Prince of Persia: The Forgotten Sands

poruka: 215
|
čitano: 58.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Novi PoP u svibnju
16 godina
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince of Persia dobija novi nastavak... pročitajte.

 

Iako se do sada samo špekuliralo, Ubisoft je danas konačno i potvrdio glasine - u izradi je novi Prince of Persia, punoga naziva Prince of Persia: The Forgotten Sands. Doduše, Ubisoft je bio jako škrt glede detalja oko novog Princea, a jedina poznata stvar je da se u novom nastavku vraćaju storylineu originalne triologije, započete sa legendarnim Sands of Time. Izlazak igre je planiran za svibanj iduće godine i to nije naravno slučajno. Isti mjesec u kina dolazi i film Prince of Persia Sands of Time, djelo režisera Jerrya Bruckheimera, baziran na tematici istoimene igre. Više informacija glede igre biti će otkriveno 12. prosinca na manifestaciji "The Video Game Awards 2009".

 

Zapravo moram reći da mi je žao što se igra vraća na staru priču, nekako sam se nadao da će nastaviti ono što su započeli sa ovogodišnjim PoP-om. Novi princ, nova radnja, drugačije, sviđalo mi se...

 

Ali eto, novi PoP će doći, i vjerujem da će biti zanimljiv svim ljubiteljima serijala.

 

Mišljenja?

 

 

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
2 0 hvala 3
15 godina
protjeran
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

to

napokon se vraćamo starom divljaku!!!

 

koliko sam samo vremena izgubio na to, i koliko kičmu oštetio oponašajući neke gluposti

lol

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Iskreno, nisam igra prve nastavke PoP. Igrao sam The Two Thrones, i ovaj zadnji sam poceo i nije me se nesto previse dojmio, nema tokliko bitke i samo su bossovi zanimljivi, normalno i zamke, ali obcnih protivnika je malo i nekako mi je sama bitka prelagana i nezanimljiva.

Tako da sto se mene tice jedva cekam da pocme ispocetka pa odigram trilogiju :D.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

ma ovaj zadnji je šrot naspram trilogije

odigraj Warrior Within

AKCIJA, priča, gameplay, igrivost...savršenstvo...dok sma igrao ni na jedan bug nisam naletio, il sam ćorav ili retardiran

 

zadnji nastavak ak usporediš s Warrior Within (dvica) ... onda izgleda ko Hello Kitty...

nema do dvice ... još Godsmack dao malo svoje muzike ...

 

to je MUST PLAY!

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Ne znam zašto ali meni je bolji  the sands of time od warrior within. Mozda bolji level disign?

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

sands of time je "nevin" još

lol

nije toliko koruptirano sve, ima lijepih sunačnih scena

 

a u WW radnja se odvija na otoku vremena (nevremena lol), sve je "darkersko" ... i nekima iz tog razloga odbojno

al princ je naučio nove poteze, našao nove neprijatelje, a priča se zaplela dodatno (i dahaka je pao)

 

u trećem se opet igra vraća prekrasnim krajolicima...al svejedno drugi dio je SUBJEKTIVNO najbolji

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Nadam se da neće zabrljati s ovim........a posebno me zanima kakva će biti grafika!Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Kud prije nisam ni ovaj zadnji isprobao. Iznenađen

 

 

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands
jel to onaj šit što likovi izgledaju kao iz diznijevih crtića? Ako je to ovogodišnja igra onda sam ju igrao i obrisao nakon1 dana igranja.......mislim od samog početka mi se nije sviđao ali sam mu davao priliku non-stop, no ništa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

super što će se nastaviti na trilogiju, imam sva tri nastavka original, i jedanput mjesečno uživam u njima. Prvi dio je repetitivan, drugi dio nabijen akcijom, ali nervira repetitivne lokacije, a treći dio je imao par teških zagonetki. Četvrti dio je imao baš solidnu radnju i ugodna promjena, naročito to kako ne možeš poginuti. Ali kada sam skužio da nemam mogućnosti upravljati likom tijekom akrobacija (klikneš i to je to), onda mi se smanjilo oduševljenje. A niti ta užasna repetitivnost nije previše pomogla i to prisiljavanje da moraš skupiti one plave zvijezde... dobar završetak, ali nije da baš žudim za tim princem iz četvrtog nastavka, nije toliko karizmatičan kao pravi princ, he.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia: The Forgotten Sands
Danny_HR kaže...

Prince of Persia dobija novi nastavak... pročitajte.

 

Iako se do sada samo špekuliralo, Ubisoft je danas konačno i potvrdio glasine - u izradi je novi Prince of Persia, punoga naziva Prince of Persia: The Forgotten Sands. Doduše, Ubisoft je bio jako škrt glede detalja oko novog Princea, a jedina poznata stvar je da se u novom nastavku vraćaju storylineu originalne triologije, započete sa legendarnim Sands of Time. Izlazak igre je planiran za svibanj iduće godine i to nije naravno slučajno. Isti mjesec u kina dolazi i film Prince of Persia Sands of Time, djelo režisera Jerrya Bruckheimera, baziran na tematici istoimene igre. Više informacija glede igre biti će otkriveno 12. prosinca na manifestaciji "The Video Game Awards 2009".

 

Zapravo moram reći da mi je žao što se igra vraća na staru priču, nekako sam se nadao da će nastaviti ono što su započeli sa ovogodišnjim PoP-om. Novi princ, nova radnja, drugačije, sviđalo mi se...

 

Ali eto, novi PoP će doći, i vjerujem da će biti zanimljiv svim ljubiteljima serijala.

 

Mišljenja?

 

 

ej das mi tvoj xfire ili msn? javim ti poslje ocem je stvar(posalji mi PM)

www.gamedust.xtreemhost.com -HRVATSKI GAMING SAJT
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Veselim se novom PoP-u. Svaki sam nastavak igrao, drzi me negdje do pola onda dosadi.

Ali ima se sto sati igrati, tako da se posteno naigram. Jedva cekam novi :)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

vidio sam ovo prije 2 dana i ostao sam oduševljen. prešao sam prošli PoP i jedva čekam novog!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Prince of Persia: The Forgotten Sands
Danny_HR kaže...

Prince of Persia dobija novi nastavak... pročitajte.

 

Iako se do sada samo špekuliralo, Ubisoft je danas konačno i potvrdio glasine - u izradi je novi Prince of Persia, punoga naziva Prince of Persia: The Forgotten Sands. Doduše, Ubisoft je bio jako škrt glede detalja oko novog Princea, a jedina poznata stvar je da se u novom nastavku vraćaju storylineu originalne triologije, započete sa legendarnim Sands of Time. Izlazak igre je planiran za svibanj iduće godine i to nije naravno slučajno. Isti mjesec u kina dolazi i film Prince of Persia Sands of Time, djelo režisera Jerrya Bruckheimera, baziran na tematici istoimene igre. Više informacija glede igre biti će otkriveno 12. prosinca na manifestaciji "The Video Game Awards 2009".

 

Zapravo moram reći da mi je žao što se igra vraća na staru priču, nekako sam se nadao da će nastaviti ono što su započeli sa ovogodišnjim PoP-om. Novi princ, nova radnja, drugačije, sviđalo mi se...

 

Ali eto, novi PoP će doći, i vjerujem da će biti zanimljiv svim ljubiteljima serijala.

 

Mišljenja?

 

 

ovaj zadnji Prince je šit šitova, veselim se povratku starog Princea....a i jedva čekam film

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia: The Forgotten Sands
Danny_HR kaže...

Zapravo moram reći da mi je žao što se igra vraća na staru priču, nekako sam se nadao da će nastaviti ono što su započeli sa ovogodišnjim PoP-om. Novi princ, nova radnja, drugačije, sviđalo mi se...

 

Ali eto, novi PoP će doći, i vjerujem da će biti zanimljiv svim ljubiteljima serijala.

 

Mišljenja?

 

 

Jedina stvar koje se ja bojim je da naprave igru prema filmu koji je već prema igri XD

 

PoP serijal mi drag, i nije mi jasno zašto se vraćaju na sands of time trilogiju. Time samo riskiraju da ju pokvare. Pored toga, trilogija ne bi trebala imati 4 dijela ^^

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
14 godina
protjeran
offline
RE: Prince of Persia: The Forgotten Sands

u speak the truth doxy ovaj junior princic je mekusac naspram starog iz ww to je igra s najboljom muzikom i artom a godamack i stand alone su najbolji vi ovi koji volite ovog novog gejcica ni ne pitajte o cemu pricam niste dostojni-osim ako ne predzete PRINCE OF PERSIA WARRIOR WITHIN na hardu ko ja  i ne kupite album godsmack

16 godina
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Ne baljezgaj gluposti!

 

Ako imas nesto reci ili nekome se obratiti citiraj toga i reci, i odgovori u jednom postu. Danas si se registrirao i odmah 4 posta za redom. Postoji tipka UREDI i bilo bi dobro da se koristi.

Ako imas nesto reci o PoP reci, a ne bezze pricati da te nitko ne razumi.

 

Igrao si, ok jel ti se svidio, jest ok sta mislis o nastavku i amen, ne vrijedanje i gluposti pisati i spamati.

 

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

jedan od hard fanova... zadnji dio me nije bas odusevia,

al kad sam kupia komp prvi tada je bia ww u diru...

isto mogu rec najbolji od svih pop-a

i nista lose sta se vracaju  na pocetak

sta se mene tice i nek ne bude ko crtani

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Pojavio se i prvi trailer: http://www.gametrailers.com/video/prince-of-spike-tv/59824

 

Jel se samo meni čini da je ovo igra prema filmu? XD

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
5 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: Prince of Persia: The Forgotten Sands
Baš dobar nabrijavajući trailer. WOW
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia: The Forgotten Sands
Adisuki kaže...

Pojavio se i prvi trailer: http://www.gametrailers.com/video/prince-of-spike-tv/59824

 

Jel se samo meni čini da je ovo igra prema filmu? XD

odlično izgleda trailer, jedva čekam!

16 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Bice to opet dobri stari PoP, bar tako djeluje na traileru.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

da ima jos malo mracniju facu bia bi bolji...

al puno akcije, grafika boli glava,

jedva cekam....

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

lol novi (stari) princ izgleda ko Orlando Bloom -.-''

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Ode ja ponovno preć cijelu triologiju, u isčekivanju nastavka Cool

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Prince of Persia: The Forgotten Sands
Adisuki kaže...
Danny_HR kaže...

Zapravo moram reći da mi je žao što se igra vraća na staru priču, nekako sam se nadao da će nastaviti ono što su započeli sa ovogodišnjim PoP-om. Novi princ, nova radnja, drugačije, sviđalo mi se...

 

Ali eto, novi PoP će doći, i vjerujem da će biti zanimljiv svim ljubiteljima serijala.

 

Mišljenja?

 

 

Jedina stvar koje se ja bojim je da naprave igru prema filmu koji je već prema igri XD

 

PoP serijal mi drag, i nije mi jasno zašto se vraćaju na sands of time trilogiju. Time samo riskiraju da ju pokvare. Pored toga, trilogija ne bi trebala imati 4 dijela ^^

pa i Star Wars je bio trilogija pa su snimili 3 nova i savršeno su se uklopili

14 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Super izgleda, al nije to onaj stari,dobri princ s kojim smo igrali u prva tri djela!Neodlučan

Jedva čekam gameplay!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Ahh, dobri stari prinčevi...

 

Kad se sjetim WWa i kraja igre, zadnjeg bossa, kraj igre, zadnja scena, sve se otkriva...

Zagonetaka, ja poput doxya nisam vidio nijedan bug u igri, ili sam bio previše uživljen ili nisam znao što su bugovi u igru :D

 

Two Thrones - legendarna zagonetka u kojoj pomjerate kip, crni princ u Vama, Kailenina smrt, BOSS VIZIER!

 

Ostali bossovi:

 

1. Jawless Brute

2. Womans Brute

3. Warth Brute

4. Axe and Sword twins

5. Dark prince

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 21:11 (4ucker).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Ne kužim se baš u te igre ali mi se čini kao da su avanturističke poput Gothica i Obliviona.Ima li neka stranica sa tim starim trajlerima da se pogleda pa ako je igrica ok zašto ne probati?Moram priznati da sam ljubitelj avanturističkih igrica pogotovo onih slobodnijih u kojima treba istražiti igru(svijet u kojem igraš)da nije baš ograničeno izvrši zadatke i završi igru.Radi primjera meni za Gothic 3 trba skoro 2 mjeseca da završim igru(jer uvijek iznova želim prošvrljati i po cijelom Nordmaru i Mirtani a bogami i Varantu.Malo sam skrenio sa teme sory.Dakle tralleri tih prijašnjih igara pa da čovjek zna kaj uzeti?

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prince of Persia: The Forgotten Sands
General Zed kaže...

Ne kužim se baš u te igre ali mi se čini kao da su avanturističke poput Gothica i Obliviona.Ima li neka stranica sa tim starim trajlerima da se pogleda pa ako je igrica ok zašto ne probati?Moram priznati da sam ljubitelj avanturističkih igrica pogotovo onih slobodnijih u kojima treba istražiti igru(svijet u kojem igraš)da nije baš ograničeno izvrši zadatke i završi igru.Radi primjera meni za Gothic 3 trba skoro 2 mjeseca da završim igru(jer uvijek iznova želim prošvrljati i po cijelom Nordmaru i Mirtani a bogami i Varantu.Malo sam skrenio sa teme sory.Dakle tralleri tih prijašnjih igara pa da čovjek zna kaj uzeti?

Stvarno se ne kužiš u te igre. Prince of Persia je avanturistička ili akcijska igra. Oblivion i Gothic su Role-Playing Game ili RPG. Tebi se sviđaju RPG, a ne avanturističke.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Novi PoP u svibnju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice