Ski Challenge 2011

poruka: 91
|
čitano: 13.808
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ski Challenge 2011

Evo,došla je i nova sezona Ski Challengea. Uvjeren sam da ima forumaša koji igraju ovo. Nažalost,ove godine nema Hrvatske ( možda će je biti,ali iskreno sumnjam ).

Na prvom postu će uvijek biti rang lista prvih 5 bugovaca na trenutnoj stazi na svim uvjetima. Evo,tako ću ja prvo staviti sebe xD.

 

VAL D' ISERE SUNCE:

1.GJCroatia:1:47,036 ( 36-44-20 )

 

VAL D' ISERE SNIJEG:

 

VAL D' ISERE LED:

Guide za Warwicka: http://www.leaguecraft.com/strategies/guide/3252 Warbringer007 ( EU ) te moj brat Chomet ( EU )
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2010 19:30 (Blizek).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ski Challenge 2011

koristim iste postavke 1.47:185

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ski Challenge 2011

pozz ljudovi........posto sam novi u ovoj igri .....da li se moze igrat sa gamepad{#}

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ski Challenge 2011

Je li igra free ili?

I see dead people
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ski Challenge 2011

uskoro izlazi 12,  za 23 dana, jedva cekam, nadam se da ce biti hrvatska verzija.

inace ce mi bit ovo 4 sezona, prosle godine sam igro za francusku i zavrsio medju top 15

http://www.skichallenge.ch/en/

 

 

da cujem vasa razmisljanja o ovoj sezoni, i recite nesto o svojim rezultatima i koje staze ocekujete da ce biti(osim standardnih bormio, groden, wengen i kitzbuhel)

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ski Challenge 2011

mogli bi napraviti neko natjecanje u 11 dok nedodje 12.

odaberemo neku stazu i vozimo trening, i stavimo tu svoje vrijeme s snimkom utrke, da se malo zabavimo, i treniramo dok nedodje 12

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ski Challenge 2011

dali bi netko htio biti sponzor ove godine sc:12 jer nemamo sponzora

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ski Challenge 2011

eo.. mene zanima dali je izasao ski challenge 2012..
ako nije neka mi nego da link od ski challenge 2011.

unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ski Challenge 2011

mozes li mi dati drugi link? DIREKTAN..
oprosti na smetnji! :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ski Challenge 2011

Strpi se jos 2 dana, jer tada izlazi 2012.

Човек је човеку одувек био вук / А вук вуку никад човек јер не мења ћуд..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ski Challenge 2011

Hvala punoo! :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ski Challenge 2011

vidimo se na postolju :*

 

u kolko sati to izlazi?

Ego auxiliatus sum pulsus "Hvala"
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 11:31 (nul-3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ski Challenge 2011
nul-3 kaže...

vidimo se na postolju :*

 

u kolko sati to izlazi?

Utorak u 10 sati. 

 

Ovdje ima odbrojavanje...

 

http://www.ski-challenge.info/

14 godina
offline
Ski Challenge 2011

e onda u utorak oko 18sati, kad dojdem s turnira...ima sve da vas ošijem

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
nul-3 kaže...

e onda u utorak oko 18sati, kad dojdem s turnira...ima sve da vas ošijem

nema hrvatske zastave, opet cemo vozit ko jakov fak.

jesi li igro ovu igru prije?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Ski Challenge 2011

ne :D

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
nul-3 kaže...

ne :D

hehe onda se bojim da nas neces oprati, ovo ce mi biti 4 sezona i nadam se da cu uci u top1000 ove godine

prve godine kad sam poceo igrat bio sam medju prvih 100 000 :D

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Ski Challenge 2011

ja se več vidim u top 2 :D

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2011 14:19 (nul-3).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
nul-3 kaže...

ja se več vidim u top 2

hahah nemoj me zaj*bavat.

daj reci neki rezultat na nekoj stazi, ako si pokuso vjezbat na prijasnjim verzijama, ako nisi nemoj se nadat da ces biti ni u prvih 100 000

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Ski Challenge 2011

Nemoras odma TD

Nisam vježbao, i u igrama vidim samo zabavu...tak da ne planiram borit se za nekih top 1000

Za ovu igricu prvi put čujem i planiram ju skinuti jer vidim da vas dosta igra...pa da probam usporediti rezultate.

 

A što se tiče posta "top 2" to je bila zezancija i vidim da nisi primjetio smajl.

 

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
nul-3 kaže...

Nemoras odma TD

Nisam vježbao, i u igrama vidim samo zabavu...tak da ne planiram borit se za nekih top 1000

Za ovu igricu prvi put čujem i planiram ju skinuti jer vidim da vas dosta igra...pa da probam usporediti rezultate.

 

A što se tiče posta "top 2" to je bila zezancija i vidim da nisi primjetio smajl.

 

td sam ti dao jer se nisam slago s tom izjavom, a istina, nisam primijetio da je bila zezancija.

igra je veoma zabavna, obavezno ju skini pa da mozemo kao sto si reko usporedjivat rezultate i osnovati mozda neku BUG ligu gdje cemo se moci natjecati svi s buga ;)

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
win4crazzy kaže...
nul-3 kaže...

Nemoras odma TD

Nisam vježbao, i u igrama vidim samo zabavu...tak da ne planiram borit se za nekih top 1000

Za ovu igricu prvi put čujem i planiram ju skinuti jer vidim da vas dosta igra...pa da probam usporediti rezultate.

 

A što se tiče posta "top 2" to je bila zezancija i vidim da nisi primjetio smajl.

 

td sam ti dao jer se nisam slago s tom izjavom, a istina, nisam primijetio da je bila zezancija.

igra je veoma zabavna, obavezno ju skini pa da mozemo kao sto si reko usporedjivat rezultate i osnovati mozda neku BUG ligu gdje cemo se moci natjecati svi s buga ;)

Po tvojim postovima zakljucujem da je u pitanju neki oblik simulacije?

Човек је човеку одувек био вук / А вук вуку никад човек јер не мења ћуд..
13 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
pirat01 kaže...
win4crazzy kaže...
nul-3 kaže...

Nemoras odma TD

Nisam vježbao, i u igrama vidim samo zabavu...tak da ne planiram borit se za nekih top 1000

Za ovu igricu prvi put čujem i planiram ju skinuti jer vidim da vas dosta igra...pa da probam usporediti rezultate.

 

A što se tiče posta "top 2" to je bila zezancija i vidim da nisi primjetio smajl.

 

td sam ti dao jer se nisam slago s tom izjavom, a istina, nisam primijetio da je bila zezancija.

igra je veoma zabavna, obavezno ju skini pa da mozemo kao sto si reko usporedjivat rezultate i osnovati mozda neku BUG ligu gdje cemo se moci natjecati svi s buga ;)

Po tvojim postovima zakljucujem da je u pitanju neki oblik simulacije?

da, skini prethodne verzije, ski challenge 2011 i probaj malo igrat, i da se malo uvjezvbas prije nego sto sutra svi zajedno u 10h ujutro zaigramo 12

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ski Challenge 2011

Kad se sjetim kad sam igrao ovu igru na laptopu prije par godina.. genijalna je :) jos samo 17 sati :)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Ski Challenge 2011

ja sam to igrao 2-3 god i fakat ne kuzim kak sam tak spor jednostavno jel ovi najbolji igraju na gamepad ili sto jer tako glatko skrecu i problem mi je onaj space za skracivanje to uvijek zahebem

Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
Mitsuoka kaže...

Kad se sjetim kad sam igrao ovu igru na laptopu prije par godina.. genijalna je :) jos samo 17 sati :)

aha, jedva cekam :D

nick ce mi biti win4crazzy i vozit cu za svicarsku zastavu jer hrvatske kao sto znate opet nema

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
dmanz kaže...

ja sam to igrao 2-3 god i fakat ne kuzim kak sam tak spor jednostavno jel ovi najbolji igraju na gamepad ili sto jer tako glatko skrecu i problem mi je onaj space za skracivanje to uvijek zahebem

tako je i meni bilo, a nakon 3 sezone igranja i vjezbanja postanes i ti brz, al ne ko oni, a space nije toliko tesko pogodit, imas na internetu tutoriale di ga moras stisnut i malo vjezbe i svaki put ces skratit skok.

 

ja sam u prvoj sezoni po 8 sekundi kasnio za prvim, druge sezone za 5-6, prosle za 3 sekunde, a sad dok sam vjezbo to se smanjilo na 1-2 :D vjerujem da svi mozemo biti brzi samo treba vjezbati

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
win4crazzy kaže...
dmanz kaže...

ja sam to igrao 2-3 god i fakat ne kuzim kak sam tak spor jednostavno jel ovi najbolji igraju na gamepad ili sto jer tako glatko skrecu i problem mi je onaj space za skracivanje to uvijek zahebem

tako je i meni bilo, a nakon 3 sezone igranja i vjezbanja postanes i ti brz, al ne ko oni, a space nije toliko tesko pogodit, imas na internetu tutoriale di ga moras stisnut i malo vjezbe i svaki put ces skratit skok.

 

ja sam u prvoj sezoni po 8 sekundi kasnio za prvim, druge sezone za 5-6, prosle za 3 sekunde, a sad dok sam vjezbo to se smanjilo na 1-2 :D vjerujem da svi mozemo biti brzi samo treba vjezbati

Pretpotstavljam da ima neki trening unutar igre? je li on ogranicen?

Човек је човеку одувек био вук / А вук вуку никад човек јер не мења ћуд..
13 godina
offline
Re: Ski Challenge 2011
pirat01 kaže...
win4crazzy kaže...
dmanz kaže...

ja sam to igrao 2-3 god i fakat ne kuzim kak sam tak spor jednostavno jel ovi najbolji igraju na gamepad ili sto jer tako glatko skrecu i problem mi je onaj space za skracivanje to uvijek zahebem

tako je i meni bilo, a nakon 3 sezone igranja i vjezbanja postanes i ti brz, al ne ko oni, a space nije toliko tesko pogodit, imas na internetu tutoriale di ga moras stisnut i malo vjezbe i svaki put ces skratit skok.

 

ja sam u prvoj sezoni po 8 sekundi kasnio za prvim, druge sezone za 5-6, prosle za 3 sekunde, a sad dok sam vjezbo to se smanjilo na 1-2 :D vjerujem da svi mozemo biti brzi samo treba vjezbati

Pretpotstavljam da ima neki trening unutar igre? je li on ogranicen?

ima al nije ogranicen

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
offline
Ski Challenge 2011

...sutra se vidimo, al navečer tek )=

imam prokleti turnir

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice