Resident evil 6

poruka: 137
|
čitano: 27.802
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Resident evil 6

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BmC1lZeQad4#!

"Pc version coming at a later date " na kraju trailera.

Izgleda Epic !

Shazbot !
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6

Izgleda fantastično, jasno, uvijek im traileri budu genijalni.

Imam takav filing da će ovo biti super igra, nadam se da sam u pravu, dostojni nastavak serijala.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 1:09 (thuglife).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Resident evil 6

jel ono i chris redfield? znaci leon i chris.. cool

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Resident evil 6
skank666 kaže...

jel ono i chris redfield? znaci leon i chris.. cool

I onaj celo je navodno HUNK 

Shazbot !
14 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
thuglife kaže...

Izgleda fantastično, jasno, uvijek im traileri budu genijalni.

Imam takav filing da će ovo biti super igra, nadam se da sam u pravu, dostojni nastavak serijala.

I men se čini super igra, jedva čekam, a poznavajući CAPCOM dobićemo lijepu grafiku i još bolju optimizaciju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
Praetorian1 kaže...
thuglife kaže...

Izgleda fantastično, jasno, uvijek im traileri budu genijalni.

Imam takav filing da će ovo biti super igra, nadam se da sam u pravu, dostojni nastavak serijala.

I men se čini super igra, jedva čekam, a poznavajući CAPCOM dobićemo lijepu grafiku i još bolju optimizaciju.

Briga me za grafiku, Resi 4 mi je 10x kvalitetniji od petice recimo, a grafika je PS2 port čisti. Ja se nadam takvoj igrivosti i to je to.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
12 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6

hmmm...kolko vidim po traileru,bit ce puno akcije,tu nestaje dobar stari šarm resident evila 4...nadam se da nece bit isto smeće kao i re5 (nije smeće,ali re4 je puno bolji) odnosno da nece biti tak brzo i da ne nestane strah :P

 

p.s. lol, Leon ima šupak na bradi {#}

vatefak is going on :D
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6

Evo i IGN rewind trailer za trailer gore, čudo ej koliko ova dvojica uspiju pohvatati.

 

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6
The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Resident evil 6

'El se samo meni čini da su počeli pretjerivati. Mislim, igra izgleda awswome, sve 6, ali ovo s zombijadom je previše. Njih 7 na ako se ne varam da sam čuo 700-900 tisuča. I on ih sve pomlati.

 

Možda neče biti tolko nafurano kad igra izajde, ali ovo je strava.

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6

Samo da nebude kao petica,tebe jednom pogode odmah si mrtav,a bossa moraš 1000 0000 puta upucat da bi krepo, katastrofa!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Resident evil 6

pa boss je... mora bit tezi a ni ne sjecam se da mi treba bas jednom da te zakaci pa da krepas....

 

bit ce ovo super, koliko sam shvatio ubacili su u igru da mozes pucat i kretat se i sideroll... eh, posto su vec 4. i 5. odstupile od onog starog "gameplaya" ovo bi fakat moglo biti cool. sad su i zombici opakiji, mogu skakat, komunicirat a neki su skuzili da je lakse otvorit glavu s puskom/pistoljem nego zubima pa su onda i poceli koristit puske i pistolje... uglavnom, meni se svidja. uvijek mi se i svidjao setting igre ali i prica i likovi koji su fakat bili dobri (kao dobro napravljeni) i karizmaticni... 

na zalost starije djelove nisam igrao (nesto malo jesam na PS1 ali zanemarivo) tako da uzete to u obzir... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
acid G kaže...

Samo da nebude kao petica,tebe jednom pogode odmah si mrtav,a bossa moraš 1000 0000 puta upucat da bi krepo, katastrofa!!

Što je tu loše, ti bi htio tri sloja armora, GL i da je 90% borbe QTE i onda bi ti bilo zanimljivo?

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6

A Što je zanimljivo kad moraš lika sto puta upucat i njemu ništa,što je previše previše i one glupe komande da se nemože nišanit direktno kako bi trebalo sa ramena, nego ona glupa točka ili križić bez veze..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
acid G kaže...

A Što je zanimljivo kad moraš lika sto puta upucat i njemu ništa,što je previše previše i one glupe komande da se nemože nišanit direktno kako bi trebalo sa ramena, nego ona glupa točka ili križić bez veze..

Zanimljivo je zato što je teško, ako nema izazova uglavnom je dosadno i to je to.

Komande su podnošljive kad se navikneš, sa gamepadom i dosta dobre. Očito i nisi navikao na teže naslove ( primarno zato što Resi 5 ni ne spada među njih ), vjerojatno igraš samo novije stvari, koje toliko idu u pojednostavljivanje i olakšavanje da to zatupljuje.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6

Veliki sam fan Resident Evil serijala, posebice prve tri igre, i veliki zagovornik da se serijal vrati korijenima. Nemislim sad da se doslovice okrenu starom gameplayu s uber lošim kontrolama ali vratite mi onu napetu atmosferu po kojoj su starije igre bile poznate, te tu i tamo koju zagonetku. Resident Evil 4 i 5 su mi čisto pucačine, jednostavno nisu imale onaj survivor horror osjećaj, 6 dio nažalost izgleda kao da će nastaviti tu tradiciju.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
Gabranth kaže...

Veliki sam fan Resident Evil serijala, posebice prve tri igre, i veliki zagovornik da se serijal vrati korijenima. Nemislim sad da se doslovice okrenu starom gameplayu s uber lošim kontrolama ali vratite mi onu napetu atmosferu po kojoj su starije igre bile poznate, te tu i tamo koju zagonetku. Resident Evil 4 i 5 su mi čisto pucačine, jednostavno nisu imale onaj survivor horror osjećaj, 6 dio nažalost izgleda kao da će nastaviti tu tradiciju.

Četvorka jest, itekako je bila atmsoferična, no u petici se to već poprilično razvodnilo.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
thuglife kaže...
Gabranth kaže...

Veliki sam fan Resident Evil serijala, posebice prve tri igre, i veliki zagovornik da se serijal vrati korijenima. Nemislim sad da se doslovice okrenu starom gameplayu s uber lošim kontrolama ali vratite mi onu napetu atmosferu po kojoj su starije igre bile poznate, te tu i tamo koju zagonetku. Resident Evil 4 i 5 su mi čisto pucačine, jednostavno nisu imale onaj survivor horror osjećaj, 6 dio nažalost izgleda kao da će nastaviti tu tradiciju.

Četvorka jest, itekako je bila atmsoferična, no u petici se to već poprilično razvodnilo.

Iako znatno bolji od petice, četvrti dio me nije nešto dojmio u survivor horror smislu. Nije bilo Bog zna nešto scena koje bi mi utjerale strah u kosti pa čak ni onih jeftinih prepada, a onaj trgovac oružjem se pobrinuo da se nemoram bojati da će mi nestati metaka. nešto što sam obožavao u starijim djelovima.

13 godina
offline
Resident evil 6

Meni su dvojka i Code Veronica - X najbolji , zatim slijede trojka Nemesis i cetvorka. Petica je ok al nema te g horor atmosfere ko prosli nastavci !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Resident evil 6
meni nema do jedinice i dvice.... da mi je bar obrisat sjecanje na iste i odigrat ih ponovno.... uuuh
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
12 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6

stari re su bili dobri al mei ona kamera nevalja ja bi da bude ko stari i da je iz treceg lica.4 mi je najbolja

maxy
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
PEXer kaže...

stari re su bili dobri al mei ona kamera nevalja ja bi da bude ko stari i da je iz treceg lica.4 mi je najbolja

Pa je iz 3. lica, i mehanika je slična onima iz 4 i 5.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6

iz zraka je u starima

 

maxy
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
PEXer kaže...

iz zraka je u starima

 

Onda to nije treće lice, shvatio sam da ti je najdraža ona iz četvorke jeri si nju naveo.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
protjeran
offline
Re: Resident evil 6
thuglife kaže...
PEXer kaže...

iz zraka je u starima

 

Onda to nije treće lice, shvatio sam da ti je najdraža ona iz četvorke jeri si nju naveo.

Evo te opet! XD, jedvaaa čekaaaaaaam šesticu!!!!!!! Chris i Leon zajedno u istoj igri , fenomenalno. Ah kad se sjetim '96-e i jedne male igre u maloj vili sa fiksnim kamerama u kutovima soba.............tko bi rekao da će narasti u ovakvu franšizu

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 2:32 (Kora).
12 godina
odjavljen
offline
Resident evil 6

Ma trebali bi za stare fanove napraviti gameplay isti kao u RE1-3 i SH1-3, jer bi sa današnjom grafikom to bilo zanimljivo igrati. Ovi noviji nastavci se sve više okreću akciji, pa mi i nisu tako zanimljivi. Prođeš ga jednom i nemam više volje ponavljati. Zagonetke su starijim nastavcima davale jedan poseban ugođaj,a još horor ugođaj, pogotovo uz fiksiranu kameru

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Resident evil 6

stari su dosadni jedva sam ih 2 puta preso nove po 10puta

 

maxy
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
PEXer kaže...

stari su dosadni jedva sam ih 2 puta preso nove po 10puta

 

Zato što si mlađi, pa su ti zastarjeli i slabi, što je u neku ruku i normalno, starija ekipa id doduše, koliko vidim puno više cijeni nego nove.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6

nije mi do grafike i tog al je dosadno stalno trebas tamo pa nazad po neku cijev.....................

maxy
15 godina
neaktivan
offline
Re: Resident evil 6
PEXer kaže...

nije mi do grafike i tog al je dosadno stalno trebas tamo pa nazad po neku cijev.....................

To je bilo vrijeme toga, te igre su za svoje vrijeme odlične, danas su stvari drugačije i neke se druge kvalitete traže, i to je to.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice