Star Wars: Battlefront

poruka: 933
|
čitano: 134.932
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront
ReverseFlash kaže...

Jel samo meni šteka Battlefront 2? horror je u cutscenama u singleplayeru, a pomalo šteka i tokom igranja na medium. Imam FX 8320, GTX 970, 8 GB rama

 

Meni radi odlicno.

 

Moram reci nakon malo vise igranja, igra uopce ne zasluzuje toliki hate. Za mene odlicna zabava. Da, EA je djubre. Ali igra kao igra odlicna! I da su ostavili mikro transakcije i dalje nema govora o pay2win. Tko se jos dvoji slobodno neka uzme, zabava zagarantirana. PewPew!

Acco - Specializing in online warfare since 1942 - Legija Nastranaca
6 godina
neaktivan
offline
Star Wars: Battlefront

Ako hoce josh netko irgat battlefront2, ovo je discord gdje se skupljamo: https://discord.gg/wsFDkXf

 

Najvise igraca je za PC, ali ima nesto i konzola.

 

Javite se da bacimo koju.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Wars: Battlefront

Pozdrav ekipa. Danas sam kupio Battlefront II i moram reć da sam poprilično razočaran. Naime, pri prvom pokretanju igrice, izbacilo mi je error da mi grafička kartica ne podržava DirectX 11 koji je potreban. Nakon što sam to uspio fixat sa dxcpl.exe, igrica se pokrene u Windowed mode nakon čega se učitava prvo 10 minuta. Kad uđem u Main Menu u igrici, doslovno imam 2 FPS-a. Sve sam moguće isprobo, od drivera, reinstalla igrice, DirectX i ništa ne pomaže. Grafa je ASUS Strix 1060 6GB a proc Ryzen 5 1500x sa 16GB DDR4 memorije. Zna li itko u čemu je problem i kako da to popravim? 

Tarzan skače u mekinje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice