Problem s igrom

poruka: 12
|
čitano: 962
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem s igrom

Instalirao sam King Of The Road i kad ga pokusam pokrenut izbaci mi prozor koji je prikazan na slici.Driveri od graficke su azurirani na najnoviju verziju, ne znam u cemu je problem?

Softwer
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problem s igrom

E vidis igra se ne slaze s tim da su driveri instalirani odnosno kaze da nema grafe

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s igrom
nicky.sl kaže...

E vidis igra se ne slaze s tim da su driveri instalirani odnosno kaze da nema grafe

 Kako to rjesit?

Softwer
10 godina
offline
Problem s igrom

Daj vidi u device manageru sta ti stoji pod display adapter

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s igrom
Softwer kaže...

Instalirao sam King Of The Road i kad ga pokusam pokrenut izbaci mi prozor koji je prikazan na slici.Driveri od graficke su azurirani na najnoviju verziju, ne znam u cemu je problem?

 -igra iz 2002? dx8 itd.. takve stvari očekivano ne rade, možda pomogne instalacija dx90c redist i/ili pokretanje u kompatibilnom modu.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s igrom
nicky.sl kaže...

Daj vidi u device manageru sta ti stoji pod display adapter

 Stoji "AMD Radeon HD 5450"

Softwer
10 godina
offline
Problem s igrom

E onda nesto s igrom ne valja il fali.

Jel igra oriđiđi il yogurt verzija ?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problem s igrom

Nisan ni vidija kolega ti je objasnija sta moze bit pa probaj jer upravo na to sam i ja mislija

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s igrom
nicky.sl kaže...

Nisan ni vidija kolega ti je objasnija sta moze bit pa probaj jer upravo na to sam i ja mislija

 Pokusano i ne ide

Softwer
15 godina
offline
Re: Problem s igrom

-šta je pokušano, šta neće, jel igra iz 2002? itd.. (gukni, nemoj samo spamat..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s igrom
ihush kaže...

-šta je pokušano, šta neće, jel igra iz 2002? itd.. (gukni, nemoj samo spamat..).

 Instalirao DirectX,pokušao s kompatibilnošću za druge Windows operacijske sustave i ne ide...Igra je iz 2002.

Softwer
15 godina
offline
Re: Problem s igrom
Softwer kaže...
ihush kaže...

-šta je pokušano, šta neće, jel igra iz 2002? itd.. (gukni, nemoj samo spamat..).

 Instalirao DirectX,pokušao s kompatibilnošću za druge Windows operacijske sustave i ne ide...Igra je iz 2002.

 -igra je prestara, ali možda može.

- za directx sam ti konkretno napisao, pročitaj... verzija. Dali si taj instalirao, ako nisi, instaliraj.

- pokretanje pod compat.mod npr za win98 ili XP.. (ni to nisi preciznije naveo) možda proradi pod w95.. a neke igre su npr radile tek kad se VGA prebaci na 16bit ili 8bit color (8bitnog moda više nema), jer jednostavno aplikacija ne prepoznaje-ne predpostavlja više od tog moda...

- ako je neka postavka same VGA možda ručno editiranje cfg-ini filea, itd...

.. pa sve do npr pokretanja VMa kao XPmod pod w7pro.. (home nema). Ili nabaviš noviju igru, remake i sl. google obično nešto pronađe.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice