Split second

poruka: 135
|
čitano: 28.894
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Split second

A sada jedna tema za ljubitelje arkadnih trka-Split Second.

 

Autori proslavljenog Pura,Disney Interactive Studios i Black Rock,ponovo su zasukali rukave i rade na novoj crush and burn trci Split Second.Radi se o strateskom kombinovanju vozila sa unistavanjem okoline.Sve je zamisljeno u vidu reality tv show-a gde ce se takmicara takmiciti na gradskim ulicama uz postavljene kamere koje u realnom zapisu prenose gledaocima sta se uzivo desava na putevima.Koristice se razni trikovi(oruzja,ekseri,mine),a sve u cilju stvaranja ultranerealisticne atmosfere.

 

Grafika ce biti ultrarealna uz bogato producirane efekte i podrsku za multiplayer.Jednom recju,ako ste gledali film Death Race sa J.Stathamom,znate o cemu pricam.

 

Igra je jos u fazi izrade i bice dostupna za PC i konzole pocetkom sledece godine.

 

 

 

 http://www.gametrailers.com/video/e3-09-split-second/49797

 

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Split second

Mora da je Jerry Bruckheimer producent ovoga.

Sve se diže u zrak i eksplodira bez ikakvog razloga i smisla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Split second

Evo jos malo i gameplay-a:

 

 

 

 

Videcemo,ima potencijala da postane hit,a i mi imamio vremena da nadogradimo hardver do izlaska Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Split second

Moglo bi biti zabavno u multyplayeru. Grafika je lijepa, ali mislim da igra nema onu dozu repetitivnosti, i da bi mi brzo dosadila.....

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Split second
http://crotrailers.co.cc CRO TRAILER-Traileri i gameplay snimke video igara
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Split second

Evo i screenova.

 

Kako igra dobro izgleda!

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Split second

Da oživim temu:


Split/Second – Downtown trailer

Na PSN i Live došao je demo:


LINK: Split/Second: Velocity – PSN i Live dobili demo

 

Inače, igra jako puno obećava i glavni je i izravni konkurent Bluru

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Split second

Evo novog trailera:

LINK: Split/Second: Velocity – Air Strike & Air Revenge trailer

 

Ajde malo se trgnite, igra uskoro izlazi :)

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Split second

Evo i IGN recenzija, 8.5/10, dosta dobra ocjena...

IGN.

I'm gonna be Iron, like Lion, in Zion...
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Split second

Jaka/velika ocjena, no ja više iščekujem Blur.

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Split second

evo prva recenzija ove igre za pc

Guns don't kill people... lasers do
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Split second

...A ČUDNO MI JE KAK NIJE BILO ZA PREORDAT NITI NEMA ZA NARUČIT NI NA GAME.CO.UK NI NA AMAZON-U...NITI IMA DI ZA DOWNLOAD....VEČ SAM SE PRIBOJO DA JE CANCEL-IRANA ZA PC....

16 godina
offline
RE: Split second
marq23 kaže...

...A ČUDNO MI JE KAK NIJE BILO ZA PREORDAT NITI NEMA ZA NARUČIT NI NA GAME.CO.UK NI NA AMAZON-U...NITI IMA DI ZA DOWNLOAD....VEČ SAM SE PRIBOJO DA JE CANCEL-IRANA ZA PC....

Ja sam se već pribojao, od te silne vike, da ti ne znaš da postoji Caps Lock

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
15 godina
neaktivan
offline
Split second

stvarno što se događa kak to da nema igre nigdje za skinut ni ništa???

"you hit me we hit you"-mafia
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Split second

šta je najgore, kolko sam ja gledo nema ni za kupit..al me tješi što su je ocjenili za PC, pa onda valjda postoji...jedino sam vidio da za europu je datum izlaska 21.05...pa možda zato..

15 godina
offline
Split second

Ja sam sinoc stavio da se "nabavlja" Smijeh pa sam jutros inst i zaigrao.. Igra je onako, srednja.. Moze se zaigrat ali nista specijalno.. Fora je to sto se staza malo mijenja tijekom utrke (kada unistavate dijelove kako bi usporili protivnike).. Vidio sam na gamespotu da je igra dobila 7.5 sto ja smatram da je puno.. Po mom misljenju 6.5 je realnije, ali ok, svako ima svoje misljenje.. Uostalom za 5 dana izlazi "Blur" kojeg vise iscekujem, zato sto su auti "stvarni" (marke auta), pa cemo vidjet kako ce on ispast.. Sve u svemu, jurnjave (iako osjecaj za brzinu isto nije neki) i razvaljivanja nikad dosta.. :D

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2010 11:51 (steve90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Split second

Fora igra .

Ali mi se čiuni da nema puno staza tako da ...

Osim toga malo koja igra ima split ekran + oba mogu na jednoj tipkovnici .

Grafika je super ,osječaj brzine također a i driftanej je super .

One ekpolozije a sad tu i tamo znam i sebe zaje :) ali baš je fora dok se ovaj ispred tebe veseli da bu  pobjedil a ti jedna tipka i ti si prvi  .

Razlika između high i very high  u zahtjevima je pre velika.

Recimo dok   low , medium i high nema  nikakvog gubljenja u fpsima a  na VH više nemogu igrati .

Ne znam kaj da napišem !
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2010 17:35 (WItcher).
15 godina
offline
Split second

Igra je za arkadu sasvim okej..sviđa mi se što je rasturačina na sve strane pa čak i to što su izmišljeni auti mi je još i bolje !!

Grafika predobra na very high igram izgleda bolesno dobro

 

moja ocijena 8/10

Intel Core i7 920 @3.8 GHZ, Asus P6T, 6 GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T260, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horn
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Split second
Cro trailers :)
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Split second

igra je izasla na " onim " stranicama .. tko hoce neka si nabavi

edit : nisam vidio da vec ima :S

jebote kolko nas ima :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2010 16:57 (marinn95).
15 godina
offline
Split second

imam problem s igrom...kada ulazim u igru crasha i javi se error "Split Second executable has stopped working". zna li itko u čemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Split second
lobotomac90 kaže...

imam problem s igrom...kada ulazim u igru crasha i javi se error "Split Second executable has stopped working". zna li itko u čemu je problem?

Problem je što ne kupiš legalno igru ili ne skineš pravi torrent.

Death has a thousand faces,evil only one.
15 godina
offline
Split second

reloaded verzija,tako da nije do verzije...a i skonto sam šta je,instaliro sam directx koji dobijem uz igru i sad radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Split second

igrica je bas fantasticna,eklosije ,rusenja ali najbolje mi je kad mi AI smesti neki zamku ;D

BC2 nick: herro Ray
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Split second

ja imam problem... kamera stalno gleda unatrag i auto se ponasa kao da je gas stalno stisnut... tj kao da su pritisnute tipke za Gas i pogled unazad, nikako ne mogu to rijesiti o.O

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Split second

meni se igra dosta sviđa

 

igranje "sezone" je solidno ali ono što čini igru zanimljivom jest split screen

 

tko god ti dođe u goste možeš sa njim zaigrat i jednim pritiskom na tipku ctrl/shift uništit ga i smijat mu se u facu-NEPROCJENJIVO

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Split second

imam jedan problem naime igra se dobro ponasa dok igram season sa logitechovim gamepadom ali kad udjem u split screen mod kao da se sve zmrzne kad ocu sa joystickom igrat i kao da se se sve prebaci na tipkovnicu ponovno da li je split screen mod samo predoddredjen samo da se sa tipkovnicom igra ili se moze i sa joystickom mozda neki bug u igri ili samo moje neznanje .desava li se jos kome tako ? molio bih ako neko moze da pomogne

živi danas da ne umres sutra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Split second
geek_boy1 kaže...

imam jedan problem naime igra se dobro ponasa dok igram season sa logitechovim gamepadom ali kad udjem u split screen mod kao da se sve zmrzne kad ocu sa joystickom igrat i kao da se se sve prebaci na tipkovnicu ponovno da li je split screen mod samo predoddredjen samo da se sa tipkovnicom igra ili se moze i sa joystickom mozda neki bug u igri ili samo moje neznanje .desava li se jos kome tako ? molio bih ako neko moze da pomogne

može se

ja igram split screen sa kombinacijom tipkovnica/joystick

14 godina
neaktivan
offline
Split second

da li se ta kombinacija nes posebno podesava ili je dovoljno samo da ustekas gamepad i da imas tipkovnicu?

živi danas da ne umres sutra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Split second
geek_boy1 kaže...

da li se ta kombinacija nes posebno podesava ili je dovoljno samo da ustekas gamepad i da imas tipkovnicu?

uštekao gamepad i tipkovnicu i radilo mi

ništa nisam podešavao

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice