Shards of War - moba igra

poruka: 8
|
čitano: 1.961
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Shards of War - moba igra (kretanje WASD tipkama)

Vidim da Shards of War nema jos svoju temu na forumu pa reko da je otvorimo...

Radi se o jos jednoj MOBA igri (DOTA klon) medutim kretanje likova vrsimo s WASD tipkama sto se moze cinit

malo cudno (za MOBA igru), ali meni funkcionira savrseno.

Likova (heroja) zasad nema puno medutim igra je izrazito newbie friendly i partije su relativno kratke i nonstop

nabijene akcijom.

Jos jedna zanimljivost su i sami likovi jer nisu svi fantasy vec likovi imaju puske i basic attack su pucaljke no moram priznat da sam isprobao

samo nekolicinu heroja (support klasa zasad najzabavnija).

Mislim da se svakako isplati dat igri sansu jer download je tezak oko 500 MB i uistinu je zabavna.

 

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2015 8:26 (Zemljanin).
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Shards of War - moba igra

Evo izasla je nova mapa koja jos bolje upotpunjuje mehano stil igre (fantasy je out cini mi se ) i izasao je novi sentinel (heroj aka champ).

Tehnickih problema igra gotovo i nema (jedan da je bio malo veci lag) jedino crafting sistem moram jos prouciti posto sam lvl. 10.

Dakle za casual igrace koji zele instant napucavanje u partijama koje traju od 15-20 min ova igra je dusu dala.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Shards of War - moba igra

Igra li tko od vas? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Shards of War - moba igra
mattax kaže...

Igra li tko od vas? 

 Trenutno sam jako zauzet pa nazalost  slabo igram.

Jesi probao igru, jel se jos uvijek dugo ceka za partiju?

 

 

Battlenet - TheProdigy#2234
8 godina
neaktivan
offline
Re: Shards of War - moba igra

Odlična je igra, ne čeka se uopće puno,najvise minutu dvije...tek navečer se osjeti da nema igrača pa se čeka i do 10 minuta...rekli su da će tek početkom 2016. krenut sa radom NA servera jer 90 posto igrača trenutnih su Turci i Rusi, s našeg područja jako slabo igrača ima nažalost...stavio sam par zamjerki na njihov forum što se tiče botova i trollanja ali i to će popraviti...ingame name mi je Matax pa me slobodno dodaj ako hoćeš

8 godina
neaktivan
offline
Shards of War - moba igra

Malo da se pohvalim, ipak je bilo 3 vs 7 jer imao sam jednog bota u timu i jednog trolla...ali što se može :D

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Shards of War - moba igra
mattax kaže...

Malo da se pohvalim, ipak je bilo 3 vs 7 jer imao sam jednog bota u timu i jednog trolla...ali što se može :D

 OK Striker je OP u pocetku kad igras ekipom koja se ne zna pazit, medutim kasnije ces vidjet da vise nije tako lako s njime ownat. 

Battlenet - TheProdigy#2234
8 godina
neaktivan
offline
Shards of War - moba igra

Upravo to, striker je odličan pocetnicki sentinel, barem je bio moj prvi izbor

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice