Serious Sam 3-očekivanja

poruka: 22
|
čitano: 3.850
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 3-očekivanja

Izlazi u trećem kvartalu 2011.Kakva su vaša očekivanja?

Meni je jedino dvojka malo zaostajala.Gledam ove screen shotove i izgledaju fantastično!

 

The third in Croteam's wild and fast-paced shooter series, Serious Sam 3: BFE is a glorious throwback to the golden age of first-person shooters where men were men, cover was for amateurs and pulling the trigger made things go boom. Serving as a prequel to the original indie sensation, Serious Sam: The First Encounter, Serious Sam 3: BFE takes place during the Earth's final struggle against Mental's invading legions of beasts and mercenaries. Set against the collapsing temples of an ancient civilization and the crumbling cities of 22nd century Egypt, Serious Sam 3: BFE is an exhilarating fusion of classic twitch shooters and modern gameplay features.

 

Summer Sam is closing in! February 11, 2011 

 

Just a quick note to let all Serious Sam fans know that Serious Sam 3: BFE is coming this summer 201
Official annoncement will be released soon.

Roman Ribaric
CEO
Croteam


 
15 0 hvala 2
14 godina
offline
Serious Sam 3-očekivanja

Vrlo velika ocekivanja. Odlicna igra, odlican studio. Jedan od rjetkih trenutaka gdje mozes reci da si ponosan

sto si hrvat :)

 

Svaka cast Croteam-u i osobno imam velika ocekivanja. Mislim da igra treba konkurirati samom vrhu fps zanra

kao sto je bilo prije nekoliko godina.

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 3-očekivanja

uh jedva čekam , kad se samo sjetim onih kostura u jedinici (ili dvojki {#}) pa kad uđeš u prostoriju sa mali milijun likova

pravi pokolj {#}

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Serious Sam 3-očekivanja
mlinka93 kaže...

uh jedva čekam , kad se samo sjetim onih kostura u jedinici (ili dvojki {#}) pa kad uđeš u prostoriju sa mali milijun likova

pravi pokolj {#}

 

Nabiješ se u kut, izvadiš motornu i AJMOOO!!!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Serious Sam 3-očekivanja
Nemam neka očekivanja... dobra igra za prikratiti vrijeme... ali znam da necu platiti (niti igrati) dok joj ne padne ispod 20 eura cijena....


Iskreno meni ne vrijedi vise...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
14 godina
protjeran
offline
Serious Sam 3-očekivanja

Ja ne volim igre gdje treba razmišljati volim ono kao u serious samu dolicna glazba nepriatelji jure prema tebi a ti samo uzmeš pušku i sve odleti u tri p***e materine!!!!

I will go on until the end
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Serious Sam 3-očekivanja

SS 1-The First  i The Second Encounter su mi bile vrhunske u vrijeme kad su izašle, dok mi SS 2 izgleda (u većem dijelu) pre djetinjasta. Ove HD obrade prvog dijela dobro dođu da se čovjek prisjeti starih dobrih vremena.

Slike 3. dijela mi se čine obečavajućima. A stvarno bih volio da 3. dio pomete konkurenciju.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Serious Sam 3-očekivanja

To je meni jedna od ponajboljih igrica, zaista fenomenalni zvukovi, napetost, ubuđenje , ...   Sjećam se legendarnog the first & the second encountera. Meni su najjači bili oni veliki zeleni "hacrowi", roboti su isto bili fora, onda oni bombaš - samoubojice, lude kosturice, zaista super, hvata me nostalgija, to sam igrao prije 5-6 i više godina (sjecam se , ja ono sam u sobi, nigdje nikoga, a naviru cudovista :D), dvojka mi nije bila više tak dobra kao jedinica, zato sto se treba puno vise razmisljati i moras biti mudar, zahtijeva više koncentracije , a i protivnci su bili opasniji i teže za proci, a najviše sam se namučio s onim avionima što pucaju iz zraka, također su mi isli na jetra oni plavi čovuljci sa svojim savjetima xD... Can't wait for 3, daj Bože da ispuni sva moja očekivanja, iako mislim da ce bit nešto vise u stilu nadogradnje dvojke, koja mi nije bila bas nešto , da budem iskren.. zelio bih povratak kosturica :), više neprijatelja, vise detalja, dakle bit ce zasigurno i bolja grafika   {#} , a tek zvucni i svjetlosni efekti WOW... svaka čast croteam-u, odlican posao su napravili sa serious samom. Nadam se da trojka nece razocarati, nego privuci jos vise samovih pristasa da igraju jer to je po meni pravi užitak, nezaboravljivo iskustvo, pucačina za sve vijeke vjekova  {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 14:37 (Caesar et Brutus).
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Serious Sam 3-očekivanja

BIG F*CKING ENCOUNTER {#}

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 3-očekivanja

baš si neš razmišljam kad bi ss imao multiplay tipa left4dead koja bi to bila zabava 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Serious Sam 3-očekivanja
mlinka93 kaže...

baš si neš razmišljam kad bi ss imao multiplay tipa left4dead koja bi to bila zabava

  Misliš co-op do 16 igrača?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Serious Sam 3-očekivanja

da , to bi bila uživancija

14 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 3-očekivanja

Nadam se da ce vratiti staru slavu

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 3-očekivanja

Pa ima toga :D

 

Inače evo link od interviewa

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 3-očekivanja

sta bi BFE znacilo? posto je bio first i second, next encounter mislio sam i zakljucio da bi to mozda moglo znaciti "Before Encounter"

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Serious Sam 3-očekivanja
Mr.Croatian100 kaže...

sta bi BFE znacilo? posto je bio first i second, next encounter mislio sam i zakljucio da bi to mozda moglo znaciti "Before Encounter"

BFE je Before First Encounter

Ladavac i Ribarić su izjavili da se igra odvija prije 1. nastavka i želi se pokazati život Sama Seriousa Stonea prije nego što ja bio regrutiran za slanje u prošlost u okršaj s mentalovim trupama.

Pošto je ,prema priči, u prošlost bio poslan jer su u njegovoj sadašnjosti Mentalove trupe bile prejake, da se zaključiti da će ovaj SS biti najkrvaviji i ja ga jedva čekam!

Kupujem ga da koštao 500kn! CROTEAM je to zaslužio!

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.[SLOBODNO STISNEŠ HVALA ONOME TKO TI JE POMOGAO]
14 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 3-očekivanja

Otkako su me nedavne 'nevjerojatno-ce-biti-dobre' igre razocarale,ne ocekujem apsolutno nista dok ne vidim.

Van toga,respect Croteam-u,svaka čast što se tice dosadašnjih Sam-ova.

Pogodili su ono nešto sa Samom,nekakva kombinacija djetinjaste arkade kvalitetno izvedenog shootera.

Aaaaaaaaaa yourself!

Legendarno

 

Potpis.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Serious Sam 3-očekivanja

Meni su u prijasnjim samovima najdrazi bili oni mali plavi bushmanici.Joj kad ih uvatis u bushiću da se...jeli...

eee...kuda ovaj svijet ide...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 3-očekivanja

Meni je Serius Sam igrica bila da izbacim sav gnjev iz sebe {#}.Onako kada  62623636363 milijardi kostura dolazi prema tebi a ti samo rokas {#}

Barem prva dva serijala.

 

'pušimo dinamit na krovu nebodera sve se dimi'
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Serious Sam 3-očekivanja
Plahi kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

sta bi BFE znacilo? posto je bio first i second, next encounter mislio sam i zakljucio da bi to mozda moglo znaciti "Before Encounter"

BFE je Before First Encounter

Ladavac i Ribarić su izjavili da se igra odvija prije 1. nastavka i želi se pokazati život Sama Seriousa Stonea prije nego što ja bio regrutiran za slanje u prošlost u okršaj s mentalovim trupama.

Pošto je ,prema priči, u prošlost bio poslan jer su u njegovoj sadašnjosti Mentalove trupe bile prejake, da se zaključiti da će ovaj SS biti najkrvaviji i ja ga jedva čekam!

Kupujem ga da koštao 500kn! CROTEAM je to zaslužio!

 

znao sam. nisam znao da je Ribaric to izjavio hvala na informaciji

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2011 13:47 (Mr.Croatian100).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Serious Sam 3-očekivanja
Mr.Croatian100 kaže...
Plahi kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

sta bi BFE znacilo? posto je bio first i second, next encounter mislio sam i zakljucio da bi to mozda moglo znaciti "Before Encounter"

BFE je Before First Encounter

Ladavac i Ribarić su izjavili da se igra odvija prije 1. nastavka i želi se pokazati život Sama Seriousa Stonea prije nego što ja bio regrutiran za slanje u prošlost u okršaj s mentalovim trupama.

Pošto je ,prema priči, u prošlost bio poslan jer su u njegovoj sadašnjosti Mentalove trupe bile prejake, da se zaključiti da će ovaj SS biti najkrvaviji i ja ga jedva čekam!

Kupujem ga da koštao 500kn! CROTEAM je to zaslužio!

 

znao sam. nisam znao da je Ribaric to izjavio hvala na informaciji

Ima za to gumbić, ne trebaš pisati post...{#}  i nema na čemu..

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.[SLOBODNO STISNEŠ HVALA ONOME TKO TI JE POMOGAO]
14 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 3-očekivanja

Q&A između Gamespota i Romana Ribarića - link

 

Zanimljivo. Ovo bude razvalilo Đuki novi shupak {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice