Pro Evolution Soccer 2014

poruka: 4.416
|
čitano: 1.313.770
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PES2014 nickovi- da se ekipa lakše skupi
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Pes u prednarudžbamma u info marku http://www.infomark.hr/kategorije/1110,1109,1108x112#naslov

Ja dok ne isprobam demo nista ne kupujem...

Mene ovaj stilsa gameplaya slika kao da je pes 2006 tj. u tom stilu..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2013 14:24 (drakula789).
Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Preordao sam u infomarku, potvrditi ću narudžbu tek kad isprobam demo, ako mi se ne sviđa, jedostavno odustanem. A i ljepše je imati box verziju. {#}

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
KiX777 kaže...

Preordao sam u infomarku, potvrditi ću narudžbu tek kad isprobam demo, ako mi se ne sviđa, jedostavno odustanem. A i ljepše je imati box verziju. {#}

Ima i jeftinije sam nasao u svijet igara za 250 kn ako ti je do 20 kn otkazi preorder u infomarku i ufmi u svijet igara

 

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014

 

 

kad vidim ovog golmana da onako baca rukom loptu meni nije dobro..... na 8:24

 

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Red_Star_Forever kaže...

 

 

kad vidim ovog golmana da onako baca rukom loptu meni nije dobro..... na 8:24

 

meni izgleda skroz normalno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Red_Star_Forever kaže...

 

 

kad vidim ovog golmana da onako baca rukom loptu meni nije dobro..... na 8:24

 

O pa dugo te nije bilo na forumu... da ti nije možda odvjetnik- movie hakirao profil ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2013 15:13 (Praetorian1).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Red_Star_Forever kaže...

 

 

kad vidim ovog golmana da onako baca rukom loptu meni nije dobro..... na 8:24

 

  Jesi li ti ikada pratio fudbal, barem na televiziji?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014

ja ne da sam pratio ,nego svaki dan ga igram i jos po nesto ali ovo je meni bacanje lopte golmana isto kao u predhodnim serijalima ali ALI SAM GAMEPLAY JE VRHUNSKI STO SAM VIDEO ali da sacekamo kada izadje demo meni ovo mirise na revoluciju.......

 

drugo poluvreme: 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2013 16:53 (Red_Star_Forever).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Praetorian1 kaže...

O pa dugo te nije bilo na forumu... da ti nije možda odvjetnik- movie hakirao profil ?

Ako se ne varam tema se zove PES 2014 a ne movie pa mi nije jasno zakaj sam vam stalno u ustima?  Kad krene lavina onda plačete kako se tema spama a kako rekoh sami ste si krivi za 90% spama jer ga sami izazovete..

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
movie kaže...
Praetorian1 kaže...

O pa dugo te nije bilo na forumu... da ti nije možda odvjetnik- movie hakirao profil ?

Ako se ne varam tema se zove PES 2014 a ne movie pa mi nije jasno zakaj sam vam stalno u ustima?  Kad krene lavina onda plačete kako se tema spama a kako rekoh sami ste si krivi za 90% spama jer ga sami izazovete..

Ne možeš kriviti ljude što se sjete tebe kad god netko spomene golmane u PES-u. Veza je postala neraskidiva. Ko Napolitanke i Kraš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Nije me bilo dugo jer nisam bio kuci bio malo kod brata u spaniji.....vratio se skoro i eto vidim nove trejlere za pes 14 i vidim istu rekaciju golmana i poludim a sve ostalo BRAVO BRAVO BRAVO...
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Hexfire kaže...

Ne možeš kriviti ljude što se sjete tebe kad god netko spomene golmane u PES-u. Veza je postala neraskidiva. Ko Napolitanke i Kraš.

Jedno je sjetiti se a drugo je biti bezobrazan...

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Red_Star_Forever kaže...
Nije me bilo dugo jer nisam bio kuci bio malo kod brata u spaniji.....vratio se skoro i eto vidim nove trejlere za pes 14 i vidim istu rekaciju golmana i poludim a sve ostalo BRAVO BRAVO BRAVO...

 

U Španiji si bio??!! Jaoo lepa je Španija, lepa, a tek ŠPANKINJE..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
da,odeca,patike i tako te stvari ima za male pare da uzmes,sto je u beogradu skupo a tehnika je u beogradu jeftnijia primer sony 3 ti je ovde oko 350 eura dok tamo je skuplja 500 d0 600 a sony 4 tekm izlazi kako sam shavtio bice oko 750 eura a ko zna koliko ce ovde biti dok recimo u americi je oko 450 dolara...mozda je tacno mozda nije ali sam tako cuo i to je to....
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Red_Star_Forever kaže...
da,odeca,patike i tako te stvari ima za male pare da uzmes,sto je u beogradu skupo a tehnika je u beogradu jeftnijia primer sony 3 ti je ovde oko 350 eura dok tamo je skuplja 500 d0 600 a sony 4 tekm izlazi kako sam shavtio bice oko 750 eura a ko zna koliko ce ovde biti dok recimo u americi je oko 450 dolara...mozda je tacno mozda nije ali sam tako cuo i to je to....

Krivo si čuo ili se netko našalio s tobom. Preporučena cijena za EU je 399 eura pa kad su se u to ukalupili domaći trgovci sumnjam da će španjolski biti skoro 100% skuplji?  Nemoguće da bu negdje bio skuplji nego kod nas..

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Pa kod nas se može nabavit za 3100 kuna mislim.

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
ph3nom_gamer kaže...

Pa kod nas se može nabavit za 3100 kuna mislim.

I logično ti je onda da u španjolskoj košta oko 6000 kn?

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Lagao bih kad bi rekao da mi vaše trabunjanje o Španjolskoj i cijeni Playstejšena nije life changing iskustvo, ali mislim da bi trebali stati sad negdje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Kratak video. Fina akcija na 1:08

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uEo8elmb6yA#at=77

 Ako je bilo isprika. Zanimljiv video.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2013 17:48 (marcus1950).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

PES 2014 1st Demo Release Date: 25 July 2013

 
5 2 hvala 4
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
stolic kaže...

PES 2014 1st Demo Release Date: 25 July 2013

di si to pročitao?

imaš link?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
soja kaže...
stolic kaže...

PES 2014 1st Demo Release Date: 25 July 2013

di si to pročitao?

imaš link?

nije vazno :) samo se strpi do 25.7...

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
stolic kaže...

nije vazno :) samo se strpi do 25.7...

{#}

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Officialpes je na twitteru napisao prvi demo krajem mjeseca. Tocni datum se jos nezna

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

ko ce jos izdrzati do izlazka...samo demo čekam...a za datum izlazka svuda drukcije pise...i ja sam naiso na 25.7

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
matej101 kaže...

i ja sam naiso na 25.7

Vjerojatno tu, dva posta iznad :P.

 

 

Moram priznat da se također jako veselim. Filmići su izgledali ok, ali teško je na temelju toga reći nešto konkretno. Treba u kontinuitetu odigrat par tekmi da se vidi što još uvijek ne valja. Razočarali su me jedino sa izbacivanjem "srca" iz online verzije pošto prvenstveno radi onlinea planiram kupiti, pa ću ipak morati pričekati da čujem/vidim koliko točno je igra drugačija bez toga.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Dosta brzo mi je proslo vrijeme pa se nadam da ce i brzo doci i do pocetka 8jeseca. Imam velika iscekivanja i ovolko nahajpan nisam bio od kad je pes6 izasao ;)

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Hexfire kaže...
matej101 kaže...

i ja sam naiso na 25.7

Vjerojatno tu, dva posta iznad :P.

 

i dva posta iznad a i na jos par mjesta :P hehe

jel znas mozda jel ima di video ili neki tekst o football life i game planu da vidim malo kako ce to sve izgledati

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
matej101 kaže...
Hexfire kaže...
matej101 kaže...

i ja sam naiso na 25.7

Vjerojatno tu, dva posta iznad :P.

 

i dva posta iznad a i na jos par mjesta :P hehe

jel znas mozda jel ima di video ili neki tekst o football life i game planu da vidim malo kako ce to sve izgledati

Evo jedne slike gameplana ali još je u razvoju i Hearth tu radi veliku razliku.

ELS BLAUGRANES <3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PES2014 nickovi- da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice