Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 693.341
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Prelisto sam dosta stranica, ali vise ne mogu umorio sam se :D imam problem sa grafickom, kad hocu da udjem u igricu pise da ne podrzavam minimane zahtjeve za igricu sto naravno niej tacno. Kad idem tamo na setings ne moze da se pomjeri rezolucija i uvijek stoji na low. Fifu sam igrao na medium, znaci da bi i ovo trebalo. 

 

Jel imao neko slican problem ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

vjerojatno je vec 100 puta napisano, zanima me da li pes 2013 radi na win8 ?

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Normalno da radi

11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Hocu pokrenit pes i ovo mi izbaci??jucer radila bez problema...igrica je original

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Keby kaže...

Hocu pokrenit pes i ovo mi izbaci??jucer radila bez problema...igrica je original

 

Stavi cd od PES-a u cd-rom
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

naravno da jesam i neradi..skinio crack 1.04 i radi sada normalno{#}al bolje mi da nije proradila...igram kroz 3 dana online od 40 tekmi 35 puta me izbacilo naravno cim povedem  sa 2 razlike lik izade i nikom nist...cak su poceli izlazit i tamo di se igra za nista(match lobby)...zanima me hoce se stati tome na kraj tom chitanju i dal ce toga bit u 2014??

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Zadnjih dana igram samo Pes. Što online što SP i igra je odlična. Kako sam bio glup pa sam tri godine igrao smeće zvano Fifa 11-13...U toj Fifi je sve prebrzo, pritom mislim da pokrete igrača koji su nenormalno brzi. U dva tri koraka igrači grabe po tereneu i pređu pola igrališta mislim ono!!!? Onda barataju s loptom prebrzo, kao da svi imaju ball control 99. U pesu je fino brzina baš kako treba biti, možeš fino gradit igru i uživat u nogometu bez speeda. A i igrači bolje izgledaju, u fifi su modeli promašeni dok u pesu su super.

Moj PC  
3 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Može li PES imati 2 patcha, tj. sada imam instaliran PES 2013 SMoKE Patch 5.2 i želim si instalirati i PESEdit 2013 Patch 5.1, ali da ne moram brisati ovaj prethodni patch. Može li to ikako ići?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Samo instaliraš taj u folder od pesa i on će ti radit :)

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Koliko bih mogao dobiti za "box" verziju igre? ;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

5kn...

Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Tražim patch koji sadrži prava imena klubova, prave grbove, prava imena igrača i prava imena natjecanja. (Imena stadiona i sličnog nisu nužna, no dobrodošla su)

 

Bilo bi odlično kad bi sadržavao i konamijeve patcheve i dlc-e, tako da se isprave bugovi, a dodaju novi sadržaji.

Transferi nisu toliko birtni jer planiram kupovati i prodavati igrače sa svojim klubom, no dobrodošli su.

 

Pronašao sam Smoke i PESEdit patcheve, no čini mi se da previše mijenjaju igru i da zbog toga dolazi do bugova.

Ostali patchevi na koje sam naišao mi se jednostavno čine loši ili nisu all-in-one, već za svaku ligu/klub zasebno.

 

Ukoliko netko zna neki patch koji bi meni odgovarao neka linka ovdje ili na pp. Hvala.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pes Edit ti je odličan, ja nemam bugova osim što mi se ponekad dresovi znaju izblesirat kad igram Online. Sve drugo radi super http://www.peseditblog.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Meni je Jenkey najbolji definitivno ali prestao je s radom pa se prebacio na pesedit. Valjda će krenut Jenkey sa radom za 2014.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

da li neko zna kako da produzim ugovor sa igracom u manster ligi 

zokii
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ajmo koje za online partiju??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Imam problem sa PES2013, a to je stuttering.inace igram na 1280x960 (4:3) i high i prije nisam imao problema kada sam koristio windows xp, sada imam windows 7 i bez obzira na one opcije u settingsima kako god namjestim uvijek osjetim taj stutter kao da pada sa 60 na 57 frejmova. ni vsync ne pomaze. moze pomoc? do cega je to prije nije stekalo a sada se bas primjeti...??

 

i btw. moze na PP zadnji jenkey patch za pes 2013.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
ajdin99 kaže...

Imam problem sa PES2013, a to je stuttering.inace igram na 1280x960 (4:3) i high i prije nisam imao problema kada sam koristio windows xp, sada imam windows 7 i bez obzira na one opcije u settingsima kako god namjestim uvijek osjetim taj stutter kao da pada sa 60 na 57 frejmova. ni vsync ne pomaze. moze pomoc? do cega je to prije nije stekalo a sada se bas primjeti...??

 

i btw. moze na PP zadnji jenkey patch za pes 2013.

Bump? {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
ajdin99 kaže...
ajdin99 kaže...

Imam problem sa PES2013, a to je stuttering.inace igram na 1280x960 (4:3) i high i prije nisam imao problema kada sam koristio windows xp, sada imam windows 7 i bez obzira na one opcije u settingsima kako god namjestim uvijek osjetim taj stutter kao da pada sa 60 na 57 frejmova. ni vsync ne pomaze. moze pomoc? do cega je to prije nije stekalo a sada se bas primjeti...??

 

i btw. moze na PP zadnji jenkey patch za pes 2013.

Bump? {#}

provjeriti herce monitora i grafe i uskladiti ih.. dosta me mučio taj problem zatrzavanja-sa relativno snažnim grafama za pes, eto meni je pomoglo..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
bobsi kaže...
ajdin99 kaže...
ajdin99 kaže...

Imam problem sa PES2013, a to je stuttering.inace igram na 1280x960 (4:3) i high i prije nisam imao problema kada sam koristio windows xp, sada imam windows 7 i bez obzira na one opcije u settingsima kako god namjestim uvijek osjetim taj stutter kao da pada sa 60 na 57 frejmova. ni vsync ne pomaze. moze pomoc? do cega je to prije nije stekalo a sada se bas primjeti...??

 

i btw. moze na PP zadnji jenkey patch za pes 2013.

Bump? {#}

provjeriti herce monitora i grafe i uskladiti ih.. dosta me mučio taj problem zatrzavanja-sa relativno snažnim grafama za pes, eto meni je pomoglo..

moze pomoc kako da to uradim? :)

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Koje su najbolje postavke u support settings?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

pozdrav

 

imam jedan problem koji mi se jucer poceo dogadat..pokrenem pes 2013 online i pocne jako zatrzavat..dok postavljam igrace i formaciju jako koci i pjesma sto svira i sve...kad pokrenem igricu nemoguce ju je igrati...odem ovako bacit protiv kompa prvih par minuta normalno uz sitno zatrzavanje al nakon toga pocne jako stekat..u cemu je problem??igricu sam do sada igrao bez problema..molim pomoc??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

koji win koristis? 
Ja imam slican problem, na win 7 ultimate 64x 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
win xp sp3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
zar se jos koristi xp ???
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

da.koristi se...mislim da nema veze s njim jer sam igricu igrao maltene godinu dana bez problema..probao ju reinstalirat isti problem..konto da se mozda procesor nepregrijava i promjenio pastu na procesoru i grafickoj isto se dogada...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
krowo kaže...

da li je moguce igrati pes2013 piratsku verziju preko online? moze pm

naravno da nije..da je nebi nitko kupio org igricu

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Prijatelj mi ima ovaj problem sa PESEDIT patchom kad želi uraditi switch na neku drugu ligu ne može,izbaci mu ovo,a sve ostalo može mjenjati,scoreboarde itd. zna li tko u čemu je problem?

http://imageshack.us/a/img836/5528/d28r.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 0:35 (picija21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Laptop: Acer Aspire 5750ZG

Procesor: Intel Pemtium B950 2.1GHz dual core

RAM: 6GB DDR3

2 Grafičke kartice: 1)Intel HD Graphic (Intel64 Family6 model42) -> koristi memoriju iz RAMa

      2) Nvidia Geforce GT540M CUDA 1GB -> upali se po potrebi ili korisnik odredi kada da se koristi

 

Zadovoljava sve specifikacije za PES 2013. U settings je sve good osim procesora, on je OK.

Više neznam u čemu je problem, tek kada je izašao PES2013, nije bilo problema, ali kasnije je igrica počela čudno štekati.

Prvih par minuta super, ali čim krenu akcije u kojima sudjeluje više igrača, igra počinje ubrzavati i usporavati.

Pokušao sam je ponovno inst., ponovno dizao windowse, nove drivere, ali i dalje šteka..

Dali ima veze što je win7 64x?

..ne želim isprobavati 32x, kad mi nece prepoznati 6GB rama..

Ako netko ima ideju neka pomogne, jel ja više neznam šta da pokušam!

 

Da u settings sam pokušao isto razne rezolucije, iskljucen/ukljucen LB (opciju LB mogu iskljuciti samo ako je rezolucija manja od preporučene 1366X768.),Frame skiping i Vsync ali nema pomoći.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice