Runes of magic - Free MMO

poruka: 89
|
čitano: 26.538
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

Pozz svima !

 

Evo bas gledam novi free MMO pa pitam jel netko mozda poceo igrat ili igra mozda ? Kakvi su dojmovi ?

Mislim instalirat igru pa pitam jel netko na nekom serveru odredjenom mozda pa da se joinam li nesto ? Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

taman stavio skidat, jel tko zna još koji dobar free mmo, pa da

stavi link... hvala

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

I ja bih tio skinit tu igru, no nikada da stignem. Ta igra ima 3 gb, a za to mi treba 1 dan i 5 sati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Ja danas je skidam....meni će trebat čitavih sat i pol do dva Smijeh

E5200@4375Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2300, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD Strpljivost nije vrlina, već samo gubljenje vremena!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

LOL! Meni je ovo drugi dan za redom da se skida, tek je 3/4.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

Nadam se da ne skidate preko onog njihovog programa. idite preko torrenta ili preko gamershella meni je skinulo za nekih 6 sati.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

meni je skinulo igru od 6,5 gb za 7 sati..xD Osmijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

ma skinia je za 2 ure samo sam upload stavia sinoć i bar se vrtilo uru ipo a bia je samo na 10% pa sam izgasia, jel vama isto tako

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Runes of magic - Free MMO

ima jedna igra slična ovoj (lol pa sve su skoro iste) al puno kvalitetnija s super odrađenim questovima... (nemoraš nakon kaj ubiješ 1000 međeda ponovo ić ubit još 3000 :P )

 

Perfect World... po meni ima najdetaljniji sustav izgradnje lika... faca, tijelo, sve se može do krajnosti moddati...

 

sma gameplay izvrstan... NEMA problmea s ulaskom u igru ni s onim micropayments glupostima (ima ih ali su totalno zanemarive, i možeš ih kupit od igrača koji je kupio za pare tak da nemoraš ti trošit)

 

serveri ugodno popunjeni, moderatori rade svoj posao...izvrsno

 

još ću malo provirit u ove rune magije tak da ne želim donosit još zaključaka unaprijed

AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Ja je igram.....po prvi puta igram neki mmo...mogu reći da mi je dosadnoSmijeh.....ajte vamo sa karabinom, pa da koga ustrjelim.....muka mi ubijat one gljive i vukoveBelji se

E5200@4375Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2300, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD Strpljivost nije vrlina, već samo gubljenje vremena!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Evo baš sam skinu igru i počeo malo igrat sinoć (prije sam igrao Cabal) i igra je kopija WOW (šta je dobro) - kojeg sam mao igrao na piratluku.

Djeluje mi da je dobra, a to sam zaključio malo i po forumima.. Tek sam igrao kakvih tri sata, pa još nisam okusio niti 0,00000001%, ali zadovoljan; naspram Acrhlord-a koji mi je dosadan i monoton.

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Ja sam igrao runes i nije mi se svidjela, stalno isti kvestovi...likovi su svi isti, nikakva kustomizacija lika u odnosu na neke naslove...sad igram Priston Tale 2 i dosta mi je bolji od runesa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Baš sam probao Priston Tale 2, ali više mi se sviđa svijet Runes of magic-a. Ne sviđa mi se baš niti UI, iako je dobra grafika..

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Odmah se ispričavam na duplom postu, ali morao sam da zaživi tema!!

Alo ljudi jel netko igra ovu igra? Ja sam Knight level 20 trenutačno pa ako koga ima...

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2009 9:05 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Ja sam odustao...nije mmo bar ovakva tipa za mene...možda kada dođe kakav fps mmo onda da! Namigiva

-Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience -
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

Ja sam roga level 25, PvP server Smatch(ili tako nesto).

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Ja sam na PvE Sionchian server

Čitao sam da je na PvP serverima posle teško igrat ako ne kupuješ dijamante pa da imaš za opremu i slično, pa sam se vratio na PvE jer mi nema smisla davat pare za dijamante.

dotore1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

U svim serverima ima tih dijamanata, to sluze naprimjer za vecu kucu, za mount(zauvijek)... Ti to nemoras. Btw, ja igran i na PvP i na PvE, glavni mi je lik na PvP, a oni za zabavu su na PvE. I ti za zabavu su na istom serveru kao tvoj. Pa me kontaktiraj da malo grindamo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

ja isto, smacht, mage27/priest 20 negative

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

Ja Rogue 29. Ma bio bi ja barem lvl 35, ali skola je na prvom mjestu pa je to problem.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

igram polako, ali nije mi nesto kopija je wowa a wow mi se ne svidja onako cirkuski saren kao ovo, tako da eto lvl po lvl kad mi se da udjem i to je to, igra je besplatna zato ljudi igraju, da se placa mislim da nebi zazivjela bas...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Runes of magic - Free MMO

evo instaliram igru

danas ću probat igrat

addajt eme na xfire

ddoxy

pa grindajmo skupa

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Ima li previše grindanja i hodanja u igri?

Kolika je mapa?

Može li se skakati?

Sustav borbe: klikneš pa on sve odradi ili tučeš ko u oblivionu?

 

Ako je onako kako želim možda krenem igrat i to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Runes of magic - Free MMO

igrao jedno vrijeme. ako ste ikad igrali WoW ova igra ce vam izgledat kao propala kopija. ukoliko niste onda svakako preporucujem te prelazak na WoW kasnije. =))

Proud to be adicted to WoW
14 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

pocel sam igrati ovo s frendom, u cca 6 sati igranja smo dosli do lvl-a 13, ja sam mage, on je warior, danas nam se bude prikljucil frend, igramo na macantacht serveru, pa ako neko igra tam i ima volje igrati s nama, nek mi se javi, jer cim nas je vise, tim bolje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Ma igra je grindaška do bola. Prve nivoe lako je skupiti, ali dalje poludiš. Jednostavno muka mi je od grindanja.

Sometime the best defense is to attack!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Runes of magic - Free MMO

Buduci da sam trazio free PvE igru (koja podrzava 1680*1050), moram reci da mi se svidja, mada je meni uzasno nestabilna... Resetira mi racunalo svako malo. Moram priznati, jedina igra koja mi to radi.

Prije toga sam igrao Rohana (isto mi se svidio), ali nekada mi je jednostavno takav dan da ne zelim misliti hoce li me netko napasti dok rijesavam neki quest, a uvijek ima pacijenata koji se vole izivljavati makar su 20 levela vislje.

Mada je Rohan stabilan i nema resetiranja.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2009 8:13 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

U septemberu(valjda listopad)dolazi drugi dio, mozda ekspanzija. Nesto s elfovima, sto znaci da ces moc igrat s njima. Također ce doci 2 nova classa.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Runes of magic - Free MMO

Evo dobio sam dvadeset dijamanata besplatno...Iznenađen

dotore1
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Runes of magic - Free MMO

haj

jel ko jos igra, jel mi je dosadno kad sam nekaj igra

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice