Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 248.203
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Valjda se cure pale na to. Enio penio je najviše jebao dok je u esl 5v5 čitao i kidao siguran sam 

 

uberi ovo

 

pa kako to nađu, tko to nađe lol 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Rainbow Six Siege

Sve to stoji, ali... Ja ne želim biti na dobroj volji kontra tima hoće li pošteno igrati. I očekivam devove da to poprave, posto nije kompliciran problem.

Za aimbot je potreban 3rd party softver, za ovo ne.

Za mene svi ti igrači koji uništavaju zabavu drugima(cheat, glitching, griefing) u kompetitivnim igrama  mogu polizat prst i stavit ga u trofaznu utičnicu. A griefere sam počeo smatrati još većim scumom od onih koji koriste cheatove.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2017 15:57 (Et_Tu_Brute?).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

fila moš objasnit taj glitch leavanja u rankedu? Do sad nisam vidio ni cuo ni iskusio. Koja je fora?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Jednostavno protivnički tim kad gubi odmah nakon zadnjeg killa svi izađu, i ti dobiješ 0 bodova za pobjedu... ovi koji su izašli dobiju 15min ban i izgube bodove, al spriječavaju tebe da se dođeš do večeg ranka

Engage...
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Soldier977 kaže...

Ludo je kako jedan čovjek može donijeti prevagu i onda kada se čini da je sve izgubljeno. Gubili 3:0 i ništa se nije činilo da možemo dobiti iti jednu rundu, a onda je D3vil poludio.....

(mjuza u video u je radi maskiranja govora mržnje )

 

 Hhh odlican mec, bas su nas fino zgazili prvih par rundi, poceli provocirati i podcjenjivati a onda im se odbilo od glavu kao onaj nade 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jean-Luc Picard kaže...

Jednostavno protivnički tim kad gubi odmah nakon zadnjeg killa svi izađu, i ti dobiješ 0 bodova za pobjedu... ovi koji su izašli dobiju 15min ban i izgube bodove, al spriječavaju tebe da se dođeš do večeg ranka

 Sva sreća pa nisam se susreo s tim.

12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
PsychoBully kaže...

Upravo smo odigrali war vs RoBG-a momci su nas pobjedili, 2-1, čestitamo. Zanimljivo je bilo ali imaju neke malo glupaste momke u teamu nažalost pa su nakon matcha pisali picke izii itd... Ugl GG WP

 Ko je RoBG ekipa? S foruma ovdje ili...?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Valjda se cure pale na to. Enio penio je najviše jebao dok je u esl 5v5 čitao i kidao siguran sam 

 

uberi ovo

 

pa kako to nađu, tko to nađe lol 

 dobro je da se znaju bugovi i glitchevi i jos bolje je da ih javno objave sad developeri mogu znat sto treba popraviti pa ako im je stalo da igra ide na bolje,a ne na gore mogu biti zahvalni na ovakvim uradcima jer ce znati sto treba popraviti ali ipak je rijec o bugisoftu pa sam skeptičan malo,ali u svakom slucaju ovo podrzajem kad vec ima onih koji idu trazit ovake stvari jer na developerima je da poprave....

lol123Ipe77HR
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Ipe77 kaže...

 dobro je da se znaju bugovi i glitchevi i jos bolje je da ih javno objave sad developeri mogu znat sto treba popraviti pa ako im je stalo da igra ide na bolje,a ne na gore mogu biti zahvalni na ovakvim uradcima jer ce znati sto treba popraviti ali ipak je rijec o bugisoftu pa sam skeptičan malo,ali u svakom slucaju ovo podrzajem kad vec ima onih koji idu trazit ovake stvari jer na developerima je da poprave....

 Pa jasno da je je dobro da se nađu, ali isto tako budi svjestan da kad te ubije taj c4 odozdola da ćeš monitor progutati od ljutnje, kao što meni dižu tlak ti leaveri. Leavenje je problem u online igrama otkako znam za sebe, premalo se na tu zaštitu misli.

 

Dujo kakva je to ekipa,domaći dečki ili?

 

Prilično jadno pisati easy na kraju runde, ajde kad je zajebancija pa znaš da se netko šali, ali tako, u waru, prejadno.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Rainbow Six Siege

I? Jel pišu išta o tome da patchiraju leavanje iz Rankeda?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

http://prntscr.com/efwf8s

http://prntscr.com/efwfrl

 

cro_b4d3m-ovi problemi sa bugisoftom

 

u 2 tjedna što ja igram, naletio sam na milijun problema koji ovi mamlazi ne znaju rijesit kroz vec drugu godinu ove igre, sramotno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Rant.

 

Pored svih problema koje ova igra ima, najgori problem su ljudi čini mi se. Igranje sa randomima je čisti cancer, bilo da se radi o casualu, ili rankedu. Nakon što sam odigrao prvih 10 ranked mečeva bio sam pozicioniran u silver 4 i neko je vrijeme bilo dobro. Čudio sam se kako su ljudi normalni, daju upute, bodre i ne seru previše kad napraviš neku glupu grešku... Care dragi što sam se zajebo u procjeni. Ubrzo mi se sreća preokrenula i kako sam tonuo sve dublje, ljudi su postajali sve gori. Dno je bilo kad sam pretrpio 6 poraza u nizu, ali ne bilo kakvih poraza. To je bilo sve rezultatom tipa 4-0, 4-1, gdje su mi članovi tima redovito bili afk, ili disconnectani, ili bi se cijeli meč neartikulirano glasali, ili bi cijelo vrijeme namjerno birali recruita jer je to 'duhovito', pa onda bi iz čista mira odmah na početku sačmaricom rasuli taoca '4 the lolz', itd... Mislio sam si, pa bog te kolko nesreće mogu imati?!

 

I tako nakon puno muke i suza, uspijem se vratiti opet na korak do silvera, da bi preko vikenda nemam pojma kolko partija izgubio i sad sam opet na rubu fuckin bakra. Ovaj moj rant su trigerirala upravo 4 poraza u nizu, gdje su se u 2 od 4 partije moroni međusobno poubijali. Nevjerojatno nešto. Nikako pobjeći iz blata. :-(

 

Rant end.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Zato ranked nikad ne smiješ igrat bez full 5 man skvada. Sve ispod je recept za poludit.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
animosity_frenzy kaže...

Rant.

 

Pored svih problema koje ova igra ima, najgori problem su ljudi čini mi se. Igranje sa randomima je čisti cancer, bilo da se radi o casualu, ili rankedu. Nakon što sam odigrao prvih 10 ranked mečeva bio sam pozicioniran u silver 4 i neko je vrijeme bilo dobro. Čudio sam se kako su ljudi normalni, daju upute, bodre i ne seru previše kad napraviš neku glupu grešku... Care dragi što sam se zajebo u procjeni. Ubrzo mi se sreća preokrenula i kako sam tonuo sve dublje, ljudi su postajali sve gori. Dno je bilo kad sam pretrpio 6 poraza u nizu, ali ne bilo kakvih poraza. To je bilo sve rezultatom tipa 4-0, 4-1, gdje su mi članovi tima redovito bili afk, ili disconnectani, ili bi se cijeli meč neartikulirano glasali, ili bi cijelo vrijeme namjerno birali recruita jer je to 'duhovito', pa onda bi iz čista mira odmah na početku sačmaricom rasuli taoca '4 the lolz', itd... Mislio sam si, pa bog te kolko nesreće mogu imati?!

 

I tako nakon puno muke i suza, uspijem se vratiti opet na korak do silvera, da bi preko vikenda nemam pojma kolko partija izgubio i sad sam opet na rubu fuckin bakra. Ovaj moj rant su trigerirala upravo 4 poraza u nizu, gdje su se u 2 od 4 partije moroni međusobno poubijali. Nevjerojatno nešto. Nikako pobjeći iz blata. :-(

 

Rant end.

 I feel you. Većinom isto igram solo i najgore je kad dobis neke debile u timu. Ovaj tjedan me loše krenulo i pao s gold 2 na gold 4. 2 meča dvojica debila se posvađaju i poubijaju se na početku runde. Treći meč igram s 4 igrača u klanu koji su bili toliko nekordinirani i loše igraju da je to za popizdhit ( a bili 100lvl + ). Četvrti meč vodimo 3:0 i tu zadnju rundu rushaju 3 na 1, popuše i jedan lik raqe quita. Taj meč završi 5:4 za protivnike.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
The_K kaže...

 I feel you. Većinom isto igram solo i najgore je kad dobis neke debile u timu. Ovaj tjedan me loše krenulo i pao s gold 2 na gold 4. 2 meča dvojica debila se posvađaju i poubijaju se na početku runde. Treći meč igram s 4 igrača u klanu koji su bili toliko nekordinirani i loše igraju da je to za popizdhit ( a bili 100lvl + ). Četvrti meč vodimo 3:0 i tu zadnju rundu rushaju 3 na 1, popuše i jedan lik raqe quita. Taj meč završi 5:4 za protivnike.

 

Haha, šta reći osim da je na nižim levelima taj problem još više naglašen. Još me prilično frustrira što ne postoje nikakvi trajni reporti nakon meča, pa da barem mogu prijaviti debile radi namjernih TK-ova. Sinoć nam je recimo jedan sa nickom 'M4ri0' upropastio meč. U jednoj rundi je ubio nekog iz tima jer mu je uzeo Miru, da bi onda opet u idućoj odmah na početku ubio nekoga. Kad sam mu prigovorio, pokušao je ubiti i mene, ali ga je igra kickala jer je u međuvremenu ubio još jednog. Ono, ffs... Nemam naviku, ali mislim da ću morati početi snimati gameplay radi učestale pojave raznoraznih idiota.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Community je banana, a igra to jako kažnjava zbog samog načina izvođenja.

Morate se formirati u skvadove, dodajte se i igrajte skupa. Ponajviše ljudi sličnih levela i skilla tako da vam bude lakše.

 

Za ranked, minimalno 3 čovjeka moraju bit na ts i znat što rade da mogu uzet thermite thatcher i šta treba, jer ni na rankedu nitko ne pokušava uzet šta treba. Trči se ash-bb-buck odmah, nitko ne kombinira nit pokušava.

 

Voip nitko ne koristi, tu i tamo, kad ja počnem pričat onda se i oni ohrabre. 

Po tome domaći community je nepostojeći. Možda ima igrača, ali ne srećem ih. Imaš sve skupa 3-4 okupljališta koja su više manje privat i discord od adrie.

Od domaćih imaš xct i damu, taj bomb klan šta je duju pobjedio, dujo i nesdub, antraks i njegovi, sym neki domaći tajni klan, dex-isto domaći ali nisam s liderom do kontakta došao... i to je to, na discordu od adrie sam sreo ok dečke, ali ne igra se tamo rs 6 toliko i opet ništa.

 

Tako da dodajte ljude s kojima ste imali dobar meč, skupljajte se u skvad i pokušajte na ranked. Solo je užas i nemojte si to raditi.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Meni je smiješno kad te +100 lvl prozove za wallhack kad ga ubiješ kroz barikadu ili zid jer si ga čuo da postavlja breach charge ili cluster charge. Koliko zatucan moraš biti da kroz +100h sati igre ne znaš pratiti zvuk i koristiti ga u svoju korist.

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
PsychoBully kaže...

https://www.twitch.tv/du_jo_cro

 

Ide war NesDub vs XCT

 

EDIT: 

 

 

Evo ako nekoga zanima.

 Opet ste bacili friendly, ajde fino, malo pogledao runde. Dobre partije, bome ste se vi fino ushemili, dobro si ti to dujo skubicirao.

 

Šta je to sa settingom, runde po 5, defuse 5 hitova wtf?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Bilo je namješteno po esl postavkama, prvi do 5 ili OT na 4:4, defuse i plant 7 sec, i svaki 2 defensa možeš branit istu lokaciju

Engage...
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Meni nije jasno zašto ubisoft ne buffa lokacije koje nitko ne bira i koje su nemoguće za obraniti. Npr. living room u Hause mapi. Ta lokacija je otvorena sa svih mogućih kutova i lagano rješenje je za to da maknu s jedne strane prozor i onda bi bilo lakše braniti se. Ili bi mogli zamjeniti tu lokaciju s nekom drugom na prvom katu.

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jean-Luc Picard kaže...

Bilo je namješteno po esl postavkama, prvi do 5 ili OT na 4:4, defuse i plant 7 sec, i svaki 2 defensa možeš branit istu lokaciju

 To je na esl? Nisam znao, pardon.

Gledam da je čudnovato. Po meni je bolje odigrat kao ranked pravila i bok, kad nismo baš, tj. ne znam ko igra esl od nas domaćih pa se naviknuo na pravila.

u svakom slučaju gg.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Ma jasno, samo komentiram iz viđenog posebno ona runda di je devil imao rundu, a vaš defuse i onda neka poluanimacija blesava i sve traje tako dugo...

ali dobri mečevi, barem što sam pogledao.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Ovo nema smisla igrat ako nemas ekipu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
SuperWarrior kaže...

Ovo nema smisla igrat ako nemas ekipu?

 pa da, al dodji na discord, uvijek ima nekog za gejm

12 godina
offline
Rainbow Six Siege
Vi tu kukate kako je igranje bez ekipe loše, a što bih ja trebao reći nakon što me prijatelj, klanski kolega, čovjek kojeg sam smatrao ljudinom, pogodi, zna da me pogodio i onda me završi.
Recite vi meni što bih ja na to trebao reći?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...
Vi tu kukate kako je igranje bez ekipe loše, a što bih ja trebao reći nakon što me prijatelj, klanski kolega, čovjek kojeg sam smatrao ljudinom, pogodi, zna da me pogodio i onda me završi.
Recite vi meni što bih ja na to trebao reći?!


 Nikad....N I K A D....nemoj ići pred tipa sa ogromnim čekićem i SMG puškicom crvene boje!

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Zero2 kaže...


 Nikad....N I K A D....nemoj ići pred tipa sa ogromnim čekićem i SMG puškicom crvene boje!

Kad je takav tip u igri onda je sigurnije biti u njemu protivničkom timu... manje ćeš izginut od njega :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Zero2 kaže...
Skilledžija kaže...
Vi tu kukate kako je igranje bez ekipe loše, a što bih ja trebao reći nakon što me prijatelj, klanski kolega, čovjek kojeg sam smatrao ljudinom, pogodi, zna da me pogodio i onda me završi.
Recite vi meni što bih ja na to trebao reći?!


 Nikad....N I K A D....nemoj ići pred tipa sa ogromnim čekićem i SMG puškicom crvene boje!

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...
Vi tu kukate kako je igranje bez ekipe loše, a što bih ja trebao reći nakon što me prijatelj, klanski kolega, čovjek kojeg sam smatrao ljudinom, pogodi, zna da me pogodio i onda me završi.
Recite vi meni što bih ja na to trebao reći?!

 Get rekt, noob.

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jack Sparrow kaže...
Skilledžija kaže...
Vi tu kukate kako je igranje bez ekipe loše, a što bih ja trebao reći nakon što me prijatelj, klanski kolega, čovjek kojeg sam smatrao ljudinom, pogodi, zna da me pogodio i onda me završi.
Recite vi meni što bih ja na to trebao reći?!


 Get rekt, noob.

 Bilo je EZ!!

 

Btw igrali neki dan copper war i ušli nekako indisponirano u rundu. I gaze sad nas prvu....pa drugu...kenjare nešto po chatu...i onda ubiju antraksa i lik mu stavi muda u čvalje nekoliko puta i još napiše kako je streamer!! I tu nas je prelomilo. Nas 4 konja od 40 godina smo toliko iznervirali klince sa git gud...ez...noob clan spikom da su popljugali na kraju sve runde. Ponekad je dobro biti toxic.

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2017 11:02 (Zero2).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice