Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 732.132
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
16 godina
offline
Re: Star Citizen
Mozda je bila kriva analogija, ajmo ovak: krenes igrat LOL game, level 1 si i dolazis na mid lane sa recimo Viktorom, a nasuprot tebe je level 6 Orianna sa 3 full itema.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

ajmo ovak viktor je level 1 al ga igra faker a ja noobina sa level 6 orianom i 3 itema....i opet ce me lik zaklat.....vidi i u scu ja sam sa aurorom znao srest njubare u superhornetu i zaklat ih...probaj arena comander pa ces vidit da treba i skila

 

ali inače mislim da je izvrsna usporedba lola i sca u p2w modelu.... isti skill kod dvojice u lolu ak si početnik i nisi za pravu lovu uzeo champove jednostavno nemaš za izabrat countera u tvom laneu tvom protivniku....tako i ovdje isti skill kod oba igrača pobjedit će onaj koji ima bolji brod....al opet ti velim ne smeta mi takav p2w.....

 

u ovoj igri me najviše smeta.....evo izbacit ćemo ... gotovo je samo da ispoliramo i par bugova rješimo......... i prošlo je točno godinu dana od zadnjeg citizen coma gdje su prikazali iz 3.0 planetary landing i levski čini mi se a još releasa date za 3.0 nema.....počeo sam ih mrziti radi toga i počeo sam se nadati da propadnu i neka im onih 45 dolara od prije 3 godine i tak sam na njih zaboravio već

8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen
ZujoVg kaže...

ajmo ovak viktor je level 1 al ga igra faker a ja noobina sa level 6 orianom i 3 itema....i opet ce me lik zaklat.....vidi i u scu ja sam sa aurorom znao srest njubare u superhornetu i zaklat ih...probaj arena comander pa ces vidit da treba i skila

 nemoj zaboraviti da ti isto treba malo trzanja od kompa i dobrog starog torrenta da ti digne ping :)

13 godina
offline
Star Citizen

ja nisam backer.. ja sam bil pametan.. ja sam potrosil 1,5k eura i kupil pljuter da igram sc.. e da sam barem bil glup. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Star Citizen
Garro kaže...

Nervoza zavladala, a Dado? :D

 

S obzirom da si jak s vjerom u CIG, pokušaj vratiti ove zalutale ovce nazad u CR-ovo stado: https://www.reddit.com/r/starcitizen_refunds/

 

Ali pazi, možda sam ja Derek Smart koji samo provocira vjernike... :D

 Uopće nije nervoza, meni super - ali vaši komentari su mi postali prezabavni  

 

 Anyway, p2w je na taj način onda i WoW jer možeš kupiti lika na max lvl-u sa full epic opremom (kao i kod svakog drugog MMO-a) od kineskih farmera za malo novaca. 

 Koji MMO nije p2w na ovaj ili onaj način ako tako gledamo? 

 

 S tim da će uvijek izvježbaniji igrači koji su ipak postali skilled u mehanikama igre lakše izači iz gustih situacija nego noobovi, bez obzira koji brod su nabavili (u ili izvan igre).

 

 Koliko sam ja do sada uložio u igru? 
 Pa evo, od kraja 2012. do danas sve skupa oko 500$ (dakle u prosjeku 8$ mjesečno..) - SC Collector's Edition + nekoliko manjih brodova + SC roba + pretplata na nekoliko mjeseci.  

 

 I nije mi žao - puno sam više ostavio za neke druge hobije u životu, a nisu mi pružili ovoliko zabave kao SC dok je još u razvoju! 

 

Lijep pozdrav ;)
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Tebe sinko ne treba banat, treba te u zatvor poslat, ali ozbiljno s tobom nesto nije u redu.

 

Usporedujes lika koji igra wow i lika koji kupi max lvl account sa epic opremom od drugog lika  (necu koristiti izraz farmeri). I tebi je tu IGRA P2W ?

 

 

 

9 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...
Garro kaže...

Nervoza zavladala, a Dado? :D

 

S obzirom da si jak s vjerom u CIG, pokušaj vratiti ove zalutale ovce nazad u CR-ovo stado: https://www.reddit.com/r/starcitizen_refunds/

 

Ali pazi, možda sam ja Derek Smart koji samo provocira vjernike... :D

 Uopće nije nervoza, meni super - ali vaši komentari su mi postali prezabavni  

 

 Anyway, p2w je na taj način onda i WoW jer možeš kupiti lika na max lvl-u sa full epic opremom (kao i kod svakog drugog MMO-a) od kineskih farmera za malo novaca. 

 Koji MMO nije p2w na ovaj ili onaj način ako tako gledamo? 

 

 S tim da će uvijek izvježbaniji igrači koji su ipak postali skilled u mehanikama igre lakše izači iz gustih situacija nego noobovi, bez obzira koji brod su nabavili (u ili izvan igre).

 

 Koliko sam ja do sada uložio u igru? 
 Pa evo, od kraja 2012. do danas sve skupa oko 500$ (dakle u prosjeku 8$ mjesečno..) - SC Collector's Edition + nekoliko manjih brodova + SC roba + pretplata na nekoliko mjeseci.  

 

 I nije mi žao - puno sam više ostavio za neke druge hobije u životu, a nisu mi pružili ovoliko zabave kao SC dok je još u razvoju! 

 

Drago mi je da si spomenuo WOW, igru koju zapravo možeš IGRATI. :D

 

Osim ako nisi jedan od onih teoretičara da SC nije space sim nego game development sim, onda si se za svojih 500$ bome dobro naigrao.:)

 

Nego, kako napreduje 3.0, hoće li biti spreman za CitCon?:D

15 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...
Garro kaže...

Nervoza zavladala, a Dado? :D

 

S obzirom da si jak s vjerom u CIG, pokušaj vratiti ove zalutale ovce nazad u CR-ovo stado: https://www.reddit.com/r/starcitizen_refunds/

 

Ali pazi, možda sam ja Derek Smart koji samo provocira vjernike... :D

 Uopće nije nervoza, meni super - ali vaši komentari su mi postali prezabavni  

 

 Anyway, p2w je na taj način onda i WoW jer možeš kupiti lika na max lvl-u sa full epic opremom (kao i kod svakog drugog MMO-a) od kineskih farmera za malo novaca. 

 Koji MMO nije p2w na ovaj ili onaj način ako tako gledamo? 

 

 S tim da će uvijek izvježbaniji igrači koji su ipak postali skilled u mehanikama igre lakše izači iz gustih situacija nego noobovi, bez obzira koji brod su nabavili (u ili izvan igre).

 

 Koliko sam ja do sada uložio u igru? 
 Pa evo, od kraja 2012. do danas sve skupa oko 500$ (dakle u prosjeku 8$ mjesečno..) - SC Collector's Edition + nekoliko manjih brodova + SC roba + pretplata na nekoliko mjeseci.  

 

 I nije mi žao - puno sam više ostavio za neke druge hobije u životu, a nisu mi pružili ovoliko zabave kao SC dok je još u razvoju! 

 

 

Čekaj ti uspoređuješ nešto što je zapravo kažnjivo banom i lockanjem accounta od strane Blizzarda, jer nisu oni koji ti prodaju tog lika, s službenom prodajom koju provodi sam Roberts sa svojim kompanjonima u Star Citizenu? Još i sam navedeš, u WoW-u to dobiješ za male pare, dok u SC izdvajaš bijesne iznose od po nekoliko stotina dolara za brodove. Vi hardcore fanovi SC stvarno biste svašta progutali i podržali samo da obranite svog mesiju i njegov projekt...

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
13 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

znači platio si 500$ za bauljanje po hangaru? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Što ste navalili na čovjeka, što vas briga koliko je platio. Njegova stvar. Ako ga veseli samo naprijed.

 
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
ZeNGe_CRO-mt kaže...

znači platio si 500$ za bauljanje po hangaru? 

 A mozda je samo gledao previse Storage Wars-a

9 godina
offline
Star Citizen

Ma nemamo mi ništa (efikasno :D) protiv Dade, ovo je samo friendly zeka-peka. :)

 

Dado samo ponavlja mantru da iskaljujemo neke frustracije, ne volimo žanr i da nemamo strpljenja, govori o igri koja mu se nalazi u glavi, priča o ATV-u kao da je to content u igri... nažalost, istina je okrutna i treba joj moći pogledati u oči: zadovoljan klijent ne traži lovu nazad. Razumijem da je to teško kad imaš toliko para ulupanih u taj "projekt". I sam sam bio backer (broj 49xxx) sa nekih cca 250$ u 2012. godini jer sam oduvijek volio Wing Commander i dan danas ga igram. Kad sam vidio krajem 2016. u što se razvija SC, da Sq42 nema na vidiku, zatražio sam i dobio refund.

 

Osim malo smijeha i provokacije vjernika, nema tu kruha za mene... Ali tko zna, možda na kraju to zbilja bude BDSSE i kupim SC. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

kad vas Dado za 15 godina sve razvalja sa svojim $10K vrijednim brodom, pa ce te se pitat zasto...

bit ce:

- "Dado prijatelju,smijem ti se pridruzit kao clan posade na tvom brodu"

- "Mozes,kao mazac cijevi 322/53"

- "A Dado prijatelju zasto tako lose mjesto?"

- "Gleda sam arhivu BUG foruma zadnjih 10 godina, i vidim da si 2017. hejta protiv SCa"

 

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Abomb kaže...

kad vas Dado za 15 godina sve razvalja sa svojim $10K vrijednim brodom, pa ce te se pitat zasto...

bit ce:

- "Dado prijatelju,smijem ti se pridruzit kao clan posade na tvom brodu"

- "Mozes,kao mazac cijevi 322/53"

- "A Dado prijatelju zasto tako lose mjesto?"

- "Pa gdje ces drugo? Vidis da sam sam u igri."

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

...kad vidiš ono za 15 godina i dalje baulja po hangaru 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
16 godina
offline
Star Citizen

Pa naravno da idem lupat kontru (i namjerno pretjeram) kad su neki ovdje zaista preuzeli ulogu D. Smarta i baljezgaju totalne gluposti samo da se kaki po CIGu i SCu. 

A to da meni nema tko govoriti na što ću ja trošit novce o tom neću ni počinjat..  ko da ja ikome govorim na što da si troši i što da ga veseli.. 

 

I dalje tvrdim da SC nije p2w koncept jer:

a) svi ćemo igrati kao pojedinci u masivnom svemiru u kojem sami pišemo svoju priču i sve što imamo nam isto tako može biti uništeno/ukradeno/oduzeto

b) veliki brodovi ionako nisu za pojedince nego za skupine igrača (ako ja/netko imam veliki brod primam nekoliko drugih igrača kao članove posade i za to im dajem određenu naknadu ako se tako dogovorimo)

c) nisu svi brodovi za sve tipove zadataka - mali brod bolji je za nekakve inkurzije ili špijunske misije, te švercanje nečega/nekoga kroz blokadu planate recimo nego nekakva grdosija koju odmah zaustavljaju i/ili otvaraju vatru sa svih strana ako se ne preda

d) griefanja u igri će navodno imati teške posljedice i jako će se obeshrabrivati (NPC policija, vojska, PC lovci na glave, plaćenici itd.) tako da će i PC gusari imati dosta težak posao koji može donjeti veliki profit ako se uspiju izvući

e) ljudi (za sada jedina igriva rasa) će imati zajedničkog neprijatelja - Vanduule, pa jedini 'win' u igri je da se Vanduuli istjeraju iz UEE prostora - a to radimo svi zajedno pa me ne smeta ako netko ima malo jači/veči brod od mene u tom scenariju

f) NPC-evi će biti oko 80% populacije svemira i oni, kao i PC-evi imaju raznolike brodove - male, velike, jače, slabije, brže, sporije.. zašto na to što je netko nabavio malo jači brod na početku gledati kao na nešto posebno ili drugačije u tom kontekstu? 

 

Osobno, mada imam nekoliko brodova u hangaru, planiram početi od nule i istraživati svemir u svim kombinacijama - želim isporobati sve poslove, sve tipove misija, biti trgovac, prjevoznik, plaćenik, lovac na glave, UEE borbeni pilot, istraživač, teraformer, civilni pilot, rudar, mehaničar, farmer, detektiv, švercer, pustolov, arheolog itd.

 

Za mene je svaki dolar koji sam dao u ovaj projekt samo podrška da naprave tu igru i ništa drugo (dapače, ne volim ni isprobavati video igre s nečijim tuđim već nabildanim likovima, nego uvijek 'zasučem rukave' od samog početka i krenem od nule..).

 

 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Još nisam skinuo niti jednu verziju alphe iako sam pledgao prije par  godina, čekam 3.0 kao nešto što bi zaista trebalo po svim najavama pokazati u kojem smjeru sve to ide.

 

Do sada sam bio optimist ne samo jer sam osobno uložio možda i najviše za neku igru odjednom ikad (Freelancer DUR).

 

Ipak mi se čini da ako igra ispuni pa i samo 50% obećanja biti će to ipak igretina u koju ću sa guštom barem tu i tamo zaroniti.

 

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Star Citizen

Dakle, Dado, ti doista očekuješ da će točke od a do f koje si naveo ispuniti ekipa koja nakon pet godina razvoja, u super skriptiranom demo-u, nije u stanju uvesti vozilo u svemirski brod preko rampe napravljene samo u tu svrhu, a da se isto ne razleti u sastavne dijelove?

 
4 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

f) NPC-evi će biti oko 80% populacije svemira

 Meni je koncept EVE-a po tome puno draži. Gotovo sve što se događa je PvP.

Nope.
14 godina
offline
Star Citizen


Upravo dobio svojih 30 dolarčića nazad.

Proces je bio bezbolan, trajao oko 10 dana.
Rekli su "Thanks for your past support of our game and we wish you the best."
I obrisali account.
Ako ništa drugo, bar sam besplatno vidio stvar iz prve ruke i doživio i ushit i frustraciju i satisfakciju.
Obzirom da uskoro brojim 45 ljeta, do 50-e valjda izbace nešto konkretno.
A kasnije ću vjerojatno postat prećorav i prerahitičan za čkombit pred kompom :)
Iako u EVE (imam acc od 2005.) ima i ohoho starijih. U corpu u kojem sam bio su igrale 3 generacije iz iste obitelji.
I dan-danas su online iako se samo najmljađi fajta dok tata i deda majnaju i haulaju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2017 20:44 (Krx).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Dado kad izlazi 3,0 ????

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Izlazak 3.0:

 

Krajem 2016

u 7 mjesecu 2017

u 8 mjesecu 2017

u 9 mjesecu izmedu 4 i 18og  2017

 

Sada je 28.9  2017.  Samo po delayu i koliko se radi na tome mozes vidit da lazu samo tako. A dao bi dadi 100$ odmah ako u 3.0 izbace sve sto su obecali.

7 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Kako sam vec prije rekao pratim ovu temu jako dugo i samo sam se zbog nje registrirao.

 

Bila je prije rapsrava o ptw modelu.

 

Dado vrlo si mi simpatican, ali daj mi molim te napisi sto je tocno za tebe p2w nodel kod igranja

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

krešo sve ja to znam samo zezam dadu:D

 

izaći će vjerovatno jednog dana 

 

ja sam još uvijek backer i nadam se ipak zaigrati ovu igru jednog dana

16 godina
offline
Re: Star Citizen
patak123 kaže...

Dado vrlo si mi simpatican, ali daj mi molim te napisi sto je tocno za tebe p2w nodel kod igranja

 p2w bi bilo da tko da više para za neke bolje iteme/jačeg lika automatski ima prednost nad drugim igračima koji nisu dali toliko.

 To do izražaja dolazi u raznoraznim borbenim naslovima, kao i nekim MMO-ima, no sve te igre imaju jasno definiran cilj - kompetitivna PvP borba sa određenim ciljem - nešto osvojiti, skupiti određen broj bodova ili objective-a.

 Star Citizen nema krajnji cilj. To je svemir u kojem igrači 'žive' i rade što žele. Dakle ne razumijem kakav 'win'? Što bismo to osvojili? 

 

 Ovdje recimo netko da 1000$ za veliki brod (karikiram) i onda u njemu leti okolo s frendovima i recimo da odluče biti pirati i pljačkati druge igrače u manjim brodovima (samo jedan od mogućih scenarija, možda ljudi samo žele istraživati okolo ili se baviti trgovinom, kartografijom, švercanjem..).

 Naletim na njih sam u osnovnom brodu, razvale me, stavim bounty na njih i osim što ih počne loviti Advocacy (vrsta UEE policije) ako su me napali u nekom sigurnijem sustavu, još ih počnu loviti drugi igrači koji igraju bounty huntere i na kraju nastradaju.

 Ako mi brod ima osiguranje (a svaki ima ako se ne zaboravi uplatiti svakih x mjeseci in-game osiguranje za UEC koje zarađujemo u igri) nakon par minuta zamijenit će mi ga u prvoj večoj stanici za isti takav novi model i gubitak je jedino u teretu i/ili nekim izvanserijskim dodacima - još ne znamo kako će to funkcionirati točno.

 

 Dakle 'win' bi u ovoj igri bilo samo nekakvo genkanje noob pilota u malim brodovima od strane nekakvih svemirskih pirata u večim i nabrijanijim brodovima, no toga ima u svim živim MMO-ima koji imaju PvP omogućen stalno (pa i u EVE online-u). Jake li pobjede, a osim toga raznim mehanikama su obečali svesti takav gameplay na minimum :) 

  

 

Lijep pozdrav ;)
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...
patak123 kaže...

Dado vrlo si mi simpatican, ali daj mi molim te napisi sto je tocno za tebe p2w nodel kod igranja

 p2w bi bilo da tko da više para za neke bolje iteme/jačeg lika automatski ima prednost nad drugim igračima koji nisu dali toliko.

 To do izražaja dolazi u raznoraznim borbenim naslovima, kao i nekim MMO-ima, no sve te igre imaju jasno definiran cilj - kompetitivna PvP borba sa određenim ciljem - nešto osvojiti, skupiti određen broj bodova ili objective-a.

 Star Citizen nema krajnji cilj. To je svemir u kojem igrači 'žive' i rade što žele. Dakle ne razumijem kakav 'win'? Što bismo to osvojili? 

 

 Ovdje recimo netko da 1000$ za veliki brod (karikiram) i onda u njemu leti okolo s frendovima i recimo da odluče biti pirati i pljačkati druge igrače u manjim brodovima (samo jedan od mogućih scenarija, možda ljudi samo žele istraživati okolo ili se baviti trgovinom, kartografijom, švercanjem..).

 Naletim na njih sam u osnovnom brodu, razvale me, stavim bounty na njih i osim što ih počne loviti Advocacy (vrsta UEE policije) ako su me napali u nekom sigurnijem sustavu, još ih počnu loviti drugi igrači koji igraju bounty huntere i na kraju nastradaju.

 Ako mi brod ima osiguranje (a svaki ima ako se ne zaboravi uplatiti svakih x mjeseci in-game osiguranje za UEC koje zarađujemo u igri) nakon par minuta zamijenit će mi ga u prvoj večoj stanici za isti takav novi model i gubitak je jedino u teretu i/ili nekim izvanserijskim dodacima - još ne znamo kako će to funkcionirati točno.

 

 Dakle 'win' bi u ovoj igri bilo samo nekakvo genkanje noob pilota u malim brodovima od strane nekakvih svemirskih pirata u večim i nabrijanijim brodovima, no toga ima u svim živim MMO-ima koji imaju PvP omogućen stalno (pa i u EVE online-u). Jake li pobjede, a osim toga raznim mehanikama su obečali svesti takav gameplay na minimum :) 

  

 

Znaci dodem ja sa 1000$ brodom razvalim te svaki put i ti sa noob brodom sto ces staviti? Sto noob u igri moze imati love da privuce drugi 1000$+ brod da ubije mene? Nista. Amo reci da imas duplo slabiji brod od 500$ pa si zaradio nesto pa mozes staviti dobar bounty. Kao prvo sto ti s time dobivas? Nista, a svaki pametan igrac ce ako ima jako dobar bounty zazvati prijatelja da ga ubije i eto, dao si njegovom prijatelju svoj bounty^^

 

I ovaj tvoj pojam p2w je u pm smjesan, ali stvarno. Sam si rekao sto je i onda na kraju reces star citizen nema krajnji cilj. Koga briga jeli ima ili nema krajnji cilj? Ti imas 500$ brod, ovaj ima 1000$ brod, koliko god igrao ovaj ce imati duplo bolji i jaci brod od tebe i to nije p2w u star citizenu?

16 godina
offline
Re: Star Citizen
Pa sigurno ako postanes pirat da ces ostati bez broda prilikom unistenja i bez osiguranja, ne? To ce biti najrizicniji nacin igre nesto slicno kao HC u diablu. Pa ti reci frendu da te unisti slobodno :)
12 godina
offline
Star Citizen

Odrađen refund od 45$.

 

Čim (ako) igra izađe kupujem ponovo. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Citizen

Kada napraviš refund, dali ti vrate samo pare od početnog pledga koji si platio ili ti vrate sve što si eventualno još kupio od npr. oružja ili nekih drugih itema?

To bi bila ona cifra koja ti piše na kraju koliko si sve ukupno do sada platio skupa sa početnim pledge-om.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice