Pro Evolution Soccer 2018

poruka: 497
|
čitano: 112.420
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
blowfish_cro kaže...

Fifa ima puno više aktivnih igrača. Zbog toga uvijek možeš naći nekog po mjeri, iako i tamo 90% ljudi forsira samo ove najjače. 

 Neovisno o fifi ili pesu ali meni je logično da ekipa voli igrati i poistovijetiti se s najboljim igračima i momčadima. Pogotovo mlađa populacija igrača. Ne bih zbog toga nikog osuđivao, no na fifi je dobro da te spaja s momčadima tvoga ratinga pa ako želiš igrati s manje atraktivnim momčadima, nije problem. Naravno baza igrača ti to omogućuje.. Na PS4 gotovo deset milja igrača a na xbox gotovo 6 milja igrača. Strašne novce mlate i gledaju kako svima udovoljiti a to na kraju igru pretvara u čušpajz svega..

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Sutra ujutro za ps4 i xbov one, demo beta PES 2018. Ako se ne varam oko 10 ujutro i samo online.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Skinuo pes 18 beta demo za ps4 jutros i jednu odigrao. Čekao nekih 5,6 min da nađe protivnika online. Moram priznati da sam očekivao bolju grafiku, ali bolja je nego na 17 svakako. Face i modeli igrača su mi jako dobri. Ima samo 2 tima, Brazil i Francuska. Nekako mi je čudan bio protivnik pa ne znam kako bih ocjenio tu jednu utakmicu. Moram priznati da uživao u igranju. Akcije, udarci i golovi odlično. 1:1 je završilo. Pes 17 mi je bio nedovršeni proizvod i ovo mi izgleda puno bolje. Od mene prolazna ocijena. Danas i sutra ću više igrati pa bumo vidili:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Odigrao i ja jednu tekmu, sad tražim drugu :D.

 

Prošlo sve bez lagga što je pozitivno. Menu je ostalo više manje isto sranje zaostalo u 2000., grafički ovo izgleda katastrofa čak u odnosu na FIFU 17. Ali gameplay je bio zabavan.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Ovim tempom grafika će biti super 2021,:) Ono bitnije, a to je gameplay je za pohvalu. Meni se sviđa. Šteta što ne može u dvoje da sa kolegama odigram već samo online.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Igrao danas više partija na full manual i mogu reći da je to jedno jako zanimljivo iskustvo i svidjelo mi se. Utakmice napete i stvarno se treba namućiti, ali meni je extra. Manje extra mi je što nisam zabio ni jedan gol:) Sve sam kako tako savladao, ali udarci me još muće. Bilo je stativa i finih udaraca, ali vidi se da sam tek upao u svijet full manual. Igra li tko tako?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

ja s prijateljima uvijek na full manual...to mi je pravi nogomet...

sad odigrao utakmicu s nekim na to defaultno automatic i ono...pretocna dodavanja..pretocni udarci itd itd itd...pa to totalno unisti zabavu...

napredka ima u odnosu na pes17,ponajvise u nacinu trcanja i driblanja..tj ponasanju tijela igraca...to je sada malo bolje...

ali nisu to nikakve bog zna kakva promjene...

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Ja sam pokušavo kolege nagovoriti na taj full manual, ali nikako da pristanu. Budu frustracije na početku pa izgube volju. Samo sječam se sa na 17 da probao tako i bilo je dosta teže. Kao da je sada malo lakše. Ima ona pes serbia full manual liga. Opet to onda treba se prijaviti i kupiti onaj bon za online igranje. Istina to što kažeš na normalne postavke mi je to kao neki fliper. Ovo je već nešto puno bolje i zanimljivije. Lp
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Odigrao sam 7-8 tekmi i ovaj pes mi je u beta verziji predobar. Ne patim nesto na grafiku i stvari oko terena, bitan mi je iskljucivo gameplay i sa njim sam odusevljen... Ali kad bi imali neki hibrid fife i pesa, to bi bilo ludilo...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

meni potpuno obrnuto...

odigrao 2 utakmice i nemam nikakve volje i želje ponovo odigrat...

vjerojatno će ista stvar biti i s fifom....

 

jbt da nitko nemože dobro napravit taj jebeni nogomet kao što 2k napravi nba,pa to mi neide u glavu nikako....

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Mortiis kaže...

meni potpuno obrnuto...

odigrao 2 utakmice i nemam nikakve volje i želje ponovo odigrat...

vjerojatno će ista stvar biti i s fifom....

 

jbt da nitko nemože dobro napravit taj jebeni nogomet kao što 2k napravi nba,pa to mi neide u glavu nikako....

 Sve je stvar ukusa, i taj nba2k ima mana koliko i fifa i pes a manje ste kritični prema njemu. Uostalom imaju duplo manje igranča na terenu pa su i mogučnosti pogreške manje jer manje igrača treba animirati i dati im neku inteligenciju. No kada vidim kako igrači klize po parketu a ne hodaju ili kako imaju uštirkane gačice i gomilu bugova nekako mi je lakše shvatiti bugove u nogometu. Pizdimo kada se u fifi sudare dva igrača na terenu, meni se u košarci to stalno događalo a ima duplo manje igrača na terenu. Kada se sve zbroji stvarno ne vidim zašto se ta košarica toliko uzdiže a pljuje po pesu i fifi? Daleko je to od savršene košarke kao što su daleko od savršenog nogometa pes i fifa. Neka 2k bude frajer pa uđe u ring konamiu i ea sportsu pa pokažu tu genijalnost. Volio bih to vidjeti da ih mogu popljuvati.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

na automatic mi je nerealno sranje gdje svaki udarac ide u okvir gola i gdje u 3 passa po boku dodjes do protivnickog senajsterca,igra po boku 100x laksa nego kombinacije kroz sredinu,vezni red ti prakticki ni netreba,gdje nekad jedino sto je potrebno je stiskat ''x'' i nista drugo i lopta ide od igraca do igraca dok nedodjes skroz do gola,a na manual nemogu igrat protiv kompa ...uzasno je tesko,a totalno nerealno onda da ja grijesim u passovima,a komp igra flipper - dodavanja kirurški precizna,sto ubija svaku dozu realizma jer kod kompa je bas komp,nema onog ljudskog faktora pogreške..i sutevi nekako mi idu na kurac...nemas preveliku kontrolu nad sutem..a ako stavis manual..onda ide ili po sred gola ili pokraj gola...i golman hvata neke suteve sto idu u raslje..ajd da obrani..al on se jbt baci i loptu uhvati u zraku i padne na pod s loptom u rukama itd itd...ima dosta toga sto mi se ne sviđa. ali nije to pes18...ista stvar je bila i pes17,pes16...jedino di vidim napredak je trcanje igraca s loptom,to je sada malo fluidnije,tijelo igraca nije vise toliko ukoceno i kretanje nije previse pravocrtno

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Jako razočaran viđenim. Ovo više nema veze s pesom. Ovo je lošija verzija fife, čak i puno problema s fife vidim ovdje.. Živciraju stalna loudanja pri svakom prekidu a sve izgleda usporeno. Ne mislim na sam gameplay već općenito. Sve kao da radi u 18fps. Igrači se okreću kao teretnjaci. Treba im vremena i vremena. Živciraju super precizna dodavanja kroz nekoliko igrača. Meniji i grafika standardni za konami. Po meni nikakvo iznenađenje niti napredak i bojim se da će i ove godine igra podbaciti u prodaji.. Još jedna godina u kojoj možemo reći, bit će bolje sljedeće godine.. FIFA stvarno ne treba napraviti puno pored ovakvog pesa da i ove godine sruši prošlogodišnji rekord u prodaji.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Sporo,tromo.....meh.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

meni cak obrnuto...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Isprobao sa kolegama fifu 17 i slabo je to. Razočaran. Svi ti stadioni, licence, atmosfera... Sve to "padne u vodu" kad krene gameplay. Što se tiće pesa 18 beta daleko zabavnije od fife. Kupit ću jer ovo je idealno za društvo. Smeće od fife samo karijera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
mariclius kaže...

Isprobao sa kolegama fifu 17 i slabo je to. Razočaran. Svi ti stadioni, licence, atmosfera... Sve to "padne u vodu" kad krene gameplay. Što se tiće pesa 18 beta daleko zabavnije od fife. Kupit ću jer ovo je idealno za društvo. Smeće od fife samo karijera.

 Igrao sam obje navedene igre. Po čemu je sada jedna zabavnija? Što se društva tiče, danas kada ljudi dugo rade društvene igre uz pivu gube smisao. Teško je okupiti društvo. Zato je tu online. Upališ kada imaš vremena, odigraš par tekmi, zabaviš se i ugasiš. Ljudi griješe u kritici nakon par odigranih tekmi a da niti ne savladaju osnove igre. No lijepo je kada imamo izbor. Svatko si nađe ono što ga više veseli

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Movie, malo sam se zezao. To radi kolege jednog. Dobre su meni jedna i druga igra. Mislim da kupujem obje za ps4.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Odigrao sam nekih desetak tekmi i ne mogu reći da nije zabavno. Obrambeni AI me baš ugodno iznenadio par puta. Sviđa mi se što su igrači tromiji pa su fliper dodavanja teža nego u FIFI, duge lopte po zraku su puno brže i korisnije za razvlačenje protivnika od FIFE, a i ono standardno, sam teren u PES-u izgleda širi u dulji pa to građenje napada i traženje rupe više dolazi do izražaja. Online je uredno radio i to je pohvalno, makar je trebalo dosta čekati na protivnika.

 

S obzirom da sam 2017 igrao na PC-u, a svi su ovdje trubili kako je PS4 17-ice verzija ogroman napredak, baš da vidim tu razliku i ne. Neki pomaci na sitno jesu, ali daleko je to od EA kvalitete. Menu je i dalje totalni nepraktični čušpajz, o licencama je stvarno suvišno pričati, a komentatori ubi bože. Za svaki put kad te AI oduševi dogodi se neki bug ili debilana koja ti skroz pokvari igru. Grafika je miljama od onoga što bi trebala biti. Neki modeli igrača su blago rečeno katastrofalni. Hoće li biti tu nekog pomaka u full verziji ili već u demu, vidjet ćemo. 

 

Sve u svemu, nema baš nikakvog opravdanja da ta igra ima full cijenu. I onda bih čak razmislio ozbiljno o kupnji prvenstveno radi pauze od FIFE. A ovako eventualno kad ko i ove godine padne na nekih 100-200 kuna, što sigurno neće dugo trebati.

 

Očekivao sam puno puno više prvenstveno jer su svi rekli da je konzolaška verzija puno bolja od PC-a, ali eto ovako na prvu, puno premalo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2017 14:31 (plavi08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

 ova preporucena konfa je totalni bullshit

od kada je i3770 jedna fx 41xx ?

 

gledajte da imate taj fx i sve ce sljakat kako treba, neko se zahebo.

kakav i7 za preporucenu konfu i to pes lol.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Licencirana  argentinska liga + novi argentinski komentatori.

 

 

 

 

Čileanska liga

 

 

 

Brazilska liga

 

 

 

Valencia i Fulham

 

 We're delighted to announce our exclusive global partnership with Fulham FC Official! The agreement means the club will be perfectly recreated in PES2018, along with kit branding, presence across the stadium and be the main sponsor for all Fulham FC youth teams! More details:  https://www.konami.com/games/eu/en/topics/14258/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2017 9:27 (plavi08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

S obzirom da sam za slijedeću sezonu zainteresiran za kupnju PES-2018 (ps4), jer mi je pukao film na drugom frontu, a od virtualnog nogomet nešto igrati moram..., tako da sam krenuo malo u istraživanje i intezivnije praćenje vijesti uoči izlaska novog pesa.

 

Kada je izašla beta od silnih obaveza uspio sam odigrati jednu tekmu koju sam dobio 2-0, zabivši jedan odbijanac, dok je drugi gol bio baš onako screamer sa 25m (Pogba). Odigravši tu jednu tekmu nisam bio nešto impresioniran, misleći prije svega na grafiku. Očekivao sam više s obzirom koliko se trubilo o konzolaškoj verziji igre i o tome koliko smo bili zakinuti na pc-u. Sam gameplay mi se čenio smješan poslije onog što sam navikao na drugom frontu, + činjenica da dugo  nisam igrao pes. Poslije te jedne tekme, pomislio sam da je konami ostao u prošlom vijeku i da od ovog nekad kultnog nogometa i stare ljubavi nema ništa. Kao i dosta drugih koji su probali betu, dugo sam čekao da me spoji sa oponentom.

 

Poslije toga  malo sam čitao forume vezano za novi pes 2018, što domaće što strane, gledao neke clipove na youtube-u i ta igra mi se činila mnogo lijepše u odnosu na ono što sam ja imao priliku probati na konzoli. Nekad sam obično volio pogledati kompilacije od Weedens-a, pa tako i ovaj put i vidio da to sve lijepo izgleda, da ima lijepih golova, poteza i animacija. U tom trenutku me spucalo da probam odigrati još koju, jer me počela poroganjati sumnja da igri nisam dao dovoljno prostora i na taj način uočio i neke pozitivne elemente, al i za to je već bilo kasno jer je isteklo vrijeme.

 

Nakon svega toga i želje za pripremama, sjetim se da sam u store-u vidio nekakvu free verziju pesa 2017, koju sam već ranije pokušao skinuti, ali sam odustao jer mi je bilo mrsko čeakti da se skine. Ovaj put nije bilo tako, jer sam se bio informirao što nosi taj trial edition. U odnosu na betu pesa 2018, pes 2017 trial edition na mene je ostavio jači dojam. Pomislio sam da je to možda zbog toga što sam igrao offline, jer zadnjih godina uvjerljvo mi je bilo bolje iskustvo offline nego online kada je pes u pitanju. Nakon nekog vremena skužim da mogu odigrati nekoliko tekmi online, što je bilo odlično za test. Opet sam morao dugo  čekati da me spoji sa protivnikom, sve dok nisam podesio postavke bez ikakvih ograničenja, nakon čega je sve išlo mnogo brže. Jeste da me je to koštalo nekoliko poraza u nizu, ali za to me nije bilo briga, jer mi je bilo važno kako to sve izgleda online. Nakon što sam ispucao sve tekme u pes ligi, na kraju sam bio zadovoljan, jer nisam dugo čekao protivnike, veze je bila ok i dalo se lijepo igrati. Kasnijesam se vratio u offline mod, sve dok nisam skužio da mogu igrati i myclub online. Odmah sam se bacio na posao, jedva sam sklepao ekipu i krenuo igrati online. U tom modu sam odigrao nekih 8-9 tekmi u kojim me još brže spajalo sa protivnicima nego u pes ligi. Bilo je zadovoljavajuće u odnosu na ono što sam navikao u fifi, s tim da sam odmah sve podesio bez ikakvih ograničenja. Lag sam osjetio samo u jednoj tekmi i to na početku 1. poluvremena, te sam odmah po završetku dobio poruku vezano za isto. Od tih 8-9 tekmi pobjedio sam samo 1 tekmu, a sve ostale sam izgubio i to sigurno njih 4-5 sa više od 4 razlike, zbog toga što su protivnici imali odlične ekipe full * koje su začinili nekim od legendi, tak oda sam se sreo sa Rivaldom, Decom, Ronalinhom i još ponekim umirovljenjim legendama, a koji su baš onako vijerno urađeni.

 

Uglavnom lijepo sam se zabavio i uvidio da je igra dosta napredovala u donosu na pes 2015/2016. Grafika mi mogla biti malo utegnutija jer predpostavljam da je identična na full verziji igre? Primjetio sam da igra lijepo izgleda tokom pregleda hihglights-a..., grafički čak i bolje nego tokom gameplaya, što me baš zbunilo. Modeli dosta igrača su odlično odrađeni, kao i stadioni. Baš se da osjetiti veličina stadiona u usporedbi sa fifiom, tj., sve je nekako fotorealnije u odnosu na fifu, bez obzira što je fifa ipak grafički utegnutija.

 

Pretpostavljam da će pes 2018 biti bolji u svim elemetima, tako da je ovo testiranje pes 2017 trial edition pomoglo i osobno dovoljno pokazalo što mogu očekivati od pes 2018, tako da sam 95% siguran da kupujem novi pes i nestrpljenjem čekam 30. kako bi bio onako 100% siguran.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 9:09 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Što se mene tiče, trebat će ogroman skok u svemu u odnosu na onu Betu. Ili popriličan price drop ako misle da ću kupiti odmah. Vjerojatno ću čekati winter sale pa onda vidjeti FIFA ili PES. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Hexfire kaže...

Što se mene tiče, trebat će ogroman skok u svemu u odnosu na onu Betu. Ili popriličan price drop ako misle da ću kupiti odmah. Vjerojatno ću čekati winter sale pa onda vidjeti FIFA ili PES. 

 

Meni cijena ne igra preveliku ulogu jer godišnje kupim jednu igru, tj., FIFU ili PES. Sigurno da je bolje biti strpljiv i sačekati, te na taj način malo uštediti.

 

Moja osobna prognoza je ta..., da PES 2018 teško može biti lošiji od prethodnog izdanja tj., može biti samo bolji, što mi je dovoljan razlog za kupnju.

 

FIFU aktivno igram online od sezone 2011/2012 i kupovao sam je isključivo zbog futa. S obzirom da je taj mod za mene izgubio svaki smisao, te iz tog razloga ne vidim sebe kao igrača fife do daljnjeg. Igranje online modova sa pravim klubovima mi nije interesantno u odnosu na slične modove u pesu. Ovdje prije svega mislim na gameplay koji mi je u pesu, bit ću oprezan pa neću napisti da je bolji, nego je mnogo interesantniji i na mahove više baca na realizam, zbog brzine istog, kao i reakcijama samih igrača. Pored toga osjetim više slobode i vrhunski mi je to, što u svakom trenutku mogu manuelno uputiti šut ili pass, bez obzira što mi je sve podešeno na assisted.

 

Igrao sam dosta pes 2015 i 2016 online na pc-u, ali online iskustvo je daleko bolje na konzoli...puno brže te spoji sa protivnikom, nije bilo nepodnošljivog laga ka ona pc-u i grafički je mnogo ugdonije. Sve ovo pišem na temelju iskustva u pes 2017 trial edition.

 

myclub mi trenutno konfuzno djeluje i još se teško snalazim, ali vjerujem da ću igrati taj mod jer imam feeling da je mnogo lakše doći do dobrih igrača, te se na taj način odmoriti uz mix zvijezada i legendi od modova sa "pravim klubovima".

 

Sve u svemu, mislim da pes dovoljno nudi s obzirom na vrijme kojim raspolažem. Ovaj put za mene je krucijalan sam gameplay, koji mi je u pesu "interesantniji" i dovoljno mi je da su serveri koliko toliko stabilni, pa da mogu u jednom danu odigrati 5-6 tekmi. Ovo što sam vidio u trial edition, za mene ima prolaznu ocijenu i nadam se da će u pesu 2018 sve to skupa izgledati mnogo bolje ili bar jednako dobro.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 12:05 (TheMaverick).
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

pes17 sam puno više igrao nego fifu17...točnije fifu sam odigrao 15ak utakmica i prodao...i onda kupio pes i igrao..

ali toliko mi je dosadio da je to nesto nevjerojatno...i nakon sto sam odigrao 3 utakmice u toj pes18 demo igri,nemam ama bas nikakvu zelju (nazalost) opet zaigrat taj pes18...

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

 

PES 2018 Gamescom trailer:

 

 

PES 2018 Legends trailer:

 

 

 

 

Trebali su uz Rusha nekako srediti i Kennya Dalglisha.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 13:45 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Šta taj Konami stvarno više ne može ništa sam smisliti nego sve mora kopirati iz jebene FIFE. A postava tih legendi je . 80% njih su bili prosječni igrači at best.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Hexfire kaže...

Šta taj Konami stvarno više ne može ništa sam smisliti nego sve mora kopirati iz jebene FIFE. A postava tih legendi je . 80% njih su bili prosječni igrači at best.

 To ti je kada se sprdaš s fifom i šarenim karticama a sada to isto imaš u pesu i još ti to serviraju s oduševljenjem i ponosom. Na kraju krajeva kada nešto radiš krivo, pokušaš kopirati uspješnijeg od sebe i nadaš se da si konačno na dobrom putu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice