Pro Evolution Soccer 11

poruka: 3.404
|
čitano: 976.516
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Toliko očekivani PES 2010 opet je, po uzoru na dva starija brata, poprilično fejlao.
U izradi je nova inačica toliko obožavane nogometne igre, a iz Konamia stiže "iznenađujuće" obećanje koje nam je danas prenio HCL:

Konami obećava preporod PES serijala

Dakle, ovo su službeni znakovi kako se u Konamiu intezivno radi na novoj nogometnoj simulaciji, mislite li kako još uvijek umiju lažno obećavati ili je pak došlo vrijeme istine - i kvalitetnog PES naslova?
Vaša mišljenja, komentari, očekivanja, vijesti...PES 11 rasprava neka krene

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
5 1 hvala 5
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

pa meni je i pes 10 sasvim ok,od pes11 očekujem bolji AI i bit ču zadovoljan

<object><param name="movie" value="http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf"><embed src="http://modernwarfar
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Same sh*t, different numbers. Taj KONAMI nije izda nista suvislo vec godinama.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
11 9 hvala 0
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

I meni je 2010 ok, samo ok, puno bolji od 08 i 09 ali ni do koljena starim verzijama (3, 4, 5)..

 

Od nove verzije očekujem... da EA Sports konačno izda istu verziju FIFE za konzole i PC

 

Konami je previše počeo pucat po grafici, realizam i fiziku su ostavili po strani i to mi se ne sviđa.

 

A ovim "obećanjima" ne vjerujem, još najbolje da kažu "Neće bit ništa posebno".

Plod nepouzdanosti kontracepcije
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 14:54 (nontryer).
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

A čuj, i onaj ko stalno laže, jednom se zezne Cool

 

Navodno bi ove godine mogao postojati nogometni troboj, još ne znam ko je taj 3.

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

A čuj, živi bili pa vidjeli..mada sam jako skeptičan zbog zadnjih par nastavaka..

 

Troboj? Nadam se da će se posla uhvatiti 2k Sports, košarka im je fenomenalna, možda bi sličnu stvar mogli napraviti i s nogometom.

Plod nepouzdanosti kontracepcije
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Armor kaže...

Toliko očekivani PES 2010 opet je, po uzoru na dva starija brata, poprilično fejlao.
U izradi je nova inačica toliko obožavane nogometne igre, a iz Konamia stiže "iznenađujuće" obećanje koje nam je danas prenio HCL:

Konami obećava preporod PES serijala

Dakle, ovo su službeni znakovi kako se u Konamiu intezivno radi na novoj nogometnoj simulaciji, mislite li kako još uvijek umiju lažno obećavati ili je pak došlo vrijeme istine - i kvalitetnog PES naslova?
Vaša mišljenja, komentari, očekivanja, vijesti...PES 11 rasprava neka krene

Zadnjih par PES-ova su bili epic fail. Obećanja mi ništa ne znače i ne želim se nadati da će konami odraditi posao kako spada. Nekako sumnjam da ću na PC uskoro vidjeti simulaciju nogometa, vjerojatno će konzolaši opet uživati. Rijetki su oni koji svoja obećanja i ispune.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Isprike na duplom post-u. Browser mi kida živce.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 15:06 (PROTECTOR).
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

bilo bi bolje da  ako treba i  sljedece da izadje  nego da prave sranje poput 08,09

 

da se barem isplati cekat

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 1:44 (IlijaM).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Čim izađe 11-ca odmah ga kupujem. Pes igram još od 4 verzije, a od 5 još imam orginal cd. Ovo je najbolja nogometna simulacija za PC. Ne znam kakav je konzolama no znam da je za pc najbolji.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
captain_soap_McTawish kaže...

Čim izađe 11-ca odmah ga kupujem. Pes igram još od 4 verzije, a od 5 još imam orginal cd. Ovo je najbolja nogometna simulacija za PC. Ne znam kakav je konzolama no znam da je za pc najbolji.

...na konzolama je FIFA bolja, vjeruj mi, imam ju i PS3 i PES za konzole - ne!

Nego, ako neće biti skoro nikakvih "bonus stvari" i poboljšanja neću ga ni kupiti.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
15 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Armor kaže...

A čuj, i onaj ko stalno laže, jednom se zezne Cool

 

Navodno bi ove godine mogao postojati nogometni troboj, još ne znam ko je taj 3.

Pure Football ali prema traileru

izgleda dosta loše...

http://beterz.com/?Referer=130417 besplatna registracija i mogucnost osvajanja ps3 ili barcinog dresa..
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

ja se samo nadam da ce bit nesto kao pes5 ili 6...to su bili pesovi,ja rade sada odigram sa frendom pes6 nego 10...neznam ali veca mi fora,igrivost :D

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!!
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Mene je soccer 10 razočarao,igrivost jest poboljšana ali ništa kao što su najavljivali.Ne mogu oni ako će novi dio izbaciti za godinu dana u novom nastavku nešto puno uraditi.Jednostavno će ubaciti novi izgled,blago poboljšanu grafiku i par fora,ali samo par kao što im je običaj zadnjih godina.Da rade igru dvije godine e to bi već moglo nešto biti ali dok se prodaje oni će ga štancati ako treba svakih po godine.Žao mi je što je Konamijev serijal počeo propadati,još više žao što sam dao pare za igru.Jedino da taj 2k nešto pokušaMršti se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Pošaljem ja njih sve u 3pm. Najviše što me smeta je online igranje, koje nikako nije dobro izvedeno. Kupio  sam i 2009 i 2010 ali 2011 ne planiram kupovati.

Prodajem USB 2.0 Flash drive 16GB KINGSTON DataTraveler 102 nove, zapakirane s jamstvom 5 godina za 180kn, novi su 300kn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
milanji kaže...
Armor kaže...

A čuj, i onaj ko stalno laže, jednom se zezne Cool

 

Navodno bi ove godine mogao postojati nogometni troboj, još ne znam ko je taj 3.

Pure Football ali prema traileru

izgleda dosta loše...

 

Pure Football je prvo aprilska sala, barem na svakom forumu tako pise Smijeh

 

Malo o PES-u..

 

 

Winning Eleven has seen yearly installments on the PS3 and Xbox 360. But it looks like we’ve just been getting a preview of things to come for the series.
In an interview in the recent issue of Famitsu, series producer (and originally programmer) Shingo “Seabass” Takatsuka cited the criticisms Winning Eleven has taken over the years, particularly in Europe, and promised for this year a Winning Eleven that’s been powered up many levels.

The updates will come in both graphics and gameplay areas. Winning Eleven games until now, he said, have been just extensions of the Famicom era. Players were fine with this through the PlayStation 2 , but the development staff now need to change their concepts and ideas to something more appropriate for the new generation machines like Xbox 360 and PS3.

He wouldn’t give share specifics about what kind of changes to expect, but he did say that the area of the game that most clearly shows the changes is the relationship between AI and player motions.

The changes will have an effect on how the game controls, said Takatsuka. Until now, they’ve had a “Famicom-like” belief that good controls means fast movement. But it isn’t this simple. Particularly on the new hardware, this type of thinking will lead to players being too fast. Some players in Europe have actually complained that the game’s tempo is too fast. On the other hand, some players do seem to like faster speeds. The staff will be taking balance into account during the tuning process.

Despite all the changes, Takatsuka said to expect the new Winning Eleven between November and December. The game is currently 30% complete.

 

UPDATE 2:

I wanted to update you about a few things. Firstly, we've got another free update available. It's had a feel teething problems, but those have now been sorted.

From the main menu in game, go to System Settings and then Download to update team rosters and add a new boot...we're looking to simplify that process in PES2011 by the way. You'll also be pleased to hear we've got a number of other updates planned which will keep PES fresh right up until the next version.


I've also been back to Japan to see the team. They started work on PES2011 months ago and as promised the basis for changes has been feedback from fans. The big news from me is that I've already played a really, really early version of the code and it blew me away! Obviously I'm sworn to secrecy, but what I've seen is the biggest shake up of PES ever! I'm not kidding. It's awesome, but I can't say more.

Finally, it's great to welcome the Champions League back into my life - although my other half isn't such a fan of wall to wall footie! If like me you can't get enough of the competition check out the PES2010 online Champions League events every Wednesday and Saturday nights (22:00-00:30 GMT).

 

UPDATE 3:

Konami have signed a deal which means the Copa Libertadores, the South American equivalent of the UEFA Champions League, will appear in PES for the very first time.

Containing the very best teams from across the continent and Mexico, this news is sure to please fans across the world.

“KONAMI announced today that it secured the videogame rights for the world’s renowned South American Cup, known as CONMEBOL’s “Copa Libertadores” and entered into a License Agreement.

Copa Libertadores is the soccer tournament run by CONMEBOL and this is going to be the first time ever in videogame history to reproduce the South America’s highly recognized tournament in the game.

“Winning Eleven” series already carried “UEFA Champion League” mode, which is the championship tournament to decide the No.1 club team in Europe and South America. This is the first videogame to provide both tournaments all in one in the game.

KONAMI plans to utilize the right of Copa Libertadores for the Winning Eleven series with a new mode so that players can use the same team as the real tournaments.

KONAMI will continuously work with the franchise to add more depth to the realistic football game experience and relay the exciting momentum as well as aim to contribute to the football cultures. ”

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 17:00 (AlterEgo).
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Hvala na opsežnim informacijama.

Jel imaš možda službeni link od kud si kopi-pejstal?

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Našao sam to na http://forum.cropes.org/

Mislim da je vecina preuzata sa:
http://www.pesgaming.com/blog/
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Evo ga, prvi trailer!

 

 

Uživajte

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Pro Evolution Soccer 11
Armor kaže...

Evo ga, prvi trailer!

 

 

Uživajte

 

Ako su kretnje iz stvarnog gameplay-a, cini mi se da su kretnje malo bolje.. al nista se drugo ne vidi.. Cool

16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Neke izmjene koje najavljuju

 

  • Total Control
  • Shot & Stamina Gauge
  • New Defender AI
  • Animation and Player Physics
  • Speed of Play
  • Aesthetics
  • Tactical and Strategy
  • Feint settings
  • Master League Online

 

Više o svemu KLIK

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Armor kaže...

Evo ga, prvi trailer!

 

 

Uživajte

Ništ posebno, a kretnje nisu sasvim prirodne, pogotovo kad na kraju puca loptu, ko retardihno..lol

Nadovezao bi se n< postove iznad, da pes 5,6 to su bile pesovi. Igrivost im je 10x bolja nego na npr pes 09

!!alkoholom protiv droge!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
mrog 33 kaže...
Armor kaže...

Evo ga, prvi trailer!

 

 

Uživajte

Ništ posebno, a kretnje nisu sasvim prirodne, pogotovo kad na kraju puca loptu, ko retardihno..lol

Nadovezao bi se n< postove iznad, da pes 5,6 to su bile pesovi. Igrivost im je 10x bolja nego na npr pes 09

ja mislim da ovo nije gameplay..ako jese i nije mi nesto

 

a pes 6 je pes  do sada najbolji nadam se da ce 11 bit bolji al s*ebu sve svaki put al nikad se nezna.. idem gledat  finale  kupa cujemo se :)

 

edet:oce ostat bal mod??

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2010 17:31 (IlijaM).
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Nije gameplay, ali moguće da je in-game snimka, odnosno in-engine snimka, no čak i da nije, niej tu biloi previše "dorada" grafike imho. Ali grafika u ovom slučaju ionako nije bitna, bitno je to što će promijeniti u gameplayu. Na HCL je svejež objavljena najava igre sa prvim informacijama, pa bacite oko:

 

HCL NAJAVA:Pro Evolution Soccer 2011

 

Najavljuju promjene u igri, ali tako su i svake godine najavljivali pa je i ono malo promjena bilo većinom aljkavo izvedeno. Doduše ima nekih stvari koje obećavaju, ali tek će prvi gameplay traileri pa u konačnici demo verzija igre otkriti o čemu se tu zapravo radi.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

ja se drzim pesa 6,prek neta ga skoro svaki dan igram na pc-u,igrivost je puno bolja od novijih pesova,a jos kad se igra 2vs2...ufff...Smijeh  sve u svemu konami me jako razocarao novim nastavcima....

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2010 18:44 (rocker55555).
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Ja sam do prije godinu igrao 6-icu pa sam prešao na pes 10 radi puno bolje master lige.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
captain_soap_McTawish kaže...

Ja sam do prije godinu igrao 6-icu pa sam prešao na pes 10 radi puno bolje master lige.

online ili?

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
rocker55555 kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Ja sam do prije godinu igrao 6-icu pa sam prešao na pes 10 radi puno bolje master lige.

online ili?

 Malo online no većim dijelom offline.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

svida mi se ovaj teaser jedva cekam :D:D:D...nadam se da ce ga ispolirati..xD nada umire zadnja :P

http://beterz.com/?Referer=130417 besplatna registracija i mogucnost osvajanja ps3 ili barcinog dresa..
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
milanji kaže...

svida mi se ovaj teaser jedva cekam :D:D:D...nadam se da ce ga ispolirati..xD nada umire zadnja :P

al od pesa 6  umre cim izadje igra :'(

 

pes nikad nece bit ko fifa za konzole :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2010 21:35 (IlijaM).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice