Ski challenge 2014

poruka: 99
|
čitano: 24.596
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Ski challenge 2014

Skinuo sam igru ovaj vikend, ajd da vidim kakva je. I ima jako blesavi propust: ne snima postavke za kontrole. Svaki puta kad startam igru moram ponovno namjestat. Nekad mi zaboravi i postavke za skije...
Program pomalo lici na malware: trazi te ime, prezime, adresu, itd. i jos u EULA pise da oni to dijele s partnerima (citaj: ko god im da love).

A inace zabavna igrica, malo fali osjecaj strmine, jer osim kod skokova, kao da skroz ides po ravnici. Mislio sam da cu bit bolji, jer mi racing igrice dosta idu, u Live For Speed sam bio vrlo solidan, iako s volanom, mislim da s tipkovnicom vise ni tamo ne bi bio nesto. Zato sam se i registrirao da vidim kako ovi najbolji idu jer sam bio ono, 10-15s od vodecih. Malo sam korigirao liniju, ide se dosta direktnije negoli s autima, pa sam malo previse obilazio. Iako i nisam puno bas popravio vrijeme, al hebga, samo sam preko vikenda igrao.

Koja je finta sa skakanjem? Probao sam ranije, ovako, onako, gledam kad ovi vodeci skacu, ali bas i nije jako jasno sto rade iz replaya, a ja imam dojam da mi tak svejedno sto napravio, nit dobijam nit gubim na vremenu, a ovi me deru.

Zakon je onaj Kernen-S, popu*im tu pol sekunde sam tako... {#}

Ne vjerujem da cu vozit trku, no koji je sistem, nigdje ne mogu naci? Voze svi odjednom, jedan po jedan, ne kuzim uopce...

Nick mi je inace CRO_CyberK.

13 godina
offline
Re: Ski challenge 2014
CyberK kaže...

Skinuo sam igru ovaj vikend, ajd da vidim kakva je. I ima jako blesavi propust: ne snima postavke za kontrole. Svaki puta kad startam igru moram ponovno namjestat. Nekad mi zaboravi i postavke za skije...
Program pomalo lici na malware: trazi te ime, prezime, adresu, itd. i jos u EULA pise da oni to dijele s partnerima (citaj: ko god im da love).

A inace zabavna igrica, malo fali osjecaj strmine, jer osim kod skokova, kao da skroz ides po ravnici. Mislio sam da cu bit bolji, jer mi racing igrice dosta idu, u Live For Speed sam bio vrlo solidan, iako s volanom, mislim da s tipkovnicom vise ni tamo ne bi bio nesto. Zato sam se i registrirao da vidim kako ovi najbolji idu jer sam bio ono, 10-15s od vodecih. Malo sam korigirao liniju, ide se dosta direktnije negoli s autima, pa sam malo previse obilazio. Iako i nisam puno bas popravio vrijeme, al hebga, samo sam preko vikenda igrao.

Koja je finta sa skakanjem? Probao sam ranije, ovako, onako, gledam kad ovi vodeci skacu, ali bas i nije jako jasno sto rade iz replaya, a ja imam dojam da mi tak svejedno sto napravio, nit dobijam nit gubim na vremenu, a ovi me deru.

Zakon je onaj Kernen-S, popu*im tu pol sekunde sam tako... {#}

Ne vjerujem da cu vozit trku, no koji je sistem, nigdje ne mogu naci? Voze svi odjednom, jedan po jedan, ne kuzim uopce...

Nick mi je inace CRO_CyberK.

bold-100% si jedini, prvi put cujem za to, i igra je safe, nagrade su ukljucene u sve to tako da si nebi dopustili to s malwareom

igra ne moze biti realnija jer bi izgubila car, ovako je dobro, bitno je biti najbrzi a to sto fali malo fizike je zanemarivo

finta s skakanjem..vjezba, ja uopce ne razmisljam i svaki skok dobro odradim, trebas stisnut u odredjeno vrijeme space i drzat ga sve do doskoka da se skrati skok,
space ili ti tipka za skok se jos koristi kod zavoja nekih, recimo kernen-s, trebas proc s skok tipkom, ali ne na nacin da uletis unutra i stisnes je 2-3 puta dok ne skrene i onda izgubis svu brzinu, nego pravom putanjom uci i  USTAT, TJ DIGNUT SE S SKOK TIPKOM, to je vrlo vazno, znaci drzis gas-skok tipka-pa se dignes, tako ne gubis brzinu a lakse skrenes nego da skreces bez skok tipke(to je za iskusnije ali eto vrijedi napomenut, koristi se jos na 5-6 mjesta na stazi)

utrka traje 3 dana, vozis neogranicen broj puta, najbolje vrijeme se uzima i voze svvi skupa, znaci sve isto ko kvalifikacije samo sto se ovdje gleda rezultat za world cup

moj nick je cro_win4crazy pa me mozes pogledat malo
u top 50 sam na svijetu :D 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2014 4:10 (win4crazzy).
11 godina
offline
Re: Ski challenge 2014

Nisam mislio ozbiljno da je malware, vec da traze privatnih podataka za koje eksplicitno kazu da ih dijele s "3rd parties". Mislim da vrijedi ona maksima kao i za Google, Facebook: ako je neki produkt besplatan, onda si ti produkt. Anyway, osim emaila,  spola i zemlje, sve ostalo sam dao lazno, ionako mi je to razbibriga za par dana, nemam namjeru se borit za nagrade...

I skinuo sam igru sa sluzbenog sitea i igra svaki puta pokrece updater na startu. I uvijek moram na pocetku promijenit kontrole, jer mi ne odgovaraju strelice. Jel vi mozda vozite web verziju, ili s joystickom, ili su vam defaultne kontrole OK? Tesko da sam ja jedini dobio neku specijalnu pokidanu verziju igrice, a ne znam sto bi jos moglo bit. PC mi ima samo jednog usera i to Admin, dakle sve ovlasti su tu... Plus sto neke stvari snima: postavke skija, ili u training modu kad nisam registriran pamti najbolje vrijeme, graficke postavke itd. Pa nije da mu nesto moj OS brani, jedino kontrole ne pamti.

A vjezbam ja skakanje, ali kao sto rekoh, nisam primijetio nikakve koristi, pa je to vjezbanje prilicno naslijepo. Bio sam jucer stao na 2.31.x, ne znam bas da cu imat puno vremena igrat do vikenda.

I nije bit s realnoscu fizike, vec cisto perspektive: nisam skijao ni na priblizno tako strmim stazama, pa sam svejedno imao puno bolji dojam strmine. Nekako mi se cini da su mogli kut kamere stavit malo bolje, a ne da imam dojam da je ukupna visinska razlika nekih 100m umjesto 1000m. Zapravo i na TV prijenosima je slican problem, tek na drvecu okolo dobijes stvarni dojam koliko je strmo.
Primjer: odmah nakon prva dva vrata ide onaj jako dugi desni zavoj. Dosta prije njega mozes vidjet koliko on dosta ostro pada. A kad prolazis kroz njega, imas dojam da je skoro potpuno ravan.

 

Hvala na informacijama sto se tice trke.

12 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Bormeo freeride 39:507 , 30.mjesto u Hrvatskoj, preko mobitela.

"Just A Dream ".
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2014

Bok ekipa. Ja ove godine jako kasnim ali bi se uključio u ligu ako me tko može dodati. chvarkesh je username.

 

Koje su najbolje postavke za Wengen? Možda kakav korisni link po tom pitanju?

13 godina
offline
Ski challenge 2014

pa ja mislim da sam jedno 10 puta stavio taj link za postavke skija, dosadan sam i bogu i sebi, i opet se nadju ljudi koji traze postavke... zar je tesko prolistat 1-2 str u nazad i pronaci???

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2014

Puno hvala {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2014

zdravo imam pitanje kupio sam aluminjske skije i zanima me koji mi postavke bile najbolje koje mi postavke preporucujete pozz{#}

9 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Pozdrav ekipa, krenuo nam je Bormio :) 

 

Prijave za grupne utrke još uvijek traju, prva grupna počinje danas u 18:00 ! prijavite se na :http://skicroatiaforum.freeforums.net/thread/23/grupne-utrke-prijave?page=3&scrollTo=147

 

ali prvo se naravno morate registrirati  . Dosada ima 30 sudionika u grupnim trkama.!

 

Usput posjetite Beta stranicu Ski Challenge Hrvatska (Updejt sa statistikama će biti večeras) : http://skichallengecroatia.wix.com/skichallenge

 

Posjetite našu temu Team Croatia stranicu na SKICHA http://forum.skicha.com/viewtopic.ph...464129#p464129

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice