Preporuka za "vožnju" na PC-u

poruka: 74
|
čitano: 18.358
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

Molio bih vas, iskusne gamere, da mi preporučite neku dobru vožnju,

samo da nije Need for speed, hvala.


AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja

imaš ultimate test drive igra nije loša

bolja je od NFS a ako imaš PS3   GT 5 prouleogu (ne znam kak se piše)

16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

Igra za PC, zaboravih napomenut...Cool


AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

si proba LFS?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja

Nisam, zato trebam savjet, htio bih probat nešto fakat dobro...


AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

Probaj Test Drive Unlimited igra je odlična te je otok prekasan ima oko 1600 km ceste. Svakako probaj.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja
imaš juiced neznam oće li ti se svidjet jer meni se nije ,pročitaj si recenziju pa odluči
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja

Live for Speed (nema licencnih auta, ali je fizika fantasticna)

GTR 2 (najbolja fizika, dosta materijala se moze skinuti sa neta i dograditi - recimo BMW M3 mod i sl)

Richar Burns Rally (ubjedljivo najteza vozacka simulacija koju sam IKADA probao)

 

Nisam jos nabavljao niti isprobavao Race 07 igru. Kazu da je dobra ali dok ne probam ne vjerujem.

 

Ostalo su sve vise igre arkadnog tipa. Ne znam da li te to zanima. Ako bas zelis pravu voznju (dobra fizika, force feedback i osjecaj na volanu i papucicama) gornje tri su zakon.


E8200, GA-P35-DS3, GF8800GT 512MB, PC2-8500 1066MHz 2 GB
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja
unknown kaže...
imaš juiced neznam oće li ti se svidjet jer meni se nije ,pročitaj si recenziju pa odluči
 Juiced je zadnje smeće nije ni čudo da su ga ukinuli.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja
Kaj su ukinuli juiced jeeeeeeeeeee
16 godina
offline
RE: Vožnja

Meni se dopao Colin McRea - Dirt. Solidna vožnjica, a pogotovo ako imaš volan s pedalama i mjenjačem Namigiva

Grafika - 5+


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja

Pogledao sam malo po netu, GTR 2 izgleda mrak i vidim da ima veliki izbor makina,

mislim da ću to definitivno uzet i probat...Cool


AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
16 godina
offline
Vožnja

GTR 2 svakako... rFactor isto svi hvale, ja nikako da ga isprobam

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja
ja ti od srca preporučam colin mcrea a ako si izabrao GTR2 nije loše dolazi jedna dobra igra s mrak grafom ime joj je
race driver :GRID
16 godina
offline
RE: Vožnja

ja ti preporucam race 07 igra je odlicna. tdu isto nije los puno auta i grafika isto odlicna


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja
Dado_ZG78 kaže...

Meni se dopao Colin McRea - Dirt. Solidna vožnjica, a pogotovo ako imaš volan s pedalama i mjenjačem Namigiva

Grafika - 5+


Ja sam oduvijek volio samo Rally tako da je i moja preporuka Colin...
Grafika super , igrivost solidna
16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

Trenutno me interesira obična utrka poa stazi, ali i Colin je ok,

igrao sam ga na Playstationu.  Kad izlazi Grid?


AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja
Bruno kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Meni se dopao Colin McRea - Dirt. Solidna vožnjica, a pogotovo ako imaš volan s pedalama i mjenjačem Namigiva

Grafika - 5+


Ja sam oduvijek volio samo Rally tako da je i moja preporuka Colin...
Grafika super , igrivost solidna
 Mislim da je sto se rally-a tice, Richard Burns daleko bolji od Colina. Zaista moras do maksimuma koristiti svoje reflekse i glavu jer je realnost nevjerojatna - od cesta do brzine i reakcije auta na ispravne i pogresne poteze volana, gasa, kocnice i rucne.
Zato sam nesto ranije i napisao da je to igra koju sam samo probao - doslovno sam do kraja odvozio samo jedan brzinac nakon kojega je auto bio cisti srot.
Ne znam da li si igrao Richarda Burnsa, ali ako nisi - svakako probaj.

 

E8200, GA-P35-DS3, GF8800GT 512MB, PC2-8500 1066MHz 2 GB
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2008 14:14 (Scuderia).
16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

Primi se ti Richard Burnsa i GTR 2. To su najbolje simulacije vožnje danas... Još je dobra, iako malo starija, Sports Car GT.

 

Test Drive Unlimited mi liči na NFS, auti su neka fensaja, naravno svi su neke mrcinske pile (što se meni ne sviđa) jedino Alfa Romeo GT!

 

Trebali bi napraviti neku simulaciju vožnje, ne utrke, baš simulaciju (nešto ko Flight Simulator - ali s autima)...


volim jesti metkeeee!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

Kupi pravi auto vrijednosti jednog boljeg Logitech volana, otidji sa njim na Grobnik, plati upad, ne triba ti ni vozacka, ni registracija za auto, i tek onda ces dozivit pravu voznju i osjecaj brzine. Sve ostalo je samo igra...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

Nećemo sad pretjerivat...


AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

Flat Out 1 i 2

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vožnja

Ovako, ako nemaš volan a, neznam dal ga imaš GTR2 će ti biti totalno ne igriv . To ti nitko nije rekao, jer je igra rađena baš za to, pa ako nemaš volan razočarat ćeš se. Pusti lijepu grafiku jer u tom ovdje nije presudno , od gore navedenog Test drive unlimited ti je odlična igra i colin mcrae dirt , također je dobra, obadvije igre možeš igrat bez volana. A ako imaš volan onda definitivno high class GTR 2.Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja
frost135 kaže...

Ovako, ako nemaš volan a, neznam dal ga imaš GTR2 će ti biti totalno ne igriv . To ti nitko nije rekao, jer je igra rađena baš za to, pa ako nemaš volan razočarat ćeš se. Pusti lijepu grafiku jer u tom ovdje nije presudno , od gore navedenog Test drive unlimited ti je odlična igra i colin mcrae dirt , također je dobra, obadvije igre možeš igrat bez volana. A ako imaš volan onda definitivno high class GTR 2.Namigiva

Pa recimo da bi se kod ovog tipa igara, volan trebao podrazumjevati.
Sto se tipkovnice tice, ubjedljivo najbolji stari dobri Colin McRae 2.

E8200, GA-P35-DS3, GF8800GT 512MB, PC2-8500 1066MHz 2 GB
16 godina
offline
RE: Vožnja

ja sam rješio kako igrati sa gamepadom, ako netko ima problema sve ću pojasniti...ne treba volanCool

16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja

Colin 2005 i ToCA 3, Burns je OK ali je pretežak !


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja

Gran Turismo serijali,...


http://bux.to/?r=budi5875
http://bux.to/?r=budi5875
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja
The_Chosen_One kaže...

Gran Turismo serijali,...


 Pročitaj naslov teme !

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vožnja
Scuderia kaže...
 Mislim da je sto se rally-a tice, Richard Burns daleko bolji od Colina. Zaista moras do maksimuma koristiti svoje reflekse i glavu jer je realnost nevjerojatna - od cesta do brzine i reakcije auta na ispravne i pogresne poteze volana, gasa, kocnice i rucne.
Zato sam nesto ranije i napisao da je to igra koju sam samo probao - doslovno sam do kraja odvozio samo jedan brzinac nakon kojega je auto bio cisti srot.
Ne znam da li si igrao Richarda Burnsa, ali ako nisi - svakako probaj.

 

 Uuu...davno sam igrao nekog burnsa, nije mi bio bas nesto pa sam ostao na colinu
Probati cu nekog novijeg pa cemo vidjeti
16 godina
offline
RE: Vožnja

Definitivno ToCA Race Driver 3,  najbolji omjer arkade i simulacije sa jaaako puno vrsti utrka  i može se online...     joooj kad se sjetim DTM-a  s ekipom s kvarta...  lom krš  i opet lom  'ko završi utrku  facaaa


"Um caruje, Dundo Maroje..."
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice