Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 694.025
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pes 2012 je smece nista vise nista manje. Ja sam uvijek bio fan te igrice ali ne mogu vjerovat sta su oni uspjeli napravit od nekad najbolje nogometne igrice. Strasno. Ove godine ako nesto drasticno ne promjene niti oni hard core fanovi nece ostat na njoj jer kad usporedis sa Fifom Pes je smjesan. Dominirali su nogometom a onda su sve uprskali.

 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
PlayMaker10 kaže...

Pes 2012 je smece nista vise nista manje. Ja sam uvijek bio fan te igrice ali ne mogu vjerovat sta su oni uspjeli napravit od nekad najbolje nogometne igrice. Strasno. Ove godine ako nesto drasticno ne promjene niti oni hard core fanovi nece ostat na njoj jer kad usporedis sa Fifom Pes je smjesan. Dominirali su nogometom a onda su sve uprskali.

Pes je zabavan ali to će prestati 2013.Nažalost opet se dovodimo u situaciju da ona informacija o enginu nije točna.Niti oni neznaju.Sve ćemo saznati 30.5.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Vjeran sam KONAMIU još od ISS Pro Evolutiona i PS1-a  i ostat ću, kakav god bio PES 2013 ja ću ga kupiti i igrati sigurno dok ne izađe PES 2014.

 

Ne želim da se FIFA fanboyi uvrijede jer mi to definitivno nije cilj, ali za mene postoji samo 1 nogomet na PC-u a to je PES.

like a boss
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 18:41 (speedfreak18).
Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
speedfreak18 kaže...

Vjeran sam KONAMIU još od ISS Pro Evolutiona i PS1-a  i ostat ću, kakav god bio PES 2013 ja ču ga kuptiti i igrati sigurno dok ne izađe PES 2014.

 

Ne želim da se FIFA fanboyi uvrijede jer mi to definitivno nije cilj, ali za mene postoji samo 1 nogomet na PC-u a to je PES.

Tak treba.Ja sam već napravio preord :)

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
speedfreak18 kaže...

Vjeran sam KONAMIU još od ISS Pro Evolutiona i PS1-a  i ostat ću, kakav god bio PES 2013 ja ču ga kuptiti i igrati sigurno dok ne izađe PES 2014.

 

Ne želim da se FIFA fanboyi uvrijede jer mi to definitivno nije cilj, ali za mene postoji samo 1 nogomet na PC-u a to je PES.

lol pričaš o fanboyima a prvi ti si fanboy sa takvim stavom. Znači igraš PES bez obzira kakav je i bez obzira kakva je konkurencija.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Upravo to, ne želim mjenjati nešto što mi je sasvim OK, ispada po tome što si ti napisao da je riječ "fanboy" pogrdna, a ja smatram da nije.

 

Svatko ima svoj ukus i ja sa svojom porukom nisam želio nikoga uvrijediti.

like a boss
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
speedfreak18 kaže...

Upravo to, ne želim mjenjati nešto što mi je sasvim OK, ispada po tome što si ti napisao da je riječ "fanboy" pogrdna, a ja smatram da nije.

 

Svatko ima svoj ukus i ja sa svojom porukom nisam želio nikoga uvrijediti.

Agreed :D

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ma nisam ni mislio da si bilo koga htio uvrijediti, nego mi se čini da su nam mišljenja o značenju riječi "fanboy" različita.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 18:55 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
speedfreak18 kaže...

Vjeran sam KONAMIU još od ISS Pro Evolutiona i PS1-a  i ostat ću, kakav god bio PES 2013 ja ću ga kupiti i igrati sigurno dok ne izađe PES 2014.

 

Ne želim da se FIFA fanboyi uvrijede jer mi to definitivno nije cilj, ali za mene postoji samo 1 nogomet na PC-u a to je PES.

Tako je, zato je zadnja Fifa koju sam igro 98(Jos imam cd xD), ako vam je lakse priznajem, "fanboy" PESa sam i ko mi kaj more {#}

Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Don Strongtoni kaže...
speedfreak18 kaže...

Vjeran sam KONAMIU još od ISS Pro Evolutiona i PS1-a  i ostat ću, kakav god bio PES 2013 ja ću ga kupiti i igrati sigurno dok ne izađe PES 2014.

 

Ne želim da se FIFA fanboyi uvrijede jer mi to definitivno nije cilj, ali za mene postoji samo 1 nogomet na PC-u a to je PES.

Tako je, zato je zadnja Fifa koju sam igro 98(Jos imam cd xD), ako vam je lakse priznajem, "fanboy" PESa sam i ko mi kaj more {#}

Ja sam nešto malo igral 11 na pc-u i ps3 al sam odustao i prebacio na pes.Pes je Pes :)

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Instalirao sam malom burazu (sad ima 9 godina)  prije koju godinu ako se ne varam PES 2010 i Fifu 10 i rekao sam mu da zaigra koju god želi, kada sam ga pitao za koji dan koja mu je bolja, rekao je slobodno obriši fifu.

:) :)
like a boss
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
speedfreak18 kaže...

Instalirao sam malom burazu (sad ima 9 godina)  prije koju godinu ako se ne varam PES 2010 i Fifu 10 i rekao sam mu da zaigra koju god želi, kada sam ga pitao za koji dan koja mu je bolja, rekao je slobodno obriši fifu.

Like a BOSS !

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
speedfreak18 kaže...

Instalirao sam malom burazu (sad ima 9 godina)  prije koju godinu ako se ne varam PES 2010 i Fifu 10 i rekao sam mu da zaigra koju god želi, kada sam ga pitao za koji dan koja mu je bolja, rekao je slobodno obriši fifu.

instaliraj mu sad PES 12 i FIFU 12 pa vidi što će reći. Lako se iživljavati na slabom proizvodu kakav je bila FIFA 10. {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 19:12 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
speedfreak18 kaže...

Instalirao sam malom burazu (sad ima 9 godina)  prije koju godinu ako se ne varam PES 2010 i Fifu 10 i rekao sam mu da zaigra koju god želi, kada sam ga pitao za koji dan koja mu je bolja, rekao je slobodno obriši fifu.

Potvrda da samo mlađi od 10 godina mogu uživati u sadašnjem PES-u.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 21:24 (Hexfire).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Ne bih se baš složio mislim da nas ima i 20+ godina koji još uživamo u PESu.

like a boss
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Hexfire kaže...
speedfreak18 kaže...

Instalirao sam malom burazu (sad ima 9 godina)  prije koju godinu ako se ne varam PES 2010 i Fifu 10 i rekao sam mu da zaigra koju god želi, kada sam ga pitao za koji dan koja mu je bolja, rekao je slobodno obriši fifu.

Potvrda da samo mlađi od 10 godina mogu uživati u sadašjem PES-u.

+16 uskoro za 4 mj.Dečec da ti znaš koliko starijih ljudi igra pes.Za fifu nežele niti čut.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
Hexfire kaže...
speedfreak18 kaže...

Instalirao sam malom burazu (sad ima 9 godina)  prije koju godinu ako se ne varam PES 2010 i Fifu 10 i rekao sam mu da zaigra koju god želi, kada sam ga pitao za koji dan koja mu je bolja, rekao je slobodno obriši fifu.

Potvrda da samo mlađi od 10 godina mogu uživati u sadašjem PES-u.

+16 uskoro za 4 mj.Dečec da ti znaš koliko starijih ljudi igra pes.Za fifu nežele niti čut.

Potvrda da oni koji igraju PES nemaju smisla za humor.

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
ja jedino znam da FIFA ima puno više prodanih primjeraka. No to je nebitno, neka svatko igra i kupuje ono što mu se sviđa. Meni jedino nisu jasni likovi koji se "vežu" za igre kao da je to nešto važno u životu a ne obična igra, a druge neće ni probaju i onda za njih govore da su "smeće".
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
ja jedino znam da FIFA ima puno više prodanih primjeraka. No to je nebitno, neka svatko igra i kupuje ono što mu se sviđa. Meni jedino nisu jasni likovi koji se "vežu" za igre kao da je to nešto važno u životu a ne obična igra, a druge neće ni probaju i onda za njih govore da su "smeće".

Baš zbog takvih koji i kupuju PES svake godine bez obzira kakvo je smeće i je takvo smeće. Što briga Konami ak zajednica cijelu godinu plaće kak u PES-u ne valja to to i to, ali ipak svi kupe igru kad izađe u 10-om mjesecu.

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
slična situacija kao i sa CoD-om, samo je ovdje riječ o puno manjoj brojci.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ja igram ono šta je bolje, ak je bolja Fifa igraću nju, ak je bolji Pes igraću njega. To je moja politika.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Praetorian1 kaže...

Ja igram ono šta je bolje, ak je bolja Fifa igraću nju, ak je bolji Pes igraću njega. To je moja politika.

 

a trenutno igras? sad znas da nisi izrazio svoje misljenje vec tvrdis da je jedna bolja od druge...

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Trenutno igram Fifu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

I ja isto trenutno igram bolje a to je PES.Moje mišljene i kraj.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Imam 25 godina. Nisam više zagriženi igrač, ali mi je PES #1 od trenutka kada su se prebacili na PC pa sam mogao direktno usporediti.

 

Brat mi ima 23 godine. On je zagriženi fan nogometa (igra za klub već godinama, voli nogometne simulacije, ali i football manager). On je također imao prilike igrati pes 12 vs fifa 12.

 

FIFA je nestala nakon 3 utakmice, a PES12 i ovih dana pere. (poglavito onu sekciju gdje upravlja samo sa svojim igračem)

magistar prava
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
iskreno, ja neznam po kojem kriteriju je PES bolji od FIFE trenutno, jedino možete reći da vam se igra sviđa, da vam više paše sama igra jer se dosta razlikuju u u samom gameplayu ali jasno je ko dan da je igra kvalitetom trenutno lošija od FIFE, rekao bi da su se uloge zamijenile, ono što je prije nekoliko godina bio PES kvalitetom, to je sad FIFA, a ono što je bila FIFA sad je PES. Eto samo usporedite ocjene ovdje, primjetite i Metascore, i što je važnije, User score:
http://www.metacritic.com/game/pc/fifa-soccer-12
http://www.metacritic.com/game/pc/pro-evolution-soccer-2012

ovo pišem iz razloga što mi je glupo da se neki ovdje rugaju sa FIFOm, a mislim da nemaju nikakvog razloga za to.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Shvati da me nezanimaju recenzije i što drugi pljuju po igru.Meni je dobra,sviđa mi se i bolja mi je od fife i tu završavamo priču.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

 taj metashit i ta sranja uopće nisu vjerodostojna.... fifa je nekima bolja pes nekima, meni je pes bolji i to puno {#}

Daria
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 23:51 (jukiii).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Shvati da me nezanimaju recenzije i što drugi pljuju po igru.Meni je dobra,sviđa mi se i bolja mi je od fife i tu završavamo priču.

 

e pa onda tako reci, a ne kao u gornjem postu "ja igram ono što je trenutno bolje". Primjeti da sam i ja napisao u postu da sam gameplay zavisi koja će te igra privući i koju ćeš igrati, jer se igre dosta razlikuju, ali kvaliteta je nešto sasvim drugo.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 23:53 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

ja imam 22 godine. igram i veliki i mali nogomet. igram i football manager od 2006., pes igram od kad je susjed dobio ps1. sjecam se da smo jedne praznike SVAKI dan igrali pes toliko dugo da cd vise nije bio citljiv! igrao sam pes do pes-a 2010. odigrao sam demo pes-a 2011 i tu je bio kraj navlacenja za nos. kada sam vidio animaciju igraca prilikom centarsuta to je bila kap koja je prelila casu... veliki razlog zbog kojeg sam presao na fifu jesu animacije igraca. a cim je dulje igras, vidis koliko sitnih detalja u njoj ima koji samo poboljsavaju dozivljaj prilikom igranja. ima i ona svojih mana, ali kada se sjetim koliko sam zivaca samo izgubio na benom-je pesu 2010 radi glupih programera koji ocito nikad nisu igrali tu benu-je igru da vide koliko su iritantnih i glupih gresaka izdali u finalnom proizvodu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 23:56 (Idealist).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice