Ski challenge 2014

poruka: 99
|
čitano: 24.522
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Ajmo ljudi pocela je sezona skijanja, prva staza beaver creek. Hrvata ima puno sto je odlicno, takoder ove godine Hrvatska nije izostala tako da mocemo uzivati i voziti pod nasom zastavom {#}

 

http://www.ski-challenge.com/en/

 

ajde javite se skijasi, bacite setup vasih skija ako nije tajna {#} i vrijeme kvalifikacija.

 

takoder najbolje skijase ocekuju nagrade a mislim da je glavna nagrada neki skuterić. {#}

 

moj ign: CROskajzak

 

 

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | NFSW: skaj022 (apex.eu) | APB Reloaded: skajzak
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 1:00 (skajzak).
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Ski challenge 2014

CRO_win4crazy nick, cini mi se da sam 5-6 u hrv, imam vrijeme 1:56,188 s tim da sam igro 2h, od faksa ne mogu vise tako da ce ove godine vjerovatno rezultati biti losiji

 

postavke skija 23-28-49 ali to ce se jos mijenjat, ali te su neke okvirne

 

pitajte sto vas zanima

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2014

vrhunski odvozeno, gledao sam bas voznju {#}

ja jos nikako ispod 2:00,0 da odvozim al tu sam blizu, malo treninga {#}

 

i meni su skije na slicnom setupu al svako malo povisim-snizim za 1-2 pa kako u kojem trenu mi lezi

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | NFSW: skaj022 (apex.eu) | APB Reloaded: skajzak
13 godina
offline
Re: Ski challenge 2014
skajzak kaže...

vrhunski odvozeno, gledao sam bas voznju {#}

ja jos nikako ispod 2:00,0 da odvozim al tu sam blizu, malo treninga {#}

 

i meni su skije na slicnom setupu al svako malo povisim-snizim za 1-2 pa kako u kojem trenu mi lezi

daleko od vrhunskog, ali nije lose s obzirom da su neki igrali 5-6h a ja 2h

samo vjezba, drukcije se ne napreduje, ja igram ovo od 2009 

 

da mozes tako i nadjes si koje ti pasu :)

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2014

za mene je vrhunski posto sam jos daleko od takvih voznji :) 

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | NFSW: skaj022 (apex.eu) | APB Reloaded: skajzak
13 godina
offline
Re: Ski challenge 2014
skajzak kaže...

za mene je vrhunski posto sam jos daleko od takvih voznji :) 

sve u svoje vrijeme ;)

gledanje voznji od najbrzih, i to usporen snimak dio po dio, trening, vjezba i doci ce

 

. ST je space tj skok tipka ovisno kako si podesio

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Evo još jedan forumaš koji igra ovo ( ovo mi je peta sezona {#} ). Nick mi je CROChomet.

1:55:882 mi je vrijeme ( trenutno sedmi u Hrvatskoj ako se ne varam ), 23-31-46 su mi postavke skija.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 12:51 (Blizek).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski challenge 2014
Blizek kaže...

Evo još jedan forumaš koji igra ovo ( ovo mi je peta sezona {#} ). Nick mi je CROChomet.

1:55:882 mi je vrijeme ( trenutno sedmi u Hrvatskoj ako se ne varam ), 23-31-46 su mi postavke skija.

preso si me za malo {#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

ja imam problema s kamerom. složena je tako da gledam ispred sebe a ne vidim skijaša. a C mi ne reagira za kameru, možda ima još netko takav problem?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski challenge 2014
Brletina kaže...

ja imam problema s kamerom. složena je tako da gledam ispred sebe a ne vidim skijaša. a C mi ne reagira za kameru, možda ima još netko takav problem?

nemam pojma do cega bi to moglo biti, ali iskreno, igra je zbuggana do bola, nikad je nisu losije napravili

 

NOVI REKORD!!! 1:55,18x 4. u HRV i 52. u svijetu

od kad sam uzeo ove postavke skija 24-32 skino sam vrijeme za skoro 1 sekundu u manje od 20 minute ;)

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Pozz :)

Evo igrica mi se upravo skida.

Prošle godine je na fo... .hr bila grupna utrka za sve sa foruma.

Što kažete da to napravimo?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Bok, može neka pivatna liga? moj user je CroSki321 :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2014

Pokusaj na postavke imao sam isti problem :D

10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Odvoženo par puta vrijeme 2:03

NICK JE jurogojno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Evo , ja sam napravio grupnu trku i sve vas koji ste napisali nick sam dodao igra se 28.11 od 4 sata i 26 min te traje 4 sata :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ski challenge 2014

Ja sam CRODuD i baš mi nejde ali nema veze...... pozzz. Zanimljivo mi je da nas većina ima prefiks CRO :)

http://d-u-d.deviantart.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski challenge 2014
Dud kaže...

Ja sam CRODuD i baš mi nejde ali nema veze...... pozzz. Zanimljivo mi je da nas većina ima prefiks CRO :)

to je zato jer vec 2-3 sezone zaredom nema hrv verziije(nesposobni hrv sponzori-24sata i njuskalo) pa smo se tako u repci dogovorili da svi uzmemo prefiks CRO i tako se prosirilo

 

ove sezone isto nema HRV verziije, ali su samo ubacili zastavu, da ima nase verzije bilo bi i nagrada.

 

Sjecam se 2010 glavna nagrada bila plazma 107 cm :) odnio ju CROSuperplayer

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ski challenge 2014

Pozdrav svima može i meni pozivnica za trku

10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

pozz.slobodno me dodajte u grupu.tomisg11 je nick

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

ja sam novi, igram ovo 3 godine, vrijeme mi je 1:59.157

među prvih 100 sam u hr a nick mi je  DOCINA

dodajte me 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2013 17:13 (DOCINA).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Poboljšao sam vrijeme, sad je 1:55:187, skije otprilike 23-35-42.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski challenge 2014
Blizek kaže...

Poboljšao sam vrijeme, sad je 1:55:187, skije otprilike 23-35-42.

nice kolega

probaj ove skije, 24-32 te koristi i _skiz0r_ jucer se cuo s njim i rekao mi

 

ja sam skino svoje vrijeme za 0.080 ali sam tako lose vozio da ima prostora za jos pol sekunde za skinut...samo da me pogodi sve savrsena voznja

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

ljudi ja sam skroz novi u tome pa me zanima di se podese postavke skija

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Kako napreduje?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

ako bude grupnih utrka dodajte i mene

 

nick mi je: CROivan135

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

što se dogodilo, nemogu u igru

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Evo ja sam sad na 2:02 ;)

Pozvat ću vas u grupnu utrku? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ski challenge 2014

vratio sam se u top 10, 8 sam ali nisam zadovoljan, od soka sam kraj malo zeznuo, ide to jos dolje, trenutno vrijeme 1:54,639 negdje

4 mi bjezi 0.200... u pm

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ski challenge 2014

Evo još malo poboljšao vrijeme, sad je 1:54:884, skije 21-36... na zadnjem PV-u sam imao +1.090 za skiz0rom i ujebo sam zadnji zavoj i izgubio skoro 4 desetinke u zadnjih 10 sekundi :(

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ski challenge 2014
Blizek kaže...

Evo još malo poboljšao vrijeme, sad je 1:54:884, skije 21-36... na zadnjem PV-u sam imao +1.090 za skiz0rom i ujebo sam zadnji zavoj i izgubio skoro 4 desetinke u zadnjih 10 sekundi :(

probaj 20-35 brze su u donjem dijelu, ali srednji moras je*eno odvest, trebas pogoditi liniju, i ako pogodis sve imas vrlo dobro vrijeme na 2 pv

ja nekad povedem i croletc3rq za 0.100 ali se dolje s*ebem jer treba biti skoncentriran a ja to, nakon sto vidim prednost, izgubim

 

bit ce ovo dobar fight izmedju tebe i mene, ko u LoL-u {#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice