Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 247.225
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
tomglo kaže...
fila2208 kaže...

Kladim se u burek da nisi samo napisao da nema pakistanaca nego si napisao no stinky paki shits here i zato poginuo.

 

Paki se ne smije napisaati, jer te to banira jer je uvredljiv sleng za pakistance, dogli su te na foru. kao i nigga i čak nibba.

 

rekted si kompa jebga :)

 Hahahahaah majkemi nisam. Pitao je lik "paki?". ja napisao "no paki" xD 

a kaj je tu je :D
da im igra nije tolko dobra ne bih se uopće zamarao :D

 fino te baitao, al vjv je i on dobio ban

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
tomglo kaže...

 Hahahahaah majkemi nisam. Pitao je lik "paki?". ja napisao "no paki" xD 

a kaj je tu je :D
da im igra nije tolko dobra ne bih se uopće zamarao :D

 Piznaj da si znao ali si išao vidjet jel se bana za paki i popio bananicu :) 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
meni danas kolega govori de mu napisi paki ja pojma nisam imao, i u ranked matchu popusio ban haha...al aj prezivio sam
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

 

stanje igre ide u rikverc po meni, toliko HS-ova mi se nije registriralo posljednih dana da to nisu istine. Misliš da si lud dok ne vidiš šta se boljoj ekipi dešava..

ranked beta...ne ranked, igra je u beti,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Ja sa buckom i njegovom poluautomatskom puskom zadam headshot i lik ne krepa...a pucka ima cca 70 damage mislim da skoro najveci damage od svih pusaka...i onda mi dode sonjo sa mp5 i ubije me jednim metkom u glavu....koma, bitno da meni ne registrira hitove a drugima da...ping mi 9, ocito je bolhe imati preko 100
battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Pod zadnje, tipa tjedan dva ovi pečevi su meni uništili igru.

Dakle ekipa masovno krvari iz glave i ne pada što je odlično.

 

Btw. šotke ti nemaju hs kao pištolji i puške, znači nisu oneshot, ali svejedno, ako si bio na blizu trebao je pasti.

 

Kažem, pucam likove koji ne padaju, a kad vidim taj video gore pa vidim da se dešava puno boljima od mene, barerm znam da nisam lud

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Rainbow Six Siege

Poz, jel se isplati kupovati igru?

Gledam da je starter edition 15 eura, jel je nužno uzimati 4 year pass ili ne?

Igrao bi kežual, jednom/dvaput tjedno.

 

Vidim da je playerbase OK, relativno živ za ovak staru igru.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jarvan kaže...

Poz, jel se isplati kupovati igru?

Gledam da je starter edition 15 eura, jel je nužno uzimati 4 year pass ili ne?

Igrao bi kežual, jednom/dvaput tjedno.

 

Vidim da je playerbase OK, relativno živ za ovak staru igru.

 Jel se ti šalis s ovim "relativno ziv" ili sta?  Trenutno na steamu igra ima preko 130k aktivnih igraca i vjerovatno jos toliko ako ne i vise na Uplayu (steamcharts logicno ne prikazuje te podatke) tako da je i "ovako stara" u vrhu popularnosti bolje od zadnjeg CoD-a na PCu https://steamcharts.com/app/359550

Dalje za razliku od drugih AAA naslova CoD i BF suport igre ne zavrsava nakon godinu dana i ne izbacuje se novi nastavak nego je ovo četvrta godina podrske igri gdje svaka 3 mjeseca besplatno svi dobijaju nove mape i za ingame valutu mogu uzeti operatere! Nemoj samo da te obeshrabre ovi sho bitchaju u temi o igri, isti ti bitchaju u svakoj temi o svakoj igri i sto vise bitchaju vise i igraju..., jednostavno bolest sta ces....

 

Za tebe kao casual igraca koji nece uloziti puno vremena mislim da nije starter eddition, jeste jeftiniji ali morati ces grindati vise ingame valutu za kupiti nove operatere. POgledaj na CD keys, Green man gamingu, Instant gamingu gdje ti je najpovoljnija standardna edicija i to uzmi. NIJE NUZNO uzimati 4 year pass jer sve te operatere mozes otkljucati s vremenom ingame valutom besplatno mape svakako dobijes gratis.

 

 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

taman si propustio akciju na kojoj si mogao dobit y1 i y2 operatere za 40€ (advanced edition)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Rainbow Six Siege

Kupio sam jučer starter edition.

 

Vidim da svaki operater ima svoj playstile, ali u konačnici sve se svodi na bolji aim ko u svakom FPS-u. Koliko ću igrati vremenski, i ovih 6 operatera neću stić proučiti i izigrati.

Odigrao 6 mečeva, 4 pobjede, 2 poraza, k/d skoro 2.

 

Thatcher/Kapkan.

 

Prva dva meča igrao bez attachmenta, jer nisam ni znao da su opcija :). Druga runda prvog meča u životu, 4 killa.

 

Igrao sam igru kao CoD ili BF, svi igraju pametno, ja defender, nakon 15 sekundi rušim prozor, odajem si poziciju i navlačim idiote time na sebe koji pogibaju ko budale.

Svaki put poginuo, ali prije toga bar dvojicu skinuo.

 

Nemam namjeru igrati ranked, ali casual je zabavan.

 

Vidim da battleye ili kak se zove AC sustav radi ko zmaj. U 6 mečeva sam vidio 8 banova.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 8:18 (Jarvan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rainbow Six Siege

Kancer od igre... svi tryharderi neki

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
 
0 2 hvala 1
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Oduvijek mi je bio zabavan taj termin tryharder.

 

Znači osoba koja igra, bolja je od tebe i koristi sve raspoloživo u igri da te pobjedi.

Kako ne bit tryharder, budi ok igrač, ali ne smiješ bit bolji od osobe koja je stručnjak za prozivanje tryharda. Dakle moraš igrati, ali lošije od te osobe i na kraju pisati gj, wp, nice da se ta osoba osjeća dobro, ali nije tryharder.

S druge strane, protivnički team, neće napisati gg wp, gz, nego fucking tryharders jasno i opet se vrtimo u krug.

 

Loš si - njub, pleb, retard, autist (ova mi je najdraža kad bahati balavci koriste taj termin nezahavalni na svomdobrom zdravlju i sreći da su zdravi)

dobro igraš, koristiš sve segemnte igre - tryharder si

Kako onda igrati da ne budeš išta od ova dva?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
 bahati balavci

 nuff said. nazalost u svakoj multiplayer igri ima ljudi koji ce ti srat da si noob, tryharder, no lifer itd ako si bolji od njih

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

siege je postao isto sranje kao i csgo.. kad je izasla jos je bila ok ali year 2 i nadalje je zakurac.

 

a sto se tryhardanja tice, to je upravo ona ekipa koja te votekicka il je toksicna sama po prirodi jer si fulao kill il nesto drugo.

 

Oni koji igraju bolje od njih se uci, oni koji igraju losije njih se uci a ostalu toxic ekipu (tryhardere) odjebat.

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
LeftY_CRO kaže...
fila2208 kaže...
 bahati balavci

 nuff said. nazalost u svakoj multiplayer igri ima ljudi koji ce ti srat da si noob, tryharder, no lifer itd ako si bolji od njih

 kume bili smo i mi balavci, ali ne takvi bahati kurcoglavi majmuni koji kažem koriste tako ružne izraze poput autist itd za ljude koji nisu toliko dobri u istoj igri.
jedan od razloga zašto stvarno nisam ni imao volje nikad se priključiti jednom domaćem communityu, kad su im glavne face razuraleni klinci koji su prema svima toksični.

 

Šteta jer igra je zapravo mehančki sjajna, samo nema ekipe prave.

Igrao sam s jednim strancima, ekipa 23+ i stvarno je bilo super.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
protjeran
offline
Rainbow Six Siege

Git gud.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Rainbow Six Siege
Pozz, je li kasno za kupnju igre s obzirom da je na popustu? Cini mi se dobra.
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Nikolacurak kaže...
Pozz, je li kasno za kupnju igre s obzirom da je na popustu? Cini mi se dobra.

 Nije, igra je poslje CS GO najpopularniji S&D tactical naslov na steamu trenutno oko 100,000 aktivnih igraca samo steam znaci minimalno x2 kad uzmes u obzir nas koji smo kupili jeftiniju verziju preko Uplay

Ovo je 3ca ili 4ta godina besplatnog suporta znaci svaka 2-3 mjeseca svi dobijaju pristup novoj mapi, dolaze po 2 nova operatera koje mozes otkljucati s ingame valutom. Najbolji live service za placenu igru! Definitivno vrijedi novca!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
7 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Je li cijena od 10e na steamu dobra? Ima li manje?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Nema za manje kupuj.Igra je ok ima ,aktivnih igraca sto je najbitnije.Nije pre zahtjevna moze se igrat i na starom i5 2400 i gtx 750ti bez problema...

7 godina
offline
Rainbow Six Siege
Uzeo sam igru, ali nisam dobio 12 operatora. Help ?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Rainbow Six Siege

Sa par sati igre otključao sam 10 defendera i 10 atackera, uopće nije bauk zaradit ingame.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Evo imam odigrano 6 sati,skupio tek 4 operatora ali nema veze. Sve u svemu dajem palac gore igri.
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Nikolacurak kaže...
Evo imam odigrano 6 sati,skupio tek 4 operatora ali nema veze. Sve u svemu dajem palac gore igri.

 Pa nadam se da se nisi zeznuo i uzeo onu najjeftiniju verziju igre..., najveca glupost sto moze netko da napravi da bi ustedio par eura moras igrati 20x duze da otkljucas operatera....

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
7 godina
offline
Rainbow Six Siege
Uzeo sam verziju koja inace kosta 20 eura ali je bila na popustu na 50% pa sam je platio 10 eura. Nije pisalo koji je edition mislim da je to standard?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Rainbow Six Siege

Ja sam kupio najjeftiniju verziju i nije mi žao ni najmanje.

 

Od 10+10 operatora koliko imam, najviše (90% vremena) igram Kapkana i Fuze-a. Eventualno ako mi se zalome Jeger ili Twitch.

Ostali operatori mi nisu interesantni toliko. A ako me kroz neko vrijeme zainteresiraju, lako ih kupim ingame novcem.

 

Jučer malo igrao, zaradio 4500. Znači kad bi igrao malo više, za 2 dana skupim jednog.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Nikolacurak kaže...
Uzeo sam verziju koja inace kosta 20 eura ali je bila na popustu na 50% pa sam je platio 10 eura. Nije pisalo koji je edition mislim da je to standard?

 nema vise starter edicije, svi koji kupe odma je standard....oni koji su kupili starter automatski su prebaceni na standard

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

zna netko kako rjesiti stuttering uz koji se pojavljuje i update rate ikona žuta,,,problem koji prije nisam imao samo se pojavio prije mjesec dva i nemogu rijesiti a ne igrivo je s tim 

lol123Ipe77HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nisam dugo igrao ali radi ovakvih trenutaka igra je vrh

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

imali itko dicord gdje si igra ili bi nekto htio igrat nek se javi u dm

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice