Resident Evil: Operation Raccoon City

poruka: 47
|
čitano: 5.705
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Resident Evil: Operation Raccoon City je nadolazeći third-person shooter koji bi trebao izaći krajem 2011. godine. Izrađen od developera Capcom-a i Slant Six Gamesa, za platforme PC, XBOX360 i PS3.

 

Radnja se događa u vrijeme između Resident Evil 2 i Resident Evil 3, a smještena je u gradić Raccon City čiji su se stanovnici pretvorili u zombije nakon "curenja" T-Virus-a kompanije Umbrella. Igrač će moći birati da li će kampanju prelaziti u ulozi oficira Umbrella Security Service (USS) ili člana United States Special Operations jedinice, gdje će svaki imati različite zadatke, a sam igrač moći će odlučivati u donošenju nekih odluka koje će imati veliku važnost za daljnji razvoj priče.

 

Biti će 4 lika za birati u igri, Vector, Spectre, Beltway i Bertha, gdje svaki od njih ima vlastite sposobnosti. Vector je recon expert i ima cloaking ability ("nevidljivost"), Beltway je ekspert za eksplozive, Bertha je medic koji može liječiti ostale u teamu i Spectre je ekspert za nadzorne sustave.

 

Uz single-player, biti će moguće igrati i multiplayer co-op sa 4 playera, kao USS protiv US Special Operations jedinice.

 

Teaser Trailer

 

E3 2011 Trailer

 

Redux Trailer

 

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2011 18:58 (thesekiman).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Jedva čekam, kolko vidim grafika je bolja od RE5. Ako je vjerovati game-debate.com sistemski zahtjevi su:

 

CPU: C2D E6420 2.13 GHz or AMD Athlon 7450 Dualcore

VGA: Geforce GT240 or HD3850

RAM: 4GB

HDD space: 10GB

DX: 9

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/1225775843.png[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

ni ovaj nastavak RE mi nece promaknuti xD

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Ima kakvih novosti?

http://steam-expo.com/
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Niti malo mi se ovo, Resident Evil za zombiji nisu centar radnje, pa ovakvo sučelje, gameplay, likovi...

Ništa mi se nesviđa, a imam osjećaj da će i priča biti loša.

Ipak, probat ću, ipak je to Resident Evil.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

RE:OR kasni na kanturine 2 mjeseca, oh, kako li je to samo čudno i neuobičajno.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

ja ga kupujem ak se nade para

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Resident Evil: Operation Raccoon City
thuglife kaže...

Niti malo mi se ovo, Resident Evil za zombiji nisu centar radnje, pa ovakvo sučelje, gameplay, likovi...

Ništa mi se nesviđa, a imam osjećaj da će i priča biti loša.

Ipak, probat ću, ipak je to Resident Evil.

Thug jbt gledam tvoje postove, imamo zaista puno zajedničkih tema i u 99 % tvojih argumenata se slažem. Ovo mi vuče na Left 4 Dead, što RE ne bi trebao biti. Hvala bogu da za blagdane dolazi RE6, vjerovatno da ispravi moguću štetu koju bi REOR mogao napraviti. Ako su već htjeli raditi novi RE trebali su napraviti reboot jedinice, e to bi bila prava stvar. Ali ipak bit će se dobro vratiti opet u Racoon City, dobro kažeš to se mora igrati ipak je to RE.

Dinamo živi vječno
12 godina
protjeran
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Mene iskreno malo cudi da je Capcom sjedio i gledao kako nastaje Left 4 Dead i nista nisu napravili.

Imaju lokaciju, imaju pricu, imaju likove. Sve je tu, treba samo sjest i pretocit to u dobar MMO survival horror. Bilo bi bolje da su vrijeme i novac potrosen na RE4 i 5 potrosili na takvu igru.

A po ovome sto vidim cini mi se da ce RE:ORC biti vise Run n' Gun igra nego "run for your life".

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

meni se sviđa ovaj trailer

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

cek, operation racoon city i re6 su dvije razlicite igre?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Resident Evil: Operation Raccoon City
skank666 kaže...

cek, operation racoon city i re6 su dvije razlicite igre?

Dap.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
odjavljen
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

cool

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

I eto, očito se dogodilo najgore, igra je dobro podbacila.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Jel probao tko igrat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Da igra je čisto sran.e. Neznam kako su uopće mogli nazvati ovu igru sa Resident Evil. Igra užasno pokušava kopirati neku pucačinu u Resident Evil serijal.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 19:56 (formula1live).
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Zao mi je sto bump-am stariju temu ali zaista osjecam potrebu da napisem svoj dizivljaj ovog naslova. Iako sam veliki fan RE serijala i odigrao sam sve naslove cak i po nekoliko puta ovaj nisam mogao igrati cak ni 15 min. Ukratko receno, igrica je jedno veliko smece i sigurno se ne moze porediti niti sa prvim dijelom resident evil-a. Nadam se da ce slijedeci naslov biti mnogo bolji jer samo na taj nacin mogu vratiti stare fanove koje su odbili ovim naslovom.

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Igrao kod frenda 5 minuta,i zabolio me želudac,likovi se kreću kao retardirani,način pucanja katastrofa,grafika okoliša katastrofa,totalni promašaj!{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Sramota, ovo nije RE. odigrao 10 min i nikad tih 10 min neću dobti natrag, šteta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

meni se cini ok igra po gameplayu na youtubeu sljedeci tjedan ci je valjda dobit pa da vidim kakav je

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City
Ja sam je prešao nedavno i nije tako loša istina da nema skoro nikakve veze sa onim dobrim starim RE nastavcima ali igra je OK.
P.S. vjerojatno tako mislim zato što sam RE hard-core fan :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

meni stigne u pon ili uto

 

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Resident Evil: Operation Raccoon City
fila2208 kaže...

Sramota, ovo nije RE. odigrao 10 min i nikad tih 10 min neću dobti natrag, šteta.

isto kod mene, igra je razočarala u svakom pogledu, ovo više nije RE

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
12 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City
meni je super igra jedino je kratka.sam da i re6 takav bude i super a cini mi se da ce gameplay bit slican al ce prica bit puno bolja
maxy
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Resident Evil: Operation Raccoon City
PEXer kaže...
meni je super igra jedino je kratka.sam da i re6 takav bude i super a cini mi se da ce gameplay bit slican al ce prica bit puno bolja

strašna je igra nema šta

 

http://www.gamespot.com/resident-evil-operation-raccoon-city/reviews/resident-evil-operation-raccoon-city-review-6378270/

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
12 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

ma boli me ***** za te ocjene njihove tak su i za duke nukema rekli da nevalja a s tom igrom sam se duplo vise zabavio nego sa codom mw2.a skyrim je dobio dobru ocjenu a igra je po meni drek.

maxy
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Resident Evil: Operation Raccoon City
PEXer kaže...

ma boli me ***** za te ocjene njihove tak su i za duke nukema rekli da nevalja a s tom igrom sam se duplo vise zabavio nego sa codom mw2.a skyrim je dobio dobru ocjenu a igra je po meni drek.

nije ni cudo da ti se igra svida sad vidim da si 1996 godište.. da si igrao re od prvog nastavka vidio bi koliko su ushrali igru.. ovo nema veze sa vezom i ovo nije re ovo je shranje prve klase

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
12 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

da jesam 96godiste sam igro sam one stare residente sve kad sam imo 7godina al tad ih nisam mogo ni prec pa sam ih prije godinu dana odigro sve a poslje toga sam sa zakasnjenjem dobio ps2 i re4 igro i to mogu rec da je najbolji dio u serijalu.proslo ljeto sam ps3 kupio i resident 5 koji je ok al nije bolji od 4 al od starih je puno bolji.sad sam si orc kupio i on je super kretanje je bolje nego u 4i5 ima zombija...jedino je dosta kratka i prica je losa,al kad se kupi dlc ima jos duplo duzu pricu i nadam se da ce re6 imat kretnje ko orc a po gameplayu mi se cii da oce

maxy
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 18:17 (PEXer).
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

Prošao ORC, i to je sramota, ja se pitam, dal ce ovi iz Capcom-a objavljivati DLC-ove za to ili je to tako kratka igra da samo ludak može kupiti original igru i igrati je...
Evo jedino dobro je to kaj hitac u glavu odamh ubije zombaca, ali opet pretjerano; skeljis ga u glavu i odmah mu raznese glavu...
Koji k.... su oni crveni zombaci, to je cista idiotarija...
Igra je previse dinamična, ovo sa oruzjem isto nenormalno, iz svakog kutka imas municije na sve strane...
Slaint six games je napravio katastrofu od igre, ja bi im urucio otkaz...
Onaj tim koji je napravio RE 2 i 3, te bi uposlio da naprave igru, s kamerom kao u RE 4, i što realniji kill, a ne ovo, zombiji preloše izgledaju, ne znam dal da se smijem kad ih vidim ili placem...
Ako se itko sijeca Cut scena iz RE3 e onda zna o cemu pricam...
Bolje bi im bilo da naprave reviziju u jedno od RE 1-3, sa većom mapom i radnjama nego ovo kaj rade, gluposti... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 14:40 (Master11).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Resident Evil: Operation Raccoon City

imas dlc 7 misija

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice