PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.288.814
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam na 4670k i 8gb rama. proc nikad nije nit će bit problem, dok rami, gledao sam uzeto još ali mislim si jel ima ikoja igra da može poojest svih 8gb + ostale su mi navike otkd sam imao malo rama tako da gasim sve uvijek da što više rama ostane slobodno.

 

Gledam prema rx580. Mogle bi bit dostupne kad vega izađe. Iako sam rekao da nikad više amd zbog borbe s driverima još od 9550 radeonke, pa hd3870 pa 5730, 5750, do 7950  sa svakom aposluto problemi s driverima, kako koja instanca, a najveća uvreda mi je što su maknuli iz control panela postavke displaya, boje i saturacije. Nvidia panel je miljama ispred, a da ne pričam da je nvidia uvijek korak bolja iako je paprenija u cijeni, ali kupujem džepom tako da gledam 580rx od minera kad pređu  na vegu, i to se počastiti do božića nadam se.

Onda da me to drži 1080p na 60fps i zadovoljan sam, jer na 4k neću ić jer neam love za to.

 

Ugl. igra nije optimizirana i to je činjenica. Lako netko sa jačom mašinom veli super je optimizirana kad ima specifikacije iz recomended lagano.
Ne kažem da na hardveru iz 2012. igra mora raditi na high 60+, ali uz postavke i confige treba imat 60fps što sam evo dobio uz igranje postavkama.

 

Skaliranje je na 90%,. 1080p, low sjene i ta sranja, distance high, teksture high, aa high, ostalo low i very low. Plastelin grafika, uz poneko štucanje, ali na djelovima i prekpo 80fps.

Uz onaj neki config da koristi sve jezgre i to, u steamu u dodatnim parameterima za pokretanje.

Dovoljno za donekle igranje.

 

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

A gle.Ja to ovako gledam.Jedan DayZ Standalone bio je neoptimiziran pune 4 godine i ljudi su jednostavno ga branili.Ja ga nisam branio iz jednostavnog razloga.Devove je bolio racku za ljude koji su platili njihovo sranje 23 eura(ukljucujuci i mene).Dok kod ove ekipe vidim da rade na igri,kako na optimizaciji tako i na sam content koji dodavaju i sa ispravkom bugova.Tako da sto se tice PUBG,mislim da zasluzuju da budu proglaseni kao ekipa koja RADI.Dok nazalost imamo ekipe koje su puno vece i puno vise para imaju i naprave kako sranje od igre.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tko želi igrati moj nick je StariGADhr, pa se čujemo.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3 uplay: StariGAD_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ekipa molim pomoc. Ne znam dal ste vec pisali o tome u temi, ako jeste isprike pa me uputite gdje vec treba (jucer nabavio PUBG). 2 problema*:

 

1. Teksture mi se ucitavaju dobre 2 minute kad iskocim iz aviona

2. Aim down sights zahtjeva 2-3 klika da zapravo pocne nisaniti - po forumima sam naletio na dosta ljudi koji pricaju da to je/nije normalno; ne znam kome vjerovati. + opcija nisana samo dok drzim desnu tipku kod mene u opcijama ne postoji (na ovo sam naletio na nekom random forumu pa ne znam dal je to zapravo moguce)

 

Da, znam igra je Early access; ali ako postoji rjesenje...iako kad sam bio pod gasom nocas/jutros nisam imao problema 

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...

A gle.Ja to ovako gledam.Jedan DayZ Standalone bio je neoptimiziran pune 4 godine i ljudi su jednostavno ga branili.Ja ga nisam branio iz jednostavnog razloga.Devove je bolio racku za ljude koji su platili njihovo sranje 23 eura(ukljucujuci i mene).Dok kod ove ekipe vidim da rade na igri,kako na optimizaciji tako i na sam content koji dodavaju i sa ispravkom bugova.Tako da sto se tice PUBG,mislim da zasluzuju da budu proglaseni kao ekipa koja RADI.Dok nazalost imamo ekipe koje su puno vece i puno vise para imaju i naprave kako sranje od igre.

 Rade da...dok se sad ne omile pare na mikrotransakcijama i turnirima...ići gurati ESL turnire s nedovršenom igrom je potez velikih ''stručnjaka''.
Zamisli da te bug sjebe i pogineš ili nešto, a igra se za tisuće dolara i to na live streamu?
Kakvu je igru bf pokazivao na onim streamovima i brukali se...ljudi radili montaže, rugali se...a zamisli turnire halo.

I suknja od 400 dolara...koji jebeni kurac?
ne branim nikog, već objektivno gledano krenuli su u krivom smjeru, (za fps mode kapa dolje, očito sluašju nas fps veterane), ali prateći pomalo razvoj igre otkud je došao do sad i kud ide, ne znam jel mi se sviđa.

A činjenica da ljudi brane ono za što su dali pare i što očekuju da bude igra najesen kad igra izađe...što će od toga bit to samo oni znaju...u svakom slučaju nadam se konkretan i gotov proizvod vrijedan love.

 

A dayz metak sam srećom izbjegao iako sam bio blizu i ja

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Malo šaketanja na početku runde u 1PP:

 

Solo pobjedica, klasik mode (1PP sam već nekoliko puta bio #2  ):

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...
Endymon kaže...

A gle.Ja to ovako gledam.Jedan DayZ Standalone bio je neoptimiziran pune 4 godine i ljudi su jednostavno ga branili.Ja ga nisam branio iz jednostavnog razloga.Devove je bolio racku za ljude koji su platili njihovo sranje 23 eura(ukljucujuci i mene).Dok kod ove ekipe vidim da rade na igri,kako na optimizaciji tako i na sam content koji dodavaju i sa ispravkom bugova.Tako da sto se tice PUBG,mislim da zasluzuju da budu proglaseni kao ekipa koja RADI.Dok nazalost imamo ekipe koje su puno vece i puno vise para imaju i naprave kako sranje od igre.

 Rade da...dok se sad ne omile pare na mikrotransakcijama i turnirima...ići gurati ESL turnire s nedovršenom igrom je potez velikih ''stručnjaka''.
Zamisli da te bug sjebe i pogineš ili nešto, a igra se za tisuće dolara i to na live streamu?
Kakvu je igru bf pokazivao na onim streamovima i brukali se...ljudi radili montaže, rugali se...a zamisli turnire halo.

I suknja od 400 dolara...koji jebeni kurac?
ne branim nikog, već objektivno gledano krenuli su u krivom smjeru, (za fps mode kapa dolje, očito sluašju nas fps veterane), ali prateći pomalo razvoj igre otkud je došao do sad i kud ide, ne znam jel mi se sviđa.

A činjenica da ljudi brane ono za što su dali pare i što očekuju da bude igra najesen kad igra izađe...što će od toga bit to samo oni znaju...u svakom slučaju nadam se konkretan i gotov proizvod vrijedan love.

 

A dayz metak sam srećom izbjegao iako sam bio blizu i ja

 Eh sad.Koliko je igra spremna za turnire,u to stvarno ne bi ulazio.Posto budimo iskreni bilo koja igra koja postoji ima nekakav bug.Ne postoji savrsena igra.Tako da ajmo reci jedan CS GO.Savrsena igra,nema laga i ima turnira.Pa postavljam pitanje.Jel ZAISTA ta igra toliko savrsena?Zar vjerujes da ona nema po turnirima FPS drop ili nesto slicno?Vjerujem da i ona ima nekakav mini lag,koji bude krucialan za nekakav kill.Mislim da ne bi trebali bas previse gledat dlaku u jajetu,a to je glavni problem ljudi a pogotovo gamera.Nikad zadovoljni.Ja sam osobnog misljenja da trenutno vrtim igru na 60 fpsa.Za sada niti jedan WIN sa tim frameom.Prije imao sam bijednih 35fpsa i pobijedio 2 puta.Jednom solo,drugi put u duo.Ne zelim previse razmisljat o perfektnom frameu,jer kao prvo,to nikada necu dobiti.Zato uzivam u ovome sto imam i ja sam i vise nego zadovoljan.Game ide na pristojnih 60fpsa i meni dosta.Kako bi rekla ona stara.Poklonjenom konju se ne gleda u zube.... xD Doduse taj poklonjeni konj mi je uzeo 30eura.Ali sada kako stvari stoje i opravdanih.

15 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...

 Eh sad.Koliko je igra spremna za turnire,u to stvarno ne bi ulazio.Posto budimo iskreni bilo koja igra koja postoji ima nekakav bug.Ne postoji savrsena igra.Tako da ajmo reci jedan CS GO.Savrsena igra,nema laga i ima turnira.Pa postavljam pitanje.Jel ZAISTA ta igra toliko savrsena?Zar vjerujes da ona nema po turnirima FPS drop ili nesto slicno?Vjerujem da i ona ima nekakav mini lag,koji bude krucialan za nekakav kill.Mislim da ne bi trebali bas previse gledat dlaku u jajetu,a to je glavni problem ljudi a pogotovo gamera.Nikad zadovoljni.Ja sam osobnog misljenja da trenutno vrtim igru na 60 fpsa.Za sada niti jedan WIN sa tim frameom.Prije imao sam bijednih 35fpsa i pobijedio 2 puta.Jednom solo,drugi put u duo.Ne zelim previse razmisljat o perfektnom frameu,jer kao prvo,to nikada necu dobiti.Zato uzivam u ovome sto imam i ja sam i vise nego zadovoljan.Game ide na pristojnih 60fpsa i meni dosta.Kako bi rekla ona stara.Poklonjenom konju se ne gleda u zube.... xD Doduse taj poklonjeni konj mi je uzeo 30eura.Ali sada kako stvari stoje i opravdanih.

 Nije baš problem u gaymerima,nego u pojedincima kojima ništa ne paše (khmm fila....)

A CS bi trebao biti odličan po tom pitanju s obzirom da je godinama ista igra s istim mapama,sad zadnji ima malo bolju grafiku i to je to.

سمندری ڈاکو
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...
fila2208 kaže...
Endymon kaže...

A gle.Ja to ovako gledam.Jedan DayZ Standalone bio je neoptimiziran pune 4 godine i ljudi su jednostavno ga branili.Ja ga nisam branio iz jednostavnog razloga.Devove je bolio racku za ljude koji su platili njihovo sranje 23 eura(ukljucujuci i mene).Dok kod ove ekipe vidim da rade na igri,kako na optimizaciji tako i na sam content koji dodavaju i sa ispravkom bugova.Tako da sto se tice PUBG,mislim da zasluzuju da budu proglaseni kao ekipa koja RADI.Dok nazalost imamo ekipe koje su puno vece i puno vise para imaju i naprave kako sranje od igre.

 Rade da...dok se sad ne omile pare na mikrotransakcijama i turnirima...ići gurati ESL turnire s nedovršenom igrom je potez velikih ''stručnjaka''.
Zamisli da te bug sjebe i pogineš ili nešto, a igra se za tisuće dolara i to na live streamu?
Kakvu je igru bf pokazivao na onim streamovima i brukali se...ljudi radili montaže, rugali se...a zamisli turnire halo.

I suknja od 400 dolara...koji jebeni kurac?
ne branim nikog, već objektivno gledano krenuli su u krivom smjeru, (za fps mode kapa dolje, očito sluašju nas fps veterane), ali prateći pomalo razvoj igre otkud je došao do sad i kud ide, ne znam jel mi se sviđa.

A činjenica da ljudi brane ono za što su dali pare i što očekuju da bude igra najesen kad igra izađe...što će od toga bit to samo oni znaju...u svakom slučaju nadam se konkretan i gotov proizvod vrijedan love.

 

A dayz metak sam srećom izbjegao iako sam bio blizu i ja

 Eh sad.Koliko je igra spremna za turnire,u to stvarno ne bi ulazio.Posto budimo iskreni bilo koja igra koja postoji ima nekakav bug.Ne postoji savrsena igra.Tako da ajmo reci jedan CS GO.Savrsena igra,nema laga i ima turnira.Pa postavljam pitanje.Jel ZAISTA ta igra toliko savrsena?Zar vjerujes da ona nema po turnirima FPS drop ili nesto slicno?Vjerujem da i ona ima nekakav mini lag,koji bude krucialan za nekakav kill.Mislim da ne bi trebali bas previse gledat dlaku u jajetu,a to je glavni problem ljudi a pogotovo gamera.Nikad zadovoljni.Ja sam osobnog misljenja da trenutno vrtim igru na 60 fpsa.Za sada niti jedan WIN sa tim frameom.Prije imao sam bijednih 35fpsa i pobijedio 2 puta.Jednom solo,drugi put u duo.Ne zelim previse razmisljat o perfektnom frameu,jer kao prvo,to nikada necu dobiti.Zato uzivam u ovome sto imam i ja sam i vise nego zadovoljan.Game ide na pristojnih 60fpsa i meni dosta.Kako bi rekla ona stara.Poklonjenom konju se ne gleda u zube.... xD Doduse taj poklonjeni konj mi je uzeo 30eura.Ali sada kako stvari stoje i opravdanih.

 baš točno to.

 

za tih 30€ sam se već sad pošteno naigrao.

7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma to nema sumnje da je za 30€ ova igra dobra investicija, ako ništa za rotaciju rostera u dogledno vrijeme.

 

Nego mene zanima što mislite o ovome. Izbacili su poluproizvod u 4. mjesecu pod krinkom early accessa za 30€. Da su uzeli još godinu dana i izbacili gotov proizvod sa još kojom mapom, dobrom optimizacijom i svime što i tako namjeravaju dodati u tom razdoblju i to prodavali po 60€ pa ja mislim da bi zaradili MASU više love. Ovako su sada svi kupili po 30€, a puno ih je i odustalo zbog slabe optimiziranosti i početnih problema tako da ne vidim više veći priljev novca ako se i kada odluče na full release igre. Jer ovo je sad najprodavanija igra na steamu već mjesecima, hit na internetu, a po meni bi isti takav hit bila i u 4. mjesecu 2018. godine u full releasu kako spada.

 

I sada pretpostavljam tu razliku u današnjoj zaradi i potencijalnoj zaradi koju su mogli ostvariti da su prodavali gotov proizvod za 60€ pokušavaju nadoknaditi mikrotransakcijama i ostalim pizdarijama. No isto tako vjerujem da si jedan takav manji nepoznati studio baš i nemože tako lako priuštiti još jednu godinu developmenta bez dolara prihoda.

 

Ovo sve spominjem jer me je strah da igra nikada ne doživi svoj puni potencijal koji nedvojbeno ima za što treba još mnogo rada i vremena jer pitanje je koliko si je vremena development supporta uspjela kupiti sa po 30€ po komadu. Samo da se ne pretvori u cijeđenje love kao WoT ili da padne u zaborav nakon što prestane donositi novac.

 

Jer zamislite samo koliki potencijal igra zapravo ima. Nove mape, nova oružja i loot, možda neka nova (borbena) vozila, novi i različiti gamemodovi, sređena optimizacija, sa 100 ljudi na jednoj mapi se masa toga može izmisliti i postati veoma zabavno.

 

Evo sad ovako prvo napamet mi pada, pogotovo za squad igru neka vrsta capture the flag gamemoda što bi definitivno dodalo novu dimenziju i dinamičnost.

Ili dodati odabir spawna na početku igre. Možeš birati hoćeš li iskočiti iz aviona ili hoćeš li se spawnati na gliseru ili u autu sa malo goriva. Npr. spawnaš se u autu koji ima dovoljno goriva da te odveze do prvog manjeg naselja i onda konačno one kante s gorivom dobivaju na važnosti.

 

Ma uglavnom može se tu svega izmislit, samo da developeri ostanu vjerni svojem proizvodu.

 

Uživajte dečki

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

D-wook sam sebi si odgovorio na pitanje zašto nisu radili na igri još godinu dana, kao što si rekao, "mali" studio nema love za to pa izbace betu pod tim imenom early accessa da mogu financirati daljni rad. Možda su oni računali da neće biti navala na igru od početka pa su se udružili s streamerima da malo razviču proizvod (ja sam tako i saznao za igru kad je bila u alfi). Dok je najavljen early access Playerunknown je rekao da se cijena igre u full releasu neće promijeniti odnosno da će ostati oko 30 dolara. Vjerojatno su ciljali na to da se tijekom vremena proda mnoštvo kopija, vodeći se po Battle Royale i king of the killl modovima koji se puno igraju.

Druga stvar vidim da se spominju ideje za različite modove, igra će nakon full releasea biti otvorena moderskoj zajednici, tako da različitih mmodova sigurno neće manjkati.

Što se competitiva tiče, ova igra po mojem mišljenju ne može biti kompetitivna, previše je tu vaijabli da bi mogli reči da je netko najbolji. A nikako se nemože igrat kompetitivno u ovoj fazi, kad se još uvijek dešava gomila desynca lagova i svega ostalog što je nama gamerima krivac kad poginemo :)...

Fila priča o plastelin grafici, mislim igra nije grafički najbolja, ali kad staviš sve na ultra izgleda super, barem meni. Igrao sam do pred 3 tjedna s HD7850 i imao sam slično mišljenje ko on, no kad vidiš svojim očima ultra grafiku, stvarno nije loše. Također što se optimizacije tiče, vidi se da se radi na tome, u beti sam s več spomenutom starom grafičkom imao po 35 fpsa, nedugo nakon izlaska EA oko 45, kasnije 60ak (dakako govorim o low i very low postavkama). Sad se igram na nekih 100tinjak fpsa, i vjeujem da kad promjenim cpu i kad izbace još par updajta da će biti još bolje. Mapa je ogromna, 100 igrača, vozil, destrukcija (kolko god mala) ja ne znam kako netko očekuje da hardware ne bude problem, tj. da hardverski zahtjevi za igru neće biti ogromni...

Na kraju svi imamo različita mišljenja, ja sam znao dok sam uzimao da dajem 30 dolara za igru u beti, ali imam trenutno 400 sati u igri, s obzirom na neke igre tih 30 dolara (i poneki živac) je meni do sad več super isplativo, a kako mi se čini neću još jedno vrijeme prestati igrati...

Engage...
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ejjjjjj ljudi igram dosta ovaj pubg pa sam napravio par video montaža ako mozete bacit oko bio bi zahvalan , also like share comment if you want <3

 

 

link na video a dalje mozete vidjeti na mom youtube kanalu : https://www.youtube.com/user/olrakful

 

 

Hvala vam na pažnji!

:)

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

 

 

+

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 10:02 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
pirat kaže...

 Nije baš problem u gaymerima,nego u pojedincima kojima ništa ne paše (khmm fila....)

A CS bi trebao biti odličan po tom pitanju s obzirom da je godinama ista igra s istim mapama,sad zadnji ima malo bolju grafiku i to je to.

 Stari nije istina da ništa ne paše, nego nije mi bed to napisati ovdje na forumu di dođem kao ispušni ventil kad me nešto u igri smeta. Svakoj igri dam priliku tako i ovoj. Nije me zainteresirala kao tebe i ostale, ali objetkivno igra je dobra, iako ne zaslužuje toliki hype.
I pls reci iskreno, jel ima smisla gurat mikro u igru i forsirat turnire s igrom koja se ljudima ruši, koja ima raznih problema. Meni se prestala rušit otkakao sam poštelao virtualnu memoriju i to, no momak s kojim sam igrao ima puno jače računalo i od 5 partija barem 2 je ispao.
Pričao sam s dečkima na discordu, svi su mišljenja da turnire i ostalo ostave za to kad je igra gotova...to po meni ima više smisla, a mikro iako su rekli da neće, iopet su stavili prije neg je igra završena.

A što se same igre tiče...ne sjeda mi takav stil, zato je nisam ni uzeo neg se malo igram preko family share, ako radi toga ne smiem ništa reć za igru reci pa neću više evo matere mi. 

Ne radi se tu da meni nešto paše ne paše, neg ja sam onaj koji će to reći kad mu smeta, i to je to. Tebi, i bilo kome drugom ako to smeta čut da nešto što si ti platio nekom drugom ne valja, neki pametan čovjek se dosjetio pa stavio opciju ignoriraj autora, i tako nam je onda svima lakše.

 

A ovo za CS da u pravu si, ali CS je to, isti temelj, malo promjena i to je to. Kao da se smiješ nekome ko dan danas igra tetris. Jel to onaj dobri tetris je, sa boljom graifkom i to je to.

Netko je za to, netko nije, netko igra sve što izađe i to je to.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 12:07 (fila2208).
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jean-Luc Picard kaže...

 

Što se competitiva tiče, ova igra po mojem mišljenju ne može biti kompetitivna, previše je tu vaijabli da bi mogli reči da je netko najbolji.

 

Pa ja sam najbolji...sta pricas ti. 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da budem prije MadToma

 

Hajlajtsi

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
Jean-Luc Picard kaže...

 

Što se competitiva tiče, ova igra po mojem mišljenju ne može biti kompetitivna, previše je tu vaijabli da bi mogli reči da je netko najbolji.

 

Pa ja sam najbolji...sta pricas ti. 

 tocno to.. ali opet kad vidim da neki pobijede u vise od trecine borbi.... ne kuzim

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

RUSH vs STEALTH - PlayerUnknown's Battlegrounds TOP 10 Plays - WBCW #203 
(PUBG Gameplay Top 10 Kills

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Novi sam u igri, odigrao sam 8h da upoznam osnovne mehanike i sada tražim neki team pa ako ima netko zainteresiran neka me doda na Steamu (imam 19g): FILIP_SF2

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ivca50V -> Nick, pa tko želi neka me doda, pa da nabacimo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/2781390484561132315 

 

novi mini update 

 

(za one kojima se neda/ne mogu otvarati link)

 

Players,

We will deploy a small patch at 3PM KST / 11PM PDT / 8AM CEST without server maintenance.

Early Access - Week 21 - Patch Notes

Bug Fixes

  • Partially fixed client crash

  • Fixed marker graphics bug on the World map

  • Fixed miscellaneous bugs with team game reconnect feature

  • Fixed a bug that caused a player to exit a vehicle when they pressed 'F' to cancel using an energy drink


See you in-game,
The PUBG Community Team

 

edit: patch je 139mb :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 8:38 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Počeo igrati neki dan pa trazim ekipu za duo/squad, igrao sam random squadove-katastrofa, pa sam pokusao na Discordu naci ekipu za igrat na engleskom- jos veca katastrofa, pola ih zna progovoriti 3 rijeci na engleskom, tako da sada trazim ekipu s balkana za igrati.
Pa tko hoce neka me doda, ingame i steam ime isto: Last_Dovahkiin 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://discord.gg/7CyUpgn

 

tu ti vecinom ima ekipe

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel iko od vas sa ovog foruma pre order napravio od igre i dobio one iteme rare bandana,tenke,kaput itd? ja ozbiljno razmišljam da kupim bandanu tako je jebena,steam market kaze 450 eura haha

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nvidia GTX 680 kaže...

Jel iko od vas sa ovog foruma pre order napravio od igre i dobio one iteme rare bandana,tenke,kaput itd? ja ozbiljno razmišljam da kupim bandanu tako je jebena,steam market kaze 450 eura haha

A cemu to kad je zamijenis helmetom :) ..eventualno za pocetak kod odbrojavanja.

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Jel iko od vas sa ovog foruma pre order napravio od igre i dobio one iteme rare bandana,tenke,kaput itd? ja ozbiljno razmišljam da kupim bandanu tako je jebena,steam market kaze 450 eura haha

A cemu to kad je zamijenis helmetom :) ..eventualno za pocetak kod odbrojavanja.

Neka pusti ga...bit ce frajer...jasta nego kupit.

 

Hedare lipis sa jednog kraja mape na drugi kad je imas,to nije normalno.Na kraju ti kaciga ne treba jer ti ne moze niko nista kad potrosis jedno 500E na to.

 

Origin_Steam: hrka11
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Jel iko od vas sa ovog foruma pre order napravio od igre i dobio one iteme rare bandana,tenke,kaput itd? ja ozbiljno razmišljam da kupim bandanu tako je jebena,steam market kaze 450 eura haha

A cemu to kad je zamijenis helmetom :) ..eventualno za pocetak kod odbrojavanja.

 Bandana ti je stalno na licu nevezano za kacigu,jedino je level 3 kaciga dijelomicno sakrije :P

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zbog ovakvih stručnjaka igra danas odlaze u kurac.

bandana...

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
6 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Zbog ovakvih stručnjaka igra danas odlaze u kurac.

bandana...

 Igre odlaze u k zbog toga jel neko zeli sa svojim vlastitim parama kupit kozmetik item? hallooo pa di zivis ti 2017 je.

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 14:55 (Nvidia GTX 680).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice