Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.594
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Jel igra ko online divizije? Dali vam se lopta cudno odbija? Skoro svaka ima cudne rotwcije i putanje i jako tesko odigravam sa x u noge ili sa trokutom u prostor?
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

U zadnje vrijeme mi u myClubu kad igram Step Up Trial, traž protivnika po 5 minuta i opet ne nađe. Tek iz drugog ili trećeg pokušaja me spoji s nekim, a imam dobar net povezan LAN kablom. Jel imate i vi problema s tim?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
PES1990 kaže...

U zadnje vrijeme mi u myClubu kad igram Step Up Trial, traž protivnika po 5 minuta i opet ne nađe. Tek iz drugog ili trećeg pokušaja me spoji s nekim, a imam dobar net povezan LAN kablom. Jel imate i vi problema s tim?

 

Ja sam na ps4 i primjetio sam da od cetvrtka malo duze trazi protivnika, ali jucer i danas kao da su se stvari vratile u normalu.

The Commissioner of Football
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ma meni evo i danas. Isto sam na ps4. Upravo sad sam pokrenuo i evo cekam vec 4 minute i ne moze me spojit, a konzola povezana kablom s modemom. Stvarno ne razumijem.

10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni je otkad su imali problema sa serverom cudno sve bilo i coop i 1vs1 , ali zadnja dva dana kao sta kaze Maverick se stabiliziralo

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Chucky1203 sa pesexperta?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
bumbumzvonko kaže...
Chucky1203 sa pesexperta?

  Da, ali neigram trenutno tamo previse ljudi jebe vezu a lako se nazivciram 😂😂

5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Pa disi njubaro, rapa je 😄
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
bumbumzvonko kaže...
Pa disi njubaro, rapa je 😄

 Sjebo sam se sta sam tebe pustio onu sezonu u prvu ligu a ja zaglavio totalno😂😂  Sada samo myclub coop i ponekad 1vs1 bacim,i znam se zaletit na turnire kad stignem pa se vidit sa ekipom sa experta.....Nemam jednostavno zivaca za ligu,znam da vecina nesvjesno jebe vezu ali jbga

5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Ja nakon vise od godine sam rijesio to na nacin da samo ps4 imam spojen zicano, samo imam net za plejku. Preporodio se.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ma i ja samo ps4, kad igram wifi iskljucim uvijek...Cak sam i povecao propusnost parice, ali đaba uvijek se nade netko s kim steka.... Na expertu je sa odredenima bilo stalno stekanja, problem je do konamia najveci sa tim serverima,nadam se da ce rijesit te 1vs1 servere vise.

A npr na coopu od 400 tekmi 390 bilo savrseno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 23:28 (Chucky1203).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dobio Suareza 2x i jos nekog zlatnog stopera. Nisam ni gledao tko je i sto je kada sam vidio generic face.

 

Iz magic moments boxa izvukao Saula, nakon sto sam iskesirao 130 000 GPa.

 

Imao sam pik na De Geu, ali dobro je, kako je moglo biti. Sada imam napucanog Suareza, koji ce biti strah i trepet.

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 10:27 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja izvukao Cavanija i Draxlera i jos neku sivu, zadovoljan sam. One klubove necu otvarati, niko mi ne treba, kao ni collector box.. sacuvacu gp kad budu neke legende.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Ja izvukao Cavanija i Draxlera i jos neku sivu, zadovoljan sam. One klubove necu otvarati, niko mi ne treba, kao ni collector box.. sacuvacu gp kad budu neke legende.

 

Ja opet nisam izdrzao i spicio GP-ije. Vec si 3. put samare djelim, a zena me i cudu gleda. 

The Commissioner of Football
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
otvorim dvije sive i vec budem lud, a onda uleti suarez..sad ce napadat gorit sa njim 94 i c ronaldom 95, a uskoro ide i na 96.
takoder nisam izdrzao ne potrosit gp-ove, ali nista pametno nije uletilo :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

U totw sam izvukao Draxlera, Williamsa i nekog silvera. Otvorio sam jednu od porta dobio stopera Felipea sto mi treba i u onom boxu dobio Goretzku i neka dva silvera. Sve u svemu nisam zadovoljan jer sam dobio samo jednog igraca koji mi treba ovo ostalo je sve jadno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Zna li neko u koliko sati se osvezava stranica sa menadzerima, cini mi se da je svakih 8 sati samo ne znam u koje vreme ili je to random? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
mislim da u 1,9 i 17 po nasem vremenu
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nevjerojatno. Nisam dobio crnu featured loptu jos od salaha. 

Doduse dosao sam do stadija kad mi samo featured ddg i cr7 mogu pojacat ekipu.

 

Danas upalim i skriptirani pes mi srusi win record na 52. Pobjedi. Umjesto da stanem onda jos nanizem 2 poraza zbog ljutnje :(

 

 

Inace, svakog zadnjeg dana u mjesecu od 18h do 1h u noci svaki put kad udete u hire manager screen su drugi manageri, tak da mozete unutra van dok se ne pojavi manager kojeg zelite

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 19:15 (LeskiRM).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
LeskiRM kaže...

Nevjerojatno. Nisam dobio crnu featured loptu jos od salaha. 

Doduse dosao sam do stadija kad mi samo featured ddg i cr7 mogu pojacat ekipu.

 

Danas upalim i skriptirani pes mi srusi win record na 52. Pobjedi. Umjesto da stanem onda jos nanizem 2 poraza zbog ljutnje :(

 

S obzirom kakvu ekipu imas, ja ti ne bi dao vise ni zlatnu loptu. 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 19:14 (TheMaverick).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam donekle sredio ekipu, solidni su igraci, sem Aguera i Mbapea nista narucito, uzeo Simeonea ali team spirit mi je uzas, kako sad to podici za 50 % xd. Sve boost-ove sam iskoristio tj imao nesto jako malo :/. Probao prijateljsku jednu protiv dobrog igraca sa ekipom od 3500 strength ali mi se cini da je team spirit mnogo, mnogi bitan. Nisam mogao mrdnuti, nakantao me ko budalu 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Imam oko 30 max level igraca.

 

Sad mi je jos Vinicius Jr ostao 3 levela do maxa.

a kad dodem do milijun gp onda trosim sve na paket s legendama kad budu i sve igrace trpam u featured Rodryga

tito vampir! Bog I Hrvati!
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ljudi, koji option file koristite za Ps4? Naime kupio sam os Pesuniversa (ok je, no nakon izlaska patcheva se sve pobrkalo..) i sad vidim da moram opet nadoplatiti 5 funti posto je to godismja pretplata ( aplatio prije par mjeseci?!)

 

Ima li kakva alternativa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Prvi pesuniverse op bio je po mjeri i sjeo mi je od prve i bez greske. Od tada mi ne pada na pamet bilo sto dirati.

 

Instalirao sam ga na cist pes, po uputama TTB-a (TheTrueBrits), odmah nakon prvog ubacivanja disca u ps4.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 19:40 (TheMaverick).
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Ja sam donekle sredio ekipu, solidni su igraci, sem Aguera i Mbapea nista narucito, uzeo Simeonea ali team spirit mi je uzas, kako sad to podici za 50 % xd. Sve boost-ove sam iskoristio tj imao nesto jako malo :/. Probao prijateljsku jednu protiv dobrog igraca sa ekipom od 3500 strength ali mi se cini da je team spirit mnogo, mnogi bitan. Nisam mogao mrdnuti, nakantao me ko budalu 😂

 Igraj protiv kompa s tom ekipom. Ubaci bijele lopte umjesto igraca koji imaju 99ts s tim trenerom a ostale koji nemaju ostavi neka se uigravaju, protiv kompa ionak nije bitno. Desetak tekmi i bit ces blizu. Takoder digni familiarity treberu ako nisi

tito vampir! Bog I Hrvati!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
LeskiRM kaže...

Imam oko 30 max level igraca.

 

Sad mi je jos Vinicius Jr ostao 3 levela do maxa.

a kad dodem do milijun gp onda trosim sve na paket s legendama kad budu i sve igrace trpam u featured Rodryga

 

Mislim da je fora nakon sto si formirao mega ekipu, ulagati u talentirane igrace nizeg ratinga.

 

Jedan dubidus s fifa teme stalno trubi kako  u PESu nemas za sto igrati, a ja mislim da itekako imas za sto igrati, kada poredas stvari na pravi nacin.

 

Nadam se da ce Konami u potpunosti uspjeti pretvoriti myclub u mini master ligu online s dosta elemenata iz prijasnjih izdanja odnosno master liga i na taj nacin oplemeniti myclub.

 

Mislim da bi s gore navedenim pristupom uspjeli privuci dosta ozbiljnih igraca, a s futom nek se hebu klinje skupa s jeftinim i turbo arkadnim gameplayom.

 

 

The Commissioner of Football
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni su u my club bolje stvari od futa tipa to sto je svaki igrac jedinstven znaci mozes igrati sa igracem samo one pozicije koje on zna igrati ako ne zna onda gubi statse i chemistry, sto ima vise slobode igraci nisu povezani ligama, klubovima i drzavama vec se taj team spirit povecava sto vise igras sa tim igracima sto i je realno, fora mi je to sto pored ocjene slabije noge ima i broj koliko taj igrac koristi slabiju nogu i super mi je to sto svaki igrac ima svoje skilleve koje radi u stvarnosti a ne kao u fifi imas zvijezdice pa onda sa odredjenim brojem zvijezdica mozes raditi skill. Sjecam se u prijasnjim fifama je to bio problem jer je bio mcgeady spin koji je zahtjevao 5 zvijezdica a mcgeady igrac koji je izmislio taj skill nije mogao napraviti skill jer je imao 4 zvijezdice sto je totalna glupost ovako u pesu radis skilleve koje taj igrac zna raditi a ne nesto deseto sto oni nikad nisu napravili.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni je u zadnje vrijeme fora igrati s Verrattiem. Kao preslikan je iz stvarnosti. Nevjerovatno je kako se ponasa na terenu s obzirom na skilleve i player indexe.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Meni je u zadnje vrijeme fora igrati s Verrattiem. Kao preslikan je iz stvarnosti. Nevjerovatno je kako se ponasa na terenu s obzirom na skilleve i player indexe.

 

 Bome da cudo od igraca,meni je igrom slucaja dosao u prvi tim posto sam bio u krizi sa GP i ostao je....Inace mi je bilo u planu raspustit ih jer sam imao dva ili cekat treceg pa zamjenit

 

 

 

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ljudi, ak netko igra na ps4 i dobar je u co-op igranju slobodno me mozete dodat.

solo igranje mi je dojadilo vec pomalo, coop mi je puno zabavniji. Imam odlicnu ekipu i dobru statistiku, a cak sam i u sim statistici dosao u top 10 svih igraca jedno vrijeme. Sad sam pao na 25 mjesto..

 

shadowchild90 je psn id.

 

 

tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice