PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.286.541
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Imas u posebnom dijelu u opcijama bindovi za te stvari.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
13 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://www.twitch.tv/zeryxcro

 

malo se idemo zezati :D

 

Moj PC  
0 3 hvala 1
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

probao skvad u fps
sad mi igra ima smisla, ima super likova, pomažu, sheraju, daju bitne informacije. Nisam pobijedio, ali top 10 što je uspjeh za mene trenutno. 
Igra mi je sad puno zanimljivija i puno brže učim kad igramo skvad.

 

Jedino što još ne mogu pohvatat je pucanje. Tako malo situacija sam imao da nisam uspio naučit recoil. Nema neki shooting ground da malo probam pucaati s pušakama. Ovako u par dvoboja sam pao i fulao sve živo što sam pucao u lika. Pokušavam singlat ali ono, kurca nemrem pogoditi.
To me trenutno jako muči, gledam lika, ali ono, ne pogađam. 

 

Spred je veći kad se krećeš?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Slobodno me dodaj na steam.MegaPiwi mi je nick.Igram uvjek timski i bez glupiranja.😁
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dodji kod cece na discord, dobra ekipa pa mozemo igrat.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jeste li primjetili da se promjenio ciljnik na ACOGu, bilo je ispod strelice, a sad je iznad:

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/6stiok/acog_4x_zeroing_distance_tested_and_confirmed_now/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

wow još gledam kako nikome hsa ne mogu s acogom 4x zavalit..

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

probao skvad u fps
sad mi igra ima smisla, ima super likova, pomažu, sheraju, daju bitne informacije. Nisam pobijedio, ali top 10 što je uspjeh za mene trenutno. 
Igra mi je sad puno zanimljivija i puno brže učim kad igramo skvad.

 

Jedino što još ne mogu pohvatat je pucanje. Tako malo situacija sam imao da nisam uspio naučit recoil. Nema neki shooting ground da malo probam pucaati s pušakama. Ovako u par dvoboja sam pao i fulao sve živo što sam pucao u lika. Pokušavam singlat ali ono, kurca nemrem pogoditi.
To me trenutno jako muči, gledam lika, ali ono, ne pogađam. 

 

Spred je veći kad se krećeš?

 zadnja pucacina mi je bila cod 4 mw.. sad sam na nekih 150h i da ga jebes,ne kuzim balistiku. spread je enorman na daleko,trebam 15 metaka za jedan hit. network lag mi je svako malo. ali sve je to nebitno, bitno je kak te posere zona i da drugi njubovi imaju srece tak da na kraju ostanes s njima. sad mi pal chicken sa 5 killova.. 8 u krugu, ja imam bandaze i jen redbull, dok sam se nafilal,ostali smo dva.. i taj je debil gledal u krivi smjer.. i chicken.. u igri koja je zapocela tak da se jednome iz squda crashala igra pa smo se vozili do kraja da vidimo dali ce se uspjet reconectat. pola hebene igre sa trcal sa s12k bez municije jer ne lootam brzo pa mi stoka sve pokupila. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 1:36 (phnx).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Još ja gledam kako s ničime ne mogu nikog ubit...

 

koga god ugledam već sam mrtav, a jednog lika sam downao u vodu i nisam ga mogao završit u vodi, meci prolaze kroz njega. Reko sjajno.

 

 

Post iznad mene...da igra je toliko random da to nisu istine, sad smo prešli pola mape radi care packagea ili supply drop kako se već zove da bi nas zgazio buggy iz pičke materine odnikud.

Pa koji lol, uopće nije bilo zvuka, samo smo umrli.

 

I dalje ne kužim gađanje, a leadat ne mogu nikako. Sve više od red dot holo sam preloš iako pokušavam ciljat barem prsa, samo krv leti ali ne padaju. Kao da im treba pola šaržera, a da ne pričam close combat full auto u njega i opet padam.

nešto ne radim dobro, a što, to ne kužim 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 1:38 (fila2208).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Još ja gledam kako s ničime ne mogu nikog ubit...

 

koga god ugledam već sam mrtav, a jednog lika sam downao u vodu i nisam ga mogao završit u vodi, meci prolaze kroz njega. Reko sjajno.

 

 

Post iznad mene...da igra je toliko random da to nisu istine, sad smo prešli pola mape radi care packagea ili supply drop kako se već zove da bi nas zgazio buggy iz pičke materine odnikud.

Pa koji lol, uopće nije bilo zvuka, samo smo umrli.

 

I dalje ne kužim gađanje, a leadat ne mogu nikako. Sve više od red dot holo sam preloš iako pokušavam ciljat barem prsa, samo krv leti ali ne padaju. Kao da im treba pola šaržera, a da ne pričam close combat full auto u njega i opet padam.

nešto ne radim dobro, a što, to ne kužim 

 mene je ta balistika hebala.. ciljam ispred svega, bilo na metar, 10m, 100m ili 1000m.. i nikako da se odviknem.. a u glavu niti ne gadjam ako nemam snajper, optiku i lik se ne mice.. i svjejedno fuljam. gledam ove na twichu, to padaju headshotovi samo tako.. ne kuzim. 

 

ps.sakrijem se iza ograde kraj kuce, ubijem lika, drugi lik misli da sam u kuci pa ce mi uzet auto i zbrisat u zonu.. znaci, njubara trci i baci mi bombu u kucu, samo kreten promasi prozor i bomba se odbije mi pod noge.. lik mi uzme auto a mene eksplozija baci pred auto i zgazi me. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
fila2208 kaže...

Pusti ga, ne zna on kako je to kad tata i mama ne financiraju super kompić za igranje igara.

Uvijek netko s ovakvim komentarom... pa zar je zaista čudno da ljudi imaju računala od kojih boli glava a da su ih sami financirali/zaradili? Bože dragi, pa ima na ovom forumu ljudi koji taj tvoj "kompić za igranje igara" kupe od jedne plaće. Nisu baš svi sirotinja u ovoj sirotoj državi.

 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jutro decki

 

uezo sam igru, najavite tamo ;)

https://www.youtube.com/user/crnijoker?feature=mhee
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HAM7A2 kaže...

jutro decki

 

uezo sam igru, najavite tamo ;)

https://discord.gg/eN2dMGf

 

Slobodno navrati, trenutno imamo preko 450 clanova, uvijek se ima s kim igrati :)

 

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
12 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kako se može refundat igra? Kupio PUBG, i sad čekam da vidim dal može tjerati na low moja mašinerija.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Odeš gore na steamu Help ->Steam Suport ->PUBG -> Its not what i expected - > Request a refund. Mislim da refund možeš samo ako nisi igrao vise od 2 sata.

 

Edit: "Valve will, upon request via help.steampowered.com, issue a refund for any title that is requested within 14 days of purchase and has been played for less than 2 hours - this includes online, offline and shared library playtime. Even if you fall outside of the refund rules we've described, you can submit a request and we'll take a look at it."

 

Dakle ako si i prešao koji sat vise možeš reći da igra loše radi na tvom pc il tako nešto, pa ti možda uvaže žalbu tj refund. Ali pazi na onih 14 dana od kupnje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 14:58 (Ivan_cno).
12 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Bilo mi je dovoljno 13 minuta.

U avionu nevjerovatan lag.

Igra iskreno ne izgleda ništa pretjerano kao recimo Bf3/Bf4 kojeg vrtim na medium detaljima bez problema.

I onda PUBG, TPS, jedva 20 FPSa sam imao, pao dole, kuće zblurane skroz.

Optimizacija nula. SSD obavezan.

 
3 2 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dex.pwn kaže...

Bilo mi je dovoljno 13 minuta.

U avionu nevjerovatan lag.

Igra iskreno ne izgleda ništa pretjerano kao recimo Bf3/Bf4 kojeg vrtim na medium detaljima bez problema.

I onda PUBG, TPS, jedva 20 FPSa sam imao, pao dole, kuće zblurane skroz.

Optimizacija nula. SSD obavezan.

 Nemam instalirano na ssd i radi normalno, od kad su uveli optimizaciju six core processora, minimum fps je 100...koristim high postavke osim shadowsa i antialiasing-a

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 15:25 (dado16).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Taj CPU je davno pregazio zub vremena.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dex.pwn kaže...

Bilo mi je dovoljno 13 minuta.

U avionu nevjerovatan lag.

Igra iskreno ne izgleda ništa pretjerano kao recimo Bf3/Bf4 kojeg vrtim na medium detaljima bez problema.

I onda PUBG, TPS, jedva 20 FPSa sam imao, pao dole, kuće zblurane skroz.

Optimizacija nula. SSD obavezan.

 Neznam sta ocekujes igrati sa tom R7 serijom ali PUBG neces

12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Rodić kaže...
Dex.pwn kaže...

Bilo mi je dovoljno 13 minuta.

U avionu nevjerovatan lag.

Igra iskreno ne izgleda ništa pretjerano kao recimo Bf3/Bf4 kojeg vrtim na medium detaljima bez problema.

I onda PUBG, TPS, jedva 20 FPSa sam imao, pao dole, kuće zblurane skroz.

Optimizacija nula. SSD obavezan.

 Neznam sta ocekujes igrati sa tom R7 serijom ali PUBG neces

 

PUBG mi izgleda kao GTA IV iz 2008. na nekakvom mediumu.

Ova konfa vrti, i vrtjet će i Bf3/4, The Division koja je mnogo zahtjevnija igra, i koja mnogo ljepše izgleda.

Grafulja može sve vrtjeti znači... Sve što sam do sad igrao.

 

@Sorry za offtipic, vraćeno mi je 30€ al na PayPal balanceu nema ništa, i sad kad želim uzet Rocket L. kaže da nema novca, znači na kartici nije. Gdje je otišlo mojih 30€ na kraju?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 17:24 (Dex.pwn).
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

morat ćeš pričekat dan, dva da novci sjednu na račun. 

 

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dex.pwn kaže...
Rodić kaže...
Dex.pwn kaže...

Bilo mi je dovoljno 13 minuta.

U avionu nevjerovatan lag.

Igra iskreno ne izgleda ništa pretjerano kao recimo Bf3/Bf4 kojeg vrtim na medium detaljima bez problema.

I onda PUBG, TPS, jedva 20 FPSa sam imao, pao dole, kuće zblurane skroz.

Optimizacija nula. SSD obavezan.

 Neznam sta ocekujes igrati sa tom R7 serijom ali PUBG neces

 

PUBG mi izgleda kao GTA IV iz 2008. na nekakvom mediumu.

Ova konfa vrti, i vrtjet će i Bf3/4, The Division koja je mnogo zahtjevnija igra, i koja mnogo ljepše izgleda.

Grafulja može sve vrtjeti znači... Sve što sam do sad igrao.

 

@Sorry za offtipic, vraćeno mi je 30€ al na PayPal balanceu nema ništa, i sad kad želim uzet Rocket L. kaže da nema novca, znači na kartici nije. Gdje je otišlo mojih 30€ na kraju?

 meni recimo grafika lijepa, igram AA, texture na ultra i view distance na medium, igrao sam igru na ultra postavkama i jos lijepse izgleda (ali onda teze vidim igrace zbog raznih sijena i efekata), igra je early access i trenutacno je jako dobro optimizirana (bar za mene, super mi radi), ta graficka i procesor su low end pa.. ne znam sta si ocekivao

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Mislim da tu nije bitna grafika toliko vec sam pvp.. nesto kao csgo. Briga ih za to. Dok s druge strane meni je grafika ok. Bolje da usavrse lagg i desync problem. I da se high ping troleri ne mogu spajati na eu servere. Plus kao i dayz ovdje je mapa velika. 100 igraca, i hrpa tekstura koje se loadaju. Naravno da radi drugacije.

12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
I dalje ne vjerujem da igra s tak velikom mapom s 100 igrača razbacanih po istoj radi lošije od BF4 koji na mediumu radi dobro s 64 igrača, i još hrpom vozila. A grafika je nebo i zemlja. Daleko je to od dobre optimizacije. I nema potrebe cijela mapa bit učitana, kao i svi igrači.
 
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dex.pwn kaže...

Bilo mi je dovoljno 13 minuta.

U avionu nevjerovatan lag.

Igra iskreno ne izgleda ništa pretjerano kao recimo Bf3/Bf4 kojeg vrtim na medium detaljima bez problema.

I onda PUBG, TPS, jedva 20 FPSa sam imao, pao dole, kuće zblurane skroz.

Optimizacija nula. SSD obavezan.

kad skociš pricekaj par sekundi da ti rendera zgrade. 

ja igram na r7 250x 1gb.

 

 

što se tiće refunda. mislim da sam negdje pročitao da ako igra nije full release da se ne odnosi to pravilo od 14 dana ili 2 sata igre. da to počinje vrijediti tek od službenog datuma izlaska. neka me neko ispravi ako sam u krivu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dex.pwn kaže...
I dalje ne vjerujem da igra s tak velikom mapom s 100 igrača razbacanih po istoj radi lošije od BF4 koji na mediumu radi dobro s 64 igrača, i još hrpom vozila. A grafika je nebo i zemlja. Daleko je to od dobre optimizacije. I nema potrebe cijela mapa bit učitana, kao i svi igrači.

 Ja sam BF4 vrtio na 1080p na +30 fps-a sa GT640 sve na low. To ti govori kako je ta igra bila dobro optimizirana da sam je mogao vrtiti sa takvom grafičkom.

 

Danas imam i5 3450 3,2 i upgradeo sam na gtx1050 2gb. Ni BF1 niti PUBG ne rade ni približno dobro kao BF4. BF1 zastajkuje zbog 100% CPU usagea, a PUBG zato što 8 gb RAM-a nije dovoljno. Probao sam sve moguće fixove za PUBG poput ovog ali ništa ne funkcionira.

 

No dobro, ništa čudno zapravo, sa mid/low range hardwareom iz prije 2015. se ni nemože očekivati da sve radi kako spada u 2017. godini, a 8 gb RAM-a je bio standard već dugi niz godina tako da je i to već stara vijest.

 

Po meni danas i za narednih par godina za neki normalan gaming na 1080p medium, cca 60 fps trebaju najmanje I5 6600k i GTX1060/RX470 i 16 gb RAM-a, a takva se konfiguracija već približava 1000€. Sa gtx1050 i rx460 održavati igre na 60fps-a na medium ili više je već pri njihovom izlasku bila nemoguća misija, a vrijeme brzo leti. 

 

Meni je fascinantno kako se nekoliko redova tranzistora i nešto više utrošenog materijala naplaćuje u stotinama eura, a korištena tehnologija i proizvodni proces skoro identični.

12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...
Dex.pwn kaže...
I dalje ne vjerujem da igra s tak velikom mapom s 100 igrača razbacanih po istoj radi lošije od BF4 koji na mediumu radi dobro s 64 igrača, i još hrpom vozila. A grafika je nebo i zemlja. Daleko je to od dobre optimizacije. I nema potrebe cijela mapa bit učitana, kao i svi igrači.

 Ja sam BF4 vrtio na 1080p na +30 fps-a sa GT640 sve na low. To ti govori kako je ta igra bila dobro optimizirana da sam je mogao vrtiti sa takvom grafičkom.

 

Danas imam i5 3450 3,2 i upgradeo sam na gtx1050 2gb. Ni BF1 niti PUBG ne rade ni približno dobro kao BF4. BF1 zastajkuje zbog 100% CPU usagea, a PUBG zato što 8 gb RAM-a nije dovoljno. Probao sam sve moguće fixove za PUBG poput ovog ali ništa ne funkcionira.

 

No dobro, ništa čudno zapravo, sa mid/low range hardwareom iz prije 2015. se ni nemože očekivati da sve radi kako spada u 2017. godini, a 8 gb RAM-a je bio standard već dugi niz godina tako da je i to već stara vijest.

 

Po meni danas i za narednih par godina za neki normalan gaming na 1080p medium, cca 60 fps trebaju najmanje I5 6600k i GTX1060/RX470 i 16 gb RAM-a, a takva se konfiguracija već približava 1000€. Sa gtx1050 i rx460 održavati igre na 60fps-a na medium ili više je već pri njihovom izlasku bila nemoguća misija, a vrijeme brzo leti. 

 

Meni je fascinantno kako se nekoliko redova tranzistora i nešto više utrošenog materijala naplaćuje u stotinama eura, a korištena tehnologija i proizvodni proces skoro identični.

 

Ako PUBGu nije dovoljno 8GB, to onda govori koliko developere boli ona stvar.

Vjerojatno je sva mapa, i svi igrači u RAM-u. Dam si muda rezat da je tako.

 

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja igram sa 8GB bez problema... I to DDR3.

Moj PC  
6 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra uopce nije tako lose optimizirana, igram na compu koji je star 5 godina, a ni tada nije bi high end i upiknuo sam novu grafu prosle godine, mid range, koja je jeftinija duplo od mobitela kojeg imam i mogu igrati na med/high detaljima u 60fps. To da 8gb nije dovoljno je glupost, meni ostao upaljen Total War Warhammer spusten i upalim PUBG, vidim nesto mi cudno, kao malo nesto trzucka, ali sam uspio odigrati dvije partije dok nisam skontao o cemu se radi, sasvim igrivo.

 

Puno veci je problem desync, ali to je "normalno" za igre sto imaju 100 igraca na mapi, nekada ti spasi glavu, nekada te ubije, ali nije to toliko strasno uopce.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Ja igram sa 8GB bez problema... I to DDR3.

 također, isto imam i3 i 950 sa 2gb rama i na low sa pokojim high ili medium kao draw distance i sl. Imam obično oko 50-60fpsa.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice