Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 693.365
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
EmWe kaže...

Laptop: Acer Aspire 5750ZG

Procesor: Intel Pemtium B950 2.1GHz dual core

RAM: 6GB DDR3

2 Grafičke kartice: 1)Intel HD Graphic (Intel64 Family6 model42) -> koristi memoriju iz RAMa

      2) Nvidia Geforce GT540M CUDA 1GB -> upali se po potrebi ili korisnik odredi kada da se koristi

 

Zadovoljava sve specifikacije za PES 2013. U settings je sve good osim procesora, on je OK.

Više neznam u čemu je problem, tek kada je izašao PES2013, nije bilo problema, ali kasnije je igrica počela čudno štekati.

Prvih par minuta super, ali čim krenu akcije u kojima sudjeluje više igrača, igra počinje ubrzavati i usporavati.

Pokušao sam je ponovno inst., ponovno dizao windowse, nove drivere, ali i dalje šteka..

Dali ima veze što je win7 64x?

..ne želim isprobavati 32x, kad mi nece prepoznati 6GB rama..

Ako netko ima ideju neka pomogne, jel ja više neznam šta da pokušam!

 

Da u settings sam pokušao isto razne rezolucije, iskljucen/ukljucen LB (opciju LB mogu iskljuciti samo ako je rezolucija manja od preporučene 1366X768.),Frame skiping i Vsync ali nema pomoći.

ista situacija kao kod mene..nikad problema sa igrom...prije par dana ista scena...pocnem igrat sve 5...dode 20min tekme(nekad prije il poslje nevezano)pocne kretenski zatrzavat...pauziram na 2-3min i igram opet normalka bude neku minutu dvije i onda opet cirkus...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Nisi napisao jel ti win 32x ili 64 bitni?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

ma ja koristim win xp sp3 32

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Znači i na 32 bitnom šteka!! 
Neznam šta još da pokušam, čini se da nema riješenja..  

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

taman sam konto da podignem novi win al necu sad ni pokusavat{#}..mislio mozda se procesor pregrijava..penjala se do 77-78 tokom igranja i tog stekanja...promjenio pastu na procesoru i grafickoj i smanjila se za nekih 10 stupnjeva al opet isti problem...pokusat cu sa novom grafickom(pozajmit samo na 2 sata da nije do nje) kroz koji dan pa ak nije do toga onda neznam.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

temperatura procesora ili grafe se tako visoko penjala???

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

procesora...vidis od graficke nisam ni mjerio nit znam kolika smije bit...al posto sam stavio i na nju novu pastu moralo bi valjat...bar mislim..nisam bas velik strucnjak 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

za procesor je previsoka temperatura..

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ne mogu naći na settings od grafičke Nvidia, gdje se mogu usklađivati hertzi monitora (refresh rate)..

Na intelovoj grafi je 60 Hertza, i ne može se mijenjati ://

zna li netko? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
bobsi kaže...

za procesor je previsoka temperatura..

77-78 je previsoka ili ova nakon stavljanje paste koja dode do 67-68??

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
EmWe kaže...

Ne mogu naći na settings od grafičke Nvidia, gdje se mogu usklađivati hertzi monitora (refresh rate)..

Na intelovoj grafi je 60 Hertza, i ne može se mijenjati ://

zna li netko? 

ja sam na svojoj nasao i uskladio herce monitora i grafe i isto se dogada...instaliro pes 2011 da vidim sta je s njim...ista caka...igras pocne zatrzavat..ctrl+alt+del izbaci me na desk...vratim se u igru sve normalno neke 2 minute i opet sve ispocetka..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

na linku imate single part link, ako vam se neda čekati torrent:

 

http://www.pes-serbia.com/threads/30107-Pesedit.com-2013-patch-6.0-released!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

uspio sam rijesit problem...bar mislim jel sam odigro tekmu bez problema..a inace steka odma nakon pola minute..instalirao win 7 ultimate 64bit...skinio zadnje drivere za grafu i sad radi normalka... :)

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Kada iskljucim opciju LB, i ponovno pokrenem settings, ona i dalje stoji ukljucena! 
Jel zna netko u cemu je problem?
I sto tocno znaci ta skracenica? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

pozdrav

i naravno dosao novi problem..igram online i izbaci me jedno 8 partija zaredom sa lost conection to server...ajd u pocetku kontam net mi puca...kasnije skontam da mi net radi normalno..do cega to mozebiti onda??spajam se krajem od svoji stan i ima par zidova al signal je i vise nego dobar...zamjenio antenu tp link za airlive 1700 i dalje isto??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Igra li netko Mater League - Online,ako ima tko neka mi se javi imam par pitanja :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
picija21 kaže...

Igra li netko Mater League - Online,ako ima tko neka mi se javi imam par pitanja :)

 Pucaj?

10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

igram pes i kada stisnem slovo a (šut) ono ispod igraca mi nije plavo nego žuto i ne puca mi u golmana nego di ja  pokazem strelicu....pomoććććććććććććććććć

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pozdrav. Isplati li se sada kupiti orginal PES 13 za igranje online pošto je izašao 14? 14 mi se nikako ne sviđa pa me zanima ima li još aktivnih igrača online na 13 ili su svi kupili 14 s njegovim izlaskom? Zahvaljujem 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 21:36 (sh_90).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Jel se mogu kako promijeniti ovi natpisi KONAMI,PES13?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

radi ko nove patcheve za transfere , face ,dresove itd. ? jer meni je ovaj novi pes sranje

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Može li mi netko dati link za pes 2013 patch za ps3 sa zadnjim transferima,dresovima i pravim grbovima?Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

pes 2013 patch  sam instalirao i kad udjem u igricu  pise mi nesto u vezi rezolujcije.Prikaze se pravougaonik u kojem pise .Resolutions normal is 1240x(neki),uglavnom u mene je ta rezolucija .a igrica normalno radi.samo me zanima moze li doc do nekeog kvara ili slicno.odg.

:D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Zna netko kako to ide ako kupim igru sa cd key-om za pes 2013? Vidim da svuda piše da moram imati svoju kopiju igre. Zanima me prvenstveno online gaming.

 

I ako netko zna gdje je najpovoljnije za uzet, može čak i prijedlozi u Hrvatskoj. 

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ima li tko da je kupio Pes 2013, samo cd key. Kupio sam to, ali nikako sad ne mogu podesiti da mogu igrati online. 

 

Može netko pomoći? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pes 2013,2012 Problem

Instaliram pes, igram jedno 2-3 dana sve radi normalno i posle se pojavljuje ovo

error error
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2013,2012 Problem

ako neko zna kako da resim problem bio bih mu zahvalan!! unapred hvala !

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Zanima me kako igrati PES 2013 online sa prijateljem , tj.protiv njega ? Hvala

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Jel mi može tko reć, ako kupim rabljenu PES 2013 igru sa korištenim Online passom, jel će meni vrijedit taj pass na mom PC-u ili moram kupovat novi online pass ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice