Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 248.060
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
11 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Ima ko problema sa misem ko da ima neki dilej kada je u aim down the sight? vsync je off i sve settigs na low skoro fps iznad 150 stalno ne kuzim do cega bi moglo bit u ostalim igrama sve 5

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Nvidia GTX 680 kaže...

Ima ko problema sa misem ko da ima neki dilej kada je u aim down the sight? vsync je off i sve settigs na low skoro fps iznad 150 stalno ne kuzim do cega bi moglo bit u ostalim igrama sve 5

 jel ti ugašena ona akceleracija u control panelu?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Ima ko problema sa misem ko da ima neki dilej kada je u aim down the sight? vsync je off i sve settigs na low skoro fps iznad 150 stalno ne kuzim do cega bi moglo bit u ostalim igrama sve 5

 jel ti ugašena ona akceleracija u control panelu?

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Malo kasni odgovor, al jbg :D

 

Jesi li mozda primjetio da li ti FPS-a dropa u trenutku aimanja?

7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Ovaj vikend smo imali prvi community fun cup :) Tenks svima koji su sudjelovali, planiramo opet napraviti slican turnir kroz par tjedana, nadamo se u jos vecem broju.

Evo snimka finala - https://www.twitch.tv/videos/141047739

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

Ovaj vikend smo imali prvi community fun cup :) Tenks svima koji su sudjelovali, planiramo opet napraviti slican turnir kroz par tjedana, nadamo se u jos vecem broju.

Evo snimka finala - https://www.twitch.tv/videos/141047739

 https://clips.twitch.tv/DarlingDepressedChipmunkEagleEye ovo je definitivno najbolji dio turnira hahahahaahha

12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Zanimljivo, peekers advantage in action:

 

https://gfycat.com/TotalMeaslyFoal

 

Prestrašno nešto. :-)

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Ekipa ima nekih naznaka da ce biti free weekend?  Htio bi probati igru prije nego je kupim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 21:42 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Baldurion kaže...

Ekipa ima nekih naznaka da ce biti free weekend?  Htio bi probati igru prije nego je kupim.

 ne kupuj bar ne još možda nekad i poprave netcode...za sad je ovo prestrašno peeker ima prednost uvijek to nije normalno

lol123Ipe77HR
14 godina
offline
Rainbow Six Siege

Pa ti budi peeker uvijek a ne pravit kafu dok sjedis u kutu, a i to nije problem jer jednostavno napravis pixel wide view da imas i samo pucaj cim vides nesto.

Sarma
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
hari85 kaže...

Pa ti budi peeker uvijek a ne pravit kafu dok sjedis u kutu, a i to nije problem jer jednostavno napravis pixel wide view da imas i samo pucaj cim vides nesto.

 cuj lika 'to nije problem' predivno ako to nije problem u igri daj mi reci sto je molim te?.......naravno da je problem i to onaj najveci sto moze bit u jednom fps naslovu koji k tome teži da bude esport igra koja bi se igrala na natjecanjima.....(naravno da se trudim uvijek biti peeker naucio sam to do sad ali to nije uvijek riješenje kada recimo ostanem 1v3 ja cu na tu prednost ubit jednog ali ne i drugog ako iz dva razlicita kuta gledaju vrata na koja cu ući) igra je stvarno fun jer se odmakla od klasicnog fps napucavanja ali za ovakvu ideju je steta sto je u izvedbi bugisofta koji su majstori za upropastiti svaku dobru ideju ali dobro kupi si igru ako ćeš je igrat samo ono 'for fun' jer za drugo nevrijedi uvijerit ćeš se sam kad je kupiš i pogledaš par puta killcam.....

 

EDIT: i ja moram radit  pixel wide view zato što su oni nesposobni to popraviti i to zoveš riješenjem netcode problema....GG 

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 1:13 (Ipe77).
14 godina
offline
Rainbow Six Siege

Postao je dio balansa i igra bi gore bila bez njega sada nego s njim. 

Sarma
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
hari85 kaže...

Postao je dio balansa i igra bi gore bila bez njega sada nego s njim. 

 zašto bi igra bila gora kada bi netcode radio kako spada?...

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 1:22 (Ipe77).
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
hari85 kaže...

Postao je dio balansa i igra bi gore bila bez njega sada nego s njim. 

  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Šta nije malo bezveze nekome govoriti da ne kupuje? Mislim pokušavaš nekoga odgovoriti od igre zato jer će to korisitit kome?

 

Isitna da igra ima problema sa "netcodom" ali ima i mnogo drugih takve probleme, to je anomalija online gaminga. Pogotovo u večini pucačina. Isto tako svaka igra ima neku manu i nikad ni jedna neće biti savršena. Da je tko nebi igrali ni jednu drugu igru nego čovječe ne ljuti se. :)

Ranbow Six zna frustrirati i zna imati neke probleme, ali kad radi igra je jako zarazna i dobra.  

10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Baldurion kaže...

Ekipa ima nekih naznaka da ce biti free weekend?  Htio bi probati igru prije nego je kupim.

 Koliko se sjećam, svaki put kad izbace dlc, daju i free weekend tako da bi trebao uskoro biti.

7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Yup, free weekend ocekujemo kroz sljedeca 2-3 tjedna s obzirom da 21.5 (ak sam dobro zapamtio) u Katowicama igraju finale pro lige.

 

A za sami netcode i peekers advantage...ne postoji igra u kojoj ne postoji peekers advantage, samo sto je u Siegeu (sto zbog enginea, sto zbog netcodea) to očitije. Jbg zbog toga igraci se moraju adaptirati tome i igrati s vise kretanja, a ne stajanja na jednom mjestu i drzanja kuta. Sama igra je meni super, nakon CoD-a i CSGO-a velika promjena. I sama cijena je odlicna (standard edition se moze nabaviti za 20€, starter za 15€), a jednostavno nema argumenata ne isprobati igru tijekom free weekenda.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jack Sparrow kaže...

Šta nije malo bezveze nekome govoriti da ne kupuje? Mislim pokušavaš nekoga odgovoriti od igre zato jer će to korisitit kome?

 

Isitna da igra ima problema sa "netcodom" ali ima i mnogo drugih takve probleme, to je anomalija online gaminga. Pogotovo u večini pucačina. Isto tako svaka igra ima neku manu i nikad ni jedna neće biti savršena. Da je tko nebi igrali ni jednu drugu igru nego čovječe ne ljuti se. :)

Ranbow Six zna frustrirati i zna imati neke probleme, ali kad radi igra je jako zarazna i dobra.  

 da si pročitao moje komentare do kraja ne bih ovo niti napisao lijepo sam na kraju 'rasprave' rekao neka si kupi igru ako će igrati ff...jer za drugo baš i nije......neznam za vas tu ali ja prvi volim čuti nekakav dojam ili komentar vezan za igru koju namjeravam kupiti pa ako je frajer odlučio igru kupit moje mišljenje njemu nemora ništa značiti....a u isto ce se i sam uvjeriti kada proba igru na sljedećem free vikendu te će sam prosuditi da li da je kupi ili ne.....

lol123Ipe77HR
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Ipe77 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Šta nije malo bezveze nekome govoriti da ne kupuje? Mislim pokušavaš nekoga odgovoriti od igre zato jer će to korisitit kome?

 

Isitna da igra ima problema sa "netcodom" ali ima i mnogo drugih takve probleme, to je anomalija online gaminga. Pogotovo u večini pucačina. Isto tako svaka igra ima neku manu i nikad ni jedna neće biti savršena. Da je tko nebi igrali ni jednu drugu igru nego čovječe ne ljuti se. :)

Ranbow Six zna frustrirati i zna imati neke probleme, ali kad radi igra je jako zarazna i dobra.  

 da si pročitao moje komentare do kraja ne bih ovo niti napisao lijepo sam na kraju 'rasprave' rekao neka si kupi igru ako će igrati ff...jer za drugo baš i nije......neznam za vas tu ali ja prvi volim čuti nekakav dojam ili komentar vezan za igru koju namjeravam kupiti pa ako je frajer odlučio igru kupit moje mišljenje njemu nemora ništa značiti....a u isto ce se i sam uvjeriti kada proba igru na sljedećem free vikendu te će sam prosuditi da li da je kupi ili ne.....

 pa nece kupit igru i ne igrat..... i am just sayin'

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
dado16 kaže...
Ipe77 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Šta nije malo bezveze nekome govoriti da ne kupuje? Mislim pokušavaš nekoga odgovoriti od igre zato jer će to korisitit kome?

 

Isitna da igra ima problema sa "netcodom" ali ima i mnogo drugih takve probleme, to je anomalija online gaminga. Pogotovo u večini pucačina. Isto tako svaka igra ima neku manu i nikad ni jedna neće biti savršena. Da je tko nebi igrali ni jednu drugu igru nego čovječe ne ljuti se. :)

Ranbow Six zna frustrirati i zna imati neke probleme, ali kad radi igra je jako zarazna i dobra.  

 da si pročitao moje komentare do kraja ne bih ovo niti napisao lijepo sam na kraju 'rasprave' rekao neka si kupi igru ako će igrati ff...jer za drugo baš i nije......neznam za vas tu ali ja prvi volim čuti nekakav dojam ili komentar vezan za igru koju namjeravam kupiti pa ako je frajer odlučio igru kupit moje mišljenje njemu nemora ništa značiti....a u isto ce se i sam uvjeriti kada proba igru na sljedećem free vikendu te će sam prosuditi da li da je kupi ili ne.....

 pa nece kupit igru i ne igrat..... i am just sayin'

 a vidim ni ti nisi shvatio sto sam htio reći te se pitam ima li vama potrebe to objasnjavati i dalje...mislim da ne....

lol123Ipe77HR
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Ipe77 kaže...
dado16 kaže...
Ipe77 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Šta nije malo bezveze nekome govoriti da ne kupuje? Mislim pokušavaš nekoga odgovoriti od igre zato jer će to korisitit kome?

 

Isitna da igra ima problema sa "netcodom" ali ima i mnogo drugih takve probleme, to je anomalija online gaminga. Pogotovo u večini pucačina. Isto tako svaka igra ima neku manu i nikad ni jedna neće biti savršena. Da je tko nebi igrali ni jednu drugu igru nego čovječe ne ljuti se. :)

Ranbow Six zna frustrirati i zna imati neke probleme, ali kad radi igra je jako zarazna i dobra.  

 da si pročitao moje komentare do kraja ne bih ovo niti napisao lijepo sam na kraju 'rasprave' rekao neka si kupi igru ako će igrati ff...jer za drugo baš i nije......neznam za vas tu ali ja prvi volim čuti nekakav dojam ili komentar vezan za igru koju namjeravam kupiti pa ako je frajer odlučio igru kupit moje mišljenje njemu nemora ništa značiti....a u isto ce se i sam uvjeriti kada proba igru na sljedećem free vikendu te će sam prosuditi da li da je kupi ili ne.....

 pa nece kupit igru i ne igrat..... i am just sayin'

 a vidim ni ti nisi shvatio sto sam htio reći te se pitam ima li vama potrebe to objasnjavati i dalje...mislim da ne....

 pa napisao si da kupi igru ako je za " for fun" al tome i jesu igre namjenjene... radi zabave kaj ne?, koji bi drugi razlog bio da igram igru? :)

 

shvacam kaj zelis reci,malo trolam zato i pise i am just sayin' ... svi se mozemo jedno sloziti da je igra zabavna, svi se mozemo sloziti da je zeznuta radi bugova ko i svaka igra... od 2010 do sada vise nema nijedne igre da je bez greske svaka ima bugove, lose netcodove bla bla bla... pa u moru tih igara i dalje bi izabrao siege

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

da tako je htio sam rec da kupi igru ako moze igrat da se ne živcira kad ga netko ubije zbog netcode-a ( jer se prečesto događa).....i ne kuzim sto je tu bilo teško za shvatiti ali ok.....i meni loš netcode na igri kao što je recimo neki BF ne smeta tu me ubije ja se spawnam odmah igram dalje bilo pa prošlo,a ovdje ako te zbog tog sranja prvog upuca ipak moraš čekati 3-4 min da ponovno kreneš igrati i jasno je da će to u ovoj igri puno više smetati.....

lol123Ipe77HR
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

nista od operatera do 8. mj, dotad navodno fixaju igru idioti blesavi

 

hong kong prebacen u season 3, a gromovci ce svaki po jedan u season 3 i season 4

 

i jos jedna negativna stvar, gromovci nece dobit svoju mapu

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...

nista od operatera do 8. mj, dotad navodno fixaju igru idioti blesavi

 

hong kong prebacen u season 3, a gromovci ce svaki po jedan u season 3 i season 4

 

i jos jedna negativna stvar, gromovci nece dobit svoju mapu

 

Mislio sam da se šališ, ali međutim!

 

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-US/news/152-289775-16/year-2-season-2-operation-health

 

Meni je čak i drago. Imaju super proizvod koji je u polufunkcionalnom stanju. Neka si uzmu vremena, ako će nešto dobro izaći iz toga.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
animosity_frenzy kaže...

 

 

Mislio sam da se šališ, ali međutim!

 

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-US/news/152-289775-16/year-2-season-2-operation-health

 

Meni je čak i drago. Imaju super proizvod koji je u polufunkcionalnom stanju. Neka si uzmu vremena, ako će nešto dobro izaći iz toga.

 Iako sam blago razocaran sto cemo biti jos 3 mjeseca bez contenta i sto nam ukidaju jednu mapu ovim bar pokazuju zelju za poboljsanjem i ozbiljnost projekta. Siege is here to stay, da im je cilj izbaciti Siege 2.0 ili neku drugu alternativu nebi radili ovako ogromni overhaul. Kratkorocno razocaran dugorocno ce se sigurno isplatiti.

Ali ljudi su ljudi, sad ocekujem od svih onih koji su redovno pljuvali igru i developere zbog nedostataka sad da pljuju zbog "manjka contenta" nikad ugodit :D

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Jedino razocaranje je sto to nisu prije najavili nego sad pred kraj sezone kad su svi bili nahypeani na nove opse :D.

Al ajd, podrzavam ovo. Sad se mogu raspištoljit na skinove do kraja te sezone

12 godina
offline
Rainbow Six Siege

Pametna odluka s obzirom da misle ovu igru gurati dugo.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

netrebaju dodavat ništa što se mene tiče samo neka taj netcode već je vrijeme....

lol123Ipe77HR
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jack Sparrow kaže...

Šta nije malo bezveze nekome govoriti da ne kupuje? Mislim pokušavaš nekoga odgovoriti od igre zato jer će to korisitit kome?

 

 Njegovom novčaniku mybe?

 

da sam znao kakve su ropotarije bf 4 i bf1 i kako sam ih na silu igrao, nikd nebi dao tih 1000kn za to andrlje, ali jesam, a mogao sam sa 1000kn platit si par noćenja na moru i uživati,

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Šta nije malo bezveze nekome govoriti da ne kupuje? Mislim pokušavaš nekoga odgovoriti od igre zato jer će to korisitit kome?

 

 Njegovom novčaniku mybe?

 

da sam znao kakve su ropotarije bf 4 i bf1 i kako sam ih na silu igrao, nikd nebi dao tih 1000kn za to andrlje, ali jesam, a mogao sam sa 1000kn platit si par noćenja na moru i uživati,

 Tko te tjerao?

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice