Preporuka igre ( tenis )

poruka: 9
|
čitano: 10.341
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Preporuka igre ( tenis )

pa trazim neku tenisku igru da moze proc pod mojom konfom ... thx

Je li ljubav umjetnost? Tada zahtijeva znanje i napor!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre ( tenis )

pogledajove franšize:

 

Virtual tennis

Top Spin

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre ( tenis )

Virtua Tennis 3. Kad to odigraš, nećeš trebati nijednu drugu tenisku igricu. Sutra izlazi Virtua Tennis 2009 za PC. A nadam se da je ona na mom utorrentu real deal.

http://www.youtube.com/watch?v=ZWmf7r_37eA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Preporuka igre ( tenis )

pogledaj malo po tpbu ... naces ...  necu yellow :)

Je li ljubav umjetnost? Tada zahtijeva znanje i napor!
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre ( tenis )

Top Spin i Virutal Tennis su jedni od najjačih. Sve ostalo je banana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre ( tenis )

Igrica na koju mislite se zove VIRTUA tennis (bez L na kraju). Virtual Tennis je sasvim druga igrica iz 1999 godine.

http://www.youtube.com/watch?v=ZWmf7r_37eA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre ( tenis )

najbolji tenis je Virtua Tennis 2009 (danas izaso)...probo igru i igra je mrak

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka igre ( tenis )

Probao sam i ja VT 2009 i ne sviđa mi se.

 

Igrica je ista VT 3, u svaki detalj. Grafika je malo poboljšana, ali gameplay i sve ostalo je isto. Jedino su dodani noviji tenisači/ce, ali ima ih samo 20 zajedno (nisam 100% siguran da ih je 20). Trebali bi malčice proširiti bazu.

 

Kao i prije, nema aseva, nema auteva (jedino na servisu), nema udaraca u mrežu, ako stignete lopticu garantirano ćete ju prebaciti opet protivniku. Zabavno je bilo prvih gem ili dva, onda se pretvori u monotoniju. Ima 4 osnovna terena iako mislim da se otključavaju napredovanjem u World Touru.

 

One zabavne igrice kakve je imala VT 3 postoje i u VT 2009, ali ih još nisam probao. Nadam se da ima novih, a to mi je bio najbolji element u trojci.

http://www.youtube.com/watch?v=ZWmf7r_37eA
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 0:03 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka igre ( tenis )
i_rambo_plache kaže...

Probao sam i ja VT 2009 i ne sviđa mi se.

 

Igrica je ista VT 3, u svaki detalj. Grafika je malo poboljšana, ali gameplay i sve ostalo je isto. Jedino su dodani noviji tenisači/ce, ali ima ih samo 20 zajedno (nisam 100% siguran da ih je 20). Trebali bi malčice proširiti bazu.

 

Kao i prije, nema aseva, nema auteva (jedino na servisu), nema udaraca u mrežu, ako stignete lopticu garantirano ćete ju prebaciti opet protivniku. Zabavno je bilo prvih gem ili dva, onda se pretvori u monotoniju. Ima 4 osnovna terena iako mislim da se otključavaju napredovanjem u World Touru.

 

One zabavne igrice kakve je imala VT 3 postoje i u VT 2009, ali ih još nisam probao. Nadam se da ima novih, a to mi je bio najbolji element u trojci.

nema aseva.....pff....ja sa rodickom u VT 3 udarim maximalno servu u srednju liniju i on meni returnira.....stvarno besmisleno,meni u 3 je dobar gameplay,ima par gluposti,na mrezi ne zna da skrati nekad ali ostalo ok...........malo igrace stvarno.....znam da je tesko da urade igrace ali kako fifa i pes rade na hiljade igraca i stotine timova......znam da je dosta teze radit tenis igraca ali treba barem da bude 40 i plus legende kao PETE SAMPRAS,AGGASI I OSTALI

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice