Smite

poruka: 221
|
čitano: 57.163
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Smite
bubach1989 kaže...

ajde krecemo i ovo igrat da vidimo dali se isplati :) (LoL RULZZZZZ :P)

 

 

EDIT: probao i iskreno nije me ipresioniralo... ovo je ubiti kao da igram WoW samo kaj je moba... kupovina item-a je katastrofalno odradena, grafika nije nista posebno cak i na max detaljima, nemozes vidjeti koji spell radi sta (ingame)...

tako da nije nesto.... mogli su to puno bolje odradit

pritisnes K ingame

14 godina
offline
Smite

malo da dignem temu iz mrtvih (nezasluženo)

 

čudi me da se tak malo govori o ovoj igri (vrlo popularnoj) , dosta su ju popravili u zadnjih godinu dana, iako sam aktivan igrač tek od 8mj prošle godine.

 

malo tražim, ali izgleda da je hrvatski community ili slab ili nepostojeći... a naletio sam na dosta naših ljudi ingame.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Smite
vrx kaže...

malo da dignem temu iz mrtvih (nezasluženo)

 

čudi me da se tak malo govori o ovoj igri (vrlo popularnoj) , dosta su ju popravili u zadnjih godinu dana, iako sam aktivan igrač tek od 8mj prošle godine.

 

malo tražim, ali izgleda da je hrvatski community ili slab ili nepostojeći... a naletio sam na dosta naših ljudi ingame.

 Da da dosta se promjenila igra, a i ostvarila veliku popularnost. Ja sam ju poceo prosle godine igrati, pa sam prestao, ali evo od pocetka 2015 sam nastavio. Sto se tice developera jako su "friendly"(u usporedbi sa Riotom) prema igracima i stalno organiziraju evente na kojima se moze dosta gemova nakupiti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2015 14:04 (Casper127).
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Dobio sam neki promocijski kod za Smite uz kupjnju HW-a, ako nekom treba for free nek se javi na PP, ja to ne igram niti planiram..

Kakva je promocija? nemam pojma..

 

pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 14:59 (dr.jazz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Smite
dr.jazz kaže...

Dobio sam neki promocijski kod za Smite uz kupjnju HW-a, ako nekom treba for free nek se javi na PP, ja to ne igram niti planiram..

Kakva je promocija? nemam pojma..

 

pozdrav

 Poslo pp

11 godina
neaktivan
offline
Smite

Pozdrav,

 

Takoder imam kod(ove) sa ultimate god packom, pa se javite na PP.

 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Smite

eto da pohvalim kolegu Soni_85, ult.god pack aktiviran, sve ok.

 

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Smite

Ekipa, i ja imam jedan kod za taj god pack (dobijete sve bogove sad i koji ce izaci), dobio s intelovim procom, ne igram smite pa bi prodo, uz to i final fantasy XIV, CS:GO i magix fastcut (video editing software), sve to mi ne treba, cs go je aktiviran na mom steamu, to je jedina igra koju imam na steamu i ne svida mi se, naviko sam na druge fps-e tipa bf i cod pa mi ovo nije nesto, mogu prodat i taj acc ak je neko zainteresiran, najvise igram lol, pa moze trade za psc ili tak nekaj da mogu iskoristit

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Smite
sejtan kaže...

Ekipa, i ja imam jedan kod za taj god pack (dobijete sve bogove sad i koji ce izaci), dobio s intelovim procom, ne igram smite pa bi prodo, uz to i final fantasy XIV, CS:GO i magix fastcut (video editing software), sve to mi ne treba, cs go je aktiviran na mom steamu, to je jedina igra koju imam na steamu i ne svida mi se, naviko sam na druge fps-e tipa bf i cod pa mi ovo nije nesto, mogu prodat i taj acc ak je neko zainteresiran, najvise igram lol, pa moze trade za psc ili tak nekaj da mogu iskoristit

 Imas oglasnik za to, nemoj spamat ovdje.

Battlenet - TheProdigy#2234
13 godina
offline
Smite

Ako je netko za party, neka me doda. IGN: Ballbanes

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Smite

Novi cinematic trailer

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice