Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 247.821
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Ide mi na kurac što svaki korak sad moram gledat u zemlju umjesto u spotove.

toliko su  dodali tih fire and forget, ili plant and forget operatera da je to užas.

 

Nakon 3 godine IQ ima smisla, dobro pa ste je uveli na početku di nije imala smisla prvu godinu.

 

mapa nova je kaotična, nisam je prokužio još.

 

Netcode, nisam primjetio nešto osjetno.

Igra općenito, ne vidim neka velika 28gigabajtna poboljšanja...

 

Medic prosvjetli me, što je sad s igrom, što su popravili?

 

 

čekaj nakon 3 godine će maknut rng recoil? kako izmišljaju toplu vodu, a mi to moramo piti, kao vau, gle što su napravili.

Počinju mi ić na jetra te njihove silne promjene i izmišljanja toploga.

 

šta ne poprave silencere, beskorisni su skoro u ovakvom stanju.

 IQ je prije bila sasvim ok pick, 2 fragice su puno znacile za tim. AUG i Commando su sasvim fine puske bile + 3speed ops. Iako je Ash nekak cesci pick. U igri su hrpu stvari popravili. Ono najbitnije je update servera, novi lightning, novi nacin spremanja fileova i patchiranja, balansiranje nekih oruzja i ammo buff na mnogima, client-side debris je uklonjen ubacivanje map poolsa i da sad ne nabrajam, al ovo su meni nekak one bitnije stvari
Što ne valja sa silencerima tocno?

Jean-Luc Picard kaže...
The_K kaže...

Zadnje 2 mape uopće nisu široke i nalik su vanilla mapama. Pritom mislim na coastline i skyscraper jer theme park nisam još igrao. Jahta isto okej mapa, ali favela i border su sjebane mape.

Ne znam jel trolaš pošto je jahta ti je jahta ok, ali border je meni osobno jedna od najboljih mapa u igri. Što je sjebano na borderu?

 

fila2208 kaže...
Jean-Luc Picard kaže...

Ne znam jel trolaš pošto je jahta ti je jahta ok, ali border je meni osobno jedna od najboljih mapa u igri. Što je sjebano na borderu?

 Toliko pruža mjesta da defenderi izađu van, ima skučenih sobica koje se teško brane. Da  ne pričam one dugačke balkone na koje svi tryhardi iskaču i spawnpeekaju.

jednostavno mapa ne leži, kao da je za neku bržu pucačinu, a ne taktički attack defend. Meni su eventulano prolazne ona španjolska klub onaj, i ona sa japanskim dlc. One već imaju zanimljive flankove i prilaze.

Ostala ni jedna mi ne leži i mislim da ubi može bolje, što je pokazao s nekim od vanilla mapa.

Subjektivno pričam jasno.

 

Odigrao par partija, ne padaju nešto posebno, s tim da mi igra izgleda puno ružnije sad, kao da su texture mutne. Jesu mijenali neke od opcija nešto ili?

outline frienldya je sad nekako zrnast prije nije bio itd itd.

 

Ne vidim aposlunto nikakve super velike promjene u ovih 28gb

 

 

 Border je vjerojatno najbolja mapa u cijeloj igri i jedna od najigranijih mapa u pro ligi i ESL-u. Lijepa, zatvorena mapa koja ima dosta različitih pristupa kako upast na siteove. Nema strganih spawnpeekova, ali defenderi mogu vise-manje lagano rotirat vertikalno po mapi.

Skilledžija kaže...
dado16 kaže...

 Vjeruj mi siege je mala beba za battlegrounds... Tamo 101% neces znati jel cheater ili nije, jel luck jel dobar, ili hit nije registrirao itd...Sto se tog tice siege je i dalje bolji u tom segmentu.. Najbolje mi je kad dobijem kar u battlegroundsu lika opalim 3 puta u glavu i nece krepat, on mene jednom u glavu i ja krepam odma(ista oprema u pitanju).... Ono sto mozemo zakljuciti je da ces se nervirati kako god okrenes...

Ma znam sve.

Čitam povremeno što dečki pišu u BG temi i više-manje sam upoznat s problemima.

Ali jučer sam baš puk'o na R6.

Ispočetka, dok sam učio igru i mape, mi je bilo zanimljivo unatoč problemima, ali sad što više znam to mi više ide na kurac.

A ovaj jebeni patch od 28 GB je prelio čašu jer nije popravio ama baš ništa osim osvjetljenja.

Mnoge stvari su iste ili još gore.

 

Možda na kraju iz očaja opet instaliram BF4 i odem vozat heliće u pizdu strininu.

 

P.S.

Da li se zna datum kada će servere upgrejdat u R6?

Mada čisto sumnjam da to može popraviti stvar pošto je igra u srži pokarena.

 Serveri su upgradeni ovim zadnjim 26gb patchem i povecan je tickrate

10 godina
online
Re: Rainbow Six Siege

Kod bordera mi ne leže oni par objectiva koji su u ogromnoj prostoriji i otvoreni sa svih strana. Otvore strop, jedan zid s lijeve, drugi zid s desne strane i onda samo cekas kad ces ga dobit.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
The_K kaže...

Kod bordera mi ne leže oni par objectiva koji su u ogromnoj prostoriji i otvoreni sa svih strana. Otvore strop, jedan zid s lijeve, drugi zid s desne strane i onda samo cekas kad ces ga dobit.

 Koji tocno :D? Inace se na borderu najcesce igraju Armory/Arhivi i vent/workshop. A na rankedu nemam pojma šta ljudi uzimaju kao treći def..vjerojatno tellerse posto se lagano brani odozgora.

Ali ako si spomenuo da napadaci otvore strop, onda ga ne cuvate dobto :) U rainbowu se jako puno siteova čuva s kata iznad

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže..

Evo, jutros pijem kavu i čitam jebene vijesti i put me nanese na G2play gdje čekiram cijenu Battlegroundsa.

A rekao sam lijepo da to nedovršeno govno neću uzimati.

Kako sad stvari stoje, vrlo vjerojatno će još jedno govno naći mjesto u mojoj arhivi igrica.

Jebale ih igre kad ih ne znaju i ne mogu napraviti.

 Nemoj uzimat bttlgrnds. Što je dado rekao, trčiš, padneš, nema one neke akcije, imaš partija di ćeš 15min šetat se sa smećem od loota i netko će te onda iz pičke materine zdenfat u glavu.

Poznam te, barem iz gaming perspektive, i mogu ti reć da ti se igra neće svijedti. Nek netko sharea family pa si probaj, tako sam ja, 20 sati i doviđenja.

 

med1cz kaže...

 IQ je prije bila sasvim ok pick, 2 fragice su puno znacile za tim. AUG i Commando su sasvim fine puske bile + 3speed ops. Iako je Ash nekak cesci pick. U igri su hrpu stvari popravili. Ono najbitnije je update servera, novi lightning, novi nacin spremanja fileova i patchiranja, balansiranje nekih oruzja i ammo buff na mnogima, client-side debris je uklonjen ubacivanje map poolsa i da sad ne nabrajam, al ovo su meni nekak one bitnije stvari
Što ne valja sa silencerima tocno?

 

 Border je vjerojatno najbolja mapa u cijeloj igri i jedna od najigranijih mapa u pro ligi i ESL-u. Lijepa, zatvorena mapa koja ima dosta različitih pristupa kako upast na siteove. Nema strganih spawnpeekova, ali defenderi mogu vise-manje lagano rotirat vertikalno po mapi.

 Serveri su upgradeni ovim zadnjim 26gb patchem i povecan je tickrate

 1. IQ je 90% vremena beskorisna, da ne pričam u rankedu. Ne nudi ništa novo i bitno, eventulano sad sa ovih 42134132 trap operatora u igri.

2. Border je ok mapa, ali je kancergena u pičku materinu, svi roamaju, otvaraju prozore skaču van. Dobra je za def, no attack je malo jača kombinacija da bi uspio.

3. Ne osjetim nit vidim, valjda moram odigrati 800 sati da bi osjetio te popravke silne koje si naveo.

4. Sileneceri su podosta beskorisni i to ti govori čovjek koji je igrao bar 200 sati s njima i odsutao jer vidim koliko gubim na snazi i recoilu, a nema mi prednosti za moj playstyle. Ajde na jegeru, valkiri, caveri i nekima baš pederski roamerskim operaterima, ali inače, nema smisla previše.

Ukidanje markera od kud tegađa je prilično mala prednost jer u rs ako gađaš i pustiš lika da ti pobjegne onda nešto ne radiš dobro.

 

Zašto imam osjećaj da mi se obraćaš kao nekome ko je tek počeo igrati? pa ja sam ovu igru igrao od samog početka kad je bila baš smeće, i morao si silit ljude na nju. Onda svi skužili, oni malo sredili igru. Onda ste se svi vratili, neki novi klinci došli...a mi stari se zasitli toga sranja od početka koje se dan danas ponavlja.

Igra je fantastična za ono što pokušava, ali ima manjkavosti, ali na prezasićenom tržitu kojim sada vladaju no brain debilizmi poput battlegorundsa i dale je vrhunski komad taktike.

Drago mi je da ste okupili ekipu i da halate, ali toliko si postao fanboy da ništa ne gledaš objektivno i svaki post negative poklapaš nekom pozitivom koju vidiš samo ti... :)

nhf medic, samo iskreno komentiram.

 

 

 

medic, pokreni opet operation health, jer opet su nešto sjebal 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.9.2017 0:09 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

 Nemoj uzimat bttlgrnds. Što je dado rekao, trčiš, padneš, nema one neke akcije, imaš partija di ćeš 15min šetat se sa smećem od loota i netko će te onda iz pičke materine zdenfat u glavu.

Poznam te, barem iz gaming perspektive, i mogu ti reć da ti se igra neće svijedti. Nek netko sharea family pa si probaj, tako sam ja, 20 sati i doviđenja.

 

Ma znam sve to i točno je što pišeš.

Ali jučer sam baš puk'o i malo je falilo da uzmem to govno.

Znam dosta o igri jer sam pratio jedno vrijeme i čitam što pišu dečki u temi, ali sam mislio makar mjesec dana, ispočetka dok učim igru, bi mi bilo zanimljivo i te pizdarije mi ne bi toliko smetale.

 

Jučer mi je R6, na moje zaprepaštenje, radio odlično.

I onda me to napali, a znam da igra radi u intervalima i da to ne može dugo trajati.

Opet će doći dan kad će mi se u jednoj večeri naredati par pizdarija i opet ću poluditi.

 

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

 

Drago mi je da ste okupili ekipu i da halate, ali toliko si postao fanboy da ništa ne gledaš objektivno i svaki post negative poklapaš nekom pozitivom koju vidiš samo ti... :)

nhf medic, samo iskreno komentiram.

 

 

 

medic, pokreni opet operation health, jer opet su nešto sjebal 

 To si u pravu, zaljubio sam se u ovu igru. Ne mogu opisati, ali ono, poslije svake runde imam zelju jos i jos igrat. Vidio sam hrpu bugova koji se ljudima dogadaju, ali meni se oni uopce ne dogadaju. Valjda mi se jednom nije unistio zid nakon breach chargea. 
Jbg, ja cu i dalje branit igru i pokusat skupit ekipu, tesko da cu stat :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...
fila2208 kaže...

 

Drago mi je da ste okupili ekipu i da halate, ali toliko si postao fanboy da ništa ne gledaš objektivno i svaki post negative poklapaš nekom pozitivom koju vidiš samo ti... :)

nhf medic, samo iskreno komentiram.

 

 

 

medic, pokreni opet operation health, jer opet su nešto sjebal 

 To si u pravu, zaljubio sam se u ovu igru. Ne mogu opisati, ali ono, poslije svake runde imam zelju jos i jos igrat. Vidio sam hrpu bugova koji se ljudima dogadaju, ali meni se oni uopce ne dogadaju. Valjda mi se jednom nije unistio zid nakon breach chargea. 
Jbg, ja cu i dalje branit igru i pokusat skupit ekipu, tesko da cu stat :D

 dogada se netcode ako ga ne vidis ti si sljep jer je toliko ocito da to nisu istine....

lol123Ipe77HR
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

 To si u pravu, zaljubio sam se u ovu igru. Ne mogu opisati, ali ono, poslije svake runde imam zelju jos i jos igrat. Vidio sam hrpu bugova koji se ljudima dogadaju, ali meni se oni uopce ne dogadaju. Valjda mi se jednom nije unistio zid nakon breach chargea. 
Jbg, ja cu i dalje branit igru i pokusat skupit ekipu, tesko da cu stat :D

 I dapače, uvijek ću rado navratiti halat s vama, ali i sam sam takav bio prvih bar 200 saati, kad sam svima punio glavu kako je igra vrh.

Kad te uzme ko droga drži te neko vrijeme i samo želiš igrat, kasnije igraš onak jer nemaš šta drugo, prođe ta draž igre.

 

Sad sam čuo da će dečki uzimat i destiny tako da ću navraćat na kanal češće, a kasnije možda se i više akitviram u svemu što tamo gradiš, jer treba imat vremena i volje za to, ali ja ne mogu često igrat radi radnog vremena.

Ugl. živi bili pa vidjeli :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Sad izašao iz gejma u kojem ljudi nisu padali, dakle pretrčavaju recruiti boli ih kurac, krv za njima leti, ali ništa. A to je jedan od mnogih danas.

Nek mi samo netko kaže da je sad bolji hitreg ili nešto molim vas. Ista pička mateirna, od prvog dana nisu ništa popravili glede toga.

Uđem u gejm to se takve gluposti događaju da ne mogu vjerovati.

Užas.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.9.2017 15:25 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Sad izašao iz gejma u kojem ljudi nisu padali, dakle pretrčavaju recruiti boli ih kurac, krv za njima leti, ali ništa. A to je jedan od mnogih danas.

Nek mi samo netko kaže da je sad bolji hitreg ili nešto molim vas. Ista pička mateirna, od prvog dana nisu ništa popravili glede toga.

Uđem u gejm to se takve gluposti događaju da ne mogu vjerovati.

Užas.

 Nemas srece stari onda... Ja sam odigrao dosad cca 10 15 gejmova od patcha i sve je ok bilo, doduše ne igram puno radi posla, da igram cesce najvjerojatnije bi naletio

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
dado16 kaže...

 Nemas srece stari onda... Ja sam odigrao dosad cca 10 15 gejmova od patcha i sve je ok bilo, doduše ne igram puno radi posla, da igram cesce najvjerojatnije bi naletio

 Ne radi se tu u sreći, ping mi ispod 80 više ne pada.

 

Osjećam da to nije to, koliko god me oni ili netko uvjeraovao da je.

 

+

 

izađem iz igre danas normalno

sad nakon sat dva idem uć, application failed to start i neki error 00000000x09 nešto tako, verify ne pomaže naravno.

Super.

 

++

uninstall i install, pa par partija pa kompletan pad servera. Ekipa se žali na rubberbanding, osjetim nekad kako igra freezne i pomakne me metar dva u stranu i sve se nastavi dalje.

toga prije nije bilo. Ali nice.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.9.2017 18:04 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Nista novo kod ubisofta, najbolje mi je kad ocemo igrat nas 5 i 4 se uspije spojjit a ovaj peti nema sanse error uvijek...probali sve moguce kombinacije i nece...posto serveri zezaju najvjerojatnije ce opet dat jedan dan 50% vise renowna haha
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Rainbow Six Siege

Bio gold1 proslu sezonu , winam sve osim jednog od provisionala i dobijem copper 2 wut.

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rainbow Six Siege

pozdrav, od prije jedno 10-15 dana (od zadnjeg maintenanca prije updatea) mi se slika pogorsala i to dosta. Do tada sam bez problema igrao na ultra postavkama i slika je bila odlicna a od tada mi je sve pomali mutno, nisan na puskama se zamucuje,rubovi izgledaju kao stepenice itd.

probao sam sve sto sam nasao na internetu i opet nista pa sam poslao mail ubisoftu i oni su mi nesto preporucili i opet nista. igram sa r9 290x/4770k @1080p  evo primjera kako to sve izgleda na ultra postavkama  https://imgur.com/a/Er7LJ

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Meni normalno izgleda
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
online
Re: Rainbow Six Siege

Kad je stavio sliku drona, glazovog scopea i jednu na kojoj izgleda normalno sve.

11 godina
offline
Rainbow Six Siege

nije tako izgledalo prije..i ovi iz ubisofta su rekli da nebi smjelo tako biti..inace se s ove prve slike sve vidilo (tipa kad su gore reinforce-ali zid sve se vidilo i stupovi nisu imali staircase efekt),glazov scope nebi trebao biti tako kako da kazem tockast(tipa blaga verzija onog snijega na tvu kad nema signala) a zadnja slika s holo sightom kad se micem onda se muti,a acog zna biti jos gori. Rekli su mi iz ubisofta da nisam jedini koj se javio s tim problemom i sad sam im slao neke reporte da vide sto napraviti

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

potpis na ovo za kvalitetu slike, također, pričao sam o mutnim oultineima frineldy itd.

nešto su sjebali u grafičkim postavkama koje koristimo.

Većinom sam na low-med radi preglednosti i T-AA koliko sad na pamet mohu reći, nisam ništa mijenjao, ali patch mi je degradirao kvalitetu slike, samo ne vrijedi se žalit jer ne igramo očito svi istu igru.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

taa vam smanji rezoluciju tekstura te vam tako napravi fps boost, ali dobijete mutne teksture sto najvise osjetim kod reflex sighta

stavite na fxaa i bit ce sve normalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...

taa vam smanji rezoluciju tekstura te vam tako napravi fps boost, ali dobijete mutne teksture sto najvise osjetim kod reflex sighta

stavite na fxaa i bit ce sve normalno

 Znači iste postavke sam imao prije peča i igra je izgledala normlano.
dođe patch sve je mutno.

 

I onda ja moram mijenjati posatvke? lol 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
online
Re: Rainbow Six Siege
Da mogu igrat mapu koju mi je fora igral bi redovno, ovak da me siluju mapama koje mi se gade mi je to much. PRobal partiju dvije i vracam se u sve ostalo samo ne Siege.
10 godina
online
Re: Rainbow Six Siege

Meni poslije ovog updejta zna često pasti na fps na 40 pa se vrati na 60, a prije je uvijek bio 60 lockan. Koristim taa i slika mi je normalna.

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nakon odigranijh par sati novog patcha mogu reći samo, loše.

 

Ništa novo niišta konkretno, mogu pričati što hoće za tih 28gb, ali ja to ne vidim.

Znači TAA je odjednom postao zrnast pa sam prešao na fxaa, to nakon patcha.

Random mini teleporti po mapi, standarna pojava.

Ping ne mogu spustit ispod 80 a imam doma 60mbit. Prije je bio u rangeu 40-70, a sad ispod 80 ne pada.

Cijela igra mi ne leži, kao da su nešto promjenili, a nisu nam puno toga rekli.

 

Nakon dobrih 600-800 sati, mogu reć da ova igra više ne može naprijed. Dodali su još 3 nova trap operatora, gdje god se okrenem neki kurac me flasha ili ranjava, lol. Maštovito nema šta.

Možda je meni jer sam se naigrao, nezz, ali nije to više ta shema, koja je prije bila.

 

Zvuk, jebo me pas ako nisu dirali zvuk. Ne mogu se nekad orijentirati di je lik, a iste sluške sam imao i imam, ali prije mi je zvuk bio direkcionalan i mogao sam bolje soundwhorat.

Stavi me u gejmove sa 0-2, to obožavam...

i tak... 

 

Ugl. ne znam kako vi, ali meni, ništa novo, ništa konkretno.

 

 

 

 

5 Zadovoljan sam patchom
5 Nisam zadovoljan
0 Ne vidim nikakve promjene
3 Odavno prestao igrati
Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 0:23 (fila2208).
Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Ajmo prebacit temu na zanimljivije stvari i igranje, dosta kukanja :)

 

http://r6adria.org/najavljujemo-rainbow6-adria-turnir-2/ - 24.9 u popodnevnim satima ćemo se okupiti i napraviti jedan domaći turnir. Pozvani su svi igrači iz "Adria" regije - Slovenija/Hrvatska/BiH/Srbija/CrnaGora/Makedonija/Albanija. 
Ruleset - ESL pravila, BO1 double elimination bracket, a finale je BO3 s tim da ekipa iz upper bracketa ima mapu prednosti. Igraju se ESL mape i MOSS će biti potreban.

 

Zasada 3 ekipe prijavljene, za jos 6 ekipa znam da su u izradi...očekujem brojku ~10 ekipa što bi bilo fino :). Tu smo da se zabavimo, druzimo i vidimo koja je najbolja domaća ekipa. Za sva pitanja sam tu i na Discordu :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

netcode analysis revisit:

 

 

Ukratko, osjećaj vas ne vara, još uvijek je smeće.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
animosity_frenzy kaže...

netcode analysis revisit:

 

 

Ukratko, osjećaj vas ne vara, još uvijek je smeće.

Mi jučer skroz popizdili...neki i obrisali igru :)

 

Ne radi to dobro i neće kako stvari stoje.

 

Pridružuje se BF4-ci i BF1-ci u grupi igara koje su mogle biti najbolje...ali eto nisu.

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
10 godina
online
Re: Rainbow Six Siege

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 15:58 (The_K).
14 godina
offline
Rainbow Six Siege
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

 koja retardacija hahahahahah

 

 

predvidljivi recoil pattern retardacija

7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Kapkan buff je i vise nego dobrodosao. Za blitza treba vidjeti jos, al svida mi se buff.

 

Ali recoil patterni.... y u do dis :( , nesto sto velika vecina R6 mrzi i upravo zbog toga igraju R6, a ne CSGO

 

Inace na domacem fun turniru ima jos par mjesta slobodno - INFO

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice