Simulaciske igre (preporuka?)

poruka: 8
|
čitano: 2.324
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Simulaciske igre (preporuka?)

Evo  sjedim već pola sata  za laptopom i tražim neku simulacijsku igru ali da je dobra...
Zna li netko dobru , ali da je slična Farming simulatoru ili Euro truck simulatoru...
Tj. da ja  nešto "stvaram" da zarađujem  da imam neki cilj...
Treba nekko iskoristiti ove kišne ljetne dane {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Simulaciske igre (preporuka?)

Garbage Truck Simulator

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Simulaciske igre (preporuka?)

Nije baš "simulacija" ali ja kao igrač mogu reći da je još bolje.

Počni s EVE Online.

EDIT:
A ako ne EVE, tu je uvijek novi Star Citizen pravljen od strane još poznatijeg Chrisa Robertsa...

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2014 21:21 (Svenos).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Simulaciske igre (preporuka?)
Svenos kaže...

Nije baš "simulacija" ali ja kao igrač mogu reći da je još bolje.

Počni s EVE Online.

EDIT:
A ako ne EVE, tu je uvijek novi Star Citizen pravljen od strane još poznatijeg Chrisa Robertsa...

čovjek je trazio igru da igra preko ljeta,ne igru koja ce bit zavrsena 2027. godine

11 godina
neaktivan
offline
Re: Simulaciske igre (preporuka?)
Rocinante2112 kaže...
čovjek je trazio igru da igra preko ljeta,ne igru koja ce bit zavrsena 2027. godine

Eto mu arena simulator ili sta god vec, ima i multiplayer za par dana...

Meni to dovoljno, igra zabavna, najbolja grafika na trzistu, obecavajuca je, i skupila je 48 milijuna samo od igraca...

Nisam siguran koliko si ti igara napravio, ali ako si napravio barem jednu ne bi tako govorio o tudjim proizvodima... Igra je apsolutno fenomenalna i to 500,000 igraca moze potvrditi. 500 tisuca ljudi je platilo igru a nije ni zavrsena...

12 godina
offline
Re: Simulaciske igre (preporuka?)
Svenos kaže...
Rocinante2112 kaže...
čovjek je trazio igru da igra preko ljeta,ne igru koja ce bit zavrsena 2027. godine

Eto mu arena simulator ili sta god vec, ima i multiplayer za par dana...

Meni to dovoljno, igra zabavna, najbolja grafika na trzistu, obecavajuca je, i skupila je 48 milijuna samo od igraca...

Nisam siguran koliko si ti igara napravio, ali ako si napravio barem jednu ne bi tako govorio o tudjim proizvodima... Igra je apsolutno fenomenalna i to 500,000 igraca moze potvrditi. 500 tisuca ljudi je platilo igru a nije ni zavrsena...

Nisam im ja kriv što su platili proizvod koji jos ne postoji. To je ravno preorderu.

Zaostaju sa svim moguci deadlineovima itd...

Pratim SC otkad se pojavio na kickstarteru,ambiciozan projekt,al jako malo imaju za pokazati. Ne ulijeva mi ikakvo povjerenje dok ne vidim gotovo sve.

14 godina
offline
Simulaciske igre (preporuka?)

Goat Simulator {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Simulaciske igre (preporuka?)

http://www.bundlestars.com/all-bundles/big-sims-bundle/

 

Vala ne znam sta vise mozes pozeljeti :D

You better run, you better take cover!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice