju svakih 5 godina, a netko spraši dvije plaće na grafičku karticu i to je ok, ko može može dapače, ali i dalje ne mislim da ova igra trea toliko tražiti, ali eto kolega sudy_freak je objasnio i hvala mu na objašnjenju :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 12:56 (fila2208).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...
Grafika je ok, ne može se mjeriti s nekim jačim pucačinama koje su vani čak godinu dve.

 

A gle, isto se tako te igre koje su vani čak godinu dvije ne mogu mjeriti s veličinom svijeta koji se odjednom vrti bez loading screena. Uspoređuješ kruške i jabuke :)

 

Evo ti jedan BF npr (koji je meni odličan da se razumijemo) ima fantastičnu grafiku ali sve je to upakirano u mapu od 1x1km najviše.. naravno da će raditi bolje i fluidnije (uzmi u obzir i broj igrača). S druge strane ovdje se vrti mapa od 8x8km i 100 igrača... naravno da treba relativno novije računalo kako bi igra radila fluidno i uz to izgledala brutalno.

 

Igra ima bugova, ima puno posla oko optimizacije i popravaka.. ali radi sasvim solidno na velikoj većini relativno novijih strojeva (napisao sam post na prošloj stranici u kojoj kažem da mi žena igra 1080p/high details na 60 locku bez problema sa low end računalom od ove godine uz 1050Ti grafičku). Ne možeš očekivati da će developeri u 2017. testirati i optimizirati igru bazirano na grafičkoj iz 2011/2012.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

A gle, isto se tako te igre koje su vani čak godinu dvije ne mogu mjeriti s veličinom svijeta koji se odjednom vrti bez loading screena. Uspoređuješ kruške i jabuke :)

 

Evo ti jedan BF npr (koji je meni odličan da se razumijemo) ima fantastičnu grafiku ali sve je to upakirano u mapu od 1x1km najviše.. naravno da će raditi bolje i fluidnije (uzmi u obzir i broj igrača). S druge strane ovdje se vrti mapa od 8x8km i 100 igrača... naravno da treba relativno novije računalo kako bi igra radila fluidno i uz to izgledala brutalno.

 

Igra ima bugova, ima puno posla oko optimizacije i popravaka.. ali radi sasvim solidno na velikoj većini relativno novijih strojeva (napisao sam post na prošloj stranici u kojoj kažem da mi žena igra 1080p/high details na 60 locku bez problema sa low end računalom od ove godine uz 1050Ti grafičku). Ne možeš očekivati da će developeri u 2017. testirati i optimizirati igru bazirano na grafičkoj iz 2011/2012.

 Jasno, to nisam spomenuo, ali to skidam kapu, toliki svijet, a loading nikakav. I fora je složeno to sve.

 

Ma jasno, malo whineam jer me zgazilo vrijeme, a neam ni love za novo, a i da uzimam ne znam što sad da uzmem. Mineri kupili sve grafičke i digli nam cijene, a kupim opet nešto mid range, morat ću dogodine opet. Da me igra zaintrigirala kao vas, možda bih već sad trčao po novu grafu na rate, ovako, čekam i dalje igru koja će me natjerati na to :)

 

Nadam se da će igru složiti do izlaska i da će ipak bit nade i za nas ''budget'' gamere.

Ne pljujem ja igru ko igru, samo mislio sam da ću ipak imati 60+, ostale postavke grafike su ionako nebitne u igri di trebaš bit što bolji. Grafika je za sp, fluidnost je za mp.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...

Fakat zna nekad biti stresno 

 Čuj "fakat"...Ćao!

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
MRSKI kaže...

Fakat zna nekad biti stresno 

 Čuj "fakat"...Ćao!

 Ćao

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nije problem u "filinoj" grafi vec sjebanoj igri, 280x vrti gta5 u 100fps-a bez beda a ima 5x bolje texture, 50000x vise poligona, itd itd..😎lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 10 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...

 Totalno si moderna mačko,majke mi...

 

Stjepanj kaže...
Nije problem u "filinoj" grafi vec sjebanoj igri, 280x vrti gta5 u 100fps-a bez beda a ima 5x bolje texture, 50000x vise poligona, itd itd..😎lp

 Koja debilna usporedba...lp

Origin_Steam: hrka11
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zeryx kaže...

jedan novi bug :D

nisam vidio zidove.

cak sam neke stvari mogao "kroz zid" pokupiti

 Ozbiljno liku igras na 800x400 sve na low u 2017? okkkkk

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nvidia GTX 680 kaže...
zeryx kaže...

jedan novi bug :D

nisam vidio zidove.

cak sam neke stvari mogao "kroz zid" pokupiti

 Ozbiljno liku igras na 800x400 sve na low u 2017? okkkkk

kakvih ti problema "liku" imaš?

nije 800x400 nego 1280x1024.

i igrao sam jer sam imao samo 4 gb rama.

sad kad imam 8 gb igram na 1920x1080

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zeryx kaže...

kakvih ti problema "liku" imaš?

nije 800x400 nego 1280x1024.

i igrao sam jer sam imao samo 4 gb rama.

sad kad imam 8 gb igram na 1920x1080

 Pusti ga, ne zna on kako je to kad tata i mama ne financiraju super kompić za igranje igara.
ja sam bf3 igrao na 800x600 1000h i niti trena nije bio manje zabavan, ali naravno kad sam ušparao za komp, da sam se preporodio.

 

Ja sam isto sad sve na low stavio da dobijem +60 i uspio sam nekim komandama dobit fluidnost pa me to više ne sekira toliko.
Bitno je da je igrivo i da uživaš, a uživati se može i bez 4k, tako sam čuo, ne znam jel istina :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

baš to.

neka on uživa na 4k 

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ko može zašto da ne, ako si to može priuštiti.

ja ne mogu i priznam, a i ne pali me to.

To kao da netko vozi mercedesa od 50k eura i sad se čudi meni kako vozim šklopociju od 2k e.

Dopelja me od a do b i to je to :)

 

Samo složit postavke, malo plastelin grafiku gledati, ali bitno da se igra.,

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...

Ima li vijesti sa kojim će apdejtom  ubaciti ono preskaknje zidova. Bit će fora a i promijeniti taktiku igranja ako bude  mogućnost uskakanja i iskakanja kroz prozor kuća  Malo je glupasto kad stružeš o zid visok 30 cm i ne možeš ga preskočiti bez zaleta. I nadam se da će omogućiti "hold RMB to iam". Nikako se naviknuti na ovaj način da moram samo kliknuti.

@Džukac dok malo središ komp i budeš više igrao igra će ti biti sve bolja. Bar je meni tako. Polako povećavanje napetosti od početnog opuštenog lootanja do sve užeg kruga kad se pretvoriš u uho i oči ti ispadnu gledajući gdje će se šta pomaknuti. Fakat zna nekad biti stresno 

Fakat?!? FAKAT?!?!?

Bilo već...

Kanter PROO
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 0:06 (RePlaY).
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://www.twitch.tv/streams/25969991264/channel/49283663

Evo da se oglasim i ja malo,poceo nesto kao da streamujem pa chekirajte :D

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne kužim ako pokrenem duo zašto sam igram lol?
I neki razlog zašto nema squads fps? Osim pa to ti je pre alfa beta demo state

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Ne kužim ako pokrenem duo zašto sam igram lol?
I neki razlog zašto nema squads fps? Osim pa to ti je pre alfa beta demo state

 1. Nitko te ne voli 

2. Pošto FPV još u fazi dorade za sada su samo omogućili duo. I ja se nadam da će ubrzo omogućiti i squad. 

 

Sa ovom ekipom sa kojom igram većina je oduševljena FPV načinom igre. Ja osobno od tada nisam upalio TPS niti ću ikada. Kakva je situcaija kod vas.

 

 

10 Igram samo FPV
1 Igram samo TPV
9 Preferiram FPV ali igram i TPV
2 Preferiram TPV ali igram i FPV
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Pusti ga, ne zna on kako je to kad tata i mama ne financiraju super kompić za igranje igara.

Uvijek netko s ovakvim komentarom... pa zar je zaista čudno da ljudi imaju računala od kojih boli glava a da su ih sami financirali/zaradili? Bože dragi, pa ima na ovom forumu ljudi koji taj tvoj "kompić za igranje igara" kupe od jedne plaće. Nisu baš svi sirotinja u ovoj sirotoj državi.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ovo je bilo jako napeto na kraju, ekipa 360° oko nas, ušli u taj dio sa par bandage-a i pokojim booster-om (squad od 3):

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Ne kužim ako pokrenem duo zašto sam igram lol?
I neki razlog zašto nema squads fps? Osim pa to ti je pre alfa beta demo state

Kao da su te čuli :)

 

 

Players, first-person only servers are now available in ALL game modes on NA, EU and ASIA servers. Leaderboards will be added later.

Link

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Vratili su reconnect button ali upozoravaju da jos nije 100% zavrsen te da bi moglo biti bugova
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
fila2208 kaže...

Drugi put se igra ruši radi manjka memorije? lol?

wtf sve sam složio posatvke smanjio sve? pa koliko traži ova plastelin grafika

Plastelin grafika? Kupi računalo kako spada a ne kalkulator pa ona pricaj o grafici :) .. Igra izgleda predivno na max detaljima, normalno da je tebi plastelin po ekranu kad imas mid range grafu iz 2011/2012.

 

EDIT: Jbg.. trebao sam linkati puni album u 4K rezi jer forum sjebe kvalitetu dosta. Nema veze, svejedno je ok.

 

 

Koliko ti vrti ta strix-ica u 4K ovu igru i na kojim postavkama imaš texture i ovo ostalo ( naročito onaj scale slider ) ??

 

Hvala

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
VooDooZg kaže...
 

Koliko ti vrti ta strix-ica u 4K ovu igru i na kojim postavkama imaš texture i ovo ostalo ( naročito onaj scale slider ) ??

 

Hvala

Igram u 1440p sve na high osim shadows low, 60 lock jer imamo 60Hz 1440p IPS monitor (ide i preko 100 u situacijama ako maknem 60 fps lock u configu).

 

Isprobao sam na 4K i 120 resolution scale ne ide preko 50 fps-a, sa resolution scale na 100 ide preko 60 bez problema.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
VooDooZg kaže...
 

Koliko ti vrti ta strix-ica u 4K ovu igru i na kojim postavkama imaš texture i ovo ostalo ( naročito onaj scale slider ) ??

 

Hvala

Igram u 1440p sve na high osim shadows low, 60 lock jer imamo 60Hz 1440p IPS monitor (ide i preko 100 u situacijama ako maknem 60 fps lock u configu).

 

Isprobao sam na 4K i 120 resolution scale ne ide preko 50 fps-a, sa resolution scale na 100 ide preko 60 bez problema.

 

 

Ok za 100% u 3840x2160 iliti "4k" me zanimalo  - Hvala, kad prodam objektiv mislim da ide na ubod ;)

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
VooDooZg kaže...

 

 Ok za 100% u 3840x2160 iliti "4k" me zanimalo  - Hvala, kad prodam objektiv mislim da ide na ubod ;)

Ma da, super je kartica :) Eventualno da si pricekas mjesec dana ili krace da vidis kako ce biti stanje s ovom Vegom RX kad stignu prvi benchmarci.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže..

 

Uvijek netko s ovakvim komentarom... pa zar je zaista čudno da ljudi imaju računala od kojih boli glava a da su ih sami financirali/zaradili? Bože dragi, pa ima na ovom forumu ljudi koji taj tvoj "kompić za igranje igara" kupe od jedne plaće. Nisu baš svi sirotinja u ovoj sirotoj državi.

 Jasno, kad dođe netko s prijašnjim komentarom, kako si ti jadan da u 2017 igraš u 800x600. šta je čudno što nije svima računalo prioritet, što ih košta stan, režije, auto, žena, djeca, zdrav život itd...
Svaka čast tebi što imaš doma nasino računalo, to voliš, za to radiš, ali nisi ovdje nikog omalovažavao. Napisao si mi da imam kalkulator, ali u šali što je prihvatljivo.

Poanta je da nema razloga rugat se nekome na kakvim postavkama i računalu igra igra, to je baš jadno, ali klasični balkanizam.

Ti uživaj u svom 8k monitoru, ne ti, nego bilo ko, a pusti nas siromahe da igramo na kalkulatorima, i brat bratu mir :)

 

Pozdravljam skvad za fps, igram samo to tako da jedva čekam probati kako to izgleda. Još učim, pokušavam komunicirati ali slabo ljudi hoće pričati, neki te ubiju radi loota...ali dobro, klasično je to u takvim igrama.

Bumo vidjeli :)

 

 

Btw. jel se može nariktat hold to aim, zblesiram se kad netko naleti i držim aim i sprayam ko glupan.
Ja ne vidim di se to može, tako da help, thy .

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 14:29 (fila2208).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...
mrsmith kaže..

 

Uvijek netko s ovakvim komentarom... pa zar je zaista čudno da ljudi imaju računala od kojih boli glava a da su ih sami financirali/zaradili? Bože dragi, pa ima na ovom forumu ljudi koji taj tvoj "kompić za igranje igara" kupe od jedne plaće. Nisu baš svi sirotinja u ovoj sirotoj državi.

 Jasno, kad dođe netko s prijašnjim komentarom, kako si ti jadan da u 2017 igraš u 800x600. šta je čudno što nije svima računalo prioritet, što ih košta stan, režije, auto, žena, djeca, zdrav život itd...
Svaka čast tebi što imaš doma nasino računalo, to voliš, za to radiš, ali nisi ovdje nikog omalovažavao. Napisao si mi da imam kalkulator, ali u šali što je prihvatljivo.

Poanta je da nema razloga rugat se nekome na kakvim postavkama i računalu igra igra, to je baš jadno, ali klasični balkanizam.

Ti uživaj u svom 8k monitoru, ne ti, nego bilo ko, a pusti nas siromahe da igramo na kalkulatorima, i brat bratu mir :)

 

Pozdravljam skvad za fps, igram samo to tako da jedva čekam probati kako to izgleda. Još učim, pokušavam komunicirati ali slabo ljudi hoće pričati, neki te ubiju radi loota...ali dobro, klasično je to u takvim igrama.

Bumo vidjeli :)

 

 svi koji planirate igrati fps mode, dodajte me na steamu, djdado16 je username(hitman ime na steamu)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice