Raven's Cry

poruka: 7
|
čitano: 2.503
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Raven's Cry

Nakon Risena 2, Black Flaga dolazi nam jos jedan naslov iz svijeta pirata.Raven's Cry je u svijetu već relativno poznata igra s nekoliko trailera, većim brojem tekstova i podosta dostupnih informacija.Igra će se na tržištu pojaviti 24.listopada, a potvrđen je izlazak za sve platforme- PC, Xbox360 i Playstation 3.

 

Detalji iz igre:

 

- protagonist igre je pirat Christopher Raven

- centar igrine priče je Ravenova osveta ljudima koji su mu ubili obitelj

- vrijeme radnje je 17. stoljeće

- mjesto radnje su Karibi

- žanrovski je riječ o mješavini akcijske avanture i RPG-a

- igračevi izbori kroz igru utjecati će na ishod priče

- borba će uključivati autentično oružje i posebne specijalizacije

 

 

Gameplay trailer

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 23:21 (Square Enix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Raven's Cry

hmm ovako na prvu izgleda loše, a i nisu baš ovi bistri kad izdaju igru (i k tome potpuno novi naslov) iste tematike kad i ubisoft AC4 Black Flag koji ajmo reć ima ogromnu prednost vec u startu...toplo im preporučam neku odgodu {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Raven's Cry

2013. godinu definitivno mozemo nazvati godinom pirata.ne znam sto developeri vise vide u toj tematici kad vec imamo risena 2 i AC3.Black Flag je svakako u prednosti jer je nastavak jednog od najvecih serijala i iz uglednog razvojnog tima.ali eto zivi bili pa vidjeli.nadam se da nece oba biti na "isti kalup" i svaki imati ono nesto vrijedno novaca i utrosenog vremena.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Raven's Cry

Ja nikad neću prežaliti RPG-ove koji su otkazani prije 2-3 godine- Armada of the Damned i Captain Blood.

To su mogle biti odlične igre. A i nema puno piratskih igara tako da je ovo dobrodošlo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Raven's Cry

Objavljen je datum izlaska: May 7th 2014.

 

Vise o igri.

Nobody Cares!
 
0 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Raven's Cry

Jedva cekam , taman kad se sa Black flag-om zadovoljim , prelazak na novu igru , novu pricu

A sto se tice Pirata velki sam ljubitelj ,sto vise to bolje , potpuna podrska :)

iskoo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Raven's Cry

Ima kakvih novosti u vezi ove igre? Mislim da je trebala jucer izac?

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice