Risen 2: Dark Waters

poruka: 97
|
čitano: 16.208
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Risen 2: Dark Waters

u pi*ku materinu, opet problemi sa g35... igra nece uopce da se pokrene kad je enablan surround. morao bi deinstalirati drivere, puj!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Risen 2: Dark Waters

Da li postoji karakter kreacija? Ili je tradicija nastavljena dajuci nam jednog lika?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Comi123 kaže...

Da li postoji karakter kreacija? Ili je tradicija nastavljena dajuci nam jednog lika?

 tradicija, no name lik..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
Risen 2: Dark Waters

evo potencijalnog rjesenja http://forum.deepsilver.com/forum/showthread.php/63473-G35-USB-headset-Work-Around-With-3D-7-1-5-1-sound ako jos neko ima g35 a igrao bi risen2

 

probat cu kad dodjem kuci

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
skank666 kaže...

u pi*ku materinu, opet problemi sa g35... igra nece uopce da se pokrene kad je enablan surround. morao bi deinstalirati drivere, puj!

I kod mene ista stvar !{#}

Music As A Weapon !!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Risen 2: Dark Waters

kod svih je tako... jedino stereo ide ali je los. ona gore metoda meni nije pomogla

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
protjeran
offline
Risen 2: Dark Waters

Netko je spomenuo da je igra zarazna, moram se složiti s njim. A sad mi triba pomoć. Trenutno sam na Sword obali i nemogu naći trenera za lockpick, zna tko di je.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters

znaš li što treba napraviti kad uđem u earth teple i kad ubijem crow kad se pojavi onaj earth titan

što trebam napraviti s tim titanom samo stoji

13 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
ocajnik kaže...

znaš li što treba napraviti kad uđem u earth teple i kad ubijem crow kad se pojavi onaj earth titan

što trebam napraviti s tim titanom samo stoji

Moras ga ubiti. Mozda je kakav bug , probaj reloadat !

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Prince-Artas kaže...

Netko je spomenuo da je igra zarazna, moram se složiti s njim. A sad mi triba pomoć. Trenutno sam na Sword obali i nemogu naći trenera za lockpick, zna tko di je.

Procitaj Ovdje !

Music As A Weapon !!
16 godina
protjeran
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Haf932 kaže...
Prince-Artas kaže...

Netko je spomenuo da je igra zarazna, moram se složiti s njim. A sad mi triba pomoć. Trenutno sam na Sword obali i nemogu naći trenera za lockpick, zna tko di je.

Procitaj Ovdje !

Čini se da moram čekati povratak na 1. otok, hvala.

EDIT: našao izvjesnog Jima koji me naučio lockpicku u domorodačkom selu.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 22:00 (Prince-Artas).
14 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
hvala
14 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Ima još ko očajnih problema sa FPS droppovima? Tek počeo igru, stigao na onaj prvi otok, tamo relativno ok, oko 50 se vrtilo, stigao u Pirate's Denn, nejde iznad 25. Konfa iz Moj PC... Ludim
Pričam i serem bezveze
15 godina
odjavljen
offline
Re: Risen 2: Dark Waters

jesi rjesio sto sa sluskama?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
The Unforgiven kaže...
Ima još ko očajnih problema sa FPS droppovima? Tek počeo igru, stigao na onaj prvi otok, tamo relativno ok, oko 50 se vrtilo, stigao u Pirate's Denn, nejde iznad 25. Konfa iz Moj PC... Ludim

Ja na svojoj imam 50-60 , negdje cak i vise ! Sve na max.  osim AA , 1920x1200 i nemam nikakvih framedropova !

skank666 kaže...

jesi rjesio sto sa sluskama?

Ja ne , niti ne igram sa G35 !

Music As A Weapon !!
16 godina
offline
Risen 2: Dark Waters

Hihi legenda.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Risen 2: Dark Waters

E ovak, kad sam došao na prvi otok, ubio sam neku trojicu likova u šumi malo dalje, no tek sam kasnije pokupio quest gdje trebam donijeti njihove glave. E sad vratio sam se tamo ali našao sam samo 2 glave, treću nemogu nikako naći, pokušavam već sat vremena, ali toliko je mračno i tamno u toj šumi da se ništa ne vidi. Pomoć

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Kora kaže...

E ovak, kad sam došao na prvi otok, ubio sam neku trojicu likova u šumi malo dalje, no tek sam kasnije pokupio quest gdje trebam donijeti njihove glave. E sad vratio sam se tamo ali našao sam samo 2 glave, treću nemogu nikako naći, pokušavam već sat vremena, ali toliko je mračno i tamno u toj šumi da se ništa ne vidi. Pomoć

Tu ti na žalost ne možemo pomoći, mora biti tamo negdje gdje si ga ubio. Pogledaj po grmlju, jer se tijela znaju spuštati niz brijeg kada su mrtva. A ako ga ne nađeš, možda će se spamati kada se poslije vratiš natrag na taj otok.

16 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Kora kaže...

E ovak, kad sam došao na prvi otok, ubio sam neku trojicu likova u šumi malo dalje, no tek sam kasnije pokupio quest gdje trebam donijeti njihove glave. E sad vratio sam se tamo ali našao sam samo 2 glave, treću nemogu nikako naći, pokušavam već sat vremena, ali toliko je mračno i tamno u toj šumi da se ništa ne vidi. Pomoć

Ja sam se isto namučio dok sam našao jednog, bio je u nekom kutu zbuksan jer je valjda odletio kad sam ga ubio. :)

Pretraži svaki kutak, nema druge.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
13 godina
protjeran
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
formula1live kaže...
Kora kaže...

E ovak, kad sam došao na prvi otok, ubio sam neku trojicu likova u šumi malo dalje, no tek sam kasnije pokupio quest gdje trebam donijeti njihove glave. E sad vratio sam se tamo ali našao sam samo 2 glave, treću nemogu nikako naći, pokušavam već sat vremena, ali toliko je mračno i tamno u toj šumi da se ništa ne vidi. Pomoć

Tu ti na žalost ne možemo pomoći, mora biti tamo negdje gdje si ga ubio. Pogledaj po grmlju, jer se tijela znaju spuštati niz brijeg kada su mrtva. A ako ga ne nađeš, možda će se spamati kada se poslije vratiš natrag na taj otok.

Misliš valjda spawnati? Eh volio bih kad bi ih se naspamala čitava šuma. Još da nema onog jaguara koji je kao terminator i sjebe me u 2 poteza

Dinamo živi vječno
13 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Kora kaže...

E ovak, kad sam došao na prvi otok, ubio sam neku trojicu likova u šumi malo dalje, no tek sam kasnije pokupio quest gdje trebam donijeti njihove glave. E sad vratio sam se tamo ali našao sam samo 2 glave, treću nemogu nikako naći, pokušavam već sat vremena, ali toliko je mračno i tamno u toj šumi da se ništa ne vidi. Pomoć

Pogledaj si taj dio na yutubu !

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 8:47 (Haf932).
14 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Quest assault on the temple, idem sa Chani, al tamo je onih 7 friggin warriora, njih nemogu pobjedit ni da sam ne znam ko, jel ima ko kakvo rješenje? Treba li se uopće borit s njima?
Pričam i serem bezveze
16 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Da, zajebani su. Mislim da mi je iz treće uspjelo.
Smanji težinu ako možeš.
Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
12 godina
odjavljen
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
The Unforgiven kaže...
Quest assault on the temple, idem sa Chani, al tamo je onih 7 friggin warriora, njih nemogu pobjedit ni da sam ne znam ko, jel ima ko kakvo rješenje? Treba li se uopće borit s njima?

Nemoj ih napadati sve od jedanput. Ja sam ih 4 odvukao za sobom i nakon što sam njih ubio onda sam išao po ostale.

14 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
pitanje, čisto jednostavno ovako :D
how the fuq do you use vodoo?

znam da za upravljanje nekim drugim trebaš lutku i njegovu kosu, ali u svakodnevnoj borbi kako se koristi?
Pričam i serem bezveze
15 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
The Unforgiven kaže...
Quest assault on the temple, idem sa Chani, al tamo je onih 7 friggin warriora, njih nemogu pobjedit ni da sam ne znam ko, jel ima ko kakvo rješenje? Treba li se uopće borit s njima?

Ja sam tak riješil kaj sam isao na taj quest sa inkvizicijom, koja mi je dala 4 vojnika sa puškama pa mi se nisu protivnici previše ni približili!

ButcherCRO ingame! kaje tuje krava jesti mora!!!
13 godina
protjeran
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Haf932 kaže...
Kora kaže...

E ovak, kad sam došao na prvi otok, ubio sam neku trojicu likova u šumi malo dalje, no tek sam kasnije pokupio quest gdje trebam donijeti njihove glave. E sad vratio sam se tamo ali našao sam samo 2 glave, treću nemogu nikako naći, pokušavam već sat vremena, ali toliko je mračno i tamno u toj šumi da se ništa ne vidi. Pomoć

Pogledaj si taj dio na yutubu !

pa lol, nije svatko ubio te likove na istom mjestu haha

Dinamo živi vječno
16 godina
offline
Risen 2: Dark Waters

FIX za vegetaciju, (da ne mjenja veličinu kako se krećete)

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 3
16 godina
protjeran
offline
Risen 2: Dark Waters

Prešao Risen 2, a igru najbolje opisujem kada kažem da je nisam mogao prestati igrati. Niti ima vrhunsku grafiku i animacije, niti inventorij i sučelje, niti sustav borbe niti quest log ali ima odličnu priču i sustav grananja questova i gameplay (subjektivno) zarazniji i od Witchera 2 pa i Skyrima.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 11:53 (Prince-Artas).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Prince-Artas kaže...

Prešao Risen 2, a igru najbolje opisujem kada kažem da je nisam mogao prestati igrati. Niti ima vrhunsku grafiku i animacije, niti inventorij i sučelje, niti sustav borbe niti quest log ali ima odličnu priču i sustav grananja questova i gameplay (subjektivno) zarazniji i od Witchera 2 pa i Skyrima.

Da,inace mi rpgovi dosade ubrzo,witcher 2 nisam presao jer mi je dosadio,nije mi se dalo questat,ali u risen 2 mi je tako zanimljiv jer me tjera da odradim bas svaki quest na nekom otoku,i ako zapnem negdje jednostavno idem na drugi otok tamo porjesavam i tamo cak nadem rjesenje za prijasnji quest na prijasnjem otoku i tako to,sad sam na djelu sa gnomovima,bas mi je odlican jaffer i njegov ''jezik''

l<l<l<l<l<l
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice