Project Zomboid

poruka: 7
|
čitano: 8.910
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Project Zomboid

Project Zomboid je indie horror survival naslov. Prije nego se nabrijete da je ovo nova igra u Dead Island stilu - nije.

Igra radi malen tim iz UK i izgledom najvise podsjeca na XCom za kojeg vecina ovdje vjerojatno nije ni cula.

 

O cemu se radi u igri?

Prvo, igra je survival u krajnjem smislu, tj. ne postoji ending u kojem ne umirete. Jedina poanta je prezivjeti sto duze u gradu.

Prezivljavanje ovisi najvise o alatima i hrani. Potrebno je pronaci cekic, cavle, daske, zabarikadirati prozore. Potrebno je pronaci apartman sa peci i hladnjakom tako da se sva hrana moze negdje skladistiti i eventualno ispeci i pojesti. Potrebno je pronaci ponesto oruzja: sjekiru, basebal palicu, eventualno sacmaricu.

Crafting je vrlo velik dio igre i vecina stvari koje nalazite su komponente.

Druga bitna stvar su 'moodleti', odnosno male ikonice koje oznacavaju kako se vas avatar osjeca, i svaki moodlet donosi neke svoje bonuse i penale. Npr. dosadno vam je (accuracy penal), spava vam se (sporije hodanje), gladni ste, pijani, pokisli, depresivni.

 

Treca, najbitnija stvar - igra je jos uvijek u ranoj, ranoj beti, i tim izbacuje regularne updateove, po uzoru na Minecraft. Modding cini veliki dio igre, i uz nekoliko modova igra se moze debelo upotpuniti novim crafting receptima, novim mapama, novim oruzjima, etc.... slijedeci veci update donosi bolji lighting model, NPCove sa AI-em, i poboljsani skripting - sto znaci da nadalje, modovi mogu sadrzavati potpuno novu mehaniku, ne nuzno nove itemove bazirane na staroj.

Buduci updateovi zasigurno donose i multiplayer.

 

Website za igru je ovdje.

 

Ko piratizira je p*cka, gad  i g*vno! Decki definitivno nisu nikakva kompanija niti grcaju u milijunima, i postoji probna verzija koju mozete isprobati prije nego se odlucite na kupnju i pravo na konstantne besplatne updateove.

Set as I am in my ways and my arrogance, burden of proof tossed upon non-believers... You were my witness, my eyes, my evidence, Judith Marie, unconditional one...
 
3 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Project Zomboid

na steam greelightu je uspjeh dakle uskoro dolazi na steam 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2012 19:38 (intel97).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Project Zomboid

Odlicna igra, vidio sam je na steam greenlight-u ali nisam mislio da je ovako dobra. Probao demo i izgorila mi kuca nakon sto sam zaboravio iskljuciti sporet na kojem sam grijao supu za zenu i sebe :D

Developeri imaju mnogo ideja i dobar community feedback, cak je i nekoliko modova je izaslo. Iako se vec sada moze kupiti ja jedva cekam da izadje na steam-u, pogotovo kad naprave multiplayer. Nadam se da ce rocket (dayz dev.) kopirati par stvari iz ove igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Project Zomboid

U biti, izasla je tona modova, i igra dobija sasvim drugaciju dimenziju kad instaliras one preporucene... kao i u Minecraftu, tim se oslanja na community za dodavanje gameplaya dok se oni bave vise sistemskim stvarima.

 

Navodno u buducnosti planiraju dodati i multiplayer...

I wanna feel the changes coming down... I wanna see what I've been hiding...
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Project Zomboid

Izlazi ovog petka na steam. Kupite na desuri i dobijate desura+steam kej za sa 50% popusta. U petak povecavaju cijenu pa kupite dok je jos jeftinije.

Steam: merce990
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Project Zomboid

Igrica se cini kul. Gledo sam nekog youtubera kako igra i stvarno je igrica sup! Vidjet cemo kako ce izgledat kad je malo nadograde.

 

War...War never changes...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Project Zomboid

Odlicna survival igra. Vec sada ima local coop, kasnije ce dodati online, tako da se isplati sada uzeti, podrzati devove i jeftinije proci.

6 eura na desura, nakon releasa u petak 12 eura: http://www.desura.com/games/project-zomboid

Steam: merce990
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice