Pro Evolution Soccer 2018

poruka: 497
|
čitano: 112.119
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Barcelonista kaže...

pozdrav


je li neko od vas igrao pes 2018 i da li su transferi ispostovani u igrici. Je li nejmar u PSG, Dembele u Barci, monakovi igraci po engleskoj i td?

 Mozda da mozda ne. To ionako nije glavni razlog zasto ljudi igraju pes.

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Spacecraft kaže...
Barcelonista kaže...

pozdrav


je li neko od vas igrao pes 2018 i da li su transferi ispostovani u igrici. Je li nejmar u PSG, Dembele u Barci, monakovi igraci po engleskoj i td?

 Mozda da mozda ne. To ionako nije glavni razlog zasto ljudi igraju pes.

 Al je glavni razlog zašto ga ne igraju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Uspio sam odigrati jednu tekmu danas i mogu reći da sam dosta zadovoljan ovako na prvu.

Osjetno je bolje na PC-u ove godine nego prošle, ne znam kako je na ostalim konzolama, ali ja sam zadovoljan sa pomakom za PC.

 

Transferi su još stari koliko sam vidio za PSG i Barcu detaljnije nisam stigao.

 

Jedino šta me odmah razočaralo je to što se nisam mogao spojiti online nego baca grešku IDGG2 i nikako mi se nije htjelo spojiti.

Nisam još otkrio da li je problem nešto kod mene doma, kod providera ili kod konami-a, ali sve u svemu me neugodno iznenadilo.

Vjerujem da će se to popraviti.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Najbolji nogomet koji sam odigrao do sad na PC-u. Bravo KONAMI.

 
3 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Odigrao ponoći par tekmi i imam miješane dojmove.

 

Pozitivne stvari: konačno grafički prava verzija za PC, odlično izgleda, i prezentacijski je malo bolje, sto se tice gameplaya malo sporije se igra nego prosle godine (iako sam stavio nakon 2 tekme na -1) ima dobrih animacija, građenja lopte, svašta se može novog vidjeti, lopta se ponaša realnije...Sustav izmjene igrača je više manualniji od prošle godine što je mislim ok i veći izazov kod branjenja

 

Ono što mi se nesviđa: prvotno da golovi se postižu i dobijaju prelako za moj ukus. To je povezano sa time da Ai ostavlja previše prostora na terenu i prelako je doći do gola, driblinzi nisu toliko izazovni, htio bih da bude teže...

Čudne stvari radi i Ai tvoje momčadi - npr u par partija gdje sam ja bio Barca vs Borussia, 3,4 puta su 2 partije na indentičan način izveli akciju - duga lopta na Aubamayanga, stoperi moji neprate i užasno kasne i par puta sam tako dobio prelagane i frustrirajuće golove...

 

Igra svake godine u smislu animacija i nekog filinga ima sve realniji doživljaj, no još dosta stvari su prearkadne za moj ukus (prelaki driblinzi, prelaki golovi)... Teško je nakon 4 partije zaključiti finalno no mislim da je zasad neću kupiti iako sam u 2017 uložio 130 sati xd.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
I ja imam takav problem! Jel se zna zasto se ne zeli spojiti?
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Igra je super, ali prvo što me iznenadilo je to što mi piše da je CPU loš, a igra se vrti na high u 60 FPS-a.

Drugo, ne mogu se spojiti online i kad otvorim GeForce Experience overlay slika mi počne toliko titrati da je to nepodnošljivo dok ne izađem iz overlay-a...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Jel se zna razlog zašto se ne može igrati online? Lp
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Konami još nije digao servere za pc verziju igre, nitko se nemože spojiti online. Imate već temu na steamu i redditu u kojoj svi pričaju o tome.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Đapa club kaže...

Konami još nije digao servere za pc verziju igre, nitko se nemože spojiti online. Imate već temu na steamu i redditu u kojoj svi pričaju o tome.

 Puste igru u prodaju, ne podignu servere i čude se zakaj svake godine prodaju sve manje. EA može mirno spavati. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
movie kaže...
Đapa club kaže...

Konami još nije digao servere za pc verziju igre, nitko se nemože spojiti online. Imate već temu na steamu i redditu u kojoj svi pričaju o tome.

 Puste igru u prodaju, ne podignu servere i čude se zakaj svake godine prodaju sve manje. EA može mirno spavati. 

 Da fakat ne kužim zašto

 

edit: Konami zasigurno provodi nemirne noći

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 22:46 (Đapa club).
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Nakon 2 odigrane tekme....

Prvo iz zezancije stavio sve na high iako mi proc crven, a sve ostalo ok ( g4500, rx460, 8GB DDR4 RAM, SSD)..kad ono leti igra. Replay malo šteko. Izašao stavio replay na 30 fps i nakon toga sve leti. Provjereno sam frapsom ( igra drži 60 bez padova, replay 30).  

1. tekma Hrvatska - Francuska ( Super star)
Krenulo autogolom francuza nakon ubacivanja Vrsaljka odmah u 1. napadu. Francuzi se nisu mogli sastati sa loptom. Pokušavali dugim visokim loptama na bokove. No postavljanjem sa unutarnje strane Strinić i Vrsaljko to rješavaju lakoćom. Vezni red njihov beskoristan. Radio sam što sam htio. Napravio hrpetinu šansi no zabio samo još 1 sa Mandžom. Franceki pospremili 1 krumpir i završilo 2:1 za Hrvate.

U tom trenu sam mislio da je Super star kao stari Top player ili professional.

2. tekma Hrvatska - Španjolska
Brzo sam promjenio mišljenje. Ja se nisam mogao sastati sa loptom. Gusta sredina. Brza precizna dodavanja. Ispočetka probali kao Franceki dugim visokim loptama na bokove no brzo odustali. Krenuli igrati na Costu.I svaku loptu koju je primil mi je pospremio u rašlje ili malu mrežu sa 18-20m. Završilo 4:0 za Španjolce uz 4 gola Coste. Ja imao jedva 2-3 šanse. Kroz sredinu nije išlo, a ubačaje mi čistili.

Online naravno ne radi. Niti se na server nisam uspio spojiti.

Zasad osim u grafičkim pomacima oduševljen animacijama. Dodavanjima koja su prirodnija. Te prekrasnim dodavanjima Rakitića i Modića punom kopačkom 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Odigrao sam jučer i danas PES i FIFA-u i zaključak bi bio

 

FIFA je kao Apple (mobitel ništa posebno ali software koji radi bez greške)- svake godine (gotovo) isto s*anje, sitnice promijene i to je kao nova igra ali imaju ono kao kod mobitela Apple, FIFA ima dobar Online mode što ljudi vole i zato ima bolju prodaju, iskreno zadnje 3 da nema na početku reklame sa brojem FIFA-e ne bih znao koju igram osim što su mrvicu šuteve promijenili i grafiku ali to je sve sitno, gotovo sve to je mogao obični patch promijenit

 

PES je kao Samsung (vrhunski hardware ali software zaostaje)- grafika u odnosu na prošlu godinu bez iznenađenja vrhunska i razlika nebo i zemlja, gameplay odličan po meni nikad bolji, a ono što sam napokon dočekao uz grafiku je to da je Dembele- Dembele, Neymar je Neymar i tako dalje, a ne kao u FIFA-i gdje je isti vrag u brzini imao ti Neymara ili Terrya taj te uvijek stigne a speed 20 manji, e sad mane, online još uvijek iza FIFA-e, sama igrica po meni jednostavno prebrza (ali cijenim to što su stavili da sami odaberemo tempo ali bi ovaj mogao radit probleme online), ja uvijek igram na Superstar bez obzira što zadnje 2,3 godine nisam aktivni igrač PES-a ali odmah na najjače da se brže priviknem, i kada se igra na defaultnoj brzini teško se branit jer ne stigneš reagirat s gamepadom koliko se radnja brzo odvija i malo su promijenili sam sustav branjenja, ono što sam primjetio i to bi se trebalo malo patchom riješit, AI prelako dobije lopte na bokove ili podvaljenu loptu iza moje obrane, moja obrana jednostavno nikako ne prati jedino da stavim marking na svakog igrača, prelako mi ispadaju iz igre osim ako ja ne upravljam sa 2 igrača pa ih prebacivanjem kursora brzinski namjestim da pokriju kontru. Sve u svemu jako sam zadovoljan i to su stvari koje mali patch može riješit i vjerujem da će to i napravit jer se dosta ljudi žali na to.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

It has come to our attention that users are unable to connect to the server due to the below listed errors.

CODE:GKCC2
CODE:QIMJ693-0

A Patch (ver. 1.01.01) has been released to alleviate the issue on 9/15/2017 08:30 (UTC), so please make sure to implement this.
Compensatory measures are currently being considered for these issues. Further details and updates will be announced at a later time.

We apologise for any inconveniences caused.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Ima li PES nesto slicno kao Fut da se igra online? Dosad sam igrao fifu ali vise mi je dopizdila zbog zivciranja i ugodno sam iznenadjen sa Pes demo verzijom,bolji mi je od fife. Jedino sto nemogu ukljuciti komentatora pa je malo isprazno,malo kompliciraniji tactics i to nego u fifi (vjerojatno dok se aviknes) ali gameplay ,scene i grafika su odlicni. Fifa skoro isti racku ko i lani. Tako da ako ima neki dobar online definitivno se prebacujem na ovo.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

I transferi su sređeni ovim patchem. Bar osnovni.

 

DONZI  imaš my club

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 13:16 (plavi08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Moze mi neko objasnit gdje ,kako i sta trebam da mogu igrat pes online, imam original igru i ps4?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Pozdrav ekipa...

 

Ako neko kupuje igru prijatelj mi je sinoc greskom kupio kljuc koji se moze aktivirat i igrat u Hrv,Srbiji itd...a ne moze u Bih.Pa moze usluga  ako netko moze da se samo zamjenimo za kljuceve,ako netko kupi da se moze aktivirat i u Bih bio bih zhvalan.

Mislim vama je isto, a njemu ce ostat ovaj kljuc kojeg ne moze iskoristit.

kakva je ovo uopce pizdarija pored ovoliko drzava da Bih ne moze.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Tomislavv kaže...
Moze mi neko objasnit gdje ,kako i sta trebam da mogu igrat pes online, imam original igru i ps4?

 Treba ti osnovno znanje o spajanju na internet. I 1-godišnja PS Plus članarina

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
hrka11 kaže...

Pozdrav ekipa...

 

Ako neko kupuje igru prijatelj mi je sinoc greskom kupio kljuc koji se moze aktivirat i igrat u Hrv,Srbiji itd...a ne moze u Bih.Pa moze usluga  ako netko moze da se samo zamjenimo za kljuceve,ako netko kupi da se moze aktivirat i u Bih bio bih zhvalan.

Mislim vama je isto, a njemu ce ostat ovaj kljuc kojeg ne moze iskoristit.

kakva je ovo uopce pizdarija pored ovoliko drzava da Bih ne moze.

 ako misliš na pc verziju koristi vpn i moći ćeš aktivirat

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

ako nekog zanima evo ima za sve transfer , nazive klubova i svega svacega sto treba, samo se ubaci i radi provjereno,,,,

http://www.hcl.hr/game-special/kako-ubaciti-dresove-i-prava-imena-klubova-u-pes-2018-111320/

radi na PC i PS4

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 15:50 (vik7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

jesu idioti opet bundesligu ubacili preko talijanske lige,pa onda ne mozes imat obje u isto vrijeme?

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
jigsaw5063 kaže...
hrka11 kaže...

Pozdrav ekipa...

 

Ako neko kupuje igru prijatelj mi je sinoc greskom kupio kljuc koji se moze aktivirat i igrat u Hrv,Srbiji itd...a ne moze u Bih.Pa moze usluga  ako netko moze da se samo zamjenimo za kljuceve,ako netko kupi da se moze aktivirat i u Bih bio bih zhvalan.

Mislim vama je isto, a njemu ce ostat ovaj kljuc kojeg ne moze iskoristit.

kakva je ovo uopce pizdarija pored ovoliko drzava da Bih ne moze.

 ako misliš na pc verziju koristi vpn i moći ćeš aktivirat

 Znam za aktivirat,mogu i ekipi u hrv dat da mi aktiviraju,ali problem je jer ne znam da li moze igrati onda.Vidi sliku i sta pise.Steta je da propane key,a netko ko kupuje iz hrv njemu je isto.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

ne moze propasti nikako key kada se aktivira.

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
febo.sa kaže...

ne moze propasti nikako key kada se aktivira.

 Oooo...pa znam da ne moze propast nije sladoled da mubrok istekne,ali nije aktiviran na njegovom acc jos,ako ga aktivira onda se moze

slikat s tim jer ne moze kod kuce igrt,lakse se zamjenit prije negonse aktivira na ijednom racunu.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas. Aktiviraj preko vpn i uzivaj. Koliko sam samo puta kupio igru i akrivirao preko vpn.

 

zasto taj tvoj kolega ne bi mogao igrati kod kuce? Ne razumijem nikako.

 

 

ja sam iz BiH. Kupio gobal preko hrk games, aktivirao preko vpn i koristim regularno sada.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 21:05 (febo.sa).
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
febo.sa kaže...

Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas. Aktiviraj preko vpn i uzivaj. Koliko sam samo puta kupio igru i akrivirao preko vpn.

 

zasto taj tvoj kolega ne bi mogao igrati kod kuce? Ne razumijem nikako.

 

 

ja sam iz BiH. Kupio gobal preko hrk games, aktivirao preko vpn i koristim regularno sada.

 Kao prvo zaboli me odakle si...kao drugo jesi ti corav ili sta?Aj procitaj sta pise na slici,mozda skontas pa se prestanes pravit pametan.

Pozz.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 21:48 (hrka11).
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
hrka11 kaže...
febo.sa kaže...

Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas. Aktiviraj preko vpn i uzivaj. Koliko sam samo puta kupio igru i akrivirao preko vpn.

 

zasto taj tvoj kolega ne bi mogao igrati kod kuce? Ne razumijem nikako.

 

 

ja sam iz BiH. Kupio gobal preko hrk games, aktivirao preko vpn i koristim regularno sada.

 Kao prvo zaboli me odakle si...kao drugo jesi ti corav ili sta?Aj procitaj sta pise na slici,mozda skontas pa se prestanes pravit pametan.

Pozbra

 

 Bravo majstore :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 22:28 (febo.sa).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Onda uopce nisi procitao u pocetku tekst sa slike,a pametkujes.

pozz

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

objasni mi ti onda. ja sam aktivirao i igram iz drzave koja nije na slici. objasni mi sta ja to ne konta.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice