Starbound

poruka: 8
|
čitano: 2.790
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Starbound

Sto je Starbound? To je 2D platformer otvorenog tipa u kojem je sve (ili vecina) random generirano. Ako ste igrali ili culi za Terrariu onda morate i ovo igrati jer je Starbound slicna Terrarii samo sto je radnja u buducnosti. U igri je moguce putovati sa planeta na planet, birati pocetnu rasu, dok je broj oruzja i naprava neogranicen (bar tako kazu developeri). No evo da ne duljim tu je par videa i link za official strancicu. Igra jos nije izasla ali trebala bi uskoro (pocetkom ove godine).

 

Official stranica: http://playstarbound.com  (trenutno nesto ne stima sa stranicom ali nadam se da ce proraditi)

 

Video:

 

 

Nadam se da ce biti ljudi zainteresiranih jer igra izgleda odlicno :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Starbound

evo napokon je i preorder stigao. Sto znaci da uskoro izlazi. Napokon.

 

http://playstarbound.com/store/

euw: flekica
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Starbound

Cini mi se jako dobra igra , ima i mp , raznolika je.Nadam se da nije jedna u nizu inidie igara ? isplati li se uzeti ? ( mislim ima li buducnosti ) ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Starbound

izasla je na Steamu igra: http://store.steampowered.com/app/211820/

 

osobno je nisam igrao ali prijetelj iz Nizozemske kaze da je igra odlicna. FLuidna i zabavna.

Ja ti odma mogu reci da se igra definitivno isplati uzeti. Ima hrpu stvari i jos ce ih dodavati. Stvarno jako dobro napravljena igra koja ima jako svijetlu buducnost :)

12 godina
offline
Starbound

da znam , zato i pitam vidim da je twitch hype 50k ljudi :D 

koncepcija MP ( objasnjenje ) ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 0:29 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Starbound

mislim da je upitanju co-op sustav ko u Terrariji ako si ju ikad igrao. Cak imaju neke posebne misije za co-op mod cini mi se. Ali gle probaj pa vidi. SVakako odlicna igra koja ima jako svijetlu buducnost

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Starbound

Ako ste igrali Terrariu onda ćete ovo naprosto obožavati jer je puuuno veća i raznolikija, nećete ju "preći" za par dana kao terrariu koju sam igra sa 4-5 frendova i već napamet znamo redosljed radnji i kada dođete do kraja maltene je gotovo. Dok u Starboundu treba više truda i nije predvidiva kao terraria.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Starbound
headshot kaže...

Ako ste igrali Terrariu onda ćete ovo naprosto obožavati jer je puuuno veća i raznolikija, nećete ju "preći" za par dana kao terrariu koju sam igra sa 4-5 frendova i već napamet znamo redosljed radnji i kada dođete do kraja maltene je gotovo. Dok u Starboundu treba više truda i nije predvidiva kao terraria.

Update 1.2 za terrariu je donio mnogo novih stvari.

No ovakve igre se ne igraju samo da ubiješ bosseve pobereš iteme i gotovo.

Bilding sistem je razvijem i zabavno je graditi stvari i isprobavati svašta novo.

 

Isto očekujem i od starbounda,u biti ne očekujem,znam.  :)

Možete igru nači za 7$ region free.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice