Star Wars: The Old Republic MMO

poruka: 2.131
|
čitano: 465.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ma ne vjerujem da će se tako nešto dogoditi  - previše love je u igri da budu toliko neoprezni, a osim toga iskusna je to ekipa... Druge klase će imati svoje čari - morati će...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Bioware radi igru? - Ja se uopće ne brinem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Jako mi je žao što je igra mmo. Nado sam se s.p. nastavku

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ja mislim (i nadam se) da jedno ne isključuje drugo... Ipak ovaj MMO radi poseban studio Bioware-a, ako me sjećanje dobro služi riječ je o "Bioware Austin". Tako da možda između Dragon Age-a i Mass Effect-2 i nađu vremena za Kotor 3... Nekako sumnjam da će biti u bliskoj budućnosti jer nemaju toliko ljudi, ali opet s druge strane možda EA "da ruke" ipak je dr. Ray tu kod njih na visokom položaju. A to su već jednom i napravili - upravo na ovoj igri sudjeluju suradnici iz EA - jer jedna MMO igra ipak zahtijeva vojsku.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Koliko god mi izgledalo nemoguće sve više i više sam uvjeren da će Bioware napraviti genijalnu priču u ovom MMO-u, u prilog ovoj izjavi dolazi ovaj najnoviji trailer: http://www.actiontrip.com/rei/comments_news.phtml?id=052009_2

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Meni ovo sve super djeluje za singleplayer igru....bas me zanima kako ce to funkcionirati kao MMO. Ipak mora biti nesto sta zahtijeva igranje sa drugima ( ne mislim na questanje ) a ne da bude singleplayer koji se igra online.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Pogledao i velim : GDJE SU LIGHTSABERI?


Ova neka smuglerica probila mandalorsku blokadu i postala heroj, kakve to veze ima s pričom ili to i je priča da će ona postat JEDI?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
Hyperion kaže...

Pogledao i velim : GDJE SU LIGHTSABERI?


Ova neka smuglerica probila mandalorsku blokadu i postala heroj, kakve to veze ima s pričom ili to i je priča da će ona postat JEDI?

 
Ima nas ovdje malo više koje jako škaklja enigma kako će i hoće li uopće riješiti implementaciju Jedi i Sith klasa u MMOG. To će biti ili za "Zlatnu malinu" pa većina ljubitelja SW neće igrati taj MMOG ili implementacija desetljeća, pa ćemo uživati. Ne vidim neko osrednje rješenje.


Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2009 15:22 (Faerdhur).
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

 

Još nema vijesti o Jedi i Sith klasama u igri? Osmijeh Ovo čekanje postaje sve groznije.

 

Malo sam čitao o mikroorganizmima Sile, midichlorianima, koje imaju sva živa bića toga svemira, ali Jedi i Sith vitezovi u većoj koncentraciji, a Anakin je imao najviše, čak su ga midichloriani "bezgrešno" začeli (nema oca), zbog zapleta priče.

 

Možda je u tom Lucasovom mehanizmu rješenje ove igre? Možda neće svatko od nas moći imati (razviti) toliko midichloriana da postane Jedi ili Sith vitez?

 

Ne znam, stvarno me plaši nekakvo trivijalno rješenje i mnoštvo svjetlećih sablji koje grindaju...

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
Faerdhur kaže...

 

Još nema vijesti o Jedi i Sith klasama u igri? Osmijeh Ovo čekanje postaje sve groznije.

 

Malo sam čitao o mikroorganizmima Sile, midichlorianima, koje imaju sva živa bića toga svemira, ali Jedi i Sith vitezovi u većoj koncentraciji, a Anakin je imao najviše, čak su ga midichloriani "bezgrešno" začeli (nema oca), zbog zapleta priče.

 

Možda je u tom Lucasovom mehanizmu rješenje ove igre? Možda neće svatko od nas moći imati (razviti) toliko midichloriana da postane Jedi ili Sith vitez?

 

Ne znam, stvarno me plaši nekakvo trivijalno rješenje i mnoštvo svjetlećih sablji koje grindaju...

 

 

 Možda će biti i kakav svjetleći kramp da se bolje grinda. Force is with  you dok kopaš u potrazi za "zlatom", za novu Jedi pidžamu.
Behind you.. meet my BLAM
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
MegaMass 2000 kaže...
Možda će biti i kakav svjetleći kramp da se bolje grinda. Force is with  you dok kopaš u potrazi za "zlatom", za novu Jedi pidžamu.
 
LMAO! Ma da, mogla bi biti svakakva sprdnja na kraju. Ali je svakako dobro iskoristiti nekakvo trial razdoblje, ako bude. A i načitati se foruma, naravno, da se sazna odgovor na ova teška pitanja.
Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
Faerdhur kaže...
MegaMass 2000 kaže...
Možda će biti i kakav svjetleći kramp da se bolje grinda. Force is with  you dok kopaš u potrazi za "zlatom", za novu Jedi pidžamu.
 
LMAO! Ma da, mogla bi biti svakakva sprdnja na kraju. Ali je svakako dobro iskoristiti nekakvo trial razdoblje, ako bude. A i načitati se foruma, naravno, da se sazna odgovor na ova teška pitanja.
 Mene jedino zanima da li će biti double-bladed kramp (znači nešto kao double-bladed lightsabre od Darth Maula). Ako ne bude, hebat ću sve po spisku Biowareu. U biti ne vidim kako se efikasno može grindati bez dual-bladed krampa!
Behind you.. meet my BLAM
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2009 14:47 (MegaMass 2000).
16 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ovo je Zakon ja sam na pocetku mislio da gledam Triler za film a ne za igru

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-star-wars/49936

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
Nitrium kaže...

Ovo je Zakon ja sam na pocetku mislio da gledam Triler za film a ne za igru

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-star-wars/49936

 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

To moram igrat! PREHEBENO!
OBAVEZNO SVI WARSERI POGLEDAT!
BTW:
meni nije htjelo to pokrenut, pa sam downloadao.(ima u desnom kutu opcija za to)
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

10 minutni intervju, čini mi se da nije nitko prije postao, ako je, spričavam se:

 

http://uk.gamespot.com/pc/rpg/starwarstheoldrepublic/video/6199708

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
Nitrium kaže...

Ovo je Zakon ja sam na pocetku mislio da gledam Triler za film a ne za igru

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-star-wars/49936

 ludara trailer!
madafaka
15 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ovaj cinematic trailer izgleda stvaro jako dobro. Mozda im je ekipa iz ILM-a malo pomogla Smijeh

 

Edit: Ipak su ovi http://www.blur.com/ napravili trailer a ne ILM.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2009 0:59 (toTheCore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
 
Pa, prema tome traileru, izgleda kao istina da će sve uistinu blještati od svjetlećih sablji pretplatnika igre Osmijeh
Mogao bi se postići konsenzus oko klasa, uz jedi i sith vitezove. Umanjiti snagu ovih, a pojačati ostale klase raznim opakim sposobnostima, i eto. Svatko će tad imati ponekog lika sa sabljom, ali će svakako razvijati i bounty-huntera, smugglera, troopera, itd.
Dakle, nećemo baš igrati Force Unleashed (ipak je to MMO) i razbijati sve oko sebe. Naravno. Taj sam tupi osjećaj već doživio u LOTRO. Elfovi su... isto što i ljudi i svi ostali, samo imaju svoj folklor, nikakve sposobnosti iz knjiga, a Tolkien se prevrće u grobu.
Sve je to deja vu...
Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ovim ljudima koji su zabrinuti sto ce biti "previse" jedi i sith maceva tj. lightsabera okolo itd itd... Samo da podsjetim, radnja se zbiva 3000 godina prije darth vadera ( tj filmova koje mi znamo ). Svi znamo da u doba filmova, tj u doba 4, 5 i 6 nastavka nema vise jedija a ni sithova toliko... Svi su gledali filmove svi znaju zasto i kako... No, kao sto sam rekao, ovaj MMO je radjen 3k godina prije tih vremena, di je itekako bilo vise Jedija i Sithova, te je bas taj rat izmedju Republike i Carstva bio bas izmedju Jedija i Sithova, ( pogledajte Cinematic Trailer, pa ce te vidjeti fight izmedju 2642891846321 lightsabera)... To je jednostavno to vrijeme MMOa i nemojte to usporedjivati sa filmovima jer se radi o 3000 godina razlike.

 

Sto se OP-a Jedija i Sithova tice... IMO, ti kad kreiras Jedija ili Sitha, neces odmah bit MASTER nego valjda nekakav padawan, no nije bitno sad. Za troopere sam samo htio rec, nemojte ih podcjenjivati, jer se ne radi o onim budalama "Clone trooperima" iz filma koji ne mogu pogodit ogroman brod sa udaljenosti od 2 metra, vec se radi o nekakvim "komandosima", ludjacima koji su specijalizirani za uber miniganove i cistku sa rocket louncherima Smijeh. A bounty hunteri, to je isto jedna zanimljiva klasa sa raznim gadgetima - jetpack, flamethrower?? ( w00t ) itd, oni mi takodjer izgledaju jaki, pogotovo ona zenska iz cinematica koja je spalila bar 10ak jedija.. Smuggleri, nova najavljena klasa... Hm, to ce bit kakti rogue il tak nest, znaci "engage combat"..."vanish" tak nest, al let's wait and see...

 

Anyway, my point je - nemojte usporedjivat MMO sa filmovima jer se radi o drugacijim vremenima, gdje nisu bili "istrebljeni" jediji i sithovi i gdje nisu bili klonirani Trooperi sa IQom manjim od 20 tako da, pustite igru da se jos razvije malo, i pratite sajt za updateove...

Forums forums
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO

Jedi/Sith uopće nije tako jak kako neki misle tu. Oni imaju Silu (ili im je sila), ali to ne znači da su nepobjedivi. Igrači neće biti obični vojnici, nego majstori koji će biti dobri u svojoj klasi. Kao što je treehug rekao, neće igrači biti glupavi clone trooperi. To će biti mobovi vjerojatno.

 

Isto kao u drugim igrama: možeš biti Jedi, ali to je isto kao da si Paladin klasa u WoW-u npr. jer jedan dobar bounty hunter Jedija skuca plazmom prije nego mu se ovaj približi...

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
odjavljen
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

To će biti jako dobra igra!

Goodbye
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

 

Da, može biti da je tako i iz te prespektive stare republike, mnoštvo sablji u to vrijeme, itd. slažem se. A i rekao sam (ili sam propustio) da se vidi na filmu kako su nabrijali sposobnosti ostalih klasa. Ali svakako će biti nerfanja toliko bolnog za vjernike Jedi Crkve da će razbijati dućane koji prodaju taj MMO Osmijeh

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 13:13 (Faerdhur).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
Hyperion kaže...
Nitrium kaže...

Ovo je Zakon ja sam na pocetku mislio da gledam Triler za film a ne za igru

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-star-wars/49936

 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

To moram igrat! PREHEBENO!
OBAVEZNO SVI WARSERI POGLEDAT!
BTW:
meni nije htjelo to pokrenut, pa sam downloadao.(ima u desnom kutu opcija za to)
OMFG, Koja boleština... nisam mogao ne gledat samo jednaput.
 Prva igra na koju cu se predbilježit u nekom dučanu (nadm se da bude u algoritmu)...
  Stvarno sick trailer. ono ko da počinje film... kad ono miljun lightsebera...  
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ovo jako dobro izgleda za sad, vidjet cemo kako ce bit gameplay ustvari i dali ce klase bit ujednacene, sve u svemu mislim da ima jako puno ljudi koji jedva cekaju da izadje igra, samo da bude ok. Sam da nebude da 85% servera ode na sith stranu to ce bit onda jako nezanimljivo za igrat Osmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

To ce biti kao neki MMORPG? Ako da moram ga uzet i nadam se da je besplatan.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
Living.Dead kaže...

To ce biti kao neki MMORPG? Ako da moram ga uzet i nadam se da je besplatan.

 Ma neće biti besplatan sigurno .
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazb
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
naxeem kaže...

Jedi/Sith uopće nije tako jak kako neki misle tu. Oni imaju Silu (ili im je sila), ali to ne znači da su nepobjedivi. Igrači neće biti obični vojnici, nego majstori koji će biti dobri u svojoj klasi. Kao što je treehug rekao, neće igrači biti glupavi clone trooperi. To će biti mobovi vjerojatno.

 

Isto kao u drugim igrama: možeš biti Jedi, ali to je isto kao da si Paladin klasa u WoW-u npr. jer jedan dobar bounty hunter Jedija skuca plazmom prije nego mu se ovaj približi...

 Ja mislim da bounty hunteri neće pretjerano imati takve okršaje kao i ostale klase. Klase Sith i Jedi bi trebale biti malo izdvojene što se tiče borbe od ostalih klasa jer bi bilo prilično blesavo da neki republic commadno ubija Sithove ili bounty hunter bez problema Jedije skida. Ne kažem da nije moguće, ali to mi je malo glupo.
Potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
Point-X kaže...
Living.Dead kaže...

To ce biti kao neki MMORPG? Ako da moram ga uzet i nadam se da je besplatan.

 Ma neće biti besplatan sigurno .
 Ma i nek nebude pretplačujem se obavezno... samo da nebude brda i doline obečano a onda ko SW: Galaxy, totalno crap...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars: The Old Republic MMO
hellraiser1110 kaže...
 Ja mislim da bounty hunteri neće pretjerano imati takve okršaje kao i ostale klase. Klase Sith i Jedi bi trebale biti malo izdvojene što se tiče borbe od ostalih klasa jer bi bilo prilično blesavo da neki republic commadno ubija Sithove ili bounty hunter bez problema Jedije skida. Ne kažem da nije moguće, ali to mi je malo glupo.
 
Glupo je pomisliti da ce u jednoj MMO igri koja ce imati vise klasa napraviti dvije koje ce se isticati medju njima. Igra ce propasti u roku keks ako to bude tako jer ce svi htjeti jedi ili sitha a ne nekog tamo  "krijumcara".
Onda mogu komotno napraviti 2 klase pa nek svi masu sabljama lol.
U ovoj igri me najvise zanima kako misle implementirati klase. Po meni to je kljuc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice