SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 252.024
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
hrka11 kaže...

Pokusao se spojit na ovaj server #200 ali mi javlja da verzija igre mora biti kao i verzija servera tako nesto,nekom poznato?

 

 Jesi updateo igru? Bio je danas hotfix

11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
dani20 kaže...
hrka11 kaže...

Pokusao se spojit na ovaj server #200 ali mi javlja da verzija igre mora biti kao i verzija servera tako nesto,nekom poznato?

 

 Jesi updateo igru? Bio je danas hotfix

 

Meni evo skida neki update od 3.7GB, ali doduše nisam igrao SCUM nekih tjedan dana barem pa se vjerojatno nakupilo toga

15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
ibme74 kaže...
dani20 kaže...
hrka11 kaže...

Pokusao se spojit na ovaj server #200 ali mi javlja da verzija igre mora biti kao i verzija servera tako nesto,nekom poznato?

 

 Jesi updateo igru? Bio je danas hotfix

 

Meni evo skida neki update od 3.7GB, ali doduše nisam igrao SCUM nekih tjedan dana barem pa se vjerojatno nakupilo toga

 Ako nisi toliko igrao moguce da.Danasnji update je bio oko 30mb

15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Navodno da EU serveri nisu jos updateani 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
hrka11 kaže...

Pokusao se spojit na ovaj server #200 ali mi javlja da verzija igre mora biti kao i verzija servera tako nesto,nekom poznato?

 

 Danas je izašao mali update (cca 30MB) a kad god izađe update igre onda treba vremena da i serveri pređu na tu verziju. Debilana ali tako je.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 18:55 (gnomisa).
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Jučer naletim na lika koji je odmah počeo pucati po meni. Derem se Boško Boško! Ništa s druge strane. I sad sakrijem se iza stijene i vidim kako je privukao zombija s tim pucnjevima (blizu je bio onaj trening kamp). I tak ose like hrva s zombijem a ja mu se šuljam. I fino taman kad je sredio zombija opalim jedan metak kroz žbunje prema njemu (bar mi se činilo da ga vidim). I odma je pao. Meni se čini da se i dalje prelako ubije nekog. Imao je military pancirku i kacigu i jasno mi je da s blizine sa AK47 ja to mogu probit ali kolko vidim po streamovima većinom su oneshotovi di god opalis i to i s većih udaljenosti. Malo je to too much. Treba bit realno ali da je baš svaki put oneshot kill je malo previše.

I imam pitanje. Gdje se može naći njemačka kaciga iz ww2 kakvu sam našao na liku?

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 9:39 (gnomisa).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

blago tebi... izgleda da na serveru gdje ja igram mjesto gdje sam pucao liku u glavu nije bilo mjesto gdje se lik zapravo nalazio. istina, sniping skill mi je mizeran ali vjerujem da sam dovoljno iskusan da mogu nekoga pogoditi sa 50m... ovo sa praznim serverom i ljudima na njemu je pomalo sablasno, kao da se cijelo vrijeme mimoilazimo blizu. imali smo sreću da smo čuli pucanj iz smjera d4 bunkera kad smo odlazili iz naselja blizu d4 bunkera, došuljali smo se da uđemo kroz hatch pa porokamo ekipu ali smo triggerali mecha koji je ionako bio već crven pa smo otklipsali dalje jer su sad bili spremni vjerojatno za napad. Al sigurno su im se gaće tresle pola sata gdje smo XD.

 

jučer smo posjetili Ston, osim katane u školi ništa dobroga nisam našao, ni začine ni materijala za kuhanje... poslije stona idemo na bunker desno od njega a meni frend dobio toplotni udar, oba nosimo isti gear, meni temp 36.6 a njemu raste dok ju gleda, onesvijestio se taman blizu bunkera na kritičnoj točci gdje je već moguće da nas mech vidi iako smo u žbunju... ja mu ne mogu pomoći jer nema opcije heal još uvijek i kad se osvijestio nakon par min počeo povraćati pa je između povraćanja skidao opremu sa sebe. išao se relogirati dok mu ja čuvam gear i spawnao se sa temperaturom 37 a bila je 40.6 kad je stiso disconect. opet je počela rasti pa smo odustali od bunkera i počeli se povlačiti jer ne treba nam da se onesvijeti ili počne sa proljevom ili povraćanjem pri šuljanju do vrata. opet je povratio još 2 puta na 5 m i odspojili smo se nakon toga, možda mu se spusti temp kad večeras sjednemo igrati. Nije imao nikakav simptom osim overheating, nije bio ozlijeđen ni jeo gluposti. Vitamini su mu dobri i minerali.

8 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Lik se pregrije i počne povraćati itd. To je dosta bugano, nekad mi lik zakuha sa istom odjećom i na lokacijama kao na ostalim serverima gdje igram a tamo likovi imaju po max 37. A danas igram na official 200, server se smrzne i ponovo se spojim na njega. Svi shelter i kutije od loota nestale. Uništiti ih nije mogao nitko jer sam minutu ranije iskrcavao loot u njih 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

aaa crapola... nisu opet kutije resetirali?

 

što se tiče pregrijavanja, ja i on nemamo istu fizičku kondiciju, malo sam nabildaniji i deblji od njega i stariji nekoliko godina. mogu nositi 10 kg više geara od njega a on je malo brži i malo longer stamina mu traje. kad se bio u stonu tukao sa zombijima bio je udaren 2 puta p se patch wounds sa clean rags. možda je tu dobio neki infekciju, mada ne pokazanu na njegovom statusu lika?

8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

nije bio reset kutija nego neki problem sa serverom 200. samo je sve nestalo nakon što se server opet podigao. možda neki gadni rollback, ne znam

5 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Prva ozbilnija hrvatska igra i sviđa mi se..

https://www.facebook.com/sprdacine/
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Najavili su region lock odn. da razmišljaju o tome. Nadam se da bu ubacili. Jer jučer mi je uletio kinez na EU server i ubio me jel je skakao od laga ko majmun. Nisam ga mogao naciljat. Imao je neki brutalan ping.

Za hyperthermiu navodno treba skinut sve sa sebe i okupat se pa u hlad malo.

 

EDIT:

Vidim da se devsi hvale da su banali tisuću hackera a jučer uđem u hangar (odmah zatvorim vrata) provjerim cijeli prostor i padnem mrtav na sred hangara i poruka da me ubio neki s kineskim hijeroglifima. A lika nigdje. Vjerojatno je par km od mene. To moraju riješiti plus region lock pod hitno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 10:46 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Nisam bio u igri već cca 2 tjedna, možda uspijem ovaj tjedan malo koju večer..  da vidim kaj je novoga :) 

Za sada ide u dobrom smjeru, samo još je to rana Beta (ili Alpha?) pa ima hrpu stvari za ispeglati... 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Pozdrav ekipa,

Pitanje? Na kojem serveru najbolje igrati jer poceo sam na nekom nasem ali jucer svi pisali kako se gasi kroz par dana i stvarno bzv.da se trudim skupljam stvari i mucim a ono za par dana sve ode ...hvala unaprijed

Zleks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

A našo si pravo igru za kukat o stvarima koje skupiš.

Taman se nageraš, netko te rokne i ode sve...

Onda kreneš iznova skupljat... ne kužim, pa to je i cilj igre, zar ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Po cemu si ti zakljucio da kukam? Svako ima pravo na svoju procjenu ali ako se nekom ne svidja nacin ove igre ima hrpu drugih....a ja pitao za servere ne za kukanje kako.cu sve izgubit ,mozda je tebi samo ispalo kao kukanje ,sve pet

Zleks
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ali slazem se sa tobom fino skupis brdo stvari i onda te skine lik sa snajperom sa kilometra i opet borba 😂 ....al igra je fora i zanimljiva inace.

Zleks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Beast-Zleks kaže...

Ali slazem se sa tobom fino skupis brdo stvari i onda te skine lik sa snajperom sa kilometra i opet borba 😂 ....al igra je fora i zanimljiva inace.

 Puno je bolje timski ali ja nikako da nađem nekog za to. Moji i dalje igraju PUBG a ovdje se ekipa javlja samo za "zajedničko igranje" na serveru tom i tom. #200 server stalno ima nekog ali naši ak dođu bace neku foru i ušute se.

Meni je najveći problem ove igre "time consuming". Za pošteno odigranu večer minimalno 2 sata treba igrati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 10:46 (gnomisa).
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

nas je 200 namučio sa random crash-evima i nestajanjem loot box-ova pa smo se prebacili na skra eu 1. server je 2x loot ali bogami ne primijetimo. čak bi rekli da ima manje loota nego inaće jer je puno ljudi na njemu i sve je uvijek prazno. a jučer je pola servera bilo domaće

 

 

jučer nas 4 u bunkeru, loota baš i nema. i spremamo se u event kad roboti gore nekoga upozoravaju da ode. čekamo malo ali ništa više. odradimo event a roboti opet viču na nekoga. i čujemo ulazna vrata kako se otvaraju. lik dojurio, ubio na ulazu kolegu i kolega njega istovremeno. kolega se spawna na mene i doslovce završi na svom tijelu unutar bunkera. a ovaj lik se spawnao vani gdje mu je bio ostatak ekipe. i čujemo ih da pucaju po robotu da ga odvuku, ulazna vrata se opet otvaraju i frajer uleti unutra pucajući. preživio sam na 1% health-a hahaha, ruke mi se dugo nisu tako tresle od adrenalina. onaj prvi koji je umro unutra također se zaletio iza njega ali je i on opet zaginuo a ostatak njihove ekipe je odustao od povratka unutra. bar smo zaradili besplatne akm i svd :D

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 13:17 (Skullscar1989).
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

nas je 200 namučio sa random crash-evima i nestajanjem loot box-ova pa smo se prebacili na skra eu 1. server je 2x loot ali bogami ne primijetimo. čak bi rekli da ima manje loota nego inaće jer je puno ljudi na njemu i sve je uvijek prazno. a jučer je pola servera bilo domaće

 

 

jučer nas 4 u bunkeru, loota baš i nema. i spremamo se u event kad roboti gore nekoga upozoravaju da ode. čekamo malo ali ništa više. odradimo event a roboti opet viču na nekoga. i čujemo ulazna vrata kako se otvaraju. lik dojurio, ubio na ulazu kolegu i kolega njega istovremeno. kolega se spawna na mene i doslovce završi na svom tijelu unutar bunkera. a ovaj lik se spawnao vani gdje mu je bio ostatak ekipe. i čujemo ih da pucaju po robotu da ga odvuku, ulazna vrata se opet otvaraju i frajer uleti unutra pucajući. preživio sam na 1% health-a hahaha, ruke mi se dugo nisu tako tresle od adrenalina. onaj prvi koji je umro unutra također se zaletio iza njega ali je i on opet zaginuo a ostatak njihove ekipe je odustao od povratka unutra. bar smo zaradili besplatne akm i svd :D

 

 To je ona ekipa koja živi za men hunt pod svaku cijenu. Ne kužim to.

8 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Odlučili smo otići u event da se maknemo iz bunkera dok čekamo loot, možda se krene spawnati. I ovi došli k nama. A što ćeš drugo raditi nego skupljati loot i ubijati se u igri? Survival strana igre je prelagana a samo trčanje naokolo, sakupljanje itema i spremanje u kutije dosadi brzo

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

A istina definitivno u timu bolje igrat ovu igru ja sam se navukao igrat cu cesto u vecernjim satima ako hoces dodaj me pa cemo igrat kad se uhvatimo vremenski....

Zleks
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Scum mi je imao patch od 600+ mb. No nigdje patch notes niti je itko od mojih prijatelja imao patch. Zna netko o čemu je riječ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

Scum mi je imao patch od 600+ mb. No nigdje patch notes niti je itko od mojih prijatelja imao patch. Zna netko o čemu je riječ?

 AFAIK nije bio nikakav patch. Meni nije ništa skidao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 9:02 (gnomisa).
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

jučer malo bauljam po šumi, berem gljive za varivo (našao veliki lonac), roknuo srnicu (iscraftao backpak), i naiđem na nečiji shelter. i jbg rasturim ga, iskreno nisam mnogo razmišljao. i ono, nekako mi krivo zbog toga ... sad  se pitam dal sam dobro postupio jer sam eliminirao mogućnost da mi se tip spawna dok operiram po ovom području (opet kolika je mogućnost da se to dogodi i naravno da sam dobro sve uokolo pronjuškao ne bi li našao kakvu kutijicu s lootom - bezuspješno). s druge strane polazim od sebe, pa znam da mi ne bi bilo drago da meni netko uništi shelter... . opet se pitam da li je to shelter od one dvojce likova koji su me prije dan, dva raznjeli bombom nenaoružanog i golog, bosog i promrznutog dok sam pokušavao pronać nešto opreme u tvornici... sad dal je ovo igra preživljavanja ili kamp Misionarki ljubavi?. kako se vi ponašate kad pronađete nečije sklonište ?

pregoRI@ Armored Warfare, CReatOr_75 @ wot
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
grgaRi kaže...

jučer malo bauljam po šumi, berem gljive za varivo (našao veliki lonac), roknuo srnicu (iscraftao backpak), i naiđem na nečiji shelter. i jbg rasturim ga, iskreno nisam mnogo razmišljao. i ono, nekako mi krivo zbog toga ... sad  se pitam dal sam dobro postupio jer sam eliminirao mogućnost da mi se tip spawna dok operiram po ovom području (opet kolika je mogućnost da se to dogodi i naravno da sam dobro sve uokolo pronjuškao ne bi li našao kakvu kutijicu s lootom - bezuspješno). s druge strane polazim od sebe, pa znam da mi ne bi bilo drago da meni netko uništi shelter... . opet se pitam da li je to shelter od one dvojce likova koji su me prije dan, dva raznjeli bombom nenaoružanog i golog, bosog i promrznutog dok sam pokušavao pronać nešto opreme u tvornici... sad dal je ovo igra preživljavanja ili kamp Misionarki ljubavi?. kako se vi ponašate kad pronađete nečije sklonište ?

 Search&Destroy!!!Salim se.Ja bi ovako napravio.Napravio bi kamp i ja nedaleko od njihovog i promatrao ih.

13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Svi su neprijatelji osim prijatelja, rekao bi Alan Ford. Iako ja ne diram golaće osim ako nije situacija da chargaju.

Jučer mi je RayBan odgovorio na lozinku pa smo malo zajedno bauljali na #200. Di sad uopće svi igraju s foruma?

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
grgaRi kaže...

jučer malo bauljam po šumi, berem gljive za varivo (našao veliki lonac), roknuo srnicu (iscraftao backpak), i naiđem na nečiji shelter. i jbg rasturim ga, iskreno nisam mnogo razmišljao. i ono, nekako mi krivo zbog toga ... sad  se pitam dal sam dobro postupio jer sam eliminirao mogućnost da mi se tip spawna dok operiram po ovom području (opet kolika je mogućnost da se to dogodi i naravno da sam dobro sve uokolo pronjuškao ne bi li našao kakvu kutijicu s lootom - bezuspješno). s druge strane polazim od sebe, pa znam da mi ne bi bilo drago da meni netko uništi shelter... . opet se pitam da li je to shelter od one dvojce likova koji su me prije dan, dva raznjeli bombom nenaoružanog i golog, bosog i promrznutog dok sam pokušavao pronać nešto opreme u tvornici... sad dal je ovo igra preživljavanja ili kamp Misionarki ljubavi?. kako se vi ponašate kad pronađete nečije sklonište ?

 Možete mislit što hoćete ali ja pucam u sve što se miče. Tako me naučilo iskustvo iz Miscreated-a gdje sam ginuo i bio prevaren zbog vjerovanja neznancima. Stoga nema više, moj moto je "Ubij pa tad pitaj tko je". 

Kad naletim na nečije sklonište samo uzmem iz kutija što me zanima ostalo ostavim. 

 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
nicky.sl kaže...
grgaRi kaže...

jučer malo bauljam po šumi, berem gljive za varivo (našao veliki lonac), roknuo srnicu (iscraftao backpak), i naiđem na nečiji shelter. i jbg rasturim ga, iskreno nisam mnogo razmišljao. i ono, nekako mi krivo zbog toga ... sad  se pitam dal sam dobro postupio jer sam eliminirao mogućnost da mi se tip spawna dok operiram po ovom području (opet kolika je mogućnost da se to dogodi i naravno da sam dobro sve uokolo pronjuškao ne bi li našao kakvu kutijicu s lootom - bezuspješno). s druge strane polazim od sebe, pa znam da mi ne bi bilo drago da meni netko uništi shelter... . opet se pitam da li je to shelter od one dvojce likova koji su me prije dan, dva raznjeli bombom nenaoružanog i golog, bosog i promrznutog dok sam pokušavao pronać nešto opreme u tvornici... sad dal je ovo igra preživljavanja ili kamp Misionarki ljubavi?. kako se vi ponašate kad pronađete nečije sklonište ?

 Možete mislit što hoćete ali ja pucam u sve što se miče. Tako me naučilo iskustvo iz Miscreated-a gdje sam ginuo i bio prevaren zbog vjerovanja neznancima. Stoga nema više, moj moto je "Ubij pa tad pitaj tko je". 

Kad naletim na nečije sklonište samo uzmem iz kutija što me zanima ostalo ostavim. 

 

 A Boško Buha isto ništa ha?

10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Nisam još bio na vašem serveru. Igram s ekipom s Miscreateda. 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice